משחקי ה - 10/12: רבע גמר - מה שעשינו ב- 1986. מה שעשינו ב - 1966.

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏10/12/22.

1. cheddar Member

אנגליה צריכה שישראל תעלה למונדיאל, בטורניר שקורה משהו מוזר כזה אז גם זכייה שלהם תהיה סבירה

2. ASROMA Member

אני לא מת על סאותגייט - אבל שאתה רואה איך השחקנים מדברים עליו אתה מבין שבסה"כ מאוד מעריכים אותו - בוא זה לא שדשאן מאמן יותר טוב.
    מאמנים בכירים לא הולכים לכדורגל נבחרות יותר בראיה כללית - חוץ מהאנזי פליק אני לא זוכר מאמן שעוזב סיטואציה סופר מוצלחת בשנים האחרונות
    הכדורגל השתנה - עוד חודש אף אחד לא ידבר על המונדיאל. העולם השתנה.

3. alexshw Member

אין צורך בפפ. צריך מאמן יוזם, שיודע לנהל לא רע משחק. ישדר ביטחון. זה מה שמתאים לסגל הנוכחי באנגליה. אין לנבחרת אנגליה מאמן. יש לנבחרת אנגליה איכות שלא נראתה המון שנים. לא מספיק.
    חושב שלמשל הרדמן עם כלים של אנגליה יכול לעשות דברים טובים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

ASROMA אוהב/ת את זה.
  4. Sturridge Member

א. זה נכון, אבל משחקי מוקדמות נגד מלטה הם 80% מקריירת שחקן בנבחרת.

ב. קיין רק ביורו האחרון השווה את מספר השערים של רוני בטורנירים גדולים בכל הקריירה, אי אפשר להשוות ביניהם.
    קיין לפחות מגיע גם למשחקים אחרי המוקדמות.

גם העובדה שהוא כבר טורניר שני(?) עם היחס הנמוך ביותר לגולדן בוט בוודאי מעיד משהו על ההבדלים.

itzik.miro ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Raulito Madridista

במקרה תגובה שתפסה את עיניי: פרנצ'סקו טוטי שחקן הרבה יותר מוכשר מהארי קיין, זה מאוד פשוט, היא פיגורה ודמות ומנהיג. ובכדורגל של שניהם זה לדעתי עולם אחר.
    אני מסכים לגבי סטיבן ג'רארד והרגעים האייקונים אבל כדי למקד את הדיון עוד יותר לקחתי את זה לחלק של אגדת הפריימרליג ולא באופן כללי. לג'רארד לצערינו אין תואר אליפות ועדיין מבחינתי הוא מהשחקנים הגדולים בתולדות הליגה. וכן אפשר למנות הצגות נגד מנצ'סטר יונייטד ובעיטות לחיבורים וכדומה והתעלויות בעוד משחקים גדולים אבל התאכלס חסר וזה לא משנה. אני נגד הסתכלות על שחקן לגבי ארון התארים שלו.

זה מזכיר לי את מיכאל באלאק שב-2002 הפסיד כל תואר אפשרי עם באייר לברקוזן וגם בגמר ליגת האלופות לריאל מדריד ואחר כך במונדיאל לרונאלדו בו הוא לא שיחק. באלאק היה אנדרדוג עם לברקוזן בגמר וכן עם גרמניה שהציגה בעיקר קלוסה+אוליבר קאן+'בונקר'. ובאלאק גם הפסיד לצערו ב-2008 בפנדלים למנצ'סטר יונייטד ואיכשהו לא זכה שם באליפות וכמובן בכלום עם גרמניה.

סלח לי אבל זה קשקוש בלבוש. ריאל מדריד הייתה טובה יותר מכל יריבה ב-2016, גם ב-2017, כשנגד באיירן מינכן נהנינו משיפוט ביתי במיוחד ובאיירן מינכן קופחה (ויש אבל). עברנו מפלצות אחת אחרי השנייה ב-2018. אגב, אם דידייה דשאן ממשיך בנבחרת, וקראתי כבר דיווחים כאלה - מקווה שזידאן יחזור לעבוד. שלא יישב בבית

6. oranfu Member

ברור ששערים נגד ה"נמושות" זה הלחם והחמאה של חלוצי נבחרות בשנים האחרונות.

קיין סקורר גדול, לא ניסיתי לטעון אחרת.

7. Raulito Madridista

הוא היה כשיר באמת לאיזה טורניר אחד בלחץ-גג שניים, אבל אם בחלוצים אנגלים עסקינן וכאלה שראיתי אותם באמת בלייב - אני לוקח את מייקל אואן הרבה לפני וויין רוני והארי קיין על אף שהוא לא מגוון במשחק שלו כמוהם. אואן עם שישה שערים ושני בישולים ב-19 משחקים בטורניר גדול. יש לו גולים נגד ארגנטינה וברזיל, פורטוגל וכן הלאה. שוב ואפשר למקד את הדיונים האלה על התאכלס בטורנירים גדולים ונגד אילו יריבות. כמו שניימאר לצערנו השווה את השיא של פלה ועקף את רונאלדו-פנומנו מזמן. יש ספק מי גדול יותר?

8. alexshw Member

הפספוס הכי גדול של באלאק זה אליפות ב - 2000, שהייתה אצלו בכיס. לברקוזן הייתה צריכה רק לא להפסיד לאונטרהאחינג מהתחתית שלא היה לה על מה לשחק. באלאק כבש עצמי, לברקוזן הפסידה 2:0 ובאיירן הניפה עוד צלחת. לא זוכר חירבון אליפות גדול מזה מאז שאני צופה כדורגל.
    גם לא הגול של פטריק אנדרסון עונה אחר כך, אחרי שאוהדים של שאלקה כבר חגגו, כי למחזור הזה באיירן הגיעה ראשונה ולמעשה היא כמעט חירבנה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתגעגע למונדיאל. למה אין משחקים?

10. Ever Banega Member

רק עכשיו הבנתי למה הפנים של אמראבט שונות לגמרי ממה שזכרתי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Sturridge Member

משחק אימון אחד ונזכרת שלא מחכה לך כלום אחרי הא.
    בוא תעלה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.