מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, אני מצטער, אבל הצעד הראשון הקיץ היה צריך להיות פיטורי טן האח.
    לתת לו חוזה חדש זה להתפשר על הלא מספיק טוב.
    כל המסביב זאת כבר תוצאה של העובדה שנשאר.

2. one united Member

טן האח,ראשפורד,מגוויר ואנתוני במשך כמעט שנתיים הם אנשים דומיננטים(לרעה כמובן) על ומחוץ למגרש, כולם כישלונות ומהם היה צריך להיפטר בכל הכח ראשונים.
    זה שאין כאן אמראבט סאנצ'ו וואן ביסאקה לא מקדם אותנו כמעט בכלום.
    מערכת צריכה להיות אמיצה ולהודות בטעויות גדולות ולפעול בהתאם, זה שהיינו מקבלים סכום נמוך על ראשפורד זה ברור, אבל הצד השני של המטבע שהיינו נפטרים משחקן שלא תורם כלום ב 80% מהזמן שהוא על המגרש בשנים האחרונות.
    .......הרי זה הזוי שמתוך ראשפורד,דיאלו וגארנצ'ו, לראשון יש הכי הרבה דקות בשלושת המחזורים הראשונים.........מה? עוד פעם סבלנות?

3. MaxAaRons Member

אמיר ע אתה בתור עיתונאי ספורט תבין יותר טוב מכל אחד פה.
    ראבק העניין עם ראשפורד לא הפך למאוס? כל הזמן כתבות בסגנון כדלקמן שמצטטות שחקן עבר של יונייטד:
    "Potential United new signing will trigger rashford"
    "Rashford must step in or move on"
    "Rashford should leave man utd"
    "Rashford is struggling of the pitch"
    "Rashford must save his career"
    דיי... דיי כבר כוס אמק עארס השחקן המאוס הזה,רכיכה מוגבלת במשחק הכדור שמרוויחה 350 אלף בשבוע כמו kdb וסלאח ולא שווה אפילו מחצית מהסכום.
    בן 27 כבר - הזמן עובר מהר, זהו בדיוק כמו שאשה אחרי גיל 22 כבר לא שווה כלום כך גם "כשרון של שחקן" אין הוא לא יתפוצץ כבר.
    זה אוברייטד עם קבלות ותעודות אז אם אתה פותח דף חדש הדבר הראשון אתה מעיף משתכרים גבוההים כמוהו וכמו קאסמירו ומאונט שאין להם מקום ברמות האלו, גם אם זה כרוך במחיר הפסד משמעותי!
    נמאס מהכתבות של העיתונאים המטומטמים האלו.
    אולי אתה תעשה כתבה על כמה שהוא בלוף?
    יש לך 99 סיבות למנות, אגב 99 סיבות מזכיר לי את שיר האגדי 99 בעיות במקרה שלנו זה מתאים :
    JAY-Z – 99 Problems Lyrics | Genius Lyrics

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/24
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשפורד היה בעניין של עזיבה? בעניין של ויתור על חלק משכרו, כי איזה מועדון שמסוגל לשלם את זה מעוניין בו? או לחילופין, היה סביר שאנחנו נמשיך לשלם חלק משכרו רק כדי שיעזוב? איך זה היה משפיע על היכולת הכספית שלנו להחתים שחקנים אחרים? האם מה שהיינו מקבלים עבורו היה מאפשר לנו להחתים מחליף איכותי? הרי אנחנו כל הזמן פועלים עם היד על הדופק בכל הנוגע ל-PSR. כולל הבאת אוגרטה רק כשעסקת מקטומיניי נסגרה.

זה קל מאוד לקבוע איזה שחקן צריך היה ללכת ראשון. אבל זה לא פוטבול מנג'ר. יש גם שאלה של אופציות.

ובכלל, טוב שאוהדים לא מנהלים כניינים כי כשהדם שלהם חם על שחקן אז מבחינתם למכור, גם כשזה לא צעד חכם.

ולכן אני אומר שהמבחן הוא לא לקיץ אחד. הרי קבוצה מעולה לא עמדה לקום כאן העונה. ואם זה בכל מקרה ייקח שלוש שנים, נגיד, מה אכפת לי מי מהעוזבים יילך. כבר בקיץ הראשון ומי בשני?

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שזו טעות. כבר אמרתי שיהיו טעויות. השאלה היא מתי ואיך הן יתוקנו.

בכל מקרה, לנוכח הסיטואציה בקיץ, אני לא בטוח שהיינו ערוכים במצב אופטימלי להבאת מאמן חדש. עם בראדה ואשוורת' במערכת זה אמור להיות אחרת.

בגלל זה אני חוזר ואומר - טיפה סבלנות.

6. one united Member

אמיר,תקן אותי אם אני טועה, אתה וקיי חושבים למשל שהוא כוכב כדורגל ששווה הרבה כסף, מחשבה לגיטימית כמובן אבללללל אם גם מנהלי הקבוצה חושבים כמוכם אז מדוע לא לנסות להעמידו למכירה? הרי אם הוא כוכב שלא מצליח רק כי כלל המאמנים שלנו חרא אז קדימה, קבוצה אחרת עם מאמן אחר תשלם 70-80 מיליון? הרי כוכב, ובכסף הזה יכולנו להביא שחקני איכות, אני חושב שלא היינו מוציאים יותר מ 40 עליו אבל אם אני טועה אז קדימה, למה לא ניסו?

7. avdz7 Member

אני חושב שאחרי העונה שעברה ועם איך שהוא פתח את העונה הנוכחית, לא נקבל עבורו סכום גובה במיוחד.

אפשר לומר שהיה כדאי למכור אותו אחרי עונת הבכורה של טן האח. אבל זה חוכמה בדיעבד, הוא היה בפיק מטורף.

8. k_700 Member

כמה מועדונים גדולים ועשירים חיפשו ווינגר יקר בקיץ?
    אני גם בעונה שעברה כתבתי שעבור הסכום הנכון אני מוכר.
    מה לעשות שאין עליו שוק והוא גם לא השמיע קולות עזיבה? אתה במקסימום יכולת להפוך אותו לפרסונה נון גרטה אבל אז היית כופה עליו השאלה כשהיית מממן חלק גדול מהמשכורת שלו, כלומר משלם הרבה כדי שיעזוב.
    כמו שאמיר כתב, זה בוודאות היה מגיע על חשבון חיזוק כי אתה עדיין צריך לחשב לירה ללירה.

אני רואה שווינגרים בכושר הרבה יותר טוב ממנו לא עזבו בקיץ הזה למרות שהמועדונים שלהם רמזו שהם פתוחים להצעות.

כמו שאמיר כתב, אפשר להאשים אותם עד מחר שאנטוני, לינדלוף ואחרים עדיין פה.
    בפועל הפ נפתרו מאיזה 15 דד ווד בקיץ אחד וגירדו 150 מליון אירו כמעט ממכירות.
    מתי היינו בקיץ כזה של מכירות?

9. one united Member

אזה,קודוס, סתם שניים שעולים לי במחשבה ראשונית, שני שחקנים טובים מראשפורד,אם היית מוכר אותו כנראה יכולת להביא את אחד מהם.

10. k_700 Member

לאן קודוס עבר?
    אזה לא עבר לשום מקום והוא לא קיצוני והוא גם לא על המדף אלא אם תקריץ עליו סכום דמיוני שהוא לא שווה.

קודוס עם סעיף שחרור גבוה מאוד, קרוב ל80 מליון.
    אם היית מוכר את ראשפורד ב30 מליון או כופה עליו עזיבה בהשאלה יקרה לא רק שלא היית מביא אחד מהם, גם כנראה אחד מבין הבלם הנוסף לקשר האחורי שרצו לא היה מגיע.

נחמד שקודוס הפך פה לgem רציני.
    כשרציתי אותו לפני שנה וחצי בלבלו לי את המוח פה שמדובר בשחקן מעפן מהולנד ש…… שיחק אצל טן האח.

11. alexshw Member

רק ביונייטד תמיד יש סיטואציות מיוחדות ותמיד יונייטד לא ערוכה. אז מה חדש פה?
    בכדורגל לא תצליח לתפקד אם בנית מערכת בירוקרטית, ואתה לא עובד בצורה אסרטיבית.
    ההתנהלות של רטקליף בנושא יונייטד מאוד בירוקרטית. שוב החל מהעסקה המוזרה, שאני עדיין לא מבין איפה המוטיבציה של הבעלים שם להצליח.

12. MaxAaRons Member

איזו מוטיבציה להצליח? זו קומבינה להשתלט על השטח של אולדטראפורד כי הנדלן שם יהיה שווה המון כסף,וניסיון לעשות ספורטוושינג באופן כללי לאיניוס שהיא חברת כימיקלים מסוכנת.
    מי שלא מבין את זה חסר מושג או שבאמת הבנאדם אופטימיסט חסר תקנה סטייל קיי ואמיר.

13. k_700 Member

אתה כל כך מפגר שאתה לא מבין שבעוד פחות מ3 שנים יש לגלייזרים אפשרות להשתחרר מהדיל הזה על כל צורותיו(כולל ה״נדלן״ באיזור אולד טראפורד).

14. MaxAaRons Member

ואתה חתיכת מטומטם שאתה חושב שהם יקבלו הצעה גדולה מבחוץ (לא קיבלו כלום חוץ מאיניוס\והשמעאק הפיני),עוד פעם אתה בסרט שכל מיליארדר חולם לשים להם 5 מיליארד דולר ? מתי תתפכח יא מקטרת??????
    איניוס משתינים בקשת על כל משקיע פוטנציאלי שהוא לא ערבי.
    *******אגב לאיניוס בור ללא תחתית.
    ישוו כל הצעה בקלילות כאילו זה לקנות עבורם בסופר.
    איניוס ישימו את הכסף ומשפחת קסטנר ששווה בקושי 5 מיליארד דולר תקח מהם את ההצעה.

הלאה.

15. k_700 Member

שמישהו יעדכן את התא השרוף היחיד במוח שלך שהגלייזרים קיבלו לפני חצי שנה את עסקת השווי הגדולה בהיסטוריה למועדון ספורט מענף כלשהוא.
    תשאל את אלכסיי שאתה מעריץ, הוא עד עכשיו לא מבין איך זה קרה כי הגלייזרים לא אנשי עסקים.