מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

לא מחזיק מדומפריז עד כדי כך.

וכן, לפי צורת המשחק ששחקנו בשנה שעברה(הרבה יותר פוזשן מאחור) שוער שיכול למסור ולא להלחיץ את כל הקבוצה עם איבודים היה חשוב יותר ממגן ימני התקפי.
    צריך כמבון גם מגן ימני.

2. k_700 Member

אני לא מאמין שבתחילת יולי הוא דמיין שמקטומיני יהיה פה ושלא יגיע לו בלם.
    אם היה יודע שה42 מליון שעולה אוננה ישאירו אותו בלי בלם לדעתי היה הולך על שוער אחר או דוחה את המעבר הזה.

3. MaxAaRons Member

אז אתה מבין ששום דבר לא ישתנה כשהוא יפוטר.
    אני מקווה שסיר גים מחפש מנהל מקצועי (עם כמה שאתה חושב שזה נדוש).

4. k_700 Member

יפוטר מי? מורטאו?

לפי הדיווחים הוא מתכנן להביא את ז׳ין קלוד בלאנק שעובד איתו(ועבד בפסז׳ בעבר) ולתפקיד הספורטינג דירקטור את מיטשל.
    הוא לא בא לבד.

5. SoD Member

אז יש פה בעיה קשה של ניהול סיכונים שאתה משקיע כ"כ הרבה כסף בעמדה nice to have בלי לייצר שדרוג באמת דרמטי, בטח בסגל עם כ"כ הרבה מגבלות שגורמות לך להתבכיין שאתה לא יכול לשחק את הכדורגל של אייקס.

הונסטלי, באמת לא מבין מה קרה לטן האח העונה. אני עדיין חושב שעונה שעברה הייתה עונה מצויינת ביחס לתנאי ההתחלה, ולא ברור לי בכלל מאיפה הגיעה הקריסה המוחלטת העונה - הפציעות היו תירוץ סביר בהתחלה, קלירלי זה כבר מעבר לזה). וזאת למרות שבבירור 2-3 מתוך חמשת השחקנים המובילים שלנו בעונה שעברה כמעט ולא שיחקו העונה

6. MaxAaRons Member

SoD עם כל הכבוד מרטינז כן שיחק ,ונראה כמו זבל בכל דקה ששיחק,עונה שעברה הוא גם היה פצוע ממרץ ועד מאי ובכלל לא הרגשת בחיסרון של הגמד המעאפן הזה.
    אני מזכיר לך שעם היצור הזה קיבלת שישיות ,שביעיות ורביעיות עונה שעברה ,ונגד בארסה הוא לא שיחק בכלל (!).
    קאסמירו לא שיחק הרבה העונה ,אבל אח שלי כל בנאדם עם דופק ומוח טיפ-טיפה צלול מבין שהכתובת הייתה על הקיר.
    מדובר היה בשחקן בן 31 ששיחק 88273773 משחקים בקריירה ,זה היה ברור שהוא עלול להיעדר לתקופה ממושכת.
    ועוד עונת מונדיאל באמצע העונה שהוא שיחק בו.

כך שאין אף תירוץ פה לטן האח כמו שאתה בעצמך טוען,זה מה שקורה שאתה רוכש את השחקנים הלא נכונים.
    מרטינז בלם עלוב ופציע וקאסמירו מלכתחילה היה רולטה רוסית.
    היה צריך להערך לזה :) במקום להחתים את אוננה האפס ומאונט האפס ,היה צריך לקנות קשר נורמלי ובלם נורמלי :) אתה בעצמך טוען שהיה צריך עוד בלם :)
    לוק שואו החסרון היחיד שהוא נעדר-אבל מזכיר לך שהוא אפס מאופס בהגנה ,ועד שהאח הגיע הוא היה נראה כמו גלן גונסון.
    אני מאמין היה חוזר לסורו העונה.
    כשהקבוצה לצידו לא מתפקדת הוא גם לא מתפקד ,רכיכה פר אקסלנס.
    כמובן אם המחליפים שלו מאלאסיה ורגילון היו כשירים לא הייתה זוכר שהוא קיים .
    אבל כן בעמדת המגן השמאלי אנחנו סובלים מפתיחת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/23
  7. alexshw Member

טן האח פעל בקיץ כזה באופן דומה לקיץ דומה. הגישה שמאמן הוא אלכס פרגוסון תורן המשיכה. פשוט לא הצליח לשים פלסטר הפעם. לא ראיתי שום הישג מרעיש בעונה שעברה. היה רצף דומה לרצפים אצל מאמנים אחרים. מאז הזכיה בגביע הליגה, הקבוצה ירדה משמעותית ברמתה וזה גלש לעונה הזו ולמה שלא יגלוש. ההכנה ל - 2 העונות הייתה רעה מאוד.

בטופ 10. הוא זיין את הקבוצה מבחינת הסגנון. פשוט הוא לא היחיד. שוב חוזרים לעניין של יסודות רקובים וחוסר יכולת לבנות קבוצה. אבל אני לא מבין את הגעגוע לכשלונרים כאלה ואחרים, רק בגלל שעוד כשלונרים נשארו.
    ושוב שאלה מתבקשת איך זה שכזה שוער מעולה, כזה גאון, נותר ללא קבוצה? האם כל עולם הכדורגל טיפש?
    איך זה שאף אחד ולא רק יונייטד, לא רוצים לתת לו 350-400 אלף פאונד בשבוע? איך? כזה פספוס.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/23
  8. cheddar Member

יכול להיות בינואר השוער הספרדי ילך לריאל בטיס

9. k_700 Member

איפה רשום שדה חאה דרש 350-400 אלף פאונד?
    הוא סגר את החוזה החדש איתנו על בערך חצי מהסכום הזה.

כל מה שאתה כותב בהנחה שהתדרדרות של דה חאה הייתה נעצרת ולא נמשכת באותו קצב גם לעונה הזאת.
    לא מן הנמנע שהיית מקבל שוער הרבה פחות טוב מהשוער המבולגן והלא יציב של העונה שעברה בעוד אוננה אולי חווה חבלי לידה+הגנה קבוצתית רעה שמצריכה אותו להיות ״מושיע״ במשחקים האחרונים.
    לא מן הנמנע שבלונג ראן תקבל פה דווקא שיפור גדול כי גם קיבלת שוער על גרף עליה כשבצד השני לא באמת היה פה שוער שהיה יכול למשוך יותר מעונה קדימה(וגם פה אני נדיב).

האם היו עוד עמדות שחייבות חיזוק גדול בקיץ? כן, בלי ספק בכלל.
    אתם שוכחים כמה שחקנים עזבו את הקבוצה הזאת מהסגל הראשון בכל השנה וחצי שהוא פה. ידענו מראש שבגלל המגבלות של הקיץ הנוכחי גם אם תשחק הכי מאניבול שאתה יכול לא תצליח לחזק את כל הנקודות שהיו צריכות חיזוק.

בקשר לאוננה, אם טן האח היה מודע להשתלשלות של סוף החלון הנוכחי לדעתי היה משנה לא מעט גם את התוכנית רכש.
    ועם כל זה הרכש שהגיע לא צריך להוות תירוץ מבחינתי. עם רובו אין לי בעיה בכלל.
    אף אחד לא ישכנע אותי שמייסון מאונט בקבוצה הזאת לא יכול לשחק כדורגל מעבר ל5-10 דקות בסוף, אף אחד לא ישכנע אותי שאמראבט לא מספיק טוב בשבילו ושאפילו רגילון פחות טוב ממגן ימני גרוע בשמאל.
    מאמן רציני, כמו המאמן של העונה שעברה מוציא מכל השחקנים האלה הרבה יותר.
    הוא ידע לרתום את וורחהוסט וסאביצר לסגנונות משחק מסוימים שהעלה בחצי השנה של העונה שעברה והם עשו עבורו לפעמים את העבודה, אז עם הכלים האלה הוא לא יכול לשחק כדורגל? Gimme a Break.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/23
  10. MaxAaRons Member

טן האח לא סתם מייבש את אמארבט ומאונט.
    קיי700 חוץ ממך לכל אחד פה בפורום היה ידוע מה האיכות של השחקנים האלו (על הזין שלי ה11 בישולים ו12 שערים של מאונט אצל טוכל).
    כולם אמרו שזה שחקנים פחים ,יכול להיות שהאח רואה באימונים משהו שאתה לא,יכול להיות שנוצר לו שינוי לבבות זריז בנוגע לצמד הפחונים האלו.
    אתה יכול לספר עד מחר שאמארבט עדיף על מקטומיני או שמאונט 8 היברידי ועדיף על אריקסן ב8.
    אבל זה דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

הטעוית של האח יעלו לו במשרה,אבל המנגר הנכנס חייב למכור את אוננה ,מאונט ,אנטוני ,מרטינז ,קאסמירו ולא להפעיל את האופציית רכישה של אמארבט.
    מדובר ברכש מזעזע ,על קאסמירו אפשר להגיד שמדובר בשחקן אדיר אבל עם כל הכבוד אפשר לעשות קאש אאוט לסעודיה.
    השחקן בן 32 בינואר והוא לא שווה 350 אלף בשבוע.
    מה לעשות? הוא לא קדב או סלאח.
    ואני באמת מת על השחקן עוד מימיו בריאל.

11. k_700 Member

12. one united Member

תזרע,תזרע מלח על הפצעים המדממים.

13. MaxAaRons Member

Man Utd plan to 'dump' £215m trio in January transfer window as Ratcliffe arrives

אחחחחחחח בינתיים זה רק בצהובונים.
    אבל אם זה קורה זה לשפשף חזק כמו ילד בן 14.

מישהו שם לב שהיום מתוך 22 שחקנים ו75 אלף אוהדים ב8 מעלות רק מרסיאל לבש כפפות?
    מאחל לו לא להתעורר בבוקר.
    אם הוא ולינדלוף לפני ינואר מקבלים הארכה לשנה נוספת ולא עוזבים בקיץ בחינם ,צריך לשרוף את רטקליף ביחד עם פול מיטשל.

14. k_700 Member

יפה שאתה קורא לזה צהובונים.
    הסאן בעמוד המה חדש בעיתונים מצטט את המטרו.
    לכתבי ap מעזה שמצטלמים עם סינוואר יש יותר משקל של מוניטין מהידיעה הזאת.

אנחנו לא נפתר כמובן ממארסיאל. הוא משמין לו בכייף, חי באנגליה, פה לא יתרגשו מימי פציעות אצלו.
    הוא ישאר פה עד הסוף. אני רק מקווה שעם הפציעה עכשיו של הויילן טן האח לא מתכוון להתפתות לזרוק לו את ההרכב במשחק מול אברטון(כשמיד אחר כך כמובן יפצע).

גם כל הידיעות האלה על אנטוני לכל מיני יעדים הזויים בברזיל היא מנותקת ומוכחשת על ידי כל מקור רציני. מציע לכם לשאוף פחות לריאות כשזה החומר שאתם לוקחים.

אני בספק אם יגיע מעבר לבלם בינואר ואולי חלוץ ממש זול/השאלה.

15. MaxAaRons Member

מה זה עד הסוף? המועדון בוחר אם להאריך לו לעוד עונה.
    מהקיץ הבא הוא שחקן חופשי.
    יענו אתה מגבה החלטה כזו????? אתה על גז מזגנים????
    אם המועדון בוחר להאריך לו לפני ינואר את החוזה לעוד שנה אז זה עילה לסקילת סנהדרין.
    הוא לוקח 12,500,000 ליש"ט בשנה.
    גם לינדלוף האפס אותו מצב 1 ל1.
    אנחנו נשפוט את רטקליף שלך שעשה עבודה גדולה בניס לפי זה.
    כי המהלך הראשון שאתה עושה זה אתה נפטר מהזבל.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 15)

1. SerieA