מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. alexshw Member

וראן שוב נפצע. במקום לשלוח אותו מזמן לערב הסעודית ולהביא את הקוריאני, הקבוצה נתקעה עם מי שמזמן כבר לא בנוי לעומסים של כדורגל אירופי.
    הקבוצה לא בנויה בכלל לכדורגל שלו גם מבחינה פיזית. שוב לא רואה כל כך משמעות בעבודה שלו.

2. k_700 Member

כדי לשלוח אותו מזמן לערב הסעודית היה צריך שתהיה התעניינות בו מערב הסעודית.
    נראה שהם לא מתלהבים לשלם ממש הרבה יותר משכורת לשחקן שכבר יושב על 340 אלף פאונד בשבוע ומחמיץ בערך 4 חודשים בעונה.

לא חושב שטן האח היה מתנגד למכור אותו אם באמת הייתה התעניינות.

אנחנו מציעים להם 2 מליון פאונד דמי העברה על התלב״צ. איזה עלובים אנחנו בחיי.
    לא אתפלא אם מה ששכנע אותו סופית ללכת על קוקרצ׳ה זה ״היכולת לשחק גם בלם״.

It is said Chelsea want a payment of £7m to let Cucurella go for the season, which is a figure Manchester United would not countenance. Negotiations are ongoing. [
    @lauriewhitwell
    ] #MUFC
    אני הייתי מוותר על הספוג והמים בכסא החשמלי שנצטרך לארגן למורטאו אם הוא מסכים לג׳ננה הזאת וכשמנסים לחבר לירה ללירה כדי לארגן 25 מליון לקשר.
    איזה פסיכים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/23
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטן האח מתחילים לאזול השחקנים ששיחקו אצלו. אז הוא מתחיל לאגור שחקנים ביונייטד שישחקו אצלו, כדי שיוכל להביא אותם למועדון הבא שלו.

4. alexshw Member

אפרופו למה לא היה צריך לשחוק שחקנים בכל משחק זוטר בעונה שעברה.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

צפוי מאוד שלא חשפו את כל האמת על הפציעה של שואו בדיווח הראשוני.
    די מתכתב גם עם הסטרס ב24 שעות האחרונות בכל מה שקשור למגן שמאלי כשכל המערכת מתעסקת בזה ואפילו ״משהים״ את העסקה עם השוער הטורקי עד לפני כמה שעות כדי להשאיר רזרבות.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  6. MaxAaRons Member

קן הקוקייה משחק בעמדה מתה בכדורגל.
    באייבר,חטאפה,ברייטון תפסתי אותו משחק והוא היה טוב.
    אני לתומי חשבתי שזה רכש טוב שצלסקי רכשה אותו.

הוא הרשים את האח ובצדק במשחק מול אייאקס ,אייאקס הייתה עם חלק התקפי מרשים והתלב"צ תסכל אותם.
    לא יודע מה קרה לו בצלסקי.
    הייתי מביא אותו בהשאלה אבל אם זה יפול גם טגליפיקו זה בסדר.
    בסופו של דבר יש 737363637 משחקים העונה וחייבים מגן נוסף לרוטציה.
    גם אם הוא שחקן לשפילד יונייטד ,אין לנו כלום בשמאל גם בנוער ואלאברו פרננדז נגר .

7. k_700 Member

מצד שני נראה כמו תחת במשחק הראשון שהם גירדו שם 1-1 מהמתנה של מקטומיני.

אני חושב שכדאי שאחרי המאתיים טון חרא שקנינו מצ׳לסי לאורך השנים נלמד מתישהו.
    אנחנו נראים כל כך לחיצים עכשיו. למה שלא יבקשו גם 10-15 מליון דמי השאלה? גם דברים כאלה כבר שילמנו בסוף חלון.

8. MaxAaRons Member

רק מוכיח שהוא מאמן פח.
    אני בטוח שאם הוא מנסה 3 בלמים \ ישנה את התפקוד של פרננדס מ4231 ל433 אז הוא שורד את העונה ובקלות.
    אבל הוא לא רואה מה שאוהדי כורסא רואים ובינואר הוא כבר יאמן את הירנביין.

9. k_700 Member

בלי עוד קשר אחורי זה לא משנה באיזה מערך תשחק(שלושה בלמים חחחח....בוא נסגר על זה שיש פה בכלל שני בלמים כשירים החל מהמחזור הבא..), אתה תקרוס מהר מאוד. אין לך שום תוכנית חלופה לעייפות או חוסר כשירות של קאסמירו.
    אין לך שום אופציה לקשר אגרסיבי שמסוגל לשחק עם הכדור לשים לידו.
    הכי רחוק שאתה יכול ללכת זה לשים עוד איזה מקטומיני במקום שחקן התקפה ולקוות שקבוצה ב10 שחקנים לא תפעיל עליך מכבש בשליש האחרון של המשחק. כי עם מקטומיני על המגרש אתה כבר לא תחזיק בכדור.

מאוד קשה לי להאמין שטן האח פשוט יחליק את זה בגרון וילך עם המהלך הקאמיקזי הזה.

10. MaxAaRons Member

אם מקטומיני כזה פח ,למה הוא לא דחף למכור אותו?
    יש להאח סיי בעניין לא? אתה תמיד חוזר על זה שגאון הדור רוצה תקרת שכר כמו שצריך והכל.
    אז מה יש לג'רי קראוס ההולנדי שלנו??? הרי הציעו 30 על מקטומיני.
    היה לוקח ומחתים את הבן זוג שלו מאוטרכט לשעבר (אתה יודע שההזוי הזה לא מתאמן בפיורנטינה כי הוא מחכה שיונייטד יציעו עליו ויקחו אותו? הייתי אומר משהו חריף על הלאום שלו ועל הנאמנות שלהם ... אין אמונה בער.....).
    אז זו גם אשמה של האח או לא? אני מבקש ממך לא להתחמק כאן ולתת תשובה שהיא לא מהימנה.
    באמת אני בור ואני חייב ולדעת מה הסיי שלו בעניינים האלו ,אם הוא קובע תקרות שכר אז הוא קובע גם מכירה של שחקנים שלא מתאימים לאג'נדה שלו???

פרננדס צריך לשחק על האמצע ולקבל הוראות שונות מהמנגר שלו.
    אי אפשר לשחק 4231 עם הרכיכה הזו.
    כל האוחיונים היקרים וכל שאר חברי הדיון בוכים פה ללא הרף "הקישור שלנו אוויר ,מאונט אוויר ,ברונו אוויר"
    אבל רק אצלך ברונו זה מאקללה.
    אתה לא מגניב... אתה שומע??? אתה לא מגניב בכלל שאתה שאתה מנסה להיות שונה ,תזנח כבר את הטרנד ההיפסטרי.
    בקצב הזה אני אחפש מישהו אחר להעריץ ולתלות פוסטר שלו מעל עמדת הportable computer
    באמת מה שמזיין את הקבוצה פה זה המערך בראשות היצור הפורטוגזי.

אני באמת חושב שהאח מנגר מזעזע ,אבל הוא לא המנגר הראשון שפרננדס אצלו זה האלפה דוג והקבוצה נראית כמו דפורטיבו אלאבס.

11. k_700 Member

אתה באמת חושב שטן האח זה שמחליט אם למכור את מקטומיני ב30 מליון בסוף יולי או להמשיך לנסות להוציא עוד?
    הוא שם אותו למכירה, זה ברור עוד לפני הקיץ. המועדון הטיפש שלך חשב שהם מסוגלים לדרוש עליו 45 או 50 כי ווסטהאם לחוצה ועל גאלגר מבקשים 50.
    אני לא אתפלא אם יצליחו לחרבן במומ עם באיירן בדרישות מופרזות(כבר יש שמועות שהם בודקים את גאלגר), למרות שטוכל עושה לנו פה את הטובה שהגרמנים אף פעם לא עשו לעם היהודי, כולל הרנטות.
    כשנתתם פה צל״שים למורטאו וארנולד על קסמים בקיץ אל תשכח מי היה היחיד שגיחך מזה כי לא עשו פה שום דבר יוצא דופן.

זה כמו אבסורדי כמו שתגיד לי עכשיו שטן האח רוצה את מגווייר כי עובדה הוא פה ופאברד באינטר.

אתה שנים חופר לי שברונו חלש הגנתית ולא מסוגל לתקל אז לדחוף אותו כקשר ב433? עם מי? אריקסן לידו?

להתעסק במערך כרגע זה כמו לבקש מחולה סופני לא להתעסק עם המחט שתקועה לו בוריד, שלא יכאב לו.
    בלי עוד קשר הגנתי העונה הזאת תגמר מוקדם מאוד. להתעסק בברונו פרננדס זה כל כך משעמם, כמו להיות אוהד ליברפול 15 שנה ולשאול אם הקבוצה נכשלת בגלל שג׳רארד אולי לוזר.
    למה רק אצלינו מייצרים אוהדים עם תעודת נכה מהבטן?

מול ארסנל אני לא מצפה לדבר פרט לתבוסה. אין דבר שטן האח בסגל הנוכחי יכול לעשות כדי למנוע את זה ועוד בחוץ.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא להחתים קשר נוסף יהיה מהלך של קמיקאזה, הרי שאנחנו כבר כישלון. אם זה כל כך קריטי, לא יכול להיות שיומיים לפני סגירת חלון ההעברות, הקשר הזה עדיין לא יהיה כאן. במיוחד אם מדובר באיזה אמרבאט כזה, שלא אמור לעלות הרבה כסף. הרי גם אם אנחנו רוצים להחתים קשר, דברים יכולים להתרסק ברגע האחרון ואז נישאר עם הקאסמירו ביד.

ככה אי אפשר להתנהל ולהצליח. דברים מתנהלים אחרת, אבל השורה התחתונה לא שונה מבחינתו בהשוואה לקיץ של מויס או הקיץ הראשון של ואן חאל או כמה קיצים אחרים.

אפרופו אמרבאט, במנצ'סטר איבנינג ניוז פורסם היום שיונייטד טוענת שהיא לא באמת עד כדי בעניין שלו, שהוא תמיד היה רק אחת ממספר אופציות ושהדיבורים הרבים עליו באיטליה היו יותר קטע של סוכנים. לי זה נשמע רע, בנוסח תדרוכים שנועדו להסביר למה הוא לא מגיע. זה לא בגלל שאנחנו לא יכולים או מצליחים, אלא כי מי בכלל רצה אותו. לא משהו שלא עשינו במקרים קודמים שבהם עסקאות נפלו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

לוקהארסט כבר תקופה ארוכה אומר שאנחנו לא באמת היינו בעניין שלו, הוא בערך היחיד. אנחנו כבר יודעים שעשו לא מעט סיבובים בעבר על הפרצוף של לוקהורסט כדי להסיט את האש.
    שים לב שהוא בערך היחיד שטוען שאתה לא בעניין שלו והוא רק אופציה.
    בעסקאות אחרות שנפלו(נניח דה יונג, נונייז, ראמוס והחוזה שלו שחודש) אלה היו עסקאות הרבה יותר מסובכות מול קבוצות גדולות.
    פה השחקן כבר שובת איזה חודש ונראה שמסוכם מולך על תנאים.
    זה באמת יהיה מדהים אם לא נעשה את העסקה הזאת.

בסדר, אתה לא היחיד בעולם הזה שנגרר לדד ליין.
    גם צ׳לסי שם, סיטי שם, טוטנהאם שם, ליברפול שם, ברצלונה שם. בסוף אתה לא תמיד יכול להשלים את כל הרכישות שלך בטיימינג אחד.
    ידענו שבניגוד לקיצים אחרים הקיץ הזה אנחנו הכי מוגבלים שהיינו מבחינת הffp ולמכור אנחנו הרי לא יודעים.
    יכולנו לפספס בשלב הזה הרבה יותר ממה שפספסנו. בסוף אם סגרת את הרכישות שסימנת אז לא יזכרו לך את זה שקנית בסוף החלון.
    הליגה הזאת ראתה הרבה מאוד רכישות דד ליין משמעותיות.

14. one united Member

למחוק

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים מגיעים למצב שרוכשים בדדליין כי ככה זה נגרר ואין ברירה. אבל זו לא יכולה להיות שיטת עבודה קבועה. כדי שאאמין שיונייטד יכולה באמת להצליח, אני צריך לראות דברים אחרים גם על המגרש, אבל גם בצורת ההתנהלות. ואני לא רואה כזו בהתנהלות. הדרך שבה אנחנו עושים דברים - בקביעות - לא יכולה להוביל להצלחה. וזה לא משנה אם נגניב קשר בשלהי החלון או לא.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 12)

1. VAR