מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

אני חושב שאינטר הנוכחית עמוקה מאינטר ההיא של מוריניו.
    גם מרגיש שהרבה שחקנים באינטר הנוכחית או לקראת השיא שלהם או בשיא שלהם.
    שם היו לא מעט שחקנים שחלבו מהם את האקסטרות של המיילים האחרונים.

אינטר הנוכחית היא איפשהו בטופ 5-6 באירופה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה במה מתבטא הלחץ? הכל נמדד בהאם האולטרס מפוצצים אימון? (האוהדים אצלנו פיצצו את משחק הבית אולי הכי גדול שלנו מול ליברפול בשנה שעברה כמחאה על המצב). הביקורת על המועדון בתקשורת ומשחקני עבר ואגדות מועדון ומקורבים עצומה, הקהל עם כל הסבלנות מעביר ביקורת גם במגרש אם צריך אם בשריקות בוז צורמות או השארת היציעים ריקים.
    הלחץ מסביב למועדון הוא עצום ושוב קח כדוגמא את אוננה אצלכם לעומת אצלנו שמהרגע הראשון הוא מתמודד עם לחץ ברמה אחרת ופעמים רבות קורס בטעויות אישיות.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נכון, אבל מה שאתה נותן לי פה זה נתונים יבשים מבלי להיכנס לעומק. להסתכל בצורה שטחית כזו היה חוסך הרבה דיונים בפורום הזה.

לדעתי, הכדורגל היום יותר קשה ויותר איכותי ממה שהיה לפני 10-15 שנים. זו נקודת הבסיס שלי. אני רואה איך מוריניו, שנשאר באותה נקודת זמן מבחינת העבודה שלו, נכשל שנה אחר שנה מול מאמנים שלמדו והתפתחו. פפ וקלופ, שאני לא מאוהביהם אבל אי אפשר להכחיש את האיכות שלהם, הם פורצי הדרך של דור אחר של מאמנים.

זה השפיע על הכדורגל העולמי והאיטלקי. ההרכב של אינטר ההיא היה משוגע, אבל אני חושב שאם תשים את אותה הקבוצה מול אינטר הנוכחית, היא תתקשה מאוד וזה בעיקר בגלל השיטה של מוריניו. הלחץ לא היה מאסיבי, הקצב הכללי לא היה גבוה. עמדנו יפה מול האירופאיות החזקות כי היה לנו גרינטה וגם כי הכוכבים הסתדרו יפה כדי שנעשה הישג היסטורי, אבל האם זו באמת הייתה קבוצה כל כך טובה? חד משמעית לא. היא הייתה, בדיוק כמו אינטר של היום, איפשהו בבטן של הטופ 10 האירופאי. רק שאינטר של היום משחקת כדורגל נהדר לעיתים קרובות, משלבת רוטציה שלא הייתה לאינטר ההיא ומתחדשת משנה לשנה.

אני חושב שאם תשים את התחרות של אז מול אינטר הנוכחית, גם היא הייתה מייצרת שושלת. גם יובנטוס של אלגרי התמודדה מול קבוצות חזקות יותר כמו רומא ובמיוחד נאפולי של סארי. אז אני לא אאשים אותה שהטיימינג שלה פחות טוב מהקודמת, ואני לא אגיד שהיא הישגית כמו ההיא, אבל במבחן העין וההנאה אינטר 23/24 זו אינטר האיכותית ביותר שראיתי.

4. SerieA Il Capitano

נקודה מאד נכונה לגבי אוננה.

אני חושב שהרבה יותר שקט אצלנו מאז שמארוטה הגיע, אבל לפני זה... סיר לחץ עצום, מאמנים שנכשלים על ימין ועל שמאל, קוטלים אותם אחרי שני משחקים, ניצחון אחד על יובנטוס וכבר אנחנו זוכים בסקודטו, וכו׳ וכו׳ וכו׳.

מידת הלחץ באיטליה היא עצומה כי הציפיות בשמיים, התקציב ברצפה והניהול הרבה פעמים היה נוראי. רומא היא הדוגמה המושלמת לזה.

5. SerieA Il Capitano

אני חושב שנמשיך בדיון של אינטר, אבל בכל אופן כל המחמאות לאינטר הזו ייעלמו אם נפסיד בשמינית הגמר באלופות.

6. VAR Member

אינטר ההיא לא רק זכתה בתארים, היו לה כמה מהשחקנים הכי אנדרייטד בהיסטוריה וכולם נתנו עונת שיא.

היה להם בוננזה בכל עמדה. ומאמן שבזמנים ההם היה בוננזה בעצמו.

אף קבוצה איטלקית בעתיד הנראה לעין לא תשתווה לאינטר 2010. בטח לא זו הנוכחית.

Footballover אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

אינטר הנוכחית לפני השיא שלה.

8. k_700 Member

יום של בשורות איוב.
    מוסקארדו סוגר בפסז׳, 22 מליון אירו.

ועכשיו זה, כבר מעבר לשמועות של אינסיידרים.
    Understand Tottenham have now opened talks to sign Jean Clair Todibo in January. He’s high on Tottenham list, not easy deal with OGC Nice — but talks now starting. spoke also to player’s camp in the recent days. Todibo remains also on Man United list since June.

ינואר- 22- קולוסבסקי.
    ינואר- 23- פדרו פורו.
    ינואר- 24- טודיבו (?).

All My Children.

9. MaxAaRons Member

קולוסבסקי עלה כמו אמאד דיאלו הבלוף שנפצע והבן שרמוטה הפרו פלסטיני הזה לא בדרך לחזור בכלל.
    עכשיו מה שספרס עושים חחח...

טודיבו+ואן דר ואן+רומרו...
    אתה קולט שאף בן שרמוטה אצלך בסגל (כולל הגמד גינה שלך) לא מדגדג להם את הביצה השמאלית?

ומה הכי בזוי והזוי? פדרו פורו נרכש בסכום נמוך מדאלוט ,וביסאקה עלה פי 2 או 2וחצי ממנו.

ומה עוד בזוי והזוי? שאתה אומר שיש להם חרא מאמן והם עושים חרא רכש.
    יא שמעאק.

10. alexshw Member

אתה יודע בסוף השלבים המכריעים של צ'מפיונס זה מפעל גביע. ארסנל של 2003/04 חזקה משמעותית מארסנל של 2005/06. ליברפול שמודחת בשמינית גמר על ידי אתלטיקו, משפילה בקלות את ליברפול של הזכיה של 2004/05 ושל הגמר שנתיים אחר כך.

Raulito ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. VAR Member

קראת מה שכתבתי? הזכיה של אינטר באלופות היתה הדבר אולי הכי פחות מרשים בקבוצה ההיא. היו להם משהו כמו 4 בחירות ראויות לכדור הזהב באותה העונה, וגם המשלימים היו איכותיים מאוד.

תארים זה משהו שהיה חסר למילאן 2005, לליברפול של אותה שנה הייתה חסרה איכות. לאינטר 2010 לא חסר כלום.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אינטר באותה שנה זכתה גם באליפות איטליה וגם בגביע, כלומר זה לא דומה לליברפול נניח שזכתה באלופות כשהוא היה המפעל היחידי שבאמת היה חשוב לה וריכזה את כל המאמצים שלה שם וניצלה מפעל גביע כדי לזכות, אלא גם בליגה שם אתה נמדד כל שבוע אינטר סיימה ראשונה...

13. alexshw Member

התייחסתי לטענה שהעונה אינטר יותר חזקה מאינטר של אז.

14. MaxAaRons Member

אינטר ההיא עוברת את ריאל של זידאן וליברפול וסיטי של קלופ.

בחייאת ראבק קבוצות כמו מונאקו ,אתלטיקו,ספרס זיינו את ליברפול וסיטי.
    גם מהן אינטר 2010 פחות טובה?
    חלאס.

ריאל של זידאן אם פוגשת את אינטר ההיא לא לוקחת 3 פעמים ברצף.
    גם ככה בעידן ה var היא בטוח הייתה עפה נגד באיירן ,היו שם טעוית שיפוט שהיו מוציאות את הוורד ווב שופט אנטי יונייטד.
    אז אחת על כמה וכמה נגד קבוצה שיש לה הגנת ברזל כמו אינטר.

15. k_700 Member

הכדורגל התקדם מהכדורגל ששיחקו ב2010 ולכן ההשואות מצחיקות.

EO11 אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 24)

1. cheddar
  2. SoD
  3. avdz7
  4. Esomech