מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נו, באמת לא נממש את האופציה על אמאבארט. אני בהלם. איך יכול להיות עם כל הנתונים שניסו לאנוס כאן את המציאות בקיץ כשבמבחן העיניים היה ברור שמדובר בנגר שהמונדיאל עם מרוקו ניפח את השם שלו וביחד עם ההכרות עם טן האח הביא לכאן עוד שחקן שלא מתאים לנו ולא מקדם אותנו בכלום.
    בדיוק כמו ההחתמה של אוונס בגיל 40 (שגם אותה ניסו לאנוס את המציאות ולהסביר לנו שמדובר במאמן שחקן לאקדמיה).

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

אם היה כל כך ברור למה לא רשמת עוד בקיץ שמדובר בנגר שלא שווה עסקה של 8 מליון פאונד?

מצחיק שאתה משווה אותו לאוונס. זה אפילו הזוי.
    ברור שאם היה תקציב לקשר אחורי ב40-50-60 מליון בנוסף לעוד 8 ויתר הרכש היה צריך ללכת על שחקן אחר.
    אבל לא היה לך תקציב לפופאנה שעלה בערך 25.

לא מצליח להבין גם עכשיו למה טן האח שרף אותו לגמרי. הוא לא הבריק אבל בדיוק כמו רגילון גם לא הראה שאין לו קשר לתפקיד כשחקן רוטציה.
    בטח כשהוא ממשיך להשתמש במקטומיני ואריקסן בכל זמן שהם כשירים.
    כרגיל, ביקורות מוגזמות על שחקנים אחרי 3-4 הופעות הרכב, כמו שכבר שלחת את הויילן להשאלה בבני ריינה כי אין לו סיומת של חלוץ ״טופ קלאס״.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/24
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהגענו למצב שאנחנו צריכים להשתמש בבלם השישי ברוטציה ועוד בכל כך הרבה משחקים - לא בדיוק דבר שגרתי בכדורגל - לא הופך את ההסבר לאונס.

4. k_700 Member

מה לא ידעת שאני אשם? אני וטן האח גזרנו קופון על ג׳וני אוואנס.
    מכרנו לכולם שמדובר בשחקן שצריך לשחק עם האנדר 21 כשבפועל תכננו שכל בלם בסגל יפצע לפחות פעמיים וב20 מחזורים ראשונים נשחק עם 20 רביעיות הגנה שונות כשהכל נוצר כדי שג׳וני אוואנס יהיה שחקן הרכב בכיר.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, אתה רואה את סיטי עושה רכש דומה?
    ברגע שהכנסת אותו לסגל שלך, אז הוא חלק מהסגל שלך.
    בכדורגל של היום עם 5 חילופים כל משחק, וסגלים גדולים יותר, ויותר עומס ואינטנסיביות היה ברור שהוא ישחק. ויותר מזה, לא נכון להציג את זה כאילו הוא שיחק רק כי שאר הבלמים היו פצועים, טן האח נתן נאום שלם למה הוא עדיף על וראן גם כשהצרפתי כשיר ולא מעט פעמים כשהוא שיחק הוא הועדף על פני שאר הבלמים גם כשהיו כשירים.

שוב, אני חוזר לקיץ ולבנייה העקומה. לעובדה ששפכו המון כסף על עמדות לא נכונות והשאירו עמדות אחרות ללא מענה.
    לשפוך כמעט 70 מיליון על מאונט כשיש כל כך הרבה עמדות בעיתיות ושהיו גם אפשרויות זולות ומעניינות בקיץ זה מחדל, לא פחות. אותו הדבר לזרוק עשרות מיליונים בשביל ״לשדרג״ את דה חאה לאוננה. אותו הדבר לשלם סכום גבוה עבור הויילנד ולהעמיד בפניו ציפיות לא ריאליות שגרמו לו לקרוס בחצי עונה הראשונה כאן ולמשחק ההתקפה שלנו איתו.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

טן האח אמן בשריפת כסף, אם נותנים לו לבנות סגל. לא מבין על מה יש להתווכח. הרבה פציעות? הכושר הגופני שנבנה בקדם עונה רע מאוד כבר עונה שנייה ברצף. שוב זה לא תירוץ, אלא ההיפך עוד סיבה להפטר ממנו. העבודה שלו רעה מאוד. אם עושים שינוי וממנים צוות ניהולי, אז חובה יהיה להפטר מטן האח. שוב לדעתי צריך לעשות זאת בהקדם האפשרי.

7. k_700 Member

הכושר גופני היה מדהים בשנה שעברה עם ההכנה הכי לקויה שאפשר רק לדמיין.

להתעסק רק ברכש כתירוץ לאיך שאנחנו נראים העונה זו ההנחה הכי גדולה שאפשר לתת בביקורת על העבודה שלו.
    למעט אנטוני כל שחקן רכש הראה שיש עם מה לעבוד פה.
    גם אם התחילו רע(ורובם למעט קאסמירו פתחו רע).
    הוא מנהל רע מאוד את הסגל שיש לו, הוא הורס לקבוצה שלו בהחלטות מטומטמות תוך כדי המשחק ובהכנה למשחק.
    הרכש אם כבר הציל אותו הרבה פעמים.

הבעיה השניה זה שכל שחקן רכש ביונייטד נסרק במסרקות ברזל.
    יש קבוצה גדולה שאין לה את האנטוני הפלופ שלה?
    גריליש שווה 105 מליון? גבארדיול מראה שהוא בלם של 90 מליון? פיליפס שווה 50 מליון? קאייסדו מראה שהוא שווה 115 מליון(או ה112 שליברפול הציעו)? פפ והצוות שלו אומני העברות. תראו איך הביאו את ארלינג האלאנד ורובן דיאז.

8. MaxAaRons Member

אתה יכול לקשקש עד שנת 2027 שתסגור לך 20 שנות פעילות במערכת.
    גריליש שחקן אדיר ואם אתה מוציא אותו משיטי של עונה שעברה הם לא לוקחים כלום.
    החזיר כל פני מה100 מיליון ליש"ט שלו.
    קאייסדו שחקן מאוד מאוד מאוד מוכשר בניגוד לאנטוני, לאנטוני אין שום כישורים מקצועים - קאייסדו פלופ כי הוא קיבל חוזה עד גיל ה30 ואין לו מוטיבציה. למה צריך להתאמץ אם עד גיל 31 אתה עם חוזה עתק סגור?
    אבל שראית אותו משחק -הוא לגמרי היה שווה את ההייפ והמחיר , אנטוני הוערך בכ"מ במקסימום 40 מיליון יורו , עוד פעם אתה מנסה להנדס אותו כאילו אנחנו אוהב הכדורגל הרגיש?????
    אתה החתמת שחקן שהמאמן רצה לגזור עליו קופון - זו האמת.

בכל מקרה יש למועדון הרבה שחקנים שלוקחים שכר עתק מה שדופק אותנו בפייר פליי.
    אני מקווה שיקצצו ולא יקרה כלום עם שחקנים כמו אמאד , גור , הבלם הרביעי ברוטציה, החלוץ המחליף ושות' יהיו שחקנים ממש צעירים.
    אי אפשר להתקדם שיש לך זבל בסגל , אני נתתי פה את הכתבה בפוסט שמושון ציטט אותי.

אמארבט.
    היטון.
    אוואנס.
    מרסיאל.
    באמת שזה שחקנים שלא עושים את ההרכב בלוטון טאון ושחקנים שלא שווים דקת משחק וממילא בקושי מקבלים אותה !
    ב450 אלף לשבוע אפשר לשלם לכוכב.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה את סיטי משלמת מחיר על שנים של טעויות שמגבילות אותה עם ה-FFP. בסופו של דבר, גם אם יונייטד היתה עושה את מה שאתה רוצה ושמה את כל/רוב הכסף שלה בקיץ על חלוץ - לא היתה אפשרות להביא גם בלם. אז מה בעצם הטענה שלך? מה אתה היית עושה אחרת בעניין הבלמים בקיץ 2023?

שום דבר לא ברור כשמדובר בבלם שישי. בעונה הקודמת לא היה את אוואנס ולא זכור לי שהיה "בלם שישי". חמשת הבלמים שהיו לנו הספיקו,

הוא התחיל לשחק כי שאר הבלמים היו פצועים. אם יש לך טענות לגבי איך שטן האח ניהל את הסגל שלו אחר כך, זה משהו אחר.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה הסיטו לשם את שואו, השנה יש את קמבוואלה שהיה בסגל וקיבל דקות ועדיף, ואני בכלל הצעתי להעביר לשם את ואן ביסאקה ולהביא מגן אמיתי לימין, יש הרבה מאוד אופציות לפני שמביאים את אוונס שלא קשור לרמות האלה.

כן, אני הייתי הולך על קיין בכל הכוח. לא הלכת על חלוץ טופ קלאס? אז לפחות תפתור בעיות אמיתיות בסגל שלך. מצד אחד גם לא ללכת על קיין ומצד שני לבזבז בקיץ 200 מיליון בלי לשדרג העונה שום עמדה בעייתית זה כמו שאמרתי מחדל.

לא מביאים שחקן שהעמדה היחידה שהוא בולט בה לאורך הקרירה הוא המקום היחידי אצלנו שיש שני קיצונים מעולים (ראשפורד וגראנצ׳ו) ומנסים פתאום להפוך אותו לקשר שמצריך תכונות אחרות ושהוא לא שיחק בו מעולם בקרירה בטח בסכום גבוה כמו ששילמנו על מאונט שבסכום כזה אתה אמור כבר לקבל קשר מוכן לתפקיד ה״8״.

לא מוסיפים עשרות מיליונים על דה חאה בשביל אוננה (נעזוב שאין כאן שדרוג בדיוק להפך ירידה ברמה בעונה הנוכחית) ונשארים עם 4 מגינים שאף אחד מהם לא ברמה המספקת.

לא מוציאים סכום גבוה על חלוץ שברור לכולם שיקח לו זמן ושהוא עדין בוסר ושהלחץ ירסק אותו לקבוצה שגם ככה התקשתה לכבוש בעונה שעברה.

ככה מוציאים 200 מיליון בלי לשפר את הקבוצה, להפך, תג המחיר והלחץ על אותם שחקנים אפילו לקח אותנו אחורה במובנים מסוימים כי הם קרסו כל אחד בצורה שלו.
    טן האח עושה עבודה רעה העונה, אבל די ברור שאם היה משתמש ב-200 מיליון בצורה אחרת הייתה לנו יותר איכות היינו פחות מוגבלים ואו שהיה לנו חלוץ טופ קלאס בקבוצה שהיה מוסיף 30 שערי ליגה או שהיינו מביאים כמה וכמה שחקנים לעמדות שבאמת היו צריכות שדרוג והיה גם לטן האח עם יותר מה לעבוד ולא היה צריך לבחור למשל בין לינדלוף, מגוויר או וראן או בין ואן ביסאקה, שואו ודאלוט, כולם שחקנים בינונים שלא מתאימים לרמה הזאת, אותו הדבר מרסיאל, אנטוני וכיוצא בזה.

11. k_700 Member

לג׳ק גריליש יש 3 שערים ו2 בישולים ב24 הופעות בכל המסגרות.
    לפני שנתיים 6 שערים ו4 בישולים ב39 הופעות.

אני מכיר איזה קיצוני ששלחת לגלות בסיביר אחרי שדפק כבר עונות של 40+ שערים ובישולים לפני גיל 24 לא שמינית מזה בגיל 28.

גריליש היה טוב בשנה שעברה וטפלון השנה כשהוא נראה בדיחה בעונה הראשונה.
    בדיחה של שחקן בריטי שיכור שעף על החיים שלו כפארודיה שמניפה גביעים ולוקחת את הפייצ׳ק מבלי לתרום כלום.
    אין שום עקביות אצלו. הרגת שחקנים על רבע מזה.
    ומצטער עד לפני דקה ורבע הוא הבריטי היקר בהיסטוריה, ספק אם הוא היום בין ה-20 בריטים הכי טובים בליגה.
    אומר הרבה.
    סיטי פשוט קונה בלי סוף, אז פלופ בא ופלופ הולך. מי בכלל זוכר היום את גריליש? כבר הוסיפו 9000 שחקני התקפה אחריו ויוסיפו עוד שלושה לפחות בקיץ הקרוב. אצליהם יש הכנסות של הקאובוייס, הינקיס, הניקס, ריאל מדריד ומנצ׳סטר יונייטד ביחד.

קאייסדו אכן כשרון על אבל השורה התחתונה היא מה שחשובה. אם הוא נראה כמו פלופ, מריח כמו פלופ ועושה קולות של פלופ אז צר לי, הוא פלופ.
    שילמת לו הרבה מדי ואין לו מוטיבציה? בעיה שלך. רק השורה התחתונה חשובה.
    האם השחקן היקר בהיסטוריה של הליגה תורם לך במאמץ להיות הקבוצה הכי טובה בליגה? אם כן, שיחקת אותה.
    אם נראה שיש כיוון, אחלה בעתיד הלא רחוק- אז אפשר לחיות עם זה.
    אם אתה אפילו יותר גרוע מהקבוצה של שנה שעברה- אז כנראה קיבלת צינור.
    ואיזה אפילוג יותר טוב לסיפור הזה יש מלקבל בראש באנפילד מול הקבוצה שהשתנת עליה בקשת בתחילת אוגוסט כדי לברוח לצ׳לסי? סיכום נהדר לעונה האומללה שלו.
    המזל שלו שהוא לא נותן את העונה הזאת במנצ׳סטר יונייטד, לא יודע אם היה יוצא מהעונה הזאת שפוי עם האוהדים האלה.

אני אגיד את זה שוב, אם אנשים יברברו פה על הרכש שהרס את העונה הזאת הם נותנים את ההנחה הכי גדולה שאפשר לטן האח.
    המצדדים שלו פשוט יגידו שהוא צריך מנהל רכש איכותי מעליו שיבנה לו קבוצה ואפשר לרוץ לאליפות בעונה הבאה.
    שזה כמובן אג׳נדה כתובה מהבית אצל אנשים שבנפקס שלהם היה רשום שהיה צריך להביא רק את הארי קיין(שגם מאוד היה רוצה לשים את הילדות בבית ספר במנצ׳סטר במקום להרים תארים בגיל 30 באחת מהאימפריות של אירופה) והכל היה נראה אחרת, גם עם ממוצע של 15 שחקנים פצועים וחסרים בכמעט כל חודש בעונה הזאת.

נ.ב.
    שמישהו יספר למשה, בין טנטרום אחד לשני על הארי קיין או חלוץ טופ קלאס אחר שחיכה להגיע לפה, שהבלם השישי הפוטנציאלי שלו, לוק שואו, בעצמו החסיר שלושה חודשים בעונה הזאת.
    והמגן הימני עם ה0 דקות בקריירה כבלם שהוא בוודאי היה משתמש בו כבלם שישי, גם הוא החסיר במצטבר כמעט חודשיים עם פציעות וכשבחלק מהזמן הוא היה המגן היחיד שהיה כשיר בסגל.

12. k_700 Member

אני מכיר קבוצה, לא חשוב שמות, שהארי קיין כבש עבורה 30 שערי ליגה והיא סיימה מקום 8, נקודה מעל ברנטפורד.
    לאותה קבוצה גם היה את סון וקולוסבסקי לידו.
    אני לא בא להוריד מאף אחד מהשלישיה הזאת כמו פשוט להפריך כבר את הקלישאה המדבקת הזאת שאם רק תשים על קבוצה שמשחקת כדורגל כל כך מטומטם ויורה לעצמה ברגל במחצית שנייה של כל משחק בליגה כמעט, חלוץ של 30 שערים, אז המצב בהכרח היה הרבה יותר טוב.

אגב, יכולת להביא גם עוד ארבעה או חמישה שחקנים אחרים במקום הנוכחיים ויכול להיות שכמו רוב הרכש הנוכחי גם הם היו נפצעים. בעונה שאתה סוחב לאורכה כמעט בכל חודש 15+ שחקנים פצועים או חסרים(משמעת וכאלה), מישהו מבטיח לך שהם היו מרימים את הקבוצה ולא נפצעים בעצמם?

ריק מתוכן, כרגיל.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה שאני כבר כמעט לא כותב כאן היא שאני מרגיש שכבר חודשים מתנהלים פה בדיוק אותם דיונים על אותם דברים. משעמם תופת. כמה אפשר לשמוע על חלון ההעברות של קיץ 2023?

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  14. MaxAaRons Member

אתה צודק.
    בכ"מ אני מקווה שעל חלון 24' יהיה אפשר לכתוב דברים חיובים.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להפוך את זה לדיון אחר ויותר מעניין, איזה עמדות בקבוצה היום לדעתך הם הכי קריטיות לחיזוק במבט לקיץ?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 5)

1. avdz7