מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. GentlePunter Member

Eric Tenth Place

מי אמר "הולנדי אובר-רייטד" ולא קיבל?!

https://pbs.twimg.com/media/F7TQQA8XsAEccbU?format=Xxx&name=240x240

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

הסגל יותר בנוי לכדורגל פרימיטיבי. לחלוטין לא בנוי לכדורגל של טן האח, בטח לא אם הכוכבים הגדולים שלך זה ברונו ורשפורד. הם האחרונים שבנויים לפוזשן למשחק לחץ מתקדם.
    קח את העשר השנים של פוסט פרגי, מי יצר את הרצף החיובי היחסי (בדגש יחסי) הכי ארוך? סולשיאר. בין הגעת ברונו להגעת רונאלדו שדפק לו את כל האיזון העדין מחוץ למגרש ובתוך מגרש. ללא הגעת רונאלדו, לדעתי גם את עונת 2021/22 היינו מסיימים בטופ 4.
    זה לא אומר חלילה שסולשיאר מאמן רציני. זה מראה למה מתאים הסגל הזה.

ושוב אני לגמרי לא אוהב כשבאים אנשים ומנצלים לרעה את המצב. זה לא מריח טוב כל ההעברות של טן האח. וזה לא נראה מקצועי. ואני אישית לחלוטין לא תופס מכדורגל הולנדי כבר די הרבה זמן ולא הייתי בכלל הולך לכיוון הזה בכל מקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/23
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל הסגל הנוכחי שונה מאוד מהסגל של סולשיאר. יש פה בערך 12 שחקנים חדשים שלא היו אצל סולשיאר (כולל גרנאצ'ו שעלה מהקבוצה הצעירה, ובלי לספור שוערים מלבד אוננה). והם הובאו כדי לשרת את מה שטן האח ניסה לבנות. אז אפשר להגיד שכרגע זה מיקס אומלל של שחקנים לדברים שונים - אחד יותר פרימיטיבי, אחד יותר טן האחי - אבל מה נעשה עם הסגל הזה במידה שנפרק את החבילה עכשיו?

4. alexshw Member

לא אמרתי שנצא ממעגל הכישלון, אבל לא נכון להשאיר את טן האח אחרי מה שהוא עושה. שחקנים שלו וחלק לא שלו. מה שקובע שברונו ורשפורד פה. הם לא מסוגלים לשחק את הכדורגל שלו בשורה התחתונה. צריכה להיות סיבה להחזיק מאמן ואם אין כזו, אז לשחרר, מה גם שההתנהלות שלו הפכה ללא מקצועית. ואגב מי שיקפוץ עכשיו עם סאנצ'ו, לא בגלל סאנצ'ו.
    אני חושב שהמאמץ העיקרי של טן האח פה הפך לרצות כלכלית מי אלה אנשים ולא לעשות באמת ללכת לפי צרכי הסגל. על זה אין מחילה.
    מבחינת הענף עצמו זה בזבוז זמן הדדי. עדיף שילך למקום בו יבנו את הסגל אנשי מקצוע והוא יעסוק רק באימון כפי קרה באיאקס. אין שום סיכוי למינוי הזה ביונייטד ולא היה שום סיכוי מלכהתחילה. נכון לכל מינוי של מאמן שיטתי ומתקדם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/23
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם טן האח עושה לופט גשפטים לא לגיטימיים, אז אפשר לשלוח אותו הביתה בלי קשר לכדורגל. אבל זו האשמה חמורה ואני לא יודע כמה ראיות יש לדבר כזה.

בנוגע לכדורגל, אני לא אופטימי, אבל התחלנו בטרנספורמציה משמעותית גם בסגל. אני לא חושב שזה הגיוני שחמש דקות לתוך העונה השנייה ואחרי עוד הוצאה משמעותית בקיץ, פשוט נסגור את הבאסטה ונוותר. בטח כשאין לנו איזה מאמן חליפי אדיר שמתחמם על הקווים. לדעתי הגיוני יותר לתת לעסק זמן ולראות לאן זה יילך.

בנוגע לכך שטן האח צריך מערכת מקצועית אמיתית סביבו, אין ספק. אני חושב שחלק מהבעיה היא שבאייאקס הוא היה מאמן, וביונייטד הוא מתבקש להיות מנג'ר. וזה משהו אחר. זה יכול להסביר למה קשה לו יותר לעשות את הדבר האחד שבו הוא בוודאי נחשב למוצלח וזה העבודה על המגרש.

6. MaxAaRons Member

אלכס צודק ב900%.
    אין טעם יותר להחזיק את טן האח ,הביאו אותו בשביל שיחליף את שיטת המשחק ,עכשיו זה נהיה עוד יותר גרוע.
    שפך 400 מיליון ליש"ט, עדיף כבר להחזיק מנגר קרטייקר ,איזה מקום עבודה מחזיק עובד כושל ? עכשיו הסיבה צריכה להיות שהמנגר החדש יתקע עם האפסים של האח? או שאולי לא יהיה כסף לרכש ? ושאולי שוב יהיה אותו מעגל כשלון? אז בוא נסגור את המועדון אמיר ע ... מה דעתך???
    זה ברור שגם הגלייזרים יקפלו את הליצן ההולנדי הזה.
    אלכס גם צודק שמה שנעשה כאן זה על גבול הפלילי.
    ראבק הבנו יש קיי700 שמסתכל על סטטיסטיקות כאילו אנחנו בnba וחושב שיש איזה היגיון לאפסים שאני כבר מפתיחת הקיץ אומר שהשחקנים של האח לא עושים הרכב אצל דוד משה בווסטהאם.
    זה ברור שהאח מביא את בשחקנים האלו ומקבל מעטפות מתחת לשולחן.
    זה קורה כל יום 7 קילומטר בפרבר סטוקפורט קאונטי כבר יותר מעשור (רוברטו מנציני דאז שקיבל כסף מתחת לשולחן מבעלי מנצסטר סיטי).

לא יכול להיות שמנגר שפוי ירכוש את השחקנים שטן האח רכש בלי שיש קומבינה.
    זה גורם לכל הרכשים של המנגרים הקודמים להראות טוב לכל הפחות במעמד החתימה.

7. alexshw Member

אני לא בבית משפט ואני לא בא לערוך לו דין פלילי או משמעתי. אני לא תובע. אני אוהד ותיק שיש לו עיניים ומכיר את המהלכי המועדון וקורא חדשות. זה לא נראה טוב.
    הוא שרוף פה להערכתי. כפי שציינתי לפני כמה שבועות, נגד לחתוך את הזנב של החתולה בחלקים קטנים. לחתוך ישר. לא להלחם בחוקי הטבע. לא לדחות את הבלתי נמנע.

8. MaxAaRons Member

גם צריך לציין שהלוח משחקים של האח הוא בדיחה ברמה שגם חירש+עיוור+אילם אמור לעשות ריצה.

ואמיר ע אומר דבר נכון שיש כאן למעלה מ10 שחקנים חדשים מתקופת סולשאייר.
    סולשאייר על הנייר החזיק בסגל הרבה יותר חלש מעכשיו.
    ועדיין הקוסם ההולנדי לא מצליח להביא את הטוטאל פוטבול לידי ביטוי.

אני כמובן גאון הדור שצפה את המפולת של האח וגם שצפה שהרכש שלו זה רכש לברנלי.
    אני מאוד מקווה שבסוף החודש הוא מתחפף מפה ,ובקיץ להתחיל לשלוח את השחקנים שהוא קנה לערב הסעודית כי זה מה שהם שווים.

9. k_700 Member

שאלוהים יעזור לי עם המלטדאון על הסגל ושחקני הרכש אחרי כמה משחקים בודדים.
    בשיא הרצינות. לברבר לי למוות שהסגל הזה לא קשור לכדורגל של טן האח אבל להתייחס למשחקים שההגנה שלך מורכבת מ...הבלם השלישי, הבלם השישי, הבלם החמישי ומגן שמאלי שלישי או קשר אחורי בהופעת בכורה בליגה כמגן כשבכל שבוע יש לפחות 10 שחקני סגל חסרים, זה הטיעון הכי מגוחך ששמעתי פה.

תגידו שאתם לא מאמינים שהוא מסוגל להרים את הקבוצה למשהו, או תברברו משהו על זה שמורטאו וארנולד לא מאפשרים לו להתעסק באימון ניחא, יש בשר בטיעונים האלה.
    אבל כרגיל יש דברים כל כך צפויים בעולם הזה כמו זה שברונו וראשפורד(עד לא מזמן גם דה חאה) הם האשמים הגדולים שמורידים את כל הערך של הסגל הזה למטה ומונעים מטן האח לשחק את הכדורגל שלו.
    לא נניח 7000 שינויים כפויים ממשחק למשחק.

ואגב, לגבי היום הכל כבר נאמר על ידי בדיון המשחק. כמו מול ברייטון, ניהול משחק מחפיר, המון בלאגן, טעויות עוד מרמת ההרכב שלו ומרמת הזימונים לסגל עד לתוהו ובוהו בסוף וכל זה כי הקבוצה בפיגור של שער מסכן. הוא בהחלט נראה כרגע כאילו איבד את עצמו בניווט.
    זה כמובן לא קרוב לצורך לפטר אותו. אני מאמין שהוא יציב מאוד גם ברמת החדר הלבשה ומבחינת ההנהלה.

10. Mogwai Member

הם לא האשמים, אבל כשאלה הם שחקני המפתח שלך אתה יכול ללכת למכור חמוצים.

יש לשניהם בעיה מנטלית קשה והם לא השחקנים שיכולים לשאת אותך על הגב. גם ראשפורד וגם ברונו הם שחקנים שיכולים להיות כינור שני או שלישי (במקרה הטוב) בקבוצה חזקה עם שיטה ברורה ולעשות את זה די טוב. אף אחד מהם לא השחקן שיקח אותך הלאה להיות קבוצה ראויה שמתחרה על תארים רציניים ולא על גביע הליגה.

11. MaxAaRons Member

Mogwai
    פרננדס וראשפורד הם צמד נקבות קפריזיונריות שלא יכולות לקבל ביקורת ,עושות פרצופים בלי סוף ,הן פשוט חלשות ברמה המנטלית ,בדרך כלל שהקבוצה נראית זבל אתה מצפה מהכוכבים שלך להביא איזה שהוא ערך מוסף.
    זה לא משהו שקורה מהכיוון של שתיהן.
    היחיד שמידי פעם נותן לך משהו אקסטרה זה קאסמירו ,קאסמירו יכול להיות כינור שני\שלישי ,ראשפורד ופרננדס זה שחקנים לסעודיה.

הבעיה שטן האח הוא מאכער שמקדם את הסוכנות שהוא חתום בה,אם הוא היה מנגר עם הכנה למוח ועם יושר מקצועי פרופר הוא קודם כל מוכר את צמד האפסים האלו ואז מתחיל לקנות שחקנים.
    אבל מה זה מעניין אותו ??? קודם כל לגזור קופון על שחקנים שהוא קונה וכמו כן לגזור קופון על הפיטורים שלו בגלל זה הוא דאג לסעיפי פיצוי שמנים במיוחד.
    אני מקווה שהמנגר הבא ימכור אותם ואת כל שאר העגלות של טן האח וסולשאייר ויתחיל לעשות ריבילד.

קיי700
    חחחחחח אתה יכול להגיד את הדברים האלו ,אבל למעשה אין הבדל בין הבלם הראשון בקבוצה לבלם החמישי.
    אין הבדל בין המגן השמאלי הראשון לרביעי.
    אין הבדל בין הווינגר הימני הראשון לווינגר הימני השלישי.
    יש לך סגל עלוב ,די ... תתמודד עם זה ,אין תירוצים עבור טן האח ,הוא שפך כסף והפך את הסגל לעוד יותר עלוב.
    אז שיפוטר.
    הוא לא חזק אצל אף אחד ,רק אצלך הפרנויה הזו שכל האוהדים,שחקנים , וההנהלה על הברכיים רק מחכים שהוא יפתח את הרוכסן.
    עד סוף החודש הוא בדן האוג.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/23
  12. k_700 Member

או שאתה יכול לסיים גם מקום 3 בליגה חזקה מאוד עם שני גמרים ותואר.

ההתעסקות האובססיבית הזאת בברונו וראשפורדה והאם הם רק כוכבים מסדר גודל שני, שלישי או חמישי זה הדבר הכי מעייף שאוהד יונייטד יכול לעשות לעצמו בחיים האלה.

מה היו אודוגארד וסאקה עד לפני שנה וחודשיים? כוכבים מסדר גודל של דרג חמש? למה לא בעצם? הקבוצה שלהם סיימה פעמיים 8 ומקום 5, אחרי טוטנהאם.

לא יודע מה זה בעיה מנטלית. אם שחקני כדורגל בליגה חזקה מסוגלים להיות אחראים על 40+ שערים בעונה הם שחקני כדורגל מצוינים נקודה.
    תבנה מסביבם קבוצה של שחקני כדורגל טובים שיוכלו לתת מה שפארטי, סאליבה, וויט, גבריאל, רייס, ג'סוס, מרטינלי נותנים ואתה תראה גם אותם יותר יציבים.

בסגלים שאתה משחק מתחילת העונה אני מראש מגיע עם ציפיות נמוכות. לא מפתיע אותי כשהעסק קורס. אתה יכול לספר הרבה סיפורים בחיים האלה אבל כשאתה נשען על שחקן כמו לינדלוף כבלם הכי מרכזי שלך לעונה ואתה כבר בשלב שאתה משפצר קשר אחורי חדש כמגן שמאלי, אתה צריך לצפות שהעסק יתפרק. אין קסמים באמת שאפשר לעשות בתנאים האלה.

אז אני לא מבין דבר אחד, מה אתה יוצא בקמפיין ג'יהאד לפטר את טן האח? הוא אמור להיות האליל שלך. כנראה המאמן הכי טוב בעולם אם אתה מדרג את הסגל הזה כסגל עלוב ביותר שהשחקן הראשון בו הוא בעצם באותו לבל עלוב של השחקן ה24 בסגל.
    סיים מקום 3 לפני ליברפול וניוקאסל עם תואר ושני גמרים בתנאים האלה? כנראה קוסם.

הינה אירגנת לו בלי לשים לב את התירוץ הכי גדול בעולם הזה. יש לו סגל עלוב בלי שחקן אחד נורמלי.
    למה אתה לא בונה לו מקדש עם מזבח? אתה צריך להיות המעריץ הכי גדול.

כמובן שכל מה שכתבת מגוחך.

אלוהים יודע למה אחרי 30 דקות מצוינות באמצע שבוע הוא לא היה בסגל אתמול ודוני כן.

13. MaxAaRons Member

ארגנתי לו תירוץ???
    ר רק על זה שהוא שפך 400 מיליון ליש"ט והסגל לא השתפר ונהיה אפילו יותר גרוע הוא צריך להיות מפוטר.
    את המקום 3 ואת גביע השוקו ואת גמר הגביע שידחוף לתחת.
    זה לא שווה כלום ,רק בעינייך ,אולי אתה צריך לעבור לאהוד את וילה\ווסטהאם\ניוקאסל שם האוהדים יתלהבו מעונה כזו.
    פמליקאו-סנטה קלרה דפק לך את המוח ,תגמל !!!!

14. k_700 Member

עזוב את הכסף. קיץ שעבר הוציא 210 מליון פאונד. סכום שמוציאות לא מעט קבוצות שנאבקות על הטופ 4.
    בשורה התחתונה, איך אתה במסע ג'יהאד ממחזור 3 בעונה שעברה לפטר אותו אם הגעת למסקנה שהסגל שיש לו עלוב משחקן מס' 1 עד שחקן מס' 28 והוא מסיים איתו 3? אתה שומע מה אתה אומר לי? עם 24 הנדרסונים הוא סיים 3.

מבחינתך על כל עמדה יש לו את השחקנים הכי מעפנים בליגה. זה בכלל לא משנה מי כשיר ומי זמין, כולם באותה הרמה והוא עדיין מסיים 3.
    מנצח דרבי, ארסנל, ליברפול, צ'לסי, ניוקאסל בגמר גביע הליגה, מוסיף עוד גמר ומפסיד בו לקבוצה החזקה באירופה.
    מה זה לא שווה כלום? אתה מתאר לי פה את אחד מהאפסטים הכי גדולים שראינו בשנה האחרונה.
    בערך לקחת קבוצה עם סגל של וולבס ולסיים 3. אם זה מה שאתה חושב אתה צריך להיות המעריץ הכי גדול והכי TRUST THE PROCESS שאפשר לדמיין.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה בלה בלה.
    שוב אותם תירוצים.
    פציעות (דבר חדש בכדורגל, לא קרה מעולם לאף קבוצה), שחקנים חדשים שצריכים להתאקלם (אצל טוטנהאם יש מאמן חדש שמהרגע הראשון הסגל משחק את הכדורגל שלו לטוב ולרע וזה אחרי שאיבד את השחקן הכי טוב שלו והמוציא לפועל העיקרי שלו).
    גם עם פציעות אנחנו צריכים לנצח לא לדבר על לא להפסיד לקבוצה כמו פאלאס, כשגם מול וולבס ופורסט לא היינו רחוקים מלאבד נקודות.
    גם עם פציעות אנחנו לא אמורים להיות מובסים בבית מול ברייטון שעוד עשתה רוטציה ועלתה עם הרכב משני.
    הכישלון הראשון של טן האח הוא מבחינת הכדורגל עצמו, ההרכבים, החילופים, חוסר התבניות בהתקפה, איכות הכדורגל גם בבית גם מול קבוצות נחותות.

גם אוננה, גם מאונט, גם אמבארט וגם הויילנד שיחקו אתמול.
    עוד שקר שסיפרו לנו שברגע שהרכש של טן האח מהקיץ ישחקו ביחד נראה שינוי.
    כמו שכתבתי בקיץ, ברמות האלה קשה לשקר. לא מדובר בשחקנים אלמונים, אלא על שחקנים ששיחקו בליגות הבכירות וראינו אותם. אין שום סיבה להוציא כל כך הרבה כסף על שחקני רוחב לקבוצה שהייתה צריכה כמו אוויר לנשימה שחקנים טו קלאס.
    הכישלון השני של טן האח הוא בנושא הרכש, שוב בעיקר שחקנים שהוא מכיר ועכשיו מתברר גם מהסוכנות שלו, שוב אחרי 14 שחקני רכש חדשים ושום שינוי אמיתי באיכות שלנו.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 58)

1. MaxAaRons