מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

אתה מצחיק אותי.
    ב2006 בהחלט הייתה סיבה לצאת עליהם, אפילו עשיתי את זה לא הרבה אחרי פה.
    רצה רכישות חשובות ובסוף זרקו לו קאריק בסוף חלון ב16 מליון.
    ב2009 זה מיד אחרי המשבר בארהב, לאף חברה אמריקאית לא היה מזומן או אשראי גדול להשתמש בו.
    גם התקציב שלך קטן במקביל(בחייאת בנקים גדולים נפלו).

איזה אנגלים היו על המדף תוך כדי?
    אני זוכר את קאשלי קול עובר קבוצה, אני זוכר את ג׳רארד מפלרטט עם צלסי, אני זוכר אפילו את לא פרד עובר לסיטי.
    אתה אף פעם לא היית בדיון.
    אהה הבאת האגריבס ב2009…. שיקן עם הסטוריית פציעות קשות בשתי עקבי אכילס… גדול אתה. סבבה קיבל את האגריבס מבאיירן.

רוני בגיל 18 זה בערך כמו שפרגוסון מברייטון יעבור עכשיו.
    לא קרוב בסטטוס לא לקיין ולא לבליננגהאם.
    רוני עבר אליך עם 15 שערים ב70 הופעות באברטון, בלי שום נסיון במפעל אירופאי.

פרגוסון ידע לקבל אנגלים מובחרים וזרים מובחרים וידע להתעסק גם עם שחקני רכש שאף מאמן אחר בצמרת לא היה חושב להביא.

מאונט דווקא מרגיש לי כמו רכש קלאסי של פרגוסון.
    פרוייקט, מוכשר, עדיין צעיר, יכול לשחק בכמה עמדות, מגיע בגלל חוזה נגמר.

2. Sir Alex Las' Killa

3. MaxAaRons Member

כל מילה בסלע.
    מה שחשוב להוסיף זה שבסוף הדמגוגיה (וזה ממש לא רק בנאדם אחד).
    שיש עכשיו עומק בסגל הוא הזוי.
    אתה כמוני רצית קשר וורלד קלאס בעמדתן הטבעית +חלוץ וורלד קלאס ,קרי 2 שחקנים.
    האח רכש שלושה כשאחד מהם הוא שוער פשוט גרוע ,לא יעזור בית דין,שוער הוא עמדה אינדיבידואלית ,בכל הקשור לשאר 10 העמדות הוחתמו 2 שחקנים.
    אין פה עומק !!!! זה 2 שחקנים כמו שאני ואתה ציינתי אל מול 2 שחקנים שאחד מהם בן 20 והשני אוברייטד.

אנשים משקרים לעצמם בלי בושה, חחחחח וואלה מושון ,כל אוהד ניטרלי בפורום והגיבו פה אוהדי יובה ,אינטר לאציו מילאן צלסי ליברפול ארסנל ועוד ,כולם בדעה שלך ושלי.
    הזיה.

4. avdz7 Member

בקצרה מאוד אני אגיד שציפיתי שנביא חלוץ טוב ומוכח, וקשר 8 מהטופ לבל.

סופר התאכזבתי מההגעה של מאונט, בטח בסכום כזה, בטח אחרי עונה כזאת ובטח כשהוא לא 8 בשום צורה (לא היברידי, לא בנזין ולא חשמלי).

לגבי החלוץ, כנראה שהארי קיין ואוסימן לא היו זמינים לנו בסכומים שתכננו להוציא, ובגלל זה ירדנו מהם. בואו נקווה שהוילון יהיה פגיעה כי יש לו לפחות בעיניי פוטנציאל לוורלד קלאס.
    הוא בא תמורת סכום גבוה מאוד, יכול להיות שהיינו צריכים לעשות אחרת, ויכול להיות שלא.

שורה תחתונה שלי היא אותה שורה תחתונה של משה, בזבזנו המון כסף ולא באמת התקרבנו מקצועית לארסנל או לסיטי, וכמו שודאי אמרו את זה כאן - אם טן האח יחזור על ההישג שלו מהעונה שעברה (מקום שלישי), זה יהיה די מדהים.

אני שמח שבשונה מהרבה קייצים הצלחנו לסגור את המטרות שלנו מוקדם, אבל האמת היא שאם זה לא יקדם אותנו אז זה לא יהיה שווה כלום.

WhitRM ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  5. MaxAaRons Member

אוסימן היה חייב להגיע.
    בזכות באיש הזה הפכתי מגזען kkk שמקורו באלאבמה לפעיל בblack live matters.
    איש אשכולות

6. k_700 Member

בכמה אוסימאן היה יכול וצריך להגיע?
    קיין עם שנה אחרונה ולוי זה קייטנה של שוקו ולחמניה לעומת לאורנטיס על טאלנט צעיר וחוזה ארוך.

את אוסימאן היית שולף(במידה והשחקן בכלל רוצה) בסכומים שניימאר עבר לפסז.

בנוסף אתם מסכמים את החלון כשהוא לא נגמר…
    לדעתי הקשר שיגיע יוכל להתגלות כאחד הרכישות המשמעותיות שלנו.
    ואולי תהיה הפתעה ובכלל יגיעו 2?

מסכמים בסוף, מומלץ.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם היינו נגיד, מסתפקים באוננה במקום דה חאה, מוותרים על מאונט ועל הוילונד, ושמים את הכסף הזה על אוסימן, האם מצבנו באמת היה כה נפלא? אז היה לנו חלוץ מצוין, כמובן, בתקווה שהיה משתלב, אבל לא היה לנו גיבוי ושאר החורים שעליהם מדברים היו נותרים בעיניהם.

אפשר היה לבחור להשתמש אחרת בשמיכה הכספית שלנו, אבל עדיין לא היינו יכולים לכסות את כל מה שנדרש. אפילו לא קרוב.

8. MaxAaRons Member

Mason Mount will be paid an astronomical salary at Manchester United worth at least £250,000 per week, according to Nizaar Kinsella. The Evening Standard journalist reports that Mount has agreed a five-year contract worth £65 million over that time. And his contract could rise even higher to £300,000 per week.

A reported £72m fee for Hojlund would make him United's sixth most expensive signing of all time with only Paul Pogba, Antony, Harry Maguire, Romelu Lukaku and Jadon Sancho costing more.31 Jul 2023
    Hojlund's basic Manchester United salary is believed to be in the region of £80,000 per week

Sky Sports claim United have now agreed to pay Inter an initial fee of €51m (£43.8m) for Onana, plus €4m (£3.4m) in potential add-ons depending on individual and club performance. Onana is set to earn around £115,000 per week at Old Trafford - less than a third of what De Gea was on.

44+65+72 = 180 מיליון ליש"ט לא כולל עמלות סוכנים.
    שכר 80 +300+115 = כמעט 500 אלף ליש"ט בשבוע.
    זה לגמרי מכסה את קיין\אוסימן אפילו אתה נשאר עם קצת כסף ביד אם אתה הייתה לוקח את קיין (אוסימן היה משאיר לך מעט אם בכלל ,זה אני מודה כי המחיר שלו עלה ל200 מיליון אירו).

מבחינתי אם הארכת חוזה לדה חאה ורכשת את קיין\אוסימן וללא ספק הייתה עושה עסקה טובה יותר +-
    שוער לא הייתה צריך כי השוער שרכשת הוא באמת מתחת לכל ביקורת (מילא זה היה איזה דויד ראיה מברנטפורד שהוא שוער נחמד ,אבל גם פחות טוב מדה חאה)
    מאונט שחקן מיותר ,אז זה משאיר אותך עם חלוץ תותח.
    בסוף הייתה יכול לגרד בהשאלה איזה קשר\לרכוש נגר כמו אמארבט.

ראבק בוהלי קונה שחקנים בתשלומים ועם חוזה עד 2041.
    אני הבנתי אותך ואת קיי ,אתם חושבים שלא היה אפשר להביא שחקן חוץ מחלוץ.
    אם באמת רוצים לקנות עושים כמו שעושה טד לאסו.
    תירוצים תמיד אפשר לזרוק.
    באמת שיש לנו בעלים מתחת לכל ביקורת.
    רוצה לומר - אפשר היה לזרוק בנוסף גם 100 מיליון פאונד על קשר.
    עם ההגבלות ,יש דרך לעקוף ורואים את זה בשכונת הגרמנים הלונדונית.

9. k_700 Member

בפעם המליון.
    אתה לא מחשב את הויילנד בספרים לפי 72 מליון פאונד כי העסקה לא עלתה 72 מליון פאונד.
    נעבור ליורו- 70 מליון אירו שירשמו+ 5 מליון בונוסים רגילים+ 10 בונוסים השגיים.

בדיוק כמו שלא רשמת את מארסיאל כשהגיע כהעברה של 56 מליון פאונד ובדיוק כמו שלא רשמתי את אמאד כ40 מליון פאונד לפני שלוש עונות.
    אתה לא תבין את זה כמובן.
    בנוסף, אתה כנראה לא מסוגל לקרוא אבל המשכורת של מאונט היא לא 300 אלף פאונד בשבוע. כבר נכתב ששמנו שם מרכיבי בונוס יחודיים שיכולים להביא אותו לשם וכמובן שאת כל העסקה הכוללת אתה מחלק גם במספר השנים של החוזה. לקיץ הזה לא הגעת עם תקציב נט ידוע אלא עם amortisation rules שהיית צריך לדאוג שיהיו מאוזנים. זה הוערך בתקציב של בין 120-140 מליון נטו בהסתמך על מה שהעריכו שתצליח לפנות.
    גירדת בינתיים 105 מליון בספרים. זה אולי קצת יגדל ב6 מליון אם תעיף מפה את דוני.

אוסימאן היה עולה לפחות 180 מליון בהעברה(אם בכלל היה רוצה להגיע אליך ולא היה מכוון ליעד ספציפי גדול יותר בקיץ הבא) על חוזה שמתקרב למה שקיין מרוויח בבאיירן.

זה בדיוק מה שאמיר העלה פה. היית אולי מצליח לסגור את אוננה ועוד אוסימאן בקיץ הזה ושום דבר מעבר. האם זה היה עוזר לך להשיג נקודה אחת יותר העונה? לדעתי לא. את העונה הייתה פותח עם מחסור אריקסן בהרכב, בלי שום שחקן גיבוי ועם יכולת להביא איזה קשר נוסף אולי רק בהשאלה.
    בהצלחה עם זה.

ושוב, אני אסכם את החלון הזה כשיסגר. מה הטירוף לעשות את זה לפני הדד ליין?
    אתה ליטרלי עוד יכול להוסיף פה שלושה שחקנים.

בוהלי אגב עושה לדעתי דבר מטומטם מאוד.
    עכשיו כולם עפים על החוזים האלה ל900 שנה אבל עם כמה שנים יפות בלי אירופה גם ההכנסות שלהם יקטנו ואל תשכח שיש חוק כזה לא ברור בכדורגל שבו....רוב שחקני הסגל שלך לא באמת מוכיחים את עצמם ואז יצא שהם נתקעו עם איזה 35 שחקנים שיש להם חוזים ל8-9 שנים.
    בהצלחה עם להצליח לתמחר דד ווד עם עוד 7 שנים חוזה בעוד שנתיים. היום אף אחד לא מסתכל על זה הם כוכבי הamortisation, דבר איתי בעוד שנתיים-3 כשיבינו שנתקעו שם עוד המודריק וחבורת הזבל לידו לעוד מאתיים שנה. אני הרי יודע מה כולכם הייתם כותבים פה אם היינו עושים את אותו הקרקס פה בהובלת כל המנהלים המקצועיים התותחים שיש להם....רואים לך.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/23
  10. k_700 Member

ברגע שזה מגיע מהכתב הכי רציני בגרמניה כבר צריך להתייחס-

גם פולק
    Scott McTominay is Bayern's preferred option for the No.6 position. The directors are working on a deal with Manchester United and their agents. [
    @cfbayern
    ] #MUFC

כמה סמים טוכל עושה שם בגרמניה??
    אלוהי.

11. DaveTheSave Member

טרייד ראש בראש, למה מחכים בדיוק

12. k_700 Member

כנראה הגושפנקא שירדנו מאמראבט.

אוי ויי.

13. MaxAaRons Member

להתווכח איתך זה כמו עם בת זוג.
    אתה ממש פקק רציני.
    חבוב אני קורא מצוין אנגלית והרבה יותר טוב ממך ,(אתה דובר בקושי שתי שפות ,אני דובר 5 שפות אז סתום תפה יא שמעאק )מאונט יקבל 300 אלף בשבוע ,כיוון שנהיה באלופות ,והשכר שלו רק על זה יעלה ל300.
    גם סאנצו ירד מ375 ל275 כי לא העפלנו לאלופות.
    עכשיו הוילנד זה 10 בסעיפים מתוק ,אז 62 מיליון ליש"ט ולא 72 מיליון ליש"ט ישיר ,ביג פאקינג דיל.
    יש לך יציאות קטנוניות של אשכנזי.

בוהלי מטומטם נכון אבל אם הייתה מחתים את אנזו\קאייסדו בשיטה הזו זה מצוין.
    זה שחקנים לעשור,בוהלי פה עשה עסקאות מצוינת.
    Accept that rani rahav

בקיצור לא משנה מה תגיד או דומייך.
    אוחיון צודק היה צריך קשר וורלד קלאס וחלוץ וורלד קלאס על פני כל הבוסרים\אוברייטדים.

מה יגיע עד סוף החלון ? ערבי שהוא מהאלו שעושה ביגועים או פול פוגבה הולנדי לעניים בהשאלה?
    Bitch please

14. Lebron Member

אם הדיווחים שבאיירן רוצה את מקטומיני נכונים, לא יישאר לי טיפת אמון בשיקול הדעת של טוכל.

נגר שלא היה מספיק טוב לקבוצה אנדראצ'יברית כמו יונייטד, זה הפיתרון שלו ל-6?

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

עזוב נגר. הוא לא 6 ולא 8.
    אין שום דבר טוב שהוא עושה כקשר אחורי.

עכשיו גם בארט מדווח שאתם בעניין שלו.
    הזיה. עדיף לכם גם ללכת על הוייברג שהיה אצלכם והוא לפחות 6.

Lebron אוהב/ת את זה.