מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

מה זה אומר גיי על שטחים קטנים?
    תקח אותי לפרוצדורה.

2. one united Member

קיי, איך חלוץ ליד הוילנד? אתה רוצה 4 חלוצים בהרכב(נגיד עם אמאד וראשפורד בצדדים)? ואז? קאסמירו וברונו לבד מאחור בקישור? איך זה מסתדר לך? אתה שדוגל בקישור חזק ואגרסיבי, איך שני חלוצים באמצע?..........אם יביאו חלוץ זה כמחליף.
    אני התיאשתי מההגנה שלנו אבל מכיוון שאני חושב שליברפול טוטנהאם וניוקאסל יאבקו על מקומות 3-5 אז מבחינתי שנשחק משחקים פתוחים והתקפיים עד סוף השנה ובשביל זה צריך אופציה באמת איכותית בצד ימין במקביל לשיפור גדול ביכולת של ראשפורד.

3. k_700 Member

לא כתבתי תמיד. כתבתי כאופציה.
    איזה אופציה?
    למשל אם ראשפורד לא כשיר ויהיה לך עוד בלם בינואר, תשחק במערך עם 3 בלמים.
    תשים מאחורי החלוץ את הויילן וברונו. זה משהו אפשרי, כשברונו הוא הפליימייקר והוילן השחקן שמשחק יותר על התנועה בלי הכדור.

אתה גם יכול לשחק איתו כחלוץ שני במשחקים שאתה דוחף את ברונו ימינה. זו בסך הכל אופציה.

4. MaxAaRons Member

תראה סרטון הייליטס של ברנרדו\גימי גרימבל.

מה אומר היום על ההופעה של בנטקה הלבן ???? מיום ליום אני אומר תודה לאל שהם גנבו לנו אותו.
    **על גראנברח וגאקפו בכלל זה אלוהים ריחם עלינו אחרי שטן פח אספה את כל האשפה ההולנדי.
    גראנברח היום נראה כמו דארון גיבסון.
    כולה לוטון אחשלי.

5. k_700 Member

מה שאמרתי ב-48: ״אם הינך נושא איי קיו בודד אחד תמיד שפוט את השחקן לפי היכולת במשחק האחרון שלו״.
    לפיכך, סובוסלאי ומוחמד סלאח הינם שחקנים לטולוז ואל-אהלי, בהתאמה.

תגיד, אני בדיוק מסיים משחק של ניס. הם 2-0 על ראן. זה יהיה נצחון 7 מ8 משחקים. 8 קלין שיטס העונה(בכולם טודיבו משחק).
    תענוג מה שג׳ים בנה שם. הכניס בהם אופי עם מאמן נכון, שחקנים צנועים עם בלם על חלל. מקום 1 עם 1 חלקי 50 התקציב של פסז׳.
    בקרוב.

6. MaxAaRons Member

בנטקה מחמיץ כמו נערת ליווי ,עכשיו צמד ההולנדים הפחונים אם הייתה מביא אותם כנראה הייתה מוכר בהפסד מינימלי (הם עלו ביחד 80 מיליון ,נניח הייתה מוכר אותם ב50)
    אבל בנטקה היה דופק אותך עד העצם ,100 מיליון יורו העברה , ואתה לא מקבל עליו 20 גם.
    חלוץ שצריך 100 מצבים לשים גול

פחחחחחחחחחחח ניס קבוצה אפורה ומסריחה,ניוקאסל לעניים מרודים,שמע צריך להוציא להורג את כל הסגל של פסז' אם הם יאבדו אליפות לקבוצה כל כך מסריחה ,(וזה שלפסז' יש מאמן שלא יכול לאמן את הכוכב האדום בלגרד זה גם לא תירוץ)
    טודיבו אחלה בלם אבל זה לא וורלד קלאס כמו דיאז.
    לא הייתי מתנגד לטודיבו אבל אני מעדיף את טומורי התותח,טומורי הרבה יותר טוב.
    או לוק שואו בלם שאני מעדיף עליו רק את רובן דיאס מכל הבלמים ב5 הליגות הבכירות.
    תן לי שובר שוויון למרכז ההגנה ולא בלם שהוא סתם "טוב".

****חבר שלך whiterm מאיים עלי בפרטי ,מה יש לBOY הזה???? שילך לField ומהר לעבוד למה אני בתור GrandWizard יכול להתהפך עליו.

7. k_700 Member

עוד לא חסמת אותו?

איזה נס שקלופ מצליח להוציא מבנטקה הלבן וצמד הפחונים ההולנדים עונה כזאת בליברפול.
    איזה מאמן ענק שיא אללה. אשרי המאמן שתזרוק לו כשרונות כאלה עלובים והוא יוציא מהם תפוקה כזאת.
    אל תשכח אבל שאם בנטקה הלבן כובש במשחק הבא צמד אז הוא הופך לכריסטיאן וויירי הלבן. בנוהל.

מוציאים אותך מאיזון ניס אה??
    איזה עבודה גדולה עשו שם. בוגה בלירה וחצי, גנבו את מלווין בארד בלירה ורבע מליון, השתגעו עם טראן מופי ב20 מליון אירו מלוריין.
    הכל בינגו. מעל לכל הביא את האיש שהתחנך אצל דה זרבי והתפתח על אש קטנה במקומות צנועים. כייף ענק לראות אותם, באמת. נצחון הרוח המשחק שלהם מול פסז׳.
    מבין שאתה לא מפסיק להקציף מהפה כשאתה צריך להתעדכן על בסיס שבועי באיך עסק כזה מתרומם כל כך יפה עם בעלים נכונים, מאמן מוכשר ו1-2 כשרונות על שהופכים אותו לתחרותי מול מפלצת כסף מהמפרץ. לא נעים לקבל שפריצים חמים של קונספציות שמתרסקות לעיניים.

חחח טומורי? אני רואה שרץ חזק ברשת שרק תתן להם 30-40 מליון ומילאן יארזו לך אותו בנייר פצפצים שלא ישבר.
    איזה עונה מעפנה כל ההגנה שלהם נותנת. עליבות מדרגה ראשונה.

8. MaxAaRons Member

יקירי שורה של שאלות פדרליות:
    מה עם חבר שלנו אמאד ופאליסטרי???????
    אלכס צדק בסוף לא ????
    רכש תעמולה או לא ?????
    האם התנצפה בפנייך spermo-קונספשיין??

9. k_700 Member

לא יכולת לחכות לאחד מהמשחקים שפאליסטרי לא יתן כלום כדי להעביר את הביקורת הקבועה שלך?
    מה דעתי עליהם? פאליסטרי צריך לצאת להשאלה, שום דבר לא השתנה מתחילת העונה.
    אמאד מוכן הרבה יותר ואני די סופר שניות לחזרה שלו מהפציעה. כשרון גדול.

עם דמות נורמלית במקום מורטאו אתה מוכר את פאליסטרי לפחות ב30 מליון(כלומר כמעט פי 4 על מה שעלה לך) ואתה מכפיל גם את הערך של אמאד. אין סיבה שלא.

ראיתי שמישהו התבלבל בין ידיעה של הגלובו לידיעה אמיתית אתמול אז:

באותו סרטון פאב אומר שמיטשל רוצה את התפקיד והצוות המקצועי שרטקליף מתכנן להכניס למועדון אמור להתחיל לעבוד עד לסוף השנה.

10. MaxAaRons Member

מיטשל מעניין לי את התחת וגם האימפראליסט מאולדהאם.

אם הם לא מעיפים כבר בינואר את אנטוני,קאסמירו (למרות שאני מת על השחקן),סאנצו ווארן.
    אין שום אופק ,אתה צריך לקפל את ה837373737 מיליון בשבוע שארבעת השחקנים הללו לוקחים.
    דבר שני חס וחלילה להאריך חוזה למרסיאל ולינדלוף לעוד עונה ,זה פשע.
    כל זה אפילו בינואר (!),אם זה לא יקרה בינואר ואפילו בקיץ? מיטשל ורטקליף על הזין שלי.

את הקיץ לשחקנים האלו אסור לשרוד:
    דוני ,מגאברי,מקטומיני ,מגוויר,אוואנס ,הבן זוג שלך ממרוקו ,דאלוט או ביסאקה.

***אני לא נכנס לפנטזיה שברונו וראשפורד הבני זונות האפסים יעופו.
    אין לי ציפייה ,אבל אם מה שאני ציינתי לא יקרה אז אני מאחל מוות לשותפים החדשים של זקני ציון כמו שאני מאחל לזקני ציון.

11. k_700 Member

הבנתי.
    מיטשל יכנס כנראה בין הבוקסינג דיי לnew year eve ואנחנו נבחן אותו לפי התנהלותו בחודש הראשון בתפקיד.
    אם לא יעיף 12 שחקנים בחודש הוא כשלון.

שמע, אתה מזכיר לי חסר מושג שלא מבין איך לא מנצחים מלחמה בעזה בחודש.
    די בטוח שבקיץ הקרוב דברים יזוזו מעצמם.
    וארן בטח יברח לסעודיה, מגווייר יצא מפה, אתה תביא לפחות בלם אחד.
    אתה תביא לדעתי מגן ימני, עוד חלוץ וגם אם לא תצליח למכור את דאלוט או מארסיאל הם לא צריכים לקבל ביטוי בסגל כמו שהם מקבלים עכשיו.
    תשמור על קור רוח. אתה יודע, לא טן האח ובטח לא מיטשל שעוד לא פנו אליו אשמים בחוזי דמים האמיתיים שיש לך בסגל.
    זה מצב נתון שירשו.

12. MaxAaRons Member

מיטשל חתיכת BOY גדול אם הוא לא יעיף 12 שחקנים בחלונות של ינואר וקיץ.

13. MaxAaRons Member

14. k_700 Member

אז ההתאחדות אחרי חקירה מקיפה ושיחות עם גארנצ׳ו לבירור כוונתו סוגרת את התיק נגדו על ״תקרית האימוג׳י״.
    העיקר הכותרות והרעש.
    זה תמיד טוב, הם מוסריים.

15. MaxAaRons Member

טוב חברים דיווחים אמינים ברשת אומרים שסיר ג'ים מאולדהאם אם יקנה את ה25 אחוז ,מר טן האח בדרך ללשכה.

דיווחים (פחות אמינים אמנם) היו על אמרי ולופטגי.
    אז אמרי לוזר מעאפן ,זה מוכח הן בפסז והן בארסנל ,אפילו מויאריאל בעטו את האפס הזה אחרי שהקבוצה לא הייתה קרובה לדגדג את הטופ 4.
    בוילה הוא עושה עבודה טובה ,אבל זה התקרה שלו ,קבוצה של מקום 5-7.
    מזל שהאפס הזה בוילה והם ממש לא יוותרו עליו בקלות.

לופטגי -המנגר עצמו יצא אפס בריאל ופוטר אחרי 14 מחזורים.
    בסביליה בסך הכול העבודה שלו בינונית.
    אבל...... אי אפשר לדעת מה ואיך הוא יעשה ברכש ,אולי הוא כמונו מהכורסא יביא את השחקן הכי טוב האפשרי וזמין לאותו רגע? אי אפשר לדעת.
    בינתיים הוא לא אימן בקבוצה עם ארנק.

עוד דיווח זה שסיר גים מחזיק מדה זרבי :)
    זה מתכון לכישלון מובהק.
    כנ"ל על מה שרשמתי על לופטגי ,זה האם הוא אוהד כורסא :)
    אם הוא מבין בשחקנים אפשר לנסות.

מסקנות:
    לופטגי 90 אחוז כישלון.
    דה זרבי 80 אחוז כישלון.
    אמרי 10000000 אחוז כישלון.
    רק קיי700 מחזיק מאמרי מאמן בפורום וזה כבר אומר משהו:)
    אחלה קיי *נשיקות*.