מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

יש לך דוגמא חיה לויכוח שלי איתך מהקיץ שאתה טענת שנשלם עליו שכר לימוד ואני טענתי שלא?(הרי אפילו בנוגע לשאלות המטופשות על כמה יכבוש העונה טענתי באיזור ה-15 בכל המסגרות. אם הייתי חושב שקנינו מוצר שלם כמו שנניח טענתי בזמנו על דארווין נונייז הייתי כותב לך 20-30-35 שערים).
    כמו כן, יש מקום כלשהוא שלא הסכמתי בו שאנחנו צריכים עוד חלוץ לסגל בקיץ האחרון?

הויכוח היחיד של עצמך היה מול הבדידים שניסו להסביר לך שאין אפשרות להביא את הארי קיין ואם היה טן האח וכל הצוות היה הולך עליו.
    כמו שEO11 מנסה להסביר לך ובעצם חוזר על עצמו כמו תוכי, אין משמעות סתם לסכומי העברה בלי לדבר גם על המשכורת.
    אבל למה שתבין את מה שיותר מ8 חודשים לא הצלחת להפנים?

אין שום השוואה.
    כל היחידות לא עובדות בקבוצה, לא ההתקפה, לא הקישור, לא ההגנה ולא השוער.
    אמיר ניסה להסביר לך את זה יפה ובנועם לפני כמה ימים, אז לא קפצת ולא הקצפת.
    כשאני עונה למישהו אחר בנושא אתה קופץ ומקציף, כרגיל.

ברור שלשחקנים צעירים יש משקל של חוסר יציבות במשחק שלהם, טן האח לא תורם בשום דבר כדי להקטין את הגורם הזה.
    על גארנצ׳ו הוא מעמיס דקות גם כשלא היה צריך ואת הויילן הוא לא קלט טוב מההתחלה.
    לא בניהול הדקות, לא בעבודה של המשחק ההתקפי מול היתרונות שהוא מביא, לא ביצירת מצבים ובטח שלא עזר לו כששם לו על הבלטה את מקטומיני(כשכל מה שעניין אותו אז זה התוצאה במשחק).

ולסיכום עניין אוננה.
    עונה לא יציבה, בטח לא עונה שאפשר לסמן עליה וי. חלק מזה באשמתו, חלק גדול מאוד מזה ממש לא באשמתו.
    למטבע תמיד יש שני צדדים. במערכות איכותיות שחקנים מסוגלים גם לצאת מתקופת משבר(למשל, מאק אליסטר בתחילת העונה, נונייז מתקופות רעות, ווין רוני אצלנו בעבר, פלטשר אחרי פתיחת קריירה איומה). במערכת שמייצרת כאוס אין ניהול משברים ומשברים גודלים ומקבלים ביטוי קיצוני.
    בסוף, כל שוער יכול לתת את הבירטוזים שלו כשאתה משחק בסגנון שמאפשר לכל יריבה, כולל יריבות מליגות נמוכות לבעוט לך 20+ פעמים לשער במשחק. לטעמי זה הזוי שזה לא מה שמקבל את מלוא רוב הביקורת והביטוי ברשת אלא רק התעסקות ביכולת פרסונלית.
    הוא רחוק מלהיות איזה פלופ מהדהד שיגרום לי לחשוב שלא יכול להשתפר ולהתייצב במערכת יציבה.
    זכותך לחשוב שצריך להטיס אותו מכאן בקיץ, לא יפתיע אותי אם אתה בכתה הזאת.
    כמו שאני קורא את התמונה כרגע, הסיכוי שיוחלף לא קיים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/24
  2. MaxAaRons Member

טוב אז ברשימת הדמים הזו:
    ראשפורד,פרננדס,אנטוני,מרטינז,וויליאמס,סאנצו. ,שואו,מאלאסיה,דאלוט\ביסאקה,קאסמירו,וארן.
    מרסיאל,דוני,פאליסטרי,לינדלוף,אריקסן,אוננה,היטון,אוואנס,אמארבט השאלה,מגאברי,גרינווד

יש לך פה מעל ל3.7 מיליון ליש"ט לשבוע אולי קצת יותר. :)

נניח וראשפורד,פרננדס ,אנטוני,מרטינז ואוננה (ואחד מה גנים השמאלים נשאר) לא נמכרים כמו בחלום המתוק שלי?
    עדיין אתה תחסוך 2.5 מיליון ליש"ט בשבוע ליטרלי על כלום.
    באמת על כלום.
    אין פה תרומה בכלל מהשחקנים הללו ,חלקם כבר מזמן לא באמת רלוונטים לסגל
    ***היחיד שבאמת באנקר של דקות משחק זה קאסמירו - אבל זה ברור ששכר של כמעט 400 אלף בשבוע ישלח אותך לסעודי פרו ליג.

3. k_700 Member

לא יודע איך לבשר את זה אבל בבערך שנה חתכנו את המשכורות השנתיות בקבוצה ב88 מליון אירו.
    כלומר אנחנו בערך בין מקום 4-5 באנגליה נכון להיום בהוצאות שכר.

וכשברור שבקיץ הקרוב נחתכים כבר המשכורות של מארסיאל ווארן ואני מרשה לעצמי להניח שגם אם לא נמכור את סאנצ׳ו אז נשאיל אותו כשלפחות חצי משכורות אנחנו לא נשלם.
    אני מוסיף גם את קאסמירו שכנראה יחתך. מפה לשם, לא יפתיע אותי אם נהיה באיזור המקום ה-6 במשכורות אחרי הקיץ הקרוב.

ככה שהמשכורות של שחקני הרכב כמו ראשפורד וברונו, שנרצה או לא מביאים כל אחד דאבל פיגרס באחריות על שערים, ניתנת לספיגה בלי בעיות.

המצב שלנו יהיה הרבה יותר טוב בקיץ כי העונת קורונה גם לא תספר כבר בכל החישובי psr שהכבידו.

נ.ב.
    אני רוצה להאמין שידחפו גם למכירה זולה של מגווייר מהסיבה הפשוטה שאם מכרת אותו ב20 מליון פאונד אז שיפרת את המצב שלך ב28.5 מליון פאונד מול כל ההגבלות הכלכליות. שזה פרמטר חשוב שיכול אפילו לאפשר לך להביא בלם מחליף ב60 מליון באמורטיזציה מסוימת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/24
  4. MaxAaRons Member

מסכים איתך יקירי.
    אבל אני פסימיסט מטבעי ואני נזהר עם ההילולות המוקדמות.
    טן האח עדיין לא פוטר - אם אתה נניח תתן ליצור הזה כסף משמעותי לרכש הוא שוב יביא אשפה שתהרוס אותך בכל הקשור לפייר פליי (תחשב את העלויות של הרכש שלו... אבל בחישוב של הקשקשן השוודי שהבאת פה, אללה ירחמו) ותגמור אותך מקצועית.
    אני מזכיר לך שאשוורת עוד לא הגיע וברררראדדדדההה זה אחד שמשפריץ על המחשב כמו אבא של סטן מסאות' פארק בפרק של המחנה פליטים.
    אי אפשר לסמוך עליו עדיין מבלי שיבוא מנהל מקצועי בעל שיעור קומה באופן רשמי.

5. k_700 Member

נראה לי שאם זה עוד לא היה ברור האינטגרציה באיך מגיע רכש מהקיץ הקרוב תשתנה עם טן האח או בלעדיו.
    מורטאו כבר זז, שזה מצוין. הבעיה הגדולה הרבה פעמים לא הייתה איתור הכשרון הנכון אלא איך הגיעו למשא ומתן, כמה זמן אוננו לריק וזה כמו מגדל קלפים. מומ אחד יכול לפרק לך את כל הקיץ.

ווילקוקס כבר פה, בארדה פה, בריילספורד גם עם אשוורת יהיה מישהו עם כוח, כנ״ל ז׳אן קלוד.
    בארדה לפחות מהמידע שרץ עליו ברשת אמור להיות כריש של משא ומתן, כולל כל הטובות הנאה שלא ירשמו בספרים.

6. alexshw Member

7. k_700 Member

אז mutv כבר תקופה משדרים את הu21, קצת תמורה לאגרה.
    היה משחק חלש מאוד אתמול פרט לבחור הזה שיצר את השער ונראה מצוין.
    https://twitter.com/MarcusKnowsBall/status/1777426610632774129

התאמן השבוע שוב עם הבוגרים ולכן לא שיחק ב9-1 על ליברפול. חבל שלא מקבל כבר צ׳אנסים בעונה שנגמרה.

אגב, גם אמיר איברגימוב נכנס במחצית השנייה.

8. alexshw Member

ווס בראון הוכרז כפושט רגל.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיבור הוא שהוא עשה שינויים ברמת האקדמיה שהניבו תוצרת טובה. מעבר לכך, ההתעסקות שלו בבוגרים היתה רק נזק.

10. alexshw Member

גם ברמת אקדמיה לא רואה יותר מדי תועלת. את הכישרון הכי גדול יונייטד הורידה באסלה ולך תדע מה יקרה. מה שיש עכשיו לא מספיק וגם יונייטד לא מצליחה להכניס כסף ממכירות של בוגרי האקדמיה. זה לא מספיק טוב. גם לא במועדון חולה, לא תהיה אקדמיה בריאה.

11. MaxAaRons Member

איניוס שיחקו אותה.
    כשצריך לומר מילה טובה אז צריך.
    האיש לפי הפרסומים של הכתבלבים ליקק בלי הפסקה לסיר ג'ים.
    סיר ג'ים האימפריאליסט הבריטי,מעלים המס ,בעלים של חברת כימיקלים מסוכנת ,מעסיק בתנאי עבדות,שהשתלט על יונייטד לעשות sport wash לשמו ולחברה שלו עקב הסיבות שציינתי.

אפילו בנאדם בזוי כזה החליט להעיף אץ מורטאו.
    זה רק שמורטאו הוא אפס מאופס.
    וגם האקדמיה עלובה בתקופה שמורטאו היה שם ,כל האחים איברגימוב האלו שקיי700 זורק את השם שלהם יגמרו בווטפורד או באנזי מחצקלה העיר ממנה הגיעו לבריטניה.
    לא ייאמן מאיפה בריטניה מקבלת מהגרים...
    הודו,פקיסטן,אלבניה,רומניה, סומליה ,המחוז הפדרלי של צפון קווקז,מצרים,לוב...
    ה' ירחם.
    אנשים זבל ,לא פלא שיש חוגים ניאו-נאצים לאומנים בבריטניה.

cheddar אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

הדבר הטוב היחידי שהןא עשה לאקדמיה זה לאשר את הרכש לשם ולתת לניק קוקס יד חופשית.
    זו הייתה תרומתו לאקדמיה, שהיא באמת מהמשובחות ביותר באירופה.

שי לייסי, חוזר מפציעה של 4 חודשים ו…. נצפה מתאמן עם הבוגרים.

13. one united Member

קיי, יש סיכוי שישחק ביום שישי בערב עם האנדר 21 נגד ליברפול, קניתי כרטיס ב 3 פאונד למשחק.

14. k_700 Member

לא רוצה לאכזב אותך אבל לא נראה לי.
    קודם כל הוא לא שיחק איתם גם לפני הפציעה ונראה שלא היו רוצים לסכן אותו שם.
    כבר פעמים אמרו שהוא צריך לשחק במשחק הקרוב של האנדר 18(כולל בילד אפ גדול במשחק אחד שהביא המון אוהדים) וזה לא קרה.

אבל באנדר 21 אתה כנראה תזכה לראות את אמאס ואולי שוב את איברגימוב או בנדיטו.
    לא רע גם כן.

15. one united Member

אל אמאס כבר שמתי לב כמה פעמים, באמת מרשים, מקווה שיתחזק פיזית.
    את השניים האחרים לא מכיר, אני עוקב בעיקר אחרי האנדר 18 כי הם מאד מוכשרים.