מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנהל המקצועי.

ברור שצריך חלוץ, ולו בגלל שיש לנו אחד (זה היה נכון גם אם לאחד הזה היו קוראים הארי קיין). ברור שצריך לקבל החלטות בנוגע לשוער, כי אוננה היה העונה אזור אסון. ברור שצריך לקבל החלטות בנוגע לבלמים, ולראות קודם כל על הכשירות של מי אפשר בכלל לסמוך. ברור שצריך לקבל החלטות בנוגע לקשרים, לנוכח הגיל של חלק מהם והיכולת של אחרים. ברור שצריך לקבל החלטות בנוגע לקיצונים, כי אנטוני הוא זוועה ועם ראשפורד וגרנאצ'ו לבד יש גבול כמה רחוק תגיע כרגע.

בקיצור, אנחנו צריכים הכל - אבל כל זה לא רלוונטי כרגע. המועדון הזה צריך קודם כל קונספט מקצועי, ואחרי שיהיה קונספט, ויהיה מאמן, אפשר יהיה להסתכל על כמות הכסף הקיימת ולהחליט לאן להפנות אותו קודם.

2. MaxAaRons Member

מנהל מקצועי טוב קריטי כי אין אף מנגר שמועמד ליונייטד ששווה יותר משקל וחצי ואני פרסמתי את הרשימה של המועמדים לפי סוכנוית ההימורים בממלכה.
    חייב שיבוא תותח שבוחר שחקנים.
    כמו ציקי בסיטי, כמו אדוארדס בליברפול , כמו. פלורנטינו בריאל מדריד.
    אחרת אין לנו מה למכור.
    מישהו חושב שפוטר\דה זרבי\הכנס שם יכולים לעשות משהו מבלי שתבחר להם שחקנים בפינצטה :) ? המועמדים מנגרים חלשים מאוד לא פחות מטן האח.
    המנהל המקצועי גם חייב למכור את ראשפורד ופרננדס אחרת אין סיכוי להתרומם במעלה הטבלה עם הרכיכות האלו.
    ועל זה נכתב פה כגר 8373737373737 פוסטים בדיון הזה.
    זה קונצנזוס.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה גם כמה אתה מסונדל.
    אחרי שהוצאת על שוער 50 מיליון, אתה רואה אותנו מחליפים אותו מיד קיץ אחרי?
    אותו הדבר לגבי אנטוני שנרכש ב - 100 מיליון או מאונט שנרכש בסכום שקרוב ל-70 מיליון.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שהעובדה שמדובר באנשים חדשים תקל עליהם לעשות מה שהם רוצים בלי להתחשב במי שהגיע מתי.

בכל מקרה, זה לא נורא משנה כי השיקום של המועדון והשיקום של הקבוצה לא יקרו תוך חלון העברות אחד או שניים, כך שבכל מקרה מדובר בתהליך.

בטווח הקצר, אני מניח שהסיטואציה תכתיב את המהלכים. אנחנו צריכים חלוץ, נקודה, כי יש לנו רק אחד. במרכז ההגנה, סיטואציית הפציעות ומה שיקרה עם וראן עשויים להכתיב צורך בבלם מיידית. אם נגיד תצוץ אפשרות למכור את קאסמירו בסכום יפה (לסעודיה כמובן), אז זה עשוי לקדם שינוי מהיר בקישור. וכו'.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם מדברים על מכירת קאסמירו, אבל אני רואה בו דווקא כאחד מהשחקנים הכי חשובים שלנו לעונה הבאה.
    לא רואה את הסעודים משתוללים בסכום שיתנו על כרטיס השחקן, לרוב ההשתוללות שלהם היא עבור השכר ופחות עבור הכרטיס עצמו (תקנו אותי אם אני טועה).
    ולאור המחירים של קשרי אמצע בשוק כמו שראינו בקיץ האחרון, לא בטוח שיהיה לנו מה לעשות אם יהיה מדובר בסכום נמוך יחסית של כסף (אפילו מקטומיניי מתומחר בשוק של היום במעל 30 מיליון, אז בואו נחשוב על קשר אמצע שהוא טופ ולא איזה אמארבט כזה ונגיע לסכומים גבוהים מאוד).

6. alexshw Member

מה חשוב בו? צריכים שחקנים בעליה ולא בירידה. להיפך, הוא אחד מאלה שצריך למכור כדי גם להגדיל את תקציב הרכש. רשפורד כמובן צריך להיות בכיר הנמכרים.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה למכור? אם יתנו לך 70 מיליון זה משהו אחד, אם יתנו לך 30 מיליון מה תעשה עם הכסף? תרכוש חזרה את ג'יימס גארנר מאברטון? תממש את האופציה על אמארבט שיחליף את קאסמירו? כי זה מה שהכסף הזה נותן לך, זה או הימור גדול מאוד על שחקן מחוץ לליגה.
    צריך ללמוד את הלקח כבר, אם שחקן במעמד של קאסמירו עוזב, צריך טופ קלאס שיחליף אותו כי זאת העמדה הכי חשובה היום בכדורגל וראינו את ההשפעה של דקלן רייס נניח על ארסנל העונה. בסכום נמוך של כסף אתה קונה עוד שחקן לרוחב או אחד כזה שאולי בעוד כמה שנים יהיה מה שאתה צריך כשבמציאות אתה צריך אחד כזה מיידית אם קאסמירו עוזב.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יתנו לך 30 מיליון וגם יפנו את השכר המשמעותי שלו, אז זה בהחלט יכול להיות תמריץ לשנות תוכניות ולהוסיף לדמי ההעברה שקיבלנו סכום נוסף כדי לרכוש קשר משמעותי אחר.

9. alexshw Member

את מי לרכוש יחליט הצוות המקצועי שיהיה. אבל צעד קריטי שיונייטד חייבת לדעת גם למכור באפקטיביות ולהפסיק להתקע עם שחקנים.
    מה שאתה מציע, זה לחזור על טעויות עבר. צריך להפטר גם קזמירו וגם מוראן. בכלל מהרבה עודפי שומן.
    בכלל לעבוד תחת מגבלות כספיות אני רואה דווקא כמשהו חיובי בעת הזו. האנשים שיבואו יצטרכו לחשוב ביצירתיות ולעבוד בצורה אסטריבית. לא לשרוף סתם כסף. כסף הפך לקללה של יונייטד כבר מזמן.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה איך למכור את קאסמירו ב-30 מיליון זה אפקטיבי.
    יש מספיק משכורות שנחסכו הקיץ ויחסכו קיץ הבא (מרסיאל, כניראה וראן, ועוד לא מעט שומן מיותר), לא חושב שאפשר ב-30 מיליון גם אם נוותר על השכר של קאסמירו להביא מישהו מהטופ, נצטרך לפחות עוד 40 מיליון ואולי גם מעבר.

11. alexshw Member

אני לא יודע בדיוק את המספרים. אני רושם מה צריך. תתחיל מלהעיף עודפי שומן. עבורי לא מעניין שיאבקו על מקום 4. המחשבה צריכה להיות איך חוזרים להיאבק על תארים חשובים. די לפלסטרים.

12. k_700 Member

מה אתה יכול לספר לנו על המחיר של קשרי אמצע?

הם השכיבו 100 מליון על ניימאר עם כרס ו40 מליון על פאביניו שנראה קרוב יותר לפנסיה.
    אין שום סיבה שלא ישלמו 40 מליון על קאסמירו. אבל גם אם ישלמו 10 מליון פחות זו עסקה כדאית כי:
    1. אם השחקן בכלל מפלרטט עם הרעיון לעבור לשם בגילו אז הוא כבר גמר.
    2. אתה חוסך את החוזה 350 אלף פאונד בשבוע שלו.
    3. סביר ששחקן שצבר את כמות הדקות שלו בקריירה לא יהיה פחות פציע מהשחקן הפציע של העונה האחרונה מפה והלאה

מתישהו אתה תקלוט, זה יקח עוד קצת זמן, שהתקציב שיש לך בשוק העברות הוא לא רק x סכום העברה אלא פונקציה שכוללת את החוזה ואורכו בנוסף.
    כלומר גם אם תקבל על קאסמירו 40 ותבחר להביא קשר חדש ב50-55 יכול להיות שחסכת כסף.
    תקרא את זה פעמיים, אולי זה יעזור.

ברור לגמרי שהצוות החדש, כולל המאמן, מי שלא יהיה, יעבוד קודם כל לפי הצורך המיידי.
    כלומר בהתאם לשינויים הצפויים המיידים והרזון של העמדה.
    חלוץ, קשר אחורי, בלם אחד לפחות ואולי משם יעברו למגן צעיר, עוד קיצוני וכו...

אנחנו לא ממש צריכים להחליף את מאונט, למעשה החלפת אותו במאיינו. אני די בטוח שבמערכת מושקעים לגמרי בכשרון של השחקן הזה ובצדק, נראה כשרון שיכול להתפתח לרמות הכי גבוהות שיש בגלל מה שהוא מציע.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/24
  13. MaxAaRons Member

אתה מתכוון שאפשר לעשות את הקומבינות שעושה טד לאסו בשכונת הרייך השלישי ברובע פולהאם?

14. k_700 Member

מת שמישהו יסביר למשה בצורה רגועה ופשוטה שהארי קיין לא עלה 120 מליון אירו וקאסמירו לא עלה 65 מליון. הוא לא הבין את זה עדיין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/24
  15. MaxAaRons Member

https://x.com/Utd_Forever7/status/1754592161671114904?s=20
    חחחחחחחחח מי ישלם על האנס הזה 80 מיליון ליש"ט?
    מה שכן חדשות כאלו בהחלט מעודדות.
    אפשר לתת לו חוזה חדש וארוך ושוב להשאיל כשהקבוצה המשאילה משלמת לפחות מחצית מהשכר אם לא את כולן.
    Win win situation.
    אולי באמת הוא יגיע לרמה כזו שמישהי תרצה להתפוצץ ולזרוק סכום כזה\יחזור אלינו וורלד קלאס.
    הפוטנציאל קיים;חבל שהוא חולה מין מסריח אחרת יכל לשחק אצלנו לצד גארנצו קבוע.

https://x.com/mufcMPB/status/1754564637406732512?s=20
    אני מחבב את אריקסן אבל עם חוזה של 150 אלף בשבוע כאשר ברור שלא ינסו למכור את מאונט האפס הוא לגמרי מיותר בסגל לטווח הקצר והארוך.
    זה בהחלט שחקן שצריך לקפל, למרות חצי עונה מצוינת בעונה השעברה.
    מקווה שהאח המטומטם יבין שנשאר לו 15 משחקים עד סיום העונה וישחרר אותו.
    אבל כנראה גם שם הוא גזר קופון. :)

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 20)

1. golding
  2. avdz7