מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לך, אשוורת עקב אחרי דה ליכט ומאזרוואי עוד מהימים באיאקס, שום קשר לעובדה שהם הולנדים ושיחקו תחת טן האח בעבר, שום קשר לטן האח */aaarofl

2. k_700 Member

לא, טן האח השיג קלטות סודיות על רטקליף, אשוורת׳, בארדה, ויול, ווילקוקס, בריילספורד, הכניס אותם לחדר חשוך ואיים עליהם באיומי אקדח שיקנו לו את דה ליכט ומזאראווי ב55 מליון פאונד ביחד ואם לא יחשוף את כל האמת.
    נוסף על כך הוא שם וטו שלני יורו יגיע ליונייטד ולא לריאל מדריד ושאם מתחשק להם להשאר בתפקיד מנואל אוגרטה, אותו כמובן הכיר מצוין מהפוטבול מנג׳ר, יגיע ליונייטד עד לסוף החלון.

כל הגוורעדיה הנ״ל נתונה למרותו, לאחר אותה ישיבה החליטו גם שיאריכו לו חוזה ב-6 שנים עם משכורת חודשית של מליון וחצי פאונד ויתנו לו למנות לעצמו עוזרים חדשים הולנדים.
    טן האח בחר בשני מאמני ליגה הולנדית, אחד מהם ואן ניסטרלוי, שידוע בנאמנות אין קץ לטן האח מהימים שאימנו אחד נגד השני בהולנד.

בסוף אותה ישיבה הוחלט שטן האח יבחן על בסיס שבועי את תפקודם של כל גורמי ההנהלה בשנה הקרובה ובמידת הצורך גם יפטר אותם אם לא יתפקדו כבובות על חוט מיטביות.

המקור לידיעה:
    תסמוך עליי אני על גלולות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/24 ב- 21:03
  3. alexshw Member

עקב מטרום א' של איאקס.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. MaxAaRons Member

חחחח בוטמן משתין על דה ליכט ואפילו דה פריי.
    מספיק... הגיי שלך שלך אולי הבלם ההולנדי ה5-6 בטיבו.
    זה שתשקר ותגיד שהוא היה תותח בבאיירן ויובה לא יהפוך את זה לנכון.
    לא יותר טוב מהארי מגוויר המושמץ.
    זה ברור לכל בר דעת עם זוג עיניים ודופק.
    הבעיה של מגוויר שהוא במשך שנתיים היה נראה כמו בלם לליגה החמישית.
    אם היה נראה סביר אף אחד בכלל לא היה חושב להכניס אותו ואת האוברייטד ההולנדי באותו משפט.

בקיצור העבודה של אשוורת בניוקאסל מצוינת.
    כמה מגנים טובים יש מטריפייר ,הול וליברמנטו בליגה ? 5?
    5 בלמים טובים מבוטמן? 3 שוערים טובים מפופ? 3 קשרים אחוריים עדיפים על טונאלי? יש בוקטובוקס עדיף על גימארייש בליגה ?
    כמה ווינגרים שמאלים עדיפים על גורדון ? 3?
    כמה חלוצים עדיפים על איסק ? 3?
    הפך אותם מקבוצת אשפתות לקבוצת צמרת לגיטימית - התרסקו עונה שעברה בגלל פציעות וגם עכשיו שחקנים נפצעים להם.
    לטעמי הם קבוצה שצריכה לאיים על המקום ה4-5.
    אמרתי במחצית במשחק נגד שיטי שזה בדיחה אם הם מפסידים ובצדק עלו עם קישור שפפ היה חולם לעלות איתו לאותו משחק.

תפסיק כבר עשה עבודה מצוינת שם והתחיל אצלך ברגל שמאל אני אבחנתי את מצבך :
    1)אתה מקבל אחוזים מההעברות שנעשו הקיץ.
    2)אתה מועסק על ידי איניוס בתור שופר.
    3) אתה על סמים.
    4) כל התשובות נכונות אני מתלבט בין סעיף 3 ו4.
    אחזור עם תשובות.

5. k_700 Member

מאוד אהבתי את בוטמן בצרפת אבל השחקן הזה בשנתיים האחרונות החמיץ יותר מ300 ימי עבודה ואנחנו עדיין לא רואים את האור.
    אתה לא יכול להיות רכש שהוכיח את עצמך כשאתה שנה וחצי בחוץ עם סדרת פציעות. מצטער.

שום מצב שהוא עשה בקריירה יותר מדה ליכט ושניהם עלו בערך אותו סכום.
    תשחרר מהגג שיש לך על דה ליכט, זה לא יתפוס.
    הוא עבר במחיר מצוין בגיל מצוין. התאים פחות לטוכל? אוקי, טוכל קיבל בראש על זה מכל כיוון. לדעתי יש קונצנזוס שבשנה הראשונה בבאיירן הוא השחקן הגנה הכי טוב שהיה לבאיירן מינכן(מגובה גם בpolls באתרי אוהדים המרכזיים שלהם(הרי לא חשבת שאני אומר דברים בלי לבסס אותם על משהו? Rest easy Manchester United fans, you are getting a couple of good ones in Matthijs de Ligt and Noussair Mazraoui - Bavarian Football Works)).

כמו שכתבתי בקיץ.מאזראווי ודה ליכט זו התפשרות עם המאמן כי שניהם מתיישבים על הרבה פרמטרים שהצוות החדש הניח.
    מחיר, גיל, נסיון, התאמה(מאזראווי גם יכול לשחק בשני הצדדים וכשידענו שאנחנו למעשה מתים גם בשמאל), הכרות.
    לא רואה מאמן כדורגל שיגיע לפה ויגיד לך שדה ליכט לא מתאים לי בסגל ואם קיים מאמן כזה זה כבר מעלה סימני שאלה.

כרגיל נתפסים לשני אלה ומגמגמים כשצריך לדבר על שאר הרכש שהגיע לפה שאין לו שום קשר ולו הקטן ביותר לטן האח.
    אבל משה החליט שזירקזי גם הולנדי ושואן ניסטרלוי והאקה הולנדים אז כולם נכנעו לטן האח ונותנים לו לנהל את ההצגה מהקיץ(חייבים לארגן למשה כפתור שימחק לו הודעות מהארכיון).

הול וליברמנטו עלו ביחד 70 מליון פאונד. מחיר הזוי. לא הראו כלום עדיין בניוקאסל כדי שתזיין לי ת׳מוח על איפה הם ביחס למגנים אחרים בליגה.
    טריפייר בשנה האחרונה הוא כנראה המגן הכי גרוע בליגה, בלי תחרות בכלל. זה בשלב שאני כבר מרחם עליו כי שנים החזקתי ממנו.

כמה חלוצים עדיפים על איסק? לדעתי יש 2 כרגע אבל גם הוא פציע מאוד. בסוף מכל הרכש שלו בניוקאסל יש אולי 2 שחקנים שהם באמת לרמות הכי גבוהות ועל אחד מהם יש סימן שאלה גדול בקשר לאופי שלו אחרי שהתגלה מה שהתגלה עם ההימורים שהושיבו אותו שנה בחוץ.
    כרגיל, סטנדרטים כפולים. אם זה הרכש שהיה מגיע ליונייטד הביקורת הייתה מהדהדת, אבל זו ניוקאסל אז מעריצים.

גימאראש לא רכש שלו.
    כמה ווינגרים שמאליים עדיפים על גורדון? לדעתי, סאביניו, דיאז, גאקפו, מרטינלי(טאלנט), פליקס, קודוס, מורגן רוג׳רס שמשחק גם בשמאל, סון, אנקונקו כשיר.
    כשגארנצ׳ו וראשפורד בכושר אני לוקח גם את שניהם עליו.
    בכלל לא בטוח שהוא טוב ממיטומה. מבחינת ההייפ והיחס התקשורתי? הפכו אותו כבר לגארת׳ בייל.
    יותר מזה, דיבלינג שישחק עוד שעתיים כשרון מעניין בהרבה מבחינתי.

בשורה התחתונה- הוא שילם המון המון המון המון כסף שלא היה באמת לניוקאסל בהתחשב בהגבלות שעמדו באופק. כתוצאה מהרכש הזה הם שנתיים מסונדלים בשוק, חשופים לעוד יותר הגבלות ועונשים וכרגע קשה מאוד להגיד שהסגל שיש להם הוא מעבר לסגל השישי הכי טוב בליגה(ואני עדין).
    אדי האו לדעתי עושה עבודה טובה מאוד עם מה שיש להם.
    לי קשה להגיד שזה סגל מעבר ל7/8 בטיבו בליגה.
    סיטי ארסנל צ׳לסי ליברפול, וילה, טוטנהאם יונייטד סגלים טובים יותר.

לסיכום טוב של העניין עם הdm's שלנו:
    https://x.com/TheDevilsDNA/status/1840778706203381855
    אחד לאחד איך שאני רואה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/24 ב- 21:00
  6. MaxAaRons Member

https://x.com/TheDevilsDNA/status/1840778706203381855
    יפה שאתה רואה הכל לפי הניתוח הזה.
    פרסונלית יש לך שם 3 קשרים לתורכיה+מאיינו שהוא ילד בן 19.
    הם היו צריכים לתת יותר בפאן ההגנתי והפיזי.
    המערך מזעזע ואתה עולה 2 קשרים מול 3 מידי יום ראשון,ה4231 הזה זה פאסה.
    ברונו נטל הגנתי והחלוץ 9 מלפניו אפס (הוילנד,זירקזי,ראשפורד).
    תן לי ראדמל לפחות שיעשה לחץ- כמה ירדת על ראדמל בפועל גם עם מכונת הנשמה הוא היה יותר טוב מכל רכש שלך\חילטור של ראשפורד בפאן הטקטי.
    גם המספרים אגב.

בנוגע למה שכתבת על גורדון - אתה לא מאמין לעצמך.
    אני בטוח.
    גאקפו שלך שהוא הכי טוב ברשימה הזו יכול לעשות לו קפה.

7. k_700 Member

יפה ששוב בפעם המליון אתה מתייחס למשהו לפי השורה הראשונה או הציוץ הראשון.
    חבל, הבחור הזה השקיע, כולל תיוג מניתוחים אחרים שלו ושל אנליסטים אחרים. תשקיע כמה דקות ותראה על מה הוא מדבר שם.
    יש במשחק שלך הרבה יותר כשלים מבניים ממשחק הלחץ, דרך הבילד אפ, דרך יצירה כמו לא הגיונית של טרנזישיונס פוזשנס ליריבה כדי שבאמת תשפוט את האיכות של הdm שלך רק על סמך יכולות/מגרעות אישיות.

במילים אחרות, אתה נותן לקשר האחורי שלך את כל הכלים לצאת תמיד הכי רע שהוא רק יכול.
    By contrast אפשר להסתכל מה ליברפול עושה עכשיו עם גראבנברח.
    הוא לא הקשר האחורי הכי גדול שהמשחק הזה ראה, סביר להניח שאם ישחק 6 בהמון פורמציות וסגנונות אחרים הוא לא יראה טוב או קשור לתפקיד הזה.
    אבל במשחק שלהם עושים את כל ההתאמות כדי לאפשר לו להרגיש הכי נוח שרק אפשר עם מה שהוא כן מביא לשולחן ועל סמך נקודות פתיחה שיש לו למרות שזה לא התפקיד הטבעי שלו.
    זה נקרא למידה טובה, ניתוח מבריק ואימון טוב.

אתה בדיוק על הסאקלה ההפוכה. אחרי שנה עלובה זה צריך להיות ברור.
    אם סגנון המשחק היחיד שלך בכל מצב זה תמיד דאבל פיבוט כשהקישור רחוק מההתקפה, בלי לשמור על הכדור ותמיד להתחיל את המשחק מאחורה אז למה הבאת את אוגרטה ולמה אתה מבזבז את מאיינו? אין כמעט קשרים שיתאימו לסגנון הזה.
    אם תמצא אחד שהוא ממש טכני וזריז עם הכדור הוא לרוב יפול על הסאקלה של יאנס בצד הפיזי. מאמן צריך ללמוד את הקבוצה שלו, את היריבות בליגה ולהבין איפה ומתי צריך לשנות. הפתרון שלך לחוסר שחקן במרכז המגרש לא יכול להיות דיוגו דאלוט שיגיע משמאל(כשהוא ימני) לאמצע.
    זה הפתרון הכי רע שאפשר לחשוב עליו במצב הנתון עם ה-11 הנוכחיים. כל מי שמבין משהו מהחיים שלו מבין שהקבוצה הזאת נופלת על איכות אימון ירודה מאוד, השאר זה אנשים כמוך וכמו משה שמחכים לתפוס שחקן רכש על הטעות הראשונה שלו כדי להגיד אמרתי לך.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/24 ב- 22:25

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 48)

1. yonatan
  2. MaxAaRons
  3. golding
  4. avdz7