משחקי ה- 13-14/12: חצי גמר: ריקוד אחרון של מסי/מודריץ', צרפת VS מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏12/12/22.

1. קשר שמאלי Member

מה אכפת לי מהחישובים האלה של גודל האוכלוסייה? אני מתייחס נטו לכדורגל. בנבחרת קרואטיה אין כדורגל, עם כל הכבוד להנעת כדור הסתמית שלהם באמצע המגרש.

2. SoD Member

בסוף קרואטיה עברה בנס את ברזיל, וזהו בערך. מה עוד השיגו בטורניר, לעבור את יפן בפנדלים? בגלל שזה מונדיאל יריבה סבירה בשמינית ופוקס ברבע ואתה כבר בחצי. המסלול של מרוקו הרבההה יותר מרשים. אם צרפת תעלה היום זו תיהיה הנבחרת הרצינית הראשונה שארגנטינה תפגוש במונדיאל.

ועדיין, נלחמים כמו אריות, מסי מדהים, ויש תחושה שזה שלהם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. SoD Member

שיש להם מלא כדורגל יחסית לתנאים. לא כל דבר שהוא פחות מארגנטינה פורטוגל וברזיל זה ״אין כדורגל״. ועדיין מסכים שזו טרגדיה שהמשחק אתמול לא היה נגד ברזיל

4. DRORIKO Member

לקרואטיה יש בכלל דור עתיד?

5. MaxAaRons Member

ארגנטינה מעין סוג של אור יהודה,אפורה ,זולה,מגעילה , כמו יצאנית של 200₪
    בושה אם היא תקח מונדיאל ,עדיף את צרפת פעם נוספת או שסלאח שבתי יקחו

6. SerieA Il Capitano

יש מדינות שזה מה שאפשר לעשות. אם אתה רוצה משהו אחר, אתה מוזמן לעשות טורניר עם 8 נבחרות גדולות וזהו, כשאחת מהן זה מסי פלוס עשרה נגרים שמשחקים כדורגל נהדר.

7. קשר שמאלי Member

אז מסי במרחק משחק אחד מלהוביל 10 נגרים לזכייה בגביע העולם?
    אם כך, אפשר להבין את הפטסיבל שיש סביבו, לא?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

העיפו את ברזיל, חטא מארץ החטאים.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. Raulito Madridista

עצוב לי על לוקה מודריץ’ שהיה לא רע בכלל במחצית הראשונה ובסוף ירד מהמגרש בדמעות אבל כן, קרואטיה נתנה מעט מדי וזה היה צריך להיות סוף המסע שלה. אני חושב שארגנטינה ראויה מאוד להעפיל לגמר, היא התגברה על כאפה במשחק הפתיחה, הלכה והשתפרה וכמובן ליאו מסי שהכל סובב סביבו, והנה יש לו רגע אייקוני גדול במונדיאל עם בישול גאוני. הגביר קצב, האט קצב, הסתובב חשב על משהו, בסוף עשה משהו אחר. וכשהוא מראה אמוציות, ורץ, ועושה פאול, ומתעצבן - זה משפיע בכמה רמות על כולם. בגלל זה לדעתי, ולא כדי ‘להכניס לו’ - זה היה צריך לקרות כבר לפניכן. ליאונל סקאלוני אולי המאמן הכי פחות מקובע בטורניר. עבר לארבעה קשרים באמצע כדי לחנוק את קרואטיה שהרגישה בנוח נגד ברזיל אבל לא אתמול. עד לשער השני אני דווקא חושב שהיה משחק שווה כוחות וההגנה הקרואטית הייתה די שלומיאלית - בגול של חוליו אלבארס שבעמדת השידור העזו להשוות את זה לדייגו מראדונה (WTF). שוב, כאלה שמגזימים עם הביקורת על קרואטיה איני יכול להבין. בחלק מהזמן, עד לשער השני שריסק אותם - הרגשתי ששתי הנבחרות די זהות (מתאיה קובאצ’יץ’ עם פריצות יפות אבל הוא אף פעם לא בועט או מוסר לגול, איבן פרישיץ’ רע מאוד וגם המגן השמאלי היה נקודת תורפה) פשוט עם גאון שלובש מספר 10 בתכלת שפותר כל בעיה.

ארגנטינה נבחרת נחותה מצרפת אבל הכל יכול לקרות וזה יהיה חתיכת סיפור גדול מצד מסי. בבארסה מאניה פירסמו וידאו יפה על כך שמסי מחייך כשהכתבת אומרת לו עד כמה הוא שינה את החיים של כל הילדודס וכן הלאה. יפה

אני ב-2010 הצטמררתי כשספרד זכתה במונדיאל, אבל אני לא חושב שאני יכול להגדיר את עצמי ‘אוהד’ נבחרת כמו חבר’ה פה שיש להם שורשים, כמו חבר’ה פה שהשחקן שבגללו הם אוהדים את הנבחרת הוא חלק מההצגה (ראול לא היה ב-2010), כאלה שטסו למשחק במונדיאל…

10. itzik.miro Member

זה הדבר הכי מרשים בטורניר הזה של מסי. 2014 ו-2018 היו טובים יותר עבורו מבחינה אישית אבל ב-2022 הוא פשוט מקרין אור על כל הנבחרת ומפרגן לכולם.

כיף לראות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

אני מאוד חולק עלייך לגבי 2018, הוא למשל בישל שני שערים נגד צרפת אבל אחד בקרן שזה בסדר והשני בפוקס, הנבחרת והוא יחד קירטעו כל הדרך, זה התחיל דפוק מהרגע הראשון (הוא גם החמיץ פנדל אבל זה פחות משמעותי) והוא היה קצת חמוץ, כולל נגד אותה קרואטיה שהחוב אתמול נסגר. כל ארשת הפנים שלו שונה, התשוקה שלו וכן הלאה. את 2014 הוא פתח נהדר אבל משהו בנוקאאוט נעצר והוא גם לא הבקיע. בכל מקרה אין ספק שכולם פורחים לצידו וזה שונה 180 מעלות ממקרה כריסטיאנו רונאלדו. מעבר לכך לדעתי זה שונה גם משום שב-2018 מסי עוד היה שחקן של 50 גולים בעונה וכיום המצב קצת אחר, הזדקן מה לעשות. הסרטון המדובר מבארסה מאניה - לינק

12. SerieA Il Capitano

בהחלט.

13. itzik.miro Member

לא בהחלט
    למסי יש מאחוריו נבחרת נהדרת ומגובשת מאוד. מסי הוא אמנם היהלום שבכתר אבל לצידו יש עוד 12 שהם ציפוי זהב שעוזר ליהלום לזרוח.

מולינה, RDP, אנצו, רומרו, אווטמנדי, מק אליסטר וחוליאן שחקנים נהדרים אחד אחד.

alexshw אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

תשמע אני לא בטוח שאם משווים את השחקנים שציינת למקבילים שלהם בנבחרת העל האמיתיות כמו צרפת, ברזיל ופורטוגל (בואו נניח שמדובר בהרכב החזק ולא הסלט שהמאמנים נוטים לעשות) - אז הארגנטינאים עדיפים. נניח במשחק אתמול כשהמאמן שלהם עשה את הבחירה הנכונה ותיגבר את האמצע לארבעה קשרים אז מסי כביכול בהתקפה רק עם שחקן אחד אמיתי - חוליו אלבארס. ארגנטינה מגובשת וממוקדמת ומאוחדת - בהחלט, יותר מנבחרות קודמות שהיו לה כנראה, אלה המוכשרות יותר, אבל גם על ברזיל אמרו את זה עד למשחק האחרון - בין אם בגלל השילוב של צעירים ו-וותיקים, בין אם בגלל מה שקרה לפלה וכן הלאה.

15. itzik.miro Member

לא מתעסק במי עדיף, זה שכל אחד ישפוט בעצמו, אני פשוט לחלוטין לא מסכים שמדובר במסי ועוד נגרים, ממש לא. מסביבו של מסי יש שחקנים נהדרים, גם אם השם שלהם פחות נוצץ.