מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. MaxAaRons Member

תשמע אתה בכל
    בכל מה שקשור לענייני אקטואליה אתה מטומטם.
    מסתבר שגם בענייני כדורגל ,ברבוסה ב20 מיליון יורו אם לא פחות אפילו עובר מברזיל ,אנטוני השמעאק עלה 100 מיליון יורו ,אין סרט שיעשו טרייד כזה.
    זה מירור ,המקור שהבן זוג שלך קיי700 אוהב ללכלך עליו-ובצדק זה צהובון הכי מעאפן באנגליה.

**דבר שני ברבוסה לא נופל מרוב החלוצים בליגה, הכדורגל בפשיטת רגל מאסיבית,ברור שאני לוקח אותו על מרסיאל בתור 9 מחליף אין פה מה לדבר בכלל.

אנטוני הווינגר הגרוע בפריימר ליג ,אנשים פשוט לא מבינים עד כמה הוא פלופ ,הבנאדם לא מסוגל לעבור שחקן באחד על אחד על מהירות,יש יותר גרוע מזה ? זה פאקינג א-ב של ווינגר!!!
    אני חושב שבדיוק כמו פרד ,זה שחקן שיש לו בקושי מקום לטורקיה.
    זה שהאח רכש אותו ב100 מיליון יורו זה עילה לעשות על האח כל לילה פולסא דנורא ,השכבה ,צידוק ,קדיש ,דקירת בובות וודו ועוד ועוד ועוד ועוד.
    הוא יכול ללכת רק לסעודיה\טורקיה וגם במחיר מאוד זול מקסימום 30-40 מיליון יורו לא יותר.
    עדיף שיעשו זאת כבר בינואר ,גם פאליסטרי אפס מאופס אגב.

2. one united Member

זה המשפט הכי מדויק שיצא לך ever ויצאו לך כבר כמה לא רעים......
    לחשוב שמכל הברזילאים בעולם אנחנו קלטנו את פרירה,פרד ואנתוני, זה באמת צרוף מקרים שיכול כנרה לקרות רק אצלינו, ברזיל עלאק

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנטוני לא הולך לשום מקום.
    רק לאחרונה טן האח אמר שהבעיה שלנו שאנחנו לא מפעילים אותו מספיק ולא מספקים לו מספיק כדורים.
    הוא מאוד מחזיק ממנו אחרת היה יורד ממנו כשביקשו עליו 100 מיליון בזמנו...

4. k_700 Member

פריירה שחקן שעלה מהאקדמיה.
    מי שקידם אותו לעמדות כל כך קדמיות בקבוצה הראשונה הוא הבעיה.
    היה צריך לעשות עליו קאש אאוט אחרי תקופה שהיה עליו הייפ באקדמיה(עם הבעיטות החופשיות שלו).
    הוא גם לא בדיוק ברזילאי. הוא נולד בבלגיה וגדל ושיחק בהולנד.

פרד, יזיינו עד היום על עסקה מלוכלכת של וודי עם הסוכן שלו(למישהו יש הוכחות לקשקוש הזה?) אבל אל תשכחו שהוא כמעט סיים אצל פפ בסיטי.
    הוא באמת נראה כמו משהו מלהיב בשחטאר בזמנו.
    הבעיה זה לא עם ההגעה שלו כמו עם העובדה שבחרנו להתקע איתו בערך כל החיים, 99 אחוז מהזמן זה היה מרצון. היו מאמנים שאפילו הדגישו כמה מרכז הקישור שלהם חזק כשהוא שם.
    שם העליבות.

מהאופציות הקיימות כיום לימין טן האח מחזיק הכי הרבה מאנטוני. חבל, הולך איתו ראש בקיר.
    אבל שווה לזכור כמה דברים: אין באמת אופציות טובות אצלינו בימין.
    ברונו יראה פחות טוב בימין, מאונט עוד לא מחובר בשיט וראשפורד....מעולם לא באמת נראה טוב בימין.
    אל תשכחו שטן האח מסמן קיצוני נוסף לקיץ כיעד. אני חושב שהוא תכנן בחלקים גדולים מהקיץ שגרינווד יהיה חלק מהתוכניות שלו, עד לתחילת אוגוסט זה גם נראה הכיוון.
    אחרי הפארסה עם גרינווד כבר היה מאוחר מדי לחשוב על קיצוני, אבל לפי הדיווחים בבנייה שלו הוא רוצה עוד קיצוני.

כרגע אני מקווה שעד אחרי הפגרה הקרובה רטקליף כבר יהיה בפנים כד שדברים יקבלו צבע.

5. MaxAaRons Member

אוחיון
    אין מצב-אם הוא יפוטר התחת קפיברה של אנטוני על הגריל ,כל עוד אפשר לקושש איזה 30 מיליון יורו על הלקרדה ימכרו אותו.
    קיי
    מאונט ,ברונו,ראשפורד,פאליסטרי ,אמאד כל אלו עדיפים עליו.
    אני לא ראיתי שחקן יותר חסר תועלת ממנו במדים שלנו ,זה גובל באוברטן\אלאנגה\הפחון שמשחק פיפא אולטימיט טים ולוקח שלוש מאות ושבעים וחמש אלף ליש"ט לשבוע.
    One united
    אמת איש יקר ,ברזיל ויונייטד זה ממש לא -זוכר בזמנו שרצו להביא את רונאלדיניו??? ובסוף קיבלנו ז... ?
    זה למה יש לך רק 3 זכיות בצאמפיונס ,השחקנים הכי טובים באמת שיחקו תמיד מחוץ למועדון שלך :).
    חוץ מרוי קין.

6. k_700 Member

אמאד מיולי לא כשיר- לא רלוונטי.
    פאליסטרי לא עדיף עליו. מול אף יריבה אני לא מעלה אותו בהרכב. יכול להיות פתרון חמוד לפעמים מהספסל(כמו אתמול). לא מעבר.
    ראשפורד אכן פתרון, כנראה הפתרון האופטימלי כרגע אבל נזכיר שמעולם לא הרגיש בנוח בימין ומעולם לא נראה שם טוב לאורך זמן.

ברונו לא צריך לשחק בימין, אתה סתם מקריב אותו שם. הוא השחקן הכי טוב שלך, הוא צריך לשחק ברוב הזמן באמצע.
    מאונט זו עוד אופציה אבל טן האח מתנהל איתו רע. הוא בלי כושר, לא מתואם עדיין עם הקבוצה אני לא אצפה שתזרוק אותו ימינה והוא פתאום משום מקום יפרח. ממזמן היה צריך כבר להתרגל לשחק בהרכב. החלטה רעה מאוד של טן האח לקפוץ ראש עם אריקסן בכוח. רק אלוהים יודע איך אריקסן סוגר אתמול 80 דקות.

אנטוני נראה רע. לא החזקתי ממנו מעולם כשרון שיכול להראות מדהים בליגה אבל חשבתי שעם הזמן יראה לפחות טוב.
    הוא פשוט נראה רע וכן טן האח לא יכול לתת לו הרכב על עיוור(בדומה לזה שהוא לא יכול לשחק תמיד עם דאלוט, תמיד עם מקטומיני ולהאחז באריקסן).

הוא בנה עם גרינווד כשחקן משמעותי בסגל שלו והתוכניות השתנו בסוף החלון כשאין באמת יכולת להשקיע על ווינגר נוסף.

7. one united Member

זה שטן האח מחזיק ממנו לא אומר כלום, והוא באמת האופציה הגרועה מכולם גםםם אם כל מה שכתבת על האחרים נכון

8. k_700 Member

לא יודע.
    תמיד מי שלא משחק מרגיש כמו אופציה טובה יותר.
    אני זוכר אותנו פותחים עם פאליסטרי בהרכב כמה פעמים. גרם להרבה אנשים להתגעגע לאנטוני בברזיל. לא רואה שום דבר שפאליסטרי נותן לי בהרכב. הוא חלש פיזית, הוא לא איכותי מספיק עם הכדור, לא מהיר. כחילוף הוא יכול להשפיע במידה מסוימת.
    אני זוכר גם איך נראינו לאורך זמן עם ברונו בימין. בזבוז משאבים מוחלט.

האופציה הכנראה טריוויאלית והכרחית כרגע זה ראשפורד בימין(מי שלא היה זמין אתמול בכל מקרה), אבל בוא לא נשלה את עצמינו גם הוא לא הולך לשרוד בתפקיד הזה יותר משני משחקים(אולי אפילו פחות). הוא מעולם לא נראה טוב בימין והוא אפילו לא אוהב לשחק בימין.
    זה שפצור, לא מעבר.

לאורך זמן הייתי בודק את מאונט שם, זה לכשקאסמירו יחזור. כרגע זה כמעט לא רלוונטי כי מאונט עצמו לא רלוונטי בעיני המאמן(וחבל).

אמאד יספר כאופציה לכשיחזור לכשירות.
    מיולי הוא פצוע. ולמען האמת- הוא כרגע האופציה הכי עדיפה עליי בראייה של פוטצניאל אבל גם איתו יקח זמן כדי שיכנס לעניינים בטח אחרי פציעה לא קלה. בקיצור אי אפשר להתעלם מאירועי השלושה חודשים האחרונים עם הקיצוניים הימניים שלך.
    כשגרינווד, סאנצ׳ו, אנטוני זה לא זה אז אתה צריך קיצוני ימני חדש בקיץ, מהניילונים.

חבל מאוד שלא היינו יצירתיים עם קודוס, איבדנו את המומנטום כי מווסטהאם הוא יצא רק במחיר של דקלן.

9. one united Member

אני יודע שהרבה לא יאהבו את זה, בעיקר אלו שתומכים בכדורגל עם קיצוניים שמשחקים עם רגל הפוכה אבללללל לדעתי אפשר עדיין לנסות לשחק עם ראשפורד(עד שימצא שחקן חדש) בצד ימין אבל כקיצוני שרץ ועוקף את המגן שלו ומכניס כדורים להוילנד באמצע.
    החלק החזק של ראשפורד זאת המהירות ולשחק עם רגל ימין על הקו יכול להצליח.

10. k_700 Member

הקטע החזק בראשפורד זה שהוא חלוץ שמשחק על האגף.
    הוא מעולם לא היה שחקן אגף טבעי. לכן לקוות שיהיה אפקטיבי בלרוץ על האגף ולייצר מצבים לחלוץ.....meh...היינו שם כבר כל כך הרבה פעמים בעבר.
    יש לו בעיטה מצוינת והוא יודע להשתמש בגוף ובטכניקה כדי להכנס משמאל לאמצע. זה התפקיד שלו.

במצבינו אנחנו חייבים להאחז במשהו ומכל האופציות הרעות ראשפורד בימין זו כנראה האופציה הכי פחות רעה כרגע אבל אני מראש מציע לך לצנן ציפיות. הוא לא יהיה טוב שם, הוא לא יהיה אפקטיבי שם והוא לאורך זמן לא ירצה לשחק שם.

ברמת הסגל יש לנו צרות גדולות יותר מאגף ימין של ההתקפה.

11. one united Member

ברמת הסגל אולי,ברמת ההרכב וכשכולם בריאים זו העמדה הכי חלשה שלנו.

12. k_700 Member

אני חושב שאתה חייב בלם איכותי כרגע מיידי.
    רמת ההרכב כשכולם בריאים זה משהו לא רלוונטי. מרטינז בספק גדול יהיה רלוונטי העונה.
    אתה חייב בלם אתלטי לצד הימני. ההגנה הזאת כבר אכלה חרא שקבוצת טופ 4 מאכילה אותך בעונה שלמה.

הייתי אומר שגם חלוץ נוסף חשוב יותר מעוד קיצוני ולדעתי גם מגן ימני חשוב לא פחות.

13. one united Member

חלוץ נוסף זה יהיה לספסל במקום מרסיאל בהרככיה, מגן ימני לדעתי חשוב רק לשנה הבאה,זה לא שאנחנו נלחמים על משהו באמת השנה....וחלוץ ימני להרכב זה חובה אם רוצים לפחות ליצר משהו בהתקפה. בהגנה אתה עוד איכשהו יכול לתרץ את היכולת הנוראית בסדרת פציעות,אבל ההתקפה מקרטעת קודם כל כי אתה פשוטו כמשמעו משחק בלי שחקן בצד ימין (וזה בלי קשר ליכולת הזוועתית של ראשפורד וההתאקלמות האיטית משהו של הוילנד)

14. k_700 Member

חלוץ נוסף יוכל לשחק גם עם הויילן בהרכב כמו ששיחק נהדר באטלנטה עם לוקמן. אתה לא יכול לשים את העמדה הזאת רק על הכתפיים של ילד בן 20 בלי אף אחד נוסף שיוכל לשחק שם. זה לא הגיוני.

בצד ימין יש לך עם אמאד בערך 4-5 אופציות(רובן רעות אבל אופציות).

אתה צריך מגן ימני כי קודם כל אין לך מגן ימני שגם מסוגל לייצב את המשחק ההגנתי שלך.
    בהמשך, אין לך מגן ימני שתורם במשהו להתקפה. זו עמדה בחוסר יותר מדי זמן. מה זאת אומרת לא באמת נלחמים על משהו העונה?
    לא מקבל את זה שבמחזור ה 11 אתה לא יכול להלחם יותר על מקום לאלופות, בטח כשיש סיכוי של 90 אחוז לפחות ש5 מקומות מובילים אותך לשם.

אין שום דבר במרכז ההגנה.
    מרטינז לא באמת יהיה רלוונטי העונה וכשל שאר האופציות איומות חוץ ממגווייר שהוא אופציה רעה בתקופה יחסית טובה(בוא נגיד, לפי סך היכולת של כולם הוא היחיד שמצדיק מקום כמחליף ראשון). אתה גם צריך בלם שירגיש נוח לשחק את המשחק מאחור עם הכדור ברגל. משהו שלא מורגש מאז שמרטינז יצא וברור שמגביל את כל צורת המשחק שלך למשחק וגורם למנג׳ר שלך להיות חסר תשובות.

אני לא אתפלא אגב אם בלם זה הדבר הראשון שנחפש, כנראה כבר בינואר.
    בצדק. אי אפשר לקבל את ההופעות של מרכז ההגנה השנה, מתחת לכל ביקורת.

15. MaxAaRons Member

חברים הדיון שהתנהל ביניכם דיון נפלא.
    רק אני מעוניין ולהוסיף דבר אחד פעוט ,זעום וזניח.
    מרקוס ראשפורד הוא רכיכה מנטלית ,לא יכול לשחק בימין ולא באמצע לא יכול לשחק על חילופי מקום.
    גיי על שטחים קטנים ,לא הגיע הזמן שהפח הזה ימכר ?
    אי אפשר לשים את כל הביצים בסל של הילד עם התספורת של הtwink? ואני אומר אפשר גם אפשר.
    הילד מספיק טוב למרות שזה עוד לא במספרים,נעצר רק בעבירות.