מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. alexshw Member

הפציעות בעיקרם נטו הכנה רעה של טן האח לעונה הזו. אותו דבר כמו לעונה שעברה. זה לא תירוץ, אלא להיפך רק הוכחה לעבודה גרועה.
    שוב העבודה לא יכלה להיות טובה. פשוט צריך להפסיק את זה כאן כאשר ברור לאן זה הולך ואין טעם יותר בקשר הזה. לא קרה שקראתי לפיטורי מאמן והצטערתי על זה. באף מקום.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש ייאוש.
    רכש כבר לא ניתן להביא בחודשים הקרובים.
    יש ספקות לגבי איכות הסגל וההתאמה שלו למאמן אחר.
    יש ספקות לגבי המאמנים מבחוץ.
    זאת הסיבה העיקרית שלדעתי נושא הפיטורים לא על הפרק.

3. alexshw Member

אז יהיו על הפרק. מה הבדל מהעבר? להביא לטן האח עוד רכש? לא תודה. חבריו התעשרו מספיק.
    הוא דפק אותנו מספיק עם הרכש שכבר ביצע.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/23
  4. MaxAaRons Member

איזה פסיכולוגיה הפוכה קיי700...
    אתה גאון,מאיפה הphd??? באיזה מוסד עילאי למדת ??? איפה שביבי למד??? אנחנו בישראל בשניה מקנאים בך מאוד.
    אההה וכן חביבי 210 מיליון ליש"ט בקיץ הקודם היו צריכים להתבזבז בצורה הרבה יותר טובה.
    עם הכסף שהוא שפך על הבן זוג שלך ליצ'ה ועל אנטוני האפס אפשר היה לעשות ניסים ונפלאות.
    שורה תחתונה מאמן אפס גם ברכש וגם בשיטת משחק.
    מקום 3 בגלל חולשה של היריבות הישירות ,העונה הן טובות יותר וזה כבר יוביל אותך מחוץ למקום שמוביל לצאמפיונס :)
    מקום 3 עם כוכבית.

מושון-ועוד איך על הפרק.
    כמו שאןמר לך אלכס מההייטק (מאיפה הphd שלך ???? מאיפה שקיבל רנאט אחמטוב????)
    הם לא יתנו לו עוד אגורה לשפוך לסמרטוט רצפה הזה.
    אפילו בעלים גרוע כמו הגלייזרים מבין איזה לקרדה הוא אכל.

5. k_700 Member

אההה מקום שלישי בגלל חולשות היריבות....הבנתי.
    כל הליגה מאחוריך פשוט הייתה חלשה.

תתן לי לנחש, היום בטח הליגה פשוט ברמה אחרת שמעולם לא הייתה לפני. 8 קבוצות שנאבקות על אליפות של 90 נקודות.
    אני שוב אשאל אותך, אם הסגל הזה אחד העלובים בליגה ברמה שהשחקן שמרוויח בו הכי הרבה= ברמתו לשחקן במקום ה28, איך אתה לא מציג את זה כהישג מטורף מה שקרה פה בעונה שעברה?
    אני מחפש את הקישור הלוגי לטענות המצחיקות שלך.
    מקום 3 עם כוכבית. אה הא.
    גם את ברצלונה בטח הדחנו עם כוכבית, הרי היה חסר להם פדרי או גאבי, לא?
    מה עם ניוקאסל שניצחת בגמר בוומבלי? היה שם סגל של 18 שחקנים בריאים? אולי גם שם יש כוכבית גדולה.
    מעניין מתי אין כוכביות.
    נניח כשיש לך 15 חיסורים בסגל של בקושי 22 שחקנים סגל רכש, זה לא כוכבית. כל האשמה על המנג׳ר שהכניס את גארנצ׳ו דקה 60 ולא דקה 50 במצב הזה.
    זה סימן קריאה.
    גם סימן קריאה שרכש לא טוב לפני ששיחק דקה אחת, כי משה ראה אותו בליגות הבכירות ואלכס החליט שזה בעצם קונספירציה של גזירת קופונים של טן האח דרך הסוכנות שלו.
    יש לנו מכל טוב במועדון הטירלולים הפרטי שלנו. מדהים.

אין שום קשר.
    דווקא בצוות המקצועי על רוב הרכש שהגיע יש הסכמה(גם אם חלק לא היו השמות הראשונים או השניים הם שחקנים שהמועדון עקב אחריהם).
    אף פעם הגלייזרים לא באמת התחשבנו על פיטורים מהיבט שהסגל אולי לא יתאים למאמן אחר, הרי כל פעם פיטרו והביאו מאמנים שונים והרבה פעמים זה קרה גם תוך כדי העונה.

הנושא לא על הפרק כרגע כי ההיסטריה כרגע לא באמת קיימת כמו ברמות שאפשר למצוא כאן.
    די פשוט. במועדון מבינים שיש משקל לכל ההתעסקות במומ על העברת הבעלות עוד מלפני שהקיץ יצא לדרך+ כן, כמות דו ספרתית של חיסורים מתחילת העונה כנראה גם משפיעה על היכולת בצורה ניכרת שכנראה אף מנג׳ר זמין אחר לא יתקן.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/23
  6. avdz7 Member

הפציעות הן לא באמת תירוץ כיוון שבמחזורים הראשונים להזכירכם היינו בסגל מלא (למעט הוילון) ועדיין נראינו כמו גוש של חרא.
    חוץ מזה, אני לא חושב ששום תירוץ בעולם אמור להצדיק כדורגל כזה. מאכזב מאוד.

Sir Alex Ferguson, אמיר ע ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

כן, שני מחזורים ראשונים.
    נצחון והפסד לטוטנהאם.

מה שקרה מאז זה כבר יציאה מנקודת הנחה שאתה הולך להשיג את אותם היעדים עם לינדלוף כבלם פותח, דאלוט מגן שמאלי/רגילון/ אמראבט מגן שמאלי ו...אריקסן בקישור ואם לא אריקסן אז מגאברי או מקטומיני כשהקיצוני הימני הזמין שלך זה משהו מהסוג של- פאליסטרי. בהמשך גם ואראן נפצע, גילינו שמרטינז סוחב את הפציעה מאפריל ואז גם הוא הושבת, אנטוני יצא מהסגל, סאנצ׳ו שהיה אמור להיות מחליף למשהו- הוצא מהסגל ואני אפילו לא מציין את הפציעות של יוני- יולי שחלקן היו יכולים להיות כבר שחקנים שקורצים להרכב בשלב הזה.
    בעולם שלי זה נחשב לבחירה בין המון אופציות גרועות מקצה הסגל.

8. MaxAaRons Member

תשמע אנחנו מהכורסא לפעמים תופסים פוזה של סקאוט.
    אבל שוב-אי אפשר שלא היה להתרשם מהנכות של מאונט בכל הקשור לטכניקה.
    ומהמסירות הארוכות של הזורזיניו הערבי שלך.
    זה ברור שמושון או כל אחד אחר ישפוט לחומרה.
    בעצם הרבה מאוד אנשים בפורום אמרו שהשחקנים הנ"ל בינונים ,ביניהם אוהדי הקבוצות הקודמות של השחקנים האלו.
    אתה כנראה שאתה חושב שזה מגניב להגיד שהם תותחים ויפרחו בשיטה הלא קיימת של טן האח.
    אבל יקירי ... אתה לא מגניב כלל וכלל.

על אדון הוילנד אני אמרתי לך שזה שחקן שכבש 9 שערים באטלנטה אלו הן קבלותיו בקריירה ,כובש אחת לחמש בעיטות למסגרת בשער הן באיטליה והן באוסטריה שגם בה שיחק.
    אתה התווכחת איתי ואמרת שאני ליצן.
    זה ברור שיצא ממנו חלוץ כשאתה יקירי כבר תעבור את ה40 אביבים.

9. one united Member

אבל קייייי,חלק גדול מהשחקנים שאתה מציין שהיו חסרים הם חרא שחקנים,אנתוני,סאנצו' ווראן לא שחקנים שצריכים להיות כאן, מה אתה אומר לי,שווראן יותר טוב מלינדלוף ואנטוני יותר טוב מפלייסטרי?.....נגידדדדדד שכן אז מה? עדיין שחקנים בינוניים ומטה.
    מאונט כרגע אכזבה גדולה, גם לי כמוך היו ציפיות ממנו אבל גם לפני הפציעה לא הראה כלום, אז שוב תגיד שהוט טוב מאריקסן של 2023 ,זה עדיין פחות מידיי.............יש יותר מידי שחקנים חלשים גם שההרכב הראשון כולו בריא.
    מערכתית- כבר עשר שנים אנחנו לא מצליחים לבנות קבוצה איכותית, שגם אם תפסיד אליפויות לסיטי ולליברפול , עדיין נוכל להגיד שהייתה השנה קבוצה איכותית שמשחקת כדורגל מלהיב.
    אתה מידי פעם נתפס לציין תואר כזה או אחר, ניצחון כזה או אחר ואפילו מיקום גבוה בטבלה כהצדקה כלשהי לקבוצה טובה, אבל לא, ממש לא היינו טובים גם שהגענו למקומות האלו, הכדורגל שלנו חרא ב 80 % מהזמן ב10 שנים האלו, אי אפשר להנות מכלום,ולכן יש כאן כנראה משהו עמוק בסגל המיקצועי לאורך שנים שטועה גם בהבאת שחקנים איכותיים באמת וגם נכשל בלהביא את המאמנים הכי טובים בעולם.

10. k_700 Member

MaxAaRons
    היה אוהד וחצי של צ׳לסי בפורום שטען שמאונט בינוני(זולה ואולי הילד בהתקף שבטוח שהתהפך ממנו חצי יממה אחר כך). השאר חשבו שזה הפסד גדול עבורם. לא פסלתי את זה שלמאונט יקח הכי הרבה זמן להשתלב פה.
    הוא מגיע מעונה בלי הרבה כדורגל והוא השחקן שהיה צריך לעשות את השיפט הכי גדול מתפקיד x ששיחק ברוב הזמן ובמערך אחר לתפקיד y אחר לגמרי.
    הוא היה בינוני אתמול אבל הבינוני הזה טוב בצורה משמעותית מאריקסן(אם תבחן את כל התפוקה שלו על פני משחק שלם ולא 30 דקות כמו שאוהבים לעשות) , מקטומיני, מגאברי.
    אני אוהב את הקלילות שהוא משחק עם הכדור ואת הכניסות שלו בלי הכדור לרחבה. הוא לא מספיק יעיל עדיין בפוזשן והכתבת הקצב אבל זה נראה לדעתי במשחק וחצי האחרונים טוב מהשני משחקים הראשונים שלו.
    אתמול לדעתי היה טוב ויעיל מברונו.

גם אמראבט, עם כל הביקורת המוצדקת על שתי עבירות לא טובות ופעמים שאיבד כדור בהגנה(במצבים שמגן איכותי היה נמנע מהם...מגן איכותי הוא כבר לא יהיה בעולם הזה) קשה להתעלם מההשפעה המאוד ישירה ומהירה שלו על צורת המשחק שלנו ובכלל על הצורה שהקבוצה ממול נדחקת אחורה כשהוא על המגרש.
    הכניסות שלו לאמצע מייצרות לך יתרון פיזי שם בשני משחקים האחרונים, הפוזשן לא הגיע רק כי לא לחצו אותך גבוה אלא כי לפאלאס קודם כל לא היה בכלל מאץ׳ אפ שניצחה במרכז השדה וידעת לייצר יתרון מספרי שם.
    כדי לקבל מושג כמה רע זה יכול להיות מול קבוצות רעות בלי אמראבט מספיק שתלך למשחקים מול ברנלי או וולבס למשל.
    שניהם לא מבריקים אבל מרגישים לי כמו תוספות שכבר מתחילים להרגיש ובמערכת יותר בריאה האימפקט שלהם יורגש עוד יותר. אתמול הרגישו לי כמו שחקנים שנתנו 6.5 במשחק ששאר הקבוצה נתנה 4-5.

לא מבין באיזה עולם דמיוני אתה מייצר לעצמך חלומות שכתבתי לך באיזשהו שלב שהויילן הולך לתת פה 20-30-40-200 שערים בעונה ראשונה.
    כל פעם שניסית להביא אותי לפינה הזאת רשמתי לך שאני בהחלט חושב שיוכל לתת דו ספרתי אבל לא משהו יוצא דופן.
    את התרומה שלו אני ציפיתי שנראה בנוכחות של חלוץ שמסוגל לשחק עם הגב, בתנועות שלו בלי הכדור שייצרו מצבים גם לשחקנים לידו, ביעילות יחסית לשחקני התקפה אחרים מול השער(יעילות, לא כמות) ומשחק הלחץ.
    חוץ מהיעילות מול השער אני חושב שהוא טיקין דה בוקסס בכמעט כל הפרמטרים האחרים. את התנועה שלו אני מרגיש, את משחק הלחץ שלו אני מרגיש ביחס לאופציות האחרות בהתקפה ואני בוודאי רואה שחקן שמסוגל לשחק עם הגב לשער(רוב הפעמים שאתה מוצא אותו זה ממצבים שהוא עם הגב על המגן). מה אתה לא עושה עדיין מספיק? מייצר לו מספיק מצבים. מעט מאוד מצבים אנחנו מייצרים לו ולדעתי גם חלוצים הרבה יותר מנוסים ובשלים ממנו היו סובלים בשלב הזה מהנכות ההתקפית שלנו.
    בסוף, בסוף יש גבול למה שאני מצפה שגם נייצר בהתקפה עם הרכבים שכוללים את מגאברי, פאליסטרי, מקטומיני, אריקסן(שאחרי 20 דקות כבר סוחב רגליים). אפשר להתעסק מהיום ועד מחר בלמה לא פתח עם גארנצ׳ו בשמאל והעביר את ראשפורד בימין ובהחלט הוא עושה טעות עם החוסר שימוש בגארנצ׳ו אבל זה התעסקות בזוטות.
    בסוף גארנצ׳ו פחות או יותר הוא הכלי היחיד שיכול לשנות לו משהו בהתקפה מהספסל מ...כמעט תחילת העונה הזאת.

11. k_700 Member

כן.
    ואראן הרבה יותר טוב מלינדלוף(גם מגווייר יותר טוב מלינדלוף, רק מגווייר לא יזכה לרבע מהקרדיט של השבדי כמו גם תמיכה מהקהל כמו שמקבל השבדי) וכן אנטוני על כל חסרונותיו יותר טוב, בשל, מגוון מפאליסטרי.
    מזכיר לך שעד לפני שלושה שבועות אכל אותנו כמה אנטוני לא יעיל מול השער ממצבים שהוא מייצר(לו ולאחרים).
    פסט פוורד 3 שבועות קדימה ואתה עכשיו מנתח לי קיצוני שלא ייצר מצב אחד בליגה, לא מגיע למצבים, לא מנצח את המגן שלו באף מצב, לא מאיים על השער בבעיטה(לא מקרוב ולא מרחוק). אז כן יש שם פער גדול.

אני אגב חושב שעם כשירות יותר טובה בסגל כבר היית בשלב שאפשר היה לנסות את ברונו בימין עם חילופי מקום עם מאונט(כמו שנוסה בקיץ על הילוך שני). דברים שלא קורים כרגע כי כל המערכת בלחץ להשיג תוצאות מיידיות ומאונט חזר מפציעה אחרי שנכנס לפציעה במחזור השלישי.
    תוסיף לזה שבמציאות מעט יותר טובה גם היה לנו היום את אמאד להכניס מהספסל תוך כדי משחקים....תחשוב על הגיוון הזה.

אני לא מסכים איתך לגבי החלוקת אחוזים מהעונה שעברה. לדעתי במשך חודשים שחקנו כדורגל טוב מאוד במסגרת מגבלות האיכות של הסגל ואל מול איכות הכדורגל של היריבות האמיתיות שלך מהעונה שעברה(לא ארסנל וסיטי- ספויילר).
    אי אפשר להיות סיטי תוך שנה וכמו שארסנל מראה לך, אי אפשר להיות ארסנל מודל 23 תוך שנה.

המלטדאון הכללי אחרי הפסדים ובתקופות רעות גורם לאנשים לחשוב שהרכש פה הוא תמיד רכש כושל שלא היה מגיע לאף מועדון אחר והמאמן הוא תמיד המאמן הכי גרוע בהיסטוריה שהיה אפשר להביא. זה קצת מזכיר לי את האגדה האורבנית שבשנה האחרונה אם השגת משהו אז זה בגלל חולשת היריבות והעונה? העונה זו העונה הכי חזקה בהיסטוריה, אפילו ברייטון תאבק על אליפות של 96 נקודות. מה אתה לא רואה קיי? זו העונה החזקה בהיסטוריה.

הייתי קורא לכל מכלול הסימפטומים- סימפטומים של פתיחת עונה לא טובה, אבל פתיחת עונה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח שאתה צודק. לצד זאת, יש עוד שני פקטורים שצריך לציין: למועדון הזה אין מושג ירוק בכדורגל ויכולת לזהות תהליכים, טובים או רעים. ואם העניין עם טן האח לא יצליח, למועדון אין שום מושג מה לעשות. הוא הלך עליו all in.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. MaxAaRons Member

קיי700 היקר ,אם היה פה בעלים יסודי כמו טוד בוהלי כל זה לא היה קורה.
    תראה איזה אנשי מקצוע ומנהלים מקצועים הוא מינה בצלסי.
    יש לאן לשאוף.

14. k_700 Member

כן אין ספק, טד בוהלי זה האיש שמייצג את היציבות הנפשית בעולם הזה.
    יש לאן לשאוף. עוד לא פיטרנו שלושה מאמנים בעונה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב נו, הוא ימשיך למכור לך סיפורים ששחקני הרכש וטן האח עוד צריכים זמן כדי להוליך אותך בקושי למקום החמישי (אם הוא יוביל לליגת האלופות זאת תהיה המטרה החדשה שלהם) ולגמר גביע הליגה (מפעל שבעבר פרגוסון היה מעלה אליו הרכב של ילדים מחוזקים בשחקן שניים עם ניסיון והיום הפך לתואר היחידי שאתה יכול לזכות בו אז אתה עולה עם הרכב חזק יותר מקבוצה כמו פאלאס).
    אתה סיימת עם המטרות שלך בליגה במחזור ה-7! לא זוכר מעולם בתולדות הפריימר לייג שזה קרה לנו כל כך מוקדם.
    לפחות לנסות להיאבק למעלה, לעשות את קפיצת המדרגה משנה שעברה, זה כישלון עצום שכבר במחזור 7 הדבר היחידי שנשאר לנו זה להיאבק על כרטיס לאלופות! אנחנו לא ברנלי שאפשר לדבר על זמן לשחקני הרכש כאילו זה סבבה בקבוצה עם שאיפות כמו שלנו לחכות להם למחזור 30 כדי להתחיל לשפוט אותם.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 63)

1. MaxAaRons