מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

לא מבחינת הסטט׳.
    מבחינת מה שהוא יכול לתת בשטף של המשחק זה שחקן שקשה מאוד להרוס.

כן, אפשר לשחק איתו 9 שלא יוצא מהרחבה ואתה רק זורק לו כדורים ארוכים כי הוא גבוה, מהיר ועם ליפה כמו של פלאיני.
    ככה בטוח לא תמקסם 10% מהיכולת שלו ואם אני צריך להמר על סמך הכדורגל של שנה שעברה? זה גם תסריט אפשרי עם טן האח.

אבל אני לא דואג מכשלון שלו עם טן האח. מאמן נורמלי יהנה ממנו מאוד כשחקן ורסטילי ושונה מרוב הפרופילים של החלוצים.

2. Don Joan Roman Member

גם מבחינת מה שהוא מסוגל לתת בשטף של המשחק זה לא נכון לומר שהוא שחקן שקשה להרוס. עובדה שעד מוטה זירקזי היה לא יותר מנער מוכשר אבל מאוד בעייתי לניהול על ומחוץ למגרש. אולי הוא באמת יצליח ביונייטד, אולי לא והמחיר לא כזה גבוה כך שזו כן עסקה הגיונית על הנייר אבל גם בוא לא נהפוך את זירקזי לכוכב גדול אחרי עונה אחת טובה ככל שתהיה בבולוניה.

3. k_700 Member

בבלגיה הוא שיחק בתפקיד שונה לחלוטין ונתן אחלה עונה אצל קומפאני לפני המעבר לאיטליה.
    לא טענתי שלא היו עיקובים עם ההתפתחות שלו. היו. הוא לייט בלומר שהתקשה להגשים את הציפיות שהיו ממנו כוונדרקיד בן 16 שעבר לבאיירן.

הוא חלוץ מגוון שיכול לג׳נגל בכמה תפקידים ובכמה מערכים.
    סוג של שחקן שאתה יכול לבנות את ההתקפה סביבו. מאמן חכם מאוד ידע לנצל את היתרונות שלו בבילד אפ, בכדרור, במשחק הלחץ, במעברים מהירים בלינק אפ עם שחקני אגף.

מאמן לא חכם, יכניס אותו לתפקיד של מקטומיני מהעונה האחרונה.
    במחיר שקנינו אותו? הוא הימור מצוין.

היינו משלמים 60 מליון הייתי מגיב אחרת.
    הכל תמיד שאלה של מחיר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/24
  4. Don Joan Roman Member

הימור מצויין אני מסכים, שחקן שקשה מאוד להרוס, פחות. הרבה פחות.

5. MaxAaRons Member

DJR -מאחר ואתה חובב קלאציו מושבע ואף אחד בדיון הזה לא באמת ראה את זירקזי מספיק חוץ מקי700 ואנוכי (קיי חושב שמדובר בזינדין זידאן ואני חושב שלא) אני רוצה לשאול אותך מספר שאלות
    השחקן לדעתך מהיר מספיק לפריימר ליג?
    השחקן לדעתך יכול להתפתח לרוצח ברחבה ?
    השחקן הוא לא מעין סוג של טרקווטיסטה סביר+ משנת 1994? שיכול לחממם את הספסל כשיורי או זינדין או רוברטו עם הצמה יורדים לספסל?
    שחקן כזה יכול להוביל קבוצת צמרת אמיתית ולא הבלחה היפסטרית סטייל בולוניה 23/24?
    מתי הוא מגיע לטורינו או גנואה בהשאלה עם אופציית רכישה?

6. MaxAaRons Member

קיי700 היקר - הכוונה שאתה תקח את אוגרטה האפס ופסז תקח את נבס שהצהירו שלא ימכרו "רק עבור 120 מיליון יורו" ,אני עוד לא יודע איך אתה לא הצעת על השחקן הזה כסף... (אההההה !!! יש לך בעלים שלא רוצה spend fortune for success)
    אתה זוכר שמימנת את עסקת קאייסדו? לקחת את מאונט וצלסקי הוסיפו כסף =קאייסדו.
    לזה התכוון מושון.

לשאר דבריך -
    אוגרטה אופציה רעה מאוד ביחס לכל הטופ 8,ראבק הבן של זונה לא הצליח לתקל שחקנים בצרפת שאין להם עמוד בויקפדיה.
    הוא לא יכול להיות מחליף באף קבוצה בטופ 8.
    תמיד אצלך קונים את ההכי זבל.
    מזראווי שחקן מזעזע- אם היה להם שכל היו מחתימים את פרימפונג\ואנדרסון שזמינים או היו זמינים עד 40 מיליון יורו בלבד.

בראנתוויט זה 20 מיליון הפרש ,הצעת 45+5 ונדחת ?
    תציע 65+5 וזה יתקבל

7. avdz7 Member

אנחנו באמת הולכים למכור את ואן ביסאקה כדי להביא את מזראווי?
    בבקשה תגידו לי שזה לא הולך לקרות.

8. MaxAaRons Member

Avdz7-
    לכלכת אחינו,בוודאי.
    According to The Times, Ten Hag sees former Ajax star Mazraoui as an ideal target because of his pre-existing relationship with Antony, whose potential could be "unlocked" through a reunion with his former teammate

9. k_700 Member

משה התכוון לפאלהינה.

ואם היינו מביאים את נבס ב90 מליון אחרי בונוסים הוא היה אומר שהימרנו שוב על שחקן צעיר בן 19 במחיר הזוי כדי לחזק את הרוחב.
    הוא לא מכיר את נבס כמו שהוא לא הכיר אף שחקן שהבאת.
    אגב, בהצעה שעוד לא נסגרה בין בנפיקה לפסז׳ יש שם פיקסד פרייס של 70 מליון אירו פלוס שחקנים(בין היתר רנאטו) ובפורטוגל אומרים שיהיו גם בונוסים.
    זה ארגז.

הם לא יקבלו 65+5 על בראנטוויט. אין להם שום סיבה עכשיו לקבל ושום דחיפות למכור.
    הם יכולים לקבל את ה80-90 גם בעוד שנתיים מסיטי ועוד קבוצות.

10. Don Joan Roman Member

1. לא אבל מספיק חכם כדי לחפות על זה
    2. רוצח ברחבה הוא לא יהיה להערכתי
    3. אני בדעה ששחקן שמספיק טוב כדי להיות מחליף לשניים מהשחקנים הכי טובים בהיסטוריה גם מספיק טוב לעשות עונה טובה בליגת האוברייטד'ס שנקראת פרמייר ליג.
    4. לא הייתי נותן לו להיות שחקן מוביל בקבוצה ששואפת ליותר מטופ 4 אבל יונייטד לא שם כרגע.

סך הכל זירקזי במחיר שהגיע זה לדעתי רכש לא רע בכלל אבל לא הייתי אומר שהוא מה שנקרא "באנקר". רחוק מכך.

11. k_700 Member

איפה נכתב שהוא באנקר?
    אני בעצמי כותב שהוא יעשה הרבה רוטציה עם הויילן, ברונו ב10 ושהשאיפות צריכות להיות לחזור לטופ 4, לא מעבר.

12. MaxAaRons Member

אני מסכים שהליגה היא מגה -אוברייטד.
    אבל שוב ,אני מתקשה לראות אותו עושה עונה טובה.
    איפה לדעתך הוא משתלב במערך של נאציו\נאפולי\שלושת הגדולות\רומא\אטלאנטה?
    אף אחת מהן לא משחקת עם שחקן בסגנון הזה וכמדומני אף אחת לא משחקת עם שחקן כזה שאתה בונה סביבו ועבורו מערך.
    מרגיש לי שבדיוק כמו אמארבט יונייטד לקחה שחקן שאף אחת באיטליה לא השתינה לכיוונו בכלל.

אולי בפיורנטינה אני נותן לו לשחק במקום ניקו גונזאלס.
    וגם זה לא בטוח.

13. Don Joan Roman Member

הוא לא יכל לשחק במקום ניקו כי הוא לא ווינגר, אם כבר בפיורנטינה של שנה שעברה הוא יכל לשחק במקום בלטראן שהוצב או כחלוץ או מתחת לחלוץ. בנוגע לעונה הקרובה אני חושב שהוא היה יכול להיות שימושי מאוד עבור קונטה ביחד עם חלוץ 9 פיזי כמו לוקאקו, פחות מתאים לכדורגל של שאר הקבוצות המוזכרות למעט יובה שהחליטה לקחת את קופמיינרס.

ההבדל בינו לבין אמרבאט זה שהערבי פשוט הרבה פחות מוכשר. לדעתי זירקזי יקום או יפול על המעטפת מסביבו. זה יהיה מסקרן, מה גם שיש סיכוי לא רע שהוא "ידרוך" לברונו על הרגליים.

עם זאת אני חושב שהסכום ששילמתם עבורו הוא כזה שמצדיק את ההימור עליו.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

עולם אכזר
    פתיחה מצוינת של הויילן,
    מתח את ההאמסטרינג ויוצא. זה בטח חודש ומשהו.

15. k_700 Member

חחחח גם יורו נפצע.
    אין חרא כזה. מה לעזאזל הוא עושה איתם בקיץ.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 24)

1. avdz7
  2. Scouser
  3. MaxAaRons