מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. MaxAaRons Member

דמגוגיה,אתה משווה אותו לחלוץ שיש לו 27 שערים ב29 משחקי ליגה?
    למי אכפת מהסטטיסטיקה הזו ,הוא לא ברמה של האלאנד בכל מה שקשור לדחיקות וגם לא יהיה עוד 200 שנה.
    החלוץ הזה הוא לא חלוץ טופ 10 בליגה ,איך שאתה מגונן על שחקן שעלה 75 מיליון פאונד ולא מפסיק להמציא תירוצים עבורו הוא פאתטי, הוא במחיר הזה צריך לתת לי 40 גןלים
    אפילו ניקולאס גקסון שאתה משמיץ כמה רמות מעליו.

אם זה תלוי בי פרננדס הופך ל9' (כמו אתמול ,לא יודע איפה ראית שמקטומיני היה 9).
    והוילנד מתקבע לספסל.
    פרננדס מאוחרי 3 קשרים פיזיים מאוחריו זה משהו ששווה לנסות ,אם המזדיין הזה לא נמכר ורוצים לבנות קבוצה סביבו אז שיעשו את המקסימום.
    אתמול בעיניי הוא היה המצטיין וכמובן זה תלוי עמדה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטטיסטיקות נועדו לאנשים שלא צופים במשחקים.
    אין סטטיסטיקה אחת בכל ספורט שהוא שאמורה לחדש או לספר משהו שאנחנו לא יודעים לאנשי המקצוע שלוקחים את ההחלטות.
    המשחקים בליגות הגדולות ביותר מצולמים לכל העולם, אפשר לקבל קלטות לראות אותם שוב ושוב ולהכיר את השחקנים.
    קונברשן רייט, צ'אנס קריאייטד, כל הזבל הזה זה בלוף עצום.
    טריפייר ורוברטסון הובילו את הליגה בצ'אנס קריאייטד שנה שעברה לא? מה זה אומר בכלל?
    כל קרוס נרשם בתור מצב שנוצר.
    מה זה קונברשן רייט, מה נחשב מצב? כל בעיטה? זה משוקלל לקושי המצב?

3. MaxAaRons Member

ליברפול היקר -
    אתה צודק אבל לא לגבי הוילנד.
    הוילנד הן בשטורם גראץ והן באטלנטה כבש שער מתוך 5 בעיטות לשער,זה לא סתם בעיטות אלא למסגרת השער.
    כשאתה שם על שחקן כזה 75 מיליון פאונד אתה צריך להיות בבחינת חסר מושג.
    כשאתה שם על שחקן שיש לו 30 שערים בבוגרים בקריירה שלו 75 מיליון פאונד - גם פה - אתה בבחינת חסד מושג.
    אני נוטה לחשוב שאנחנו מהכורסא לעיתים קרובות מבינים הרבה יותר.

4. avdz7 Member

זה ברור לכולם שהוילון הוא אוברפרייסד.

בכלל, יש שחקן בשנים האחרונות שרכשנו אותו במחיר נורמלי? השוק של היום משוגע, וכשמנצסטר יונייטד מוכנה לשלם על שחקן אז הסכומים עוד יותר מאבדים פרופורצייה.

עם זאת,
    יכול להיות שאם היה נשאר באטאלנטה ומנפק מספרים יותר גבוהים מאשתקד (דבר שסביר להניח היה קורה), אז כנראה היה נמכר קיץ אחרי במחיר גבוה עוד יותר.
    וגם אז היינו רוצים אותו וכנראה כבר משלמים עליו באזור ה90-100.

אגב בקיץ כשהגיע אלינו, אם אני לא טועה פסז הציעה עליו בסביבות ה50 מליון ונדחתה.
    מחיר כבר יותר הגיוני, אבל שוב, השוק של היום חסר כל פרופורצייה.

בעיניי יש לו אחלה פוטנציאל.
    הוא בא מקבוצה שמשחקת כדורגל התקפי בריא לקבוצה שלא משחקת כדורגל בכלל. למועדון שהוא חולה ורקוב.
    ברור שהוא בוסר ויש לו דברים שהוא צריך לעבוד עליהם. בין היתר על הסיומת.
    אני אופטימי לגביו דווקא.

5. MaxAaRons Member

Avdz7.
    גם אני אופטימי,אני מאמין שבעונת 27/28 הוא יהיה חלוץ 9' מהטובים בשוק.
    אבל... אם אתה רוצה לעמוד מול קבוצות בליגה ראש בראש ולהקשות עליהם ,ולא להדרס בקישור (קישור זה הדבר הכי חשוב בכדורגל כבר שנים רבות ,תשאל את פרגוסון שעד היום הידיים שלו רועדות מהמשחק נגד ברצלונה ב11').
    ואתה רוצה לבנות את הקבוצה סביב פרננדס כפי שהדליפו איניוס לכתבלב היהודי אורנשטיין.
    שים 3 קשרים פיזים מאוחרי פרננדס כמו אתמול ושפרננדס ישחק false 9.
    אין מקום להוילנד הזה בהרכב ,מצידי שימכרו אותו לאיטליה בחזרה.

6. one united Member

לאאאאאא הבנתי, לא רוצה לחכות עד 27/28 עד שיהיה לי חלוץ ברמה גבוהה.
    כבר 10 שנים אנחנו מסריחים את הדשא, אז מה זה בוא נחכה עוד קצת?!?!
    מקס, אם אתה צודק וברונו לא יכול לשחק 10 אלא אם כן יש מאחוריו שני גרזנים, אז בוא נמכור אותו...........9 מזויף? זה הפיתרון שלנו?

7. MaxAaRons Member

הוא לא יכול לשחק 10 לדעתי שמאוחריו 2 שחקנים.
    אם הוא היה יכול לא היו צצות שמועות שרוצים לקפל אותו.
    לטעמי אין חלוץ נורמלי בשוק\שמתאים תקציבית.
    לכן לדעתי עדיף להמשיך עם פרננדס כמו אתמול כ9'.
    ואם מאחוריו יהיו 3 קשרים (טובים ממקטוציני ואמארבט לצד מאיינו).
    בהחלט אפשר להתקדם.

הוילנד לא שווה הרבה וזה עובדה בשטח,אין לך מה לשחק איתו ב9 שברונו מאחוריו.
    זה לא יעבוד.

8. avdz7 Member

אם הוילון ימשיך לשחק עבורנו ונמשיך להיות יונייטד של עידן פוסט פרגי, אז גם ב27/28 הוא לא יהיה ברמה של טופ.
    אני חושב שכבר מעונה הבאה אתה בכיף יכול להרוויח ממנו סביבות ה20+ שערים לעונה, בהנחה שהקבוצה שלך משחקת בצורה יותר בריאה וכבר יודעת איך לתפעל אותו.
    הבעיה שגם הווינגרים שלנו לא פרודוקטיביים וזה בלשון המעטה.

בעניין ברונו, לדעתי כשהגיע אלינו לעומת איך שהוא עכשיו - האיכויות ההתקפיות שלו צנחו משמעותית. הבעיטות מרחוק, החדות, הפיניש. לא אותו ברונו של ההתחלה. אני הרבה יותר מאמין בו כקשר 50/50 במערך של שלושה קשרים מאשר 9 מדומה.

ברונו לא באמת מחייב אותך לשחק 4231, זה טן האח שנעול על המערך הזה בשילוב הטקטיקות הנוראיות שלו.

@one united
    הלוואי שהיינו במצב שחלוץ ברמה גבוהה זה מה שחסר לנו.
    קודם כל אנחנו צריכים להיראות קבוצה, יחידה אחת. וזה על המאמן. כרגע נראה שאנחנו רחוקים משם שנות אור.
    אנחנו צריכים ווינגרים שיספקו תוצרת בשני הצדדים. רק אמאד כרגע נראה מעניין מאוד. גרנאצ׳ו עדיין בוסר (טן האח גמר אותו העונה), ראשפורד לא יציב.
    בנוסף חייבים קשר דפנסיבי ליד מאיינו, סגנון פאליניה למשל.
    ואז אתה תצטרך לכל הפחות מגן אחד, בלם אחד, שוער אולי.
    וכן, גם חלוץ נצטרך - נוכח המצב של הסגל - לא הייתי שם את רב הכסף.

9. k_700 Member

תלוי איזה סטט׳ אתה מסתכל+ איך היא נגזרת מצורת המשחק שלך+ איך היא ביחד עם סטט׳ רלוונטיות אחרות.

אם הוא כבש 9 שערים בליגה מ7.5 nxp אז כנראה אחת הבעיות האחרונות שלו זה ״סיומת״ מול השער, בטח אם משקללים 25 הופעות הרכב שמתוכן בערך 13 הופעות עם 90 דקות.
    לגבי conversion rate נראה לי שיש מתאם טוב בין הצמרת של הרשימה הזאת לאיך שבאמת נראו מול השער העונה.
    יש שם מישהו שלא תסכים עליו מהמשחקים שראית?
    Highest Conversion Rate In Premier League | StatMuse

מנגד הנתוני דליברי שהוא מקבל שמים אותו באופן מובהק עם החלוצים שמקבלים הכי פחות שירות בליגה משחקני ההתקפה והקישור לידם.
    לכן נותר רק לפנטז איך הוא יראה הרבה יותר טוב בקבוצה שתשחק כדורגל עם חלוץ.

חחח לא יכול לשחק 10 כשמלפניו שני שחקנים.
    קצת מוזר כי אתמול לרוב היו 2 שחקנים מלפניו כשהיינו עם הכדור ברגל והוא גם יצר מצבים, גם בישל, גם העביר טוב את הכדור מהחצי שלנו להתקפה.
    ברוב המקומות שאני קורא היה לו משחק טוב(בהמשך לחודש וחצי טובים מאוד שלו לפני הפציעה).
    מזכיר לי את האגדות שהוא לא יכול לשחק טוב ליד שחקני כדורגל טובים ואז מגלים שהוא השחקן הכי מרכזי בנבחרת שלו כבר 3 שנים לפחות.....

אגב, הכנסת לא מעט שחקנים אתמול למיקום של ה-9 תוך כדי המשחק.
    דיאלו, ברונו, מקטומיני בילו שם תוך כדי המשחק.
    מי ששיחק הכי הרבה באיזור הרחבה באמצע היה מקטומיני.
    לא מאמין? קח תראה.
    Scott McTominay stats and ratings | Sofascore

בקשר למה שאורנסטיין דיווח, אני מבין שלא קראת את כל הכתבה.
    כי בכתבה עצמה נכתב שאם תגיע הצעה גבוה מקבוצה גדולה ביבשת שברונו ירצה לקבל במועדון לא יעמדו מנגד.
    כלומר, הכי רחוק מלבנות קבוצה מסביבו. הוא מתקרב לגיל 30 וברוב לגמרי שבאופק של שנתיים לכל היותר כבר תצטרך למצוא לו מחליף.
    פשוט מאוד, החליטו שזה לא הדבר הכי דחוף לעשות בקיץ ראשון של המערכת. החלטה הגיונית היות וזה גם הקפטן של הקבוצה, גם אחד מהשחקנים האחרונים שנשארו שהם מנוסים מספיק ואיכותיים מספיק לשחק.

mufc were given information that PSG made a second offer worth €60m to Atalanta for Rasmus Højlund and were prepared to go to €80m - they also offered him a higher salary than the terms he eventually agreed at United. [
    @TheAthleticFC

לא רואה סיבה שהם לא היו מגישים גם כן הצעה של 80 מליון עם סעיפים במידה וראסמוס היה מעוניין להגיע אליהם.
    הם שילמו יותר במזומן בסוף כדי ללכת על גונזאלו ראמוס שלא היה האופציה הראשונה שלהם בקיץ.

באופן כללי אני חושב שזה נורא מיותר לדבר על מה שילמנו עד היום על שחקנים ואם זה היה אוברפרייס או לא כשאשכרה שינית את כל הדירקטור והאנשים הרלוונטיים לרכש בחודשים האחרונים.
    מה שרלוונטי זה מה תעשה עם האנשים החדשים במערכת. לא מגיע להם שתדביק להם פעולות של מערכת אחרת.

10. k_700 Member

בחלקים גדולים העונה הזאת ברונו שיחק את ה50-50 כשמקטומיני עולה ומשחק למעלה כחלוץ שני.
    זו כנראה העונה עם הכי הרבה אפס אנד דאונס שהייתה לו בקריירה מאז הפריצה שלו בספורטינג.

כלומר, נראה לי שכדאי מאוד להמנע מלהוריד אותו למטה לקישור, גם אם תצוות לידו עוד שני קשרים פיזיים.
    את התחיה לעונה שלו הוא עשה בחודשיים האחרונים כשחזר לשחק גבוה על הדשא.
    אין שום סיבה שלא יפרח כ-10. תדאג לשים לידו ווינגרים טובים, קשר אחורי נורמלי(תראה מה זה אתה משחק שני משחקים עם קשר 6 בינוני אבל קשר 6 ואתה רואה את ההבדל בתרומה של הקישור לשליטה שלך במשחק) וגם תדאג לעשות איתו רוטציה בריאה.
    הוא לא חייב לקראת גיל 30 לשחק כל משחק 90 דקות גם כשהוא סחוט.

האגדה האורבנית שחלוץ איכותי, ״טופ קלאס״, היה מציל לנו את העונה או מקדם אותך מילימטר למעלה היא ובכן...אגדה.
    כל חלוץ שלא תשים פה היה מקבל את אותו השירות בצורת המשחק הסתמית ששחקנו העונה. אף חלוץ לא באמת היה מושיע את הקבוצה הזאת העונה. יגידו לי שחלוץ אחר היה כובש פה עוד 5-8 שערים יותר, אני אגיד שבהמון משחקים היה לנו מזל שלא ספגנו עוד 5-8 שערים יותר.

11. one united Member

קיי, אתה שוב חוזר על הטענה שהבעיה היחידה בתפוקה של הוילן זה "השרות הרע",אז בוא נקרא לילד בשמו - השרתים המרכזים סביב הוילן הם ראשפורד ,גארנצ'ו וברונו, אז אם הם הבעיה תתכבד ותגיד זאת בקול רם- הם השרתים, הם הבשלנים, הם ולא אחרים.
    .......כשהכדור כבר אצלינו למרות שאנחנו לא יודעים ללחוץ, למרות שאין לנו את "המשחק מאחור".............ברגעים שאנחנו כבר תוקפים בשטח של היריב, יש שם 3 שחקנים שאתה מאד מחזיק מהם אבללללללל אלו בדיוק השחקנים שלא נותנים את השרות להוילן.

12. חניבעל להרכב Member

תראו, אני לא חושב ששחקן היום יכול להיו כלבויניק, או יותר נכון זה מאוד קשה לבנות סביבו קבוצה כזאת.

אני חושב שפרננדס ורוני בחלק מהימים היו הרבה יותר טובים ממסי, אבל מסי נחשב ל10 הכי טוב בכדורגל החדש, וגם סביבו ברצלונה וארגנטינה הצליחו לבנות קבוצה טובה פעמיים בעשר שנים, למרות שהשחקנים הטובים בעולם שיחקו שם. זה מקצועית אתגר לבנות קבוצה כזאת לא משנה אם זה מסי ברונו או דה בריינה, ואנחנו לא מספיק טובים מסודרים או מקצועיים מדי.

13. חניבעל להרכב Member

זה לא אומר שלברונו אין מקום בקבוצה, פשוט אם הוא נשאר צריך להפחית את התלות בו.

14. k_700 Member

רשמתי את זה בדיוק הודעה אחת למעלה.
    ברונו ברוב העונה הזאת שיחק נמוך על המגרש(אתה מוזמן לבדוק). זה לגמרי הפך אותו להרבה פחות איכותי בהיבט המרכזי במשחק שלו- פליימייקינג.
    עם ראשפורד וגארנצ׳ו אנחנו לא משחקים נכון.
    זורקים לשניהם כדורים ארוכים קדימה ומצפים שאחרי שיורידו את הכדור גם יבנו לך את כל ההתקפה.
    זה ״הירו-בול״ על מלא מלא.

בימין זרקת דקות על אנטוני, פאליסטרי, קצת סאנצ׳ו או מגאברי רק כדי להגיע בסוף ל...גארנצ׳ו בימין.
    כלומר, לרוב זבל.

אמאד קיבל את הצ׳אנסים האמיתיים שלו בליגה במחזור ה-36 ואתה כבר רואה את ההבדל.
    הודעה אחת למעלה גם הסברתי לך שמבחינתי זה לא רק השם שתשים בהתקפה זה איך תשחק איתו כדורגל.
    לאן אתה חושב שאוסימאן לוקח את הקבוצה של העונה? אתה לא צריך לענות לי, פשוט תציץ איך עונה של כמעט 20 שערים לוקחת את נאפולי למרומי המקום ה-9 בליגה חלשה יותר.
    מה המסקנה מכל זה? שבקבוצות שלא משחקות כדורגל לא יהיה לך מושיע יחיד שיציל לך את העונה, בטח לא בליגה חזקה ותחרותית.

גארנצ׳ו מבחינתי צריך להיות שחקן סגל, לא באנקר בהרכב בכל מחיר, מול כל יריבה. הוא צריך להתפתח, בדיוק כמו שקובי צריך להתפתח, הויילן צריך להתפתח.
    כמו שהויילן צריך עוד חלוץ איתו בסגל גם גארנצ׳ו צריך להרגיש שיש איתו עוד קיצוניים בסגל שיורידו ממנו דקות.

מעליהם צריך מאמן שידע לנהל את הסגל ולשחק כדורגל נורמלי. לא להפקיר את הקישור האחורי, לשחק בlow block ולהזמין כל יריבה בליגה לבעוט לך לשער 30 פעמים במשחק. זה לא כדורגל.

15. avdz7 Member

תקן אותי אם אני טועה אבל בנבחרת הוא משחק בעמדה יותר אחורית ועדיין נותן תפוקה טובה.
    מהעונה הזאת לא הייתי מסיק יותר מדי מסקנות…