מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

הוא עוד לא 16.5.

אין לו תפקיד מוגדר. הוא פליימייקר שמשחק הרבה בימין(שמאלי ברגל) אבל הוא לא מוגבל לצד אחד או לרגל אחת. הוא תותח באמת. דריבל, ראיית משחק של שחקן שנראה גדול מול אנדר 21, חוש טוב לשערים, בעיטה מצוינת.
    שיפר מאוד את החופשיות ואת השימוש שלו בימין.
    שני השערים שלו היום בימין כמו גם לא מעט שערים שכבש בחצי שנה האחרונה.

הוא מושווה מגיל 13 לפודן והוא באמת מזכיר אותו מאוד בסגנון.
    נייק חתמו איתו על חוזה כבר לפני שנה וחצי.

כתבתי בקיץ שהוא מרחק עונה מלהיות הפריצה הבאה לבוגרים, אני חושב שגם טן האח מסמן את זה(הוא ועוד שחקן היחידים שהגיעו לראיון אחד על אחד עם טן האח בקיץ הנוכחי) אבל אחרי כל החיסורים ועם ההשבתה של אנטוני אני לא אתפלא אם זה יקרה לפני.
    גם אם זה קצת מוקדם, זה לגמרי שווה את ההתגלחות. הוא נראה ענק בגילאים האלה כמו שגארנצ׳ו וגרינווד נראו. הוא והילד של ארסנל הם השחקנים הכי טובים באנגליה עד גיל 17, אפילו בפער.

הדבר היחיד שיכול לעצור כשרון כזה מלהתפוצץ זה איזה אופי סאנצ׳וני כזה או שכמו שכבר קרה, בעיות אלימות מחוץ למגרש. עד עכשיו אין אינדיקציות לילדון מופרע.

one united אוהב/ת את זה.
  2. one united Member

השוואה ליאמאל הכישרון של ברצלונה שנזרק ישר להרכב וברצלונה והיום פותח בנבחרת ספרד, מה אומר?

3. k_700 Member

לא עקבתי אחרי לאמין ימאל בשנתיים האחרונות כמו שעקבתי אחרי לייסי, אבל מהמעט שראינו מימאל ברמות הבוגרים הוא נראה כשרון גדול מאוד. גם אתלטית גם טכנית וגם בפוטבול IQ.
    אבל בברצלונה יש היסטוריה של לשגר מוקדם שחקני התקפה מלהיבים ואחרי זה הם בלא מעט מקרים נעצרים.
    באנגליה יש קצת יותר שמרנות וכמובן הרמה של הליגה פה אחרת, בעיקר פיזית.
    קשה לראות אותו עושה נבחרת בוגרת בגיל צעיר מאוד כי גם התחרות על ההתקפה בנבחרת הבוגרת היא קשה הרבה יותר מבנבחרת ספרד הנוכחית.
    שניהם כשרונות מעניינים מאוד. זה קצת מצחיק אבל גם בנקודת הזמן שגרינווד היה צריך לפרוץ מאוד היינו צריכים שחקן בתפקיד שלו ועם האיכויות שלו, גם בנקודה שגארנצ'ו יצא לבוגרים מאוד היינו צריכים שחקן אחר מראשפורד בשמאל(ובכלל ראשפורד שיחק לא מעט חלוץ אז בגלל הפציעות) וגם בנקודת הזמן הנוכחית אני לא חושב שיש לנו הרבה אופציות מעניינות יותר בימין מאשר לייסי, זה לגמרי תקופה שהוא יכול למצוא את עצמו משוגר לסגל כי פשוט אין הרבה אופציות.

פאליסטרי שעכשיו מריצים במדיות השונות הוא לדעתי שחקן שמציע פחות מלייסי, גם אם יותר מוכן ממנו.
    בכלל, לא הייתי משגר את פאליסטרי להרכב עכשיו. ברונו כאופציה לברייטון באגף עדיף שם לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/23
  4. oranfu Member

לייסי כישרון גדול מאוד, אבל לא יודע אם אפשר להגיד שהוא ונאוואנרי בפער גדול הכי טובים בגיל הזה באנגליה.
    יש להם כמות כשרונות מאוד מאוד רצינית בגילאים האלה.

5. k_700 Member

בפער גדול מאוד מהשאר. אפשר די בקלות, הם גם האלה שמרגישים הכי בנוח לשחק מול שחקנים גדולים בהרבה מהשנתון.

6. oranfu Member

לואיס-סקלי מארסנל, מייקי מור מטוטנהאם, ניקו אוריילי מסיטי, כריס ריג מסנדרלנד, טרוואן סנוסי שעבר עכשיו לניוקאסל, ארצ'י גריי מלידס...
    כל אלה כשרונות רציניים מאוד ואלה יחסית בשלוף.
    אין ספק שלייסי כישרון ברמה גבוהה ביותר והוא אולי הכי מוכשר, לא יודע. אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שהוא בפער יותר טוב מהאחרים.

7. k_700 Member

סקלי חמוד מאוד, קשה לשפוט אותו עדיין נגד שחקנים יותר מבוגרים כי הוא גם משחק בעמדה שיקח לו זמן להבשיל בה(כקשר אחורי).
    הכשרון הכי גדול בארסנל שגם נראה גדול מאוד על הגיל שלו זה נוואנרי.

ממייקי מור של טוטנהאם אני לא מתלהב בכלל ובאופן כללי האקדמיה שלהם בשנים האחרונות מוציאה הרבה אוברייטדס(כמו סקארלט ידידינו מהקיץ שעבר, אולאסי, מייסון קינג ועוד לא מעט אוברהייפס אחרים).
    כריס ריג חמוד, זכור לי שהרבה קבוצות גדולות ניסו(וכנראה עדיין מנסות) להשיג אותו.
    סאנוסי כשרון גדול(אבל מאוד לא מבושל) וארצ׳י גריי שנתון מעליו(כמו דואק).

ניקו אוראיילי שנתיים מבוגר ממנו. לא מתלהב, שחקן עם הייפ בגילאים צעירים שכבר מרגיש תקוע בסיטי. בעיקר נראה לי מגושם ואיטי כדי לעשות את זה בקישור ההתקפי ברמות הגבוהות.

הדבר הכי חשוב זה שבכל קבוצת גיל שלייסי זוכה לשחק בשנה וחצי האחרונות הוא הכוכב הבלתי מעורער, זה שמקבל את הזכות להוביל ואת הכבוד ומביא סטאר קווליטי.
    ראו את זה עם גארנצ׳ו מהצעדים הראשונים שלו באקדמיה וראו את זה עם גרינווד ורואים את זה עם לייסי.
    אפילו בנבחרת עד 17, אתה רואה במסע האחרון שהוא ביי פאר הכוכב הכי גדול על המגרש. השחקנים מחפשים רק אותו, הוא זה שמוציא הכי הרבה פעולות טובות, זוכה לכדרר הכי הרבה, לאיים על השער, לוקח את כל החופשיות ונותן תפוקה.
    הוא במרחק קטן יחסית מלעשות סגל ראשון אצלינו ופרט לנאוונרי של ארסנל אני לא יכול להגיד את זה כרגע על אף שם אחר שזרקת פה.

זה מאוד נדיר שבגיל 16 שחקן כדורגל נראה ריל דיל ברמות שצריכים לדבר עליו במרחק פריצה מהקבוצה הראשונה של קבוצה בטופ 4.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/23
  8. oranfu Member

אני לא מדבר על שנתון ספיציפי אלא על שחקני נוער בסביבות גילאי 16-17 באנגליה.

אני לא בא להוריד מלייסי. מעצבן אותי מאוד שכישרון גדול מאוד, סקאוזר ממשפחה של אוהדים שרופים נמצא אצלכם. אני רק אומר שאני חושב שזה עוד מוקדם לקבוע שהוא בפער הכישרון הכי גדול.
    גם שורטייר וגומס נראו כמו כשרונות גדולים מאוד עד לא מזמן...

הוא מבטיח מאוד, אין ספק.
    פשוט גם אחרים נראים שם כמו פוטנציאלים גדולים מאוד.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שורטייר באמת קרקס את ה-U21. מה קורה איתו?

10. MaxAaRons Member

שורטייר אם יעשה קריירה של קלברלי צריך להגיד תודה למריה ולישו שהביאו עד הלום.
    **אוברייטד פר אקסלנס כמו כל מחלקת הנוער שלנו.

11. MaxAaRons Member

שורטייר אם יעשה קריירה של קלברלי צריך להגיד תודה למריה ולישו שהביאו עד הלום.
    **אוברייטד פר אקסלנס כמו כל מחלקת הנוער שלנו.

12. k_700 Member

שורטייר אף פעם לא קרקס את הu21.
    הוא פרץ בגיל צעיר מאוד, בגיל 17 הוא כבר נראה כשרון הרבה פחות גדול מבני גילו וכששמו אותו לשחק עם גילאים מבוגרים ממנו הוא לא מצא את הידיים והרגליים(אחת הסיבות שהתחיל לשחק כמעט בכל תפקיד מהקישור למעלה).
    כשרון בינוני מאוד בלי מהירות, בלי גודל, בלי בעיטה, בלי טכניקה יוצאת דופן.
    גם בנבחרות אנגליה הצעירות הוא לא השאיר שום חותם. אותו אפשר להשוות לכל המייקי מור והאלפי דיווין של העולם.
    האלה שיש עליהם הייפ של אוויר חם.

גומס באמת נראה מגיל 14 ככשרון מיוחד מאוד.
    הספקות לגביו היו בעיקר בגלל הגודל הפיזי והעדר מהירות.
    והוא מתחיל לפרוע שטרות דווקא כקשר באמצע ועושה אחלה קריירה בצרפת בינתיים.

לי לייסי מזכיר הרבה יותר את ההתפתחות של גרינווד וגארנצ׳ו מגומס.
    בסוף האלה שהצליחו באמת, הציגו נתונים אתלטים מרשימים עם גיוון יוצא דופן במשחק.

לייסי מאוד מהיר, יכול לשחק בשני הצדדים, משתמש בשתי הרגליים, בעיטה מצוינת, ראיית משחק שבבירור גדולה על השנתונים שלו.
    את כל הגולים של לייסי עם הקור רוח והסיומת האופיינית שלו ראית בצרורות מגארנצ׳ו וגרינווד שנה וחצי לפני שעלו לבוגרים. ראית שחקן בוגרים שמשחק ברמות שקטנות עליו.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר, בגיל 16 הוא כיכב בליגת הפיתוח מול שחקנים שחלקם מבוגרים ממנו ב-6/7 שנים. אני זוכר את המשחק שלו מול סגל לא רע בכלל של צ'לסי, לא ראיתי הרבה הופעות כאלה בליגה הזו.

כמה לייסי בכלל שיחק עם יונייטד U21?

14. oranfu Member

בגיל שלו היו כבר שחקנים אנגליים ששיחקו כדורגל בוגרים בשנים האחרונות.
    כמו שאמרתי, הוא כישרון גדול מאוד אבל הוא חלק מקאדר חזק מאוד שיש לאנגלים כבר כמה שנים.
    אולי הוא הטוב שבהם בשנתון שלו, אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שזה באופן מובהק.

כמו שלייסי נראה גדול בליגה לנוער ראינו עוד טאלנטים. מישהו פה עוד זוכר את פטריק סטוארט שסיטי השכיבה עליו מיליונים לפני כעשור כשהיה בגיל דומה?
    המעבר הזה מכדורגל נוער לבוגרים הוא ממש ממש לא טריוויאלי גם להכי מוכשרים.

15. k_700 Member

בfa youth cup?
    נתן כמה משחקים מרשימים סביב הגיל הזה, כשגם קיבל הזדמנויות בבוגרת.
    בגיל 17 הוא כבר סיים להתפתח, נראה כמו כשרון בינוני מאוד מאז.

אתה זוכר משחק ספורדי שלו מול צ׳לסי...אוקי.
    ואני עוקב אחרי כל הקריירה שלו. שחקן שכבר 4 נראה בינוני מול כל גיל ובכל נבחרת אנגליה שלא שיחק.
    אף פעם לא קרקס את האנדר 21, להיפך, רוב ההופעות שלו בליגה הזאת מראות כמה הוא כשרון בינוני שבספק אם ירים את הקריירה שלו מעבר לרמות של האנדר21.

ברור לגמרי שמעבר מכדורגל של אקדמיות ונוער לבוגרים הוא לא מעבר קל בכלל והמון דברים יכולים להתפקשש בדרך ולקחת את הקריירה למסלול דומה.
    יחד עם זאת, הוא בהחלט מראה בינתיים את הלבלים שהראו גרינווד וגארנצ׳ו בגילאים האלה וההתפתחות במשחק שלו(וגם בפיזיות) די דומה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 6, אורחים: 24)

1. de Middenweg
  2. Footballover
  3. MaxAaRons
  4. אמיר ע
  5. Sir Alex Ferguson