משחקי היום הראשון: שוייץ מפסידה 1-0 לצ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏6/6/08.

1. riquelme1 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אויפלושי פשוט שחקן מדהים, אתלטיקו עשתה רכישה אדירה.

פורטגל פשוט נבחרת מדהימה, כמעט בכול עמדה יש לה שחקנים מהשורה הראשונה באירופה, היא תגיע הכי רחוק שאפשר.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה הרי ברור שהם יגיעו הכי רחוק שאפשר. הם לא תופעה חד פעמית, הם כישרונות מוכחים אחד אחד. לא לחינם הם היו בגמר ב 2004 ובחצי הגמר במונדיאל 2006. גם השנה חצי גמר לפחות הוא מקומם הטבעי.

אגב, כישרוני כן, אבל לא הייתי אומר מדהים. הודהמת היום? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  3. OrelZo Member

אם יש משהו שהודהמתי ממנו זה שקווארסמה לא נכנס אפילו בתור מחליף

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם נסכם בקצרה את היום הראשון, 2 משחקים ממש לא רעים, הראשון היה פחות איכותי אבל היו בו אירועים, היה קצב וקצב בעיניי זה בין הדברים החשובים, בלתי נסבל לראות משחק עומד ולשמחתנו היום לא היה כזה משחק. צ'כיה עשתה 3 נקודות חשובות, לא קלות כמובן, שוייץ הייתה מלאת התלהבות. פורטוגל עשתה מבחינתה את הדברים כמצופה ממנה, שיחקה נכון, אטרקטיבי לפרקים, רונאלדו נתן פעולות יפות, דקו נתן מחצית ראשונה קסומה, נונו גומש בגילו המופלג סיכן ואיים, ושוב אני אציין, שיש לך בלם כמו קארבליו.... אתה יכול להיות רגוע, ופפה לצידו גם מוסיף דברים טובים, יש הגנה לפורטוגלים.

מבחינת בית 1, ביום רביעי מלחמת עולם בין שוייץ לטורקיה על המשך הדרך ביורו. אבל עד יום רביעי....... יש זמן והרבה כדורגל.

5. OrelZo Member

דרך אגב המשחק בין פורטוגל לטורקיה היה משחק שהרבה זמן לא ראיתי משחק כל כך טוב.
    קצב ענק ובפורטוגל יש כישרון בכמויות מסחריות.
    דקו אוהב אותך תבוא לצלסי בעזרת ה'.
    כמה שאני שונא את יונייטד אי אפשר להגיד על רונאלדו מילה רעה שחקן מעולה נכס אדיר ליונייטד.

מי יתן וכל משחק ביורו יהיה בקצב כזה אני יהיה יותר משמח

6. מור!!! Member

אלכסנדר פריי ממרר בבכי:

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/87057.Xxx

איזו תמונה עצובה...

7. Sir Alex Las' Killa

לא הרבה נקודות חולשה אלא נקודת תורפה אחת גדולה; בעמדת החלוץ. הלדר פוסיטגה שחקן די כושל, הוגו אלמיידה הוא כדורגלן עם שתי רגליים שמאליות ואת נונו גומש אף אחד לא יודע איך לאכול. מה שבטוח, הוא לא מתקרב לרמה של חבריו לקבוצה. דקו לא גאון, הוא פשוט משחק כאחד כי אין לו ממש מה להפסיד בקריירה ואת ההון האישי שלו הוא כבר הרוויח. רונאלדו מסוגל לבעוט למסגרת רק מאיזורים מסויימים והוא קיצוני טוב יותר מאשר חלוץ. סימאו מעולם לא הופיע למשחקים גדולים, קווארסמה Flashy מדי וסקולארי... לעזאזל, גם הוא חייב לטעות מתישהו!

סגרתי לך את פינת ''נבחרת פורטוגל אוברייטד בטירוףףף''? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. SkiMan Member

משחק טוב בין פורטוגל לתורכיה, במיוחד בחלק הראשון של המחצית השנייה. גומש הפתיע אותי בניידות שלו, ציפיתי ממנו להיראות גמור על המגרש. מוטיניו ממש הרשים אותי, דקו הראה שכשיש לו רעב הוא עדיין יכול לספק כדורגל נפלא. משחק טוב גם לכריסטיאנו. לא אהבתי את החילופים ההגנתיים של סקולארי, אבל מה לעשות ככה נראה טורניר בו ההגנה מנצחת. שני השערים של פורטוגל אגב משני מהלכי כדורגל יפיפיים פשוט. פורטוגל הראתה שהיא מסוגלת לספק כדורגל מרהיב למרות החוסר בחלוץ דומיננטי ולמרות סירוס יחסי של סקולארי. רק לחשוב מה היה יכול להיות בנבחרת הזו עם חלוץ דומיננטי ומאמן שהיה טיפה מוריד את הרסן.

תורכיה לא הרשימה אותי יותר מידי ולא הבנתי מה היתה תוכנית המשחק של תארים (לפעמים זה היה נראה כמו מגננה ומתפרצות ולפעמים כמו ניסיונות לפתח משחק מסודר, נראה שפשוט תורכיה התקשתה לכפות את הסגנון שהיא רצתה במשחק הזה) אבל המדד צריך להיות במשחקים הבאים. מעט תעוזה של התורכים ורבע הגמר בהחלט אפשרי, לנצח את שוויץ שללא פריי חסרת עוקץ ואת צ'כיה הבונקריסטית זה לא בשמיים.

9. Luca_Toni Member

שאפו . 2 מ-2 בוא נראה אותך חביבי בשאר המשחקים מנחש =]

10. George Best Member

אין לך מושג.
    אתה שולח עקיצות למשתמשים אחרי שער של בלם שהושמץ.
    כן כן, אני חוזר - בלם, שים לב למילה בלם, שהושמץ.
    התפקיד של פפה עם כל הכבוד זה לא לכבוש(למרות שהוא עשה זאת יפה מאוד),
    אלא להגן, והשנה ראינו ממנו אלף ואחד חורים.
    איך שער קשור, אפילו במעט, למדידת יכולת של שחקן הגנה?
    תמשיך למדוד איכות של בלם לפי שער שהוא כבש,
    ראינו מה אתה שווה כבר.

11. JR-Riquelme Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

ומה אתה עושה?
    אחרי משחק אחד טוב שלו אתה מהלל אותו כאילו זה נסטה במיטבו.

בעוד שאני ירדתי עליו עונה שלמה - בצדק - שהוא לא שווה 30 מיליון יורו.

וכן, פפה כבש שער, בהחלט לא התפקיד של בלם אבל כשיש לך אחד שיודע לתמוך בהתקפה מה טוב, אבל הוא גם עשה עבודה הגנתית מצויינת... עדיין - על זה אתה כבר אומר שהוא לא פלופ? שיוכיח מה הוא שווה למשך עונה שלמה ולא משחק נגד קבוצה עם חלוצים נפלאים כמו של טורקיה.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, אני לא אמרתי לפני משחק אחד, אלה בחודש מרץ בערך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

דבר שני, אני רואה בלם שעולה 30 מיליון דולר ובקוש מראה הופעה אחת טובה בקבוצתו(סופר קלאסיקו), מה אתה רוצה שאני יגיד שהוא הבלם האולטימטיבי?

13. john Member

לא הבנתי, אתה רוצה לתקוע את נאני וראנלדו כחלוצים? לא נראה לי רעיון טוב.
    בהחלט מאירלס נתן משחק לא רע כאשר נכנס + גול, אבל קשה כבר לבנות עליו בהרכב הפותח של סקולארי. נכון זאת הייתה טעות לשחק עם גומס יחיד בחוד. אבל יש אפשריות של פוסטיגה בחוד גם, ואל תשכח שגם קווארסמה בסגל, עכול להפוך לשחק מפתח בכל רגע נתון בשביל פורטוגל.

פפה בהחלט נתן משחק טוב, והרשים מאוד. אבל זה לא כוחות כאלו מול טורקיה. נכון שהוא סתם המון פיות המשחק, אבל המכשול האמיתי זה לראות אותו כבר מסתדר מול התקפות כמו גרמניה, צרפת, קרואטיה אפילו. זאת לא חוכמה לתת משחק טוב נגד טורקיה, בשביל לי אישית לסתום את הפה, הוא צריך להרשים עוד יותר. אגב, גול יפה מאוד, דאבל פס ענק. כל הכבוד

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. Mr.Eko Member

צריך לסכם יותר מזה...? מלך מלך מלך :aaa8:
    אחח איזה כדורים,איזו דחיפה,איזה קור רוח,דקו היה אתמול המנוע של פורטוגל. כמו בעונות הטובות בבארסה. אם פורטוגל תלך עד הסוף אני מקווה שזה יקרה רק בשביל האיש הגדול הזה,בשבילי הוא איש המשחק,מה לעשות חולה עליו....

פורטוגל עם משחק מצויין,הגנה מאוד יציבה עם פפה שבאמת נתן משחק מעולה,היה ראשון לכל כדור כמעט. בכללי הוא בלם עם פוטנציאל להיות אחד הטובים בעולם,מהיר בצורה בלתי רגילה,משחק ראש בין הטובים שיצא לי לראות.. מאוד טכני יחסית לבלם,תמיד דוחף קדימה. הבעיה אצלו היא העבירות הטיפשיות שהוא עושה בדרך כלל שיוצרות מצבים מסוכנים עבור היריבה(ותאמינו לי הוא עשה המון עבירות כאלה בעונה שהסתיימה..) ואת החורים שהוא משאיר כשהוא יוצא יותר מדי למעלה,אני מאמין שהוא ישתפר עם הזמן כי באמת אבל באמת יש לו את כל הנתונים להיות בטופ. בוסינגווה היה פשוט קיר בהגנה אבל רק חבל שבהתקפה הוא הרס לפורטוגל עם קבלת החלטות רעה מאוד. קארבליו היה כרגיל קארבליו.. שמעתי הרבה על מאטיניו לפני היורו ובאמת היה ניתן לראות שיש לו ניצוצות של קשר גדול,משחק עם המון קור רוח.. באמת יוצא דופן לשחק בגילו. הייתה חסרה לי הצטרפות שלו להתקפה,במיוחד כשפטיט חיפה עליו מאחורה. אני מצפה ממנו שינסה לקחת את המושכות בהעדר דקו בנבחרת.למרות כל הכישרון שיש לנבחרת הזו בהגנה ובהתקפה כמה חבל שאין לפורטוגל חלוץ 9 שיודע לעשות את העבודה.

15. Raulito Madridista

שני דברים:

1.מרכז ההגנה הפורטוגלית עולה על מרכז ההגנה הגרמנית ללא ספק, אבל ההבדלים בין ההגנה הפורטוגלית להגנה הגרמנית הם לא גדולים במיוחד, היתרון קל לפורטוגלים. . מצלדר החמיץ את רוב העונה ואין לדעת איך הוא ייראה ביורו הזה. שילוב של פפה וקרבאליו טוב יש ממצלדר ומאטרסקר. בקשר למגנים זה כבר משהו אחר. בוסינגווה לא הרשים אותי ביכולות מיוחדות. הוא אומנם תמך בהתקפה בעיקר במחצית הראשונה, אבל לא הצליח לייצר מצבי הבקעה או לעשות דברים חיוביים, להאם למשל הרבה יותר טוב ממנו. אבל בקטע של ההגנה נכנס גם האלמנט של השוער, ובעמדה הזו לפורטוגל יש היתרון. בכללי, ההגנה הפורטוגלית טובה יותר אם שואלים אותי.

2. אריאל, אתה הזכרת לא פעם שאתה לא חובב גדול של הליגה הספרדית. אני בטוח שאתה לא ראית את פפה במשך כל העונה, בניגוד אליי, לכן אל תשפוט אותו על חלקי משחקים ותקצירים. הוא פתח את השנה בכושר גרוע, עם משחק זוועתי נגד סביליה בסופר-קאפ, אבל לאחר מכן הוא השתפר, כאשר השיא היה בסופר-קלאסיקו. אני שופט אותו על פי המשחק הראשון, והמשחק נגד רומא בשמינית הגמר, שבו הוא פישל. כך בחשבון שהוא בלם צעיר והוא עוד יכול להשתפר. אני בטוח ששמת לב שהוא מהיר מאוד, פיזי ושיש לו שליטה בכדור. הוא לא מהבלמים שמעיפים כדורים למעלה, הוא מנסה לארגן את ההתקפות לפעמים ולחלק מסירות חכמות.
    יש כאן אנשים שלא משנה כמה פפה יהיה מצויין, הם לא ייפרגנו ויישארו בדעתם הקודמת, אשר החליטה לפסול אותו כי הוא עלה סכום מופרז. יש כאלו שבכוח ינסו להציג את ריאל מדריד כטיפשים שרכשו אותו בסכום כזה. טיפשים זו לא המילה המדוייקת. על ראמוס גם אמרו שהוא לא שווה 30 מליון ותראו איזה שחקן הוא ניהיה.