משחקי ה - 5/12: המזרח הרחוק שוב ידהים?

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏5/12/22.

1. קשר שמאלי Member

שני השחקנים הכי טובים של ארסנל הם שחקני ספסל בנבחרת ברזיל, מדהים כמה עומק ואיכות יש לברזיל בהתקפה
    אנגליה הרבה פחות מוכשרת מברזיל וצרפת ולדעתי גם מפורטוגל וספרד. האנגלופים כהרגלם חיים בסרט, מקווה שצרפת תבעט בהם

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/22
  2. סמואל אטו Member

זו נבחרת שלמה ומושלמת.
    הניסיון לצייר להם חולשות כאלה ואחרות מצחיקות אותי, אבל ניחא.
    היא לא תתן לקרואטיה לעלות מולה ליתרון במשחק פתוח, ובמידה זה יקרה מאיזה מצב נייח אז יש להם חמישייה התקפית שתעלים את היתרון הזה מהר.

רק לצרפת וארגנטינה יש כלים להציב מולם אתגר שמסוגל באמת לאיים עליהם.
    את ספרד הם יהרגו במתפרצות ומול אנגליה יחפרו את הניצחון.

פורטוגל בעיני הם הסימן שאלה הכי גדול עד עכשיו. פוטנציאל בשמיים, אבל הקישור האחורי שלהם בינוני מינוס ורונאלדו...

3. k_700 Member

לשוויץ באמת יש שחקנים שבנבחרת כדרך קבע הם נראים הרבה יותר גדולים מהגודל האמיתי שלהם.
    זו נבחרת שכמעט תמיד נמצאת במקום הנכון כדי לקטול נבחרת גדולה ״שיש בה רעשים״ מחוץ למגרש.

ובפורטוגל יש את זה בצירוף ללא מעט פציעות והבחירת הרכב הדפוקה של המאמן שלה.
    רק ביורו האחרון ראינו איך הם היו בדיוק בשלב הזה כדי לתפוס את צרפת עם המכנסיים למטה כשהרעש היה על איזה אמא יותר מזיקה לשלמות הנבחרת ומי אוהב את מי ומי שונא את מי.

זה טורניר נבחרות אחרי הכל, לא מסגרת קבוצתית.
    הרף של הכדורגל מראש לא יהיה גבוה כמו שהאוהד הממוצע יבחר קבוצה בפיפא.
    בצער אני אומר את זה שיש ווייבים רעים מאוד במחנה הפורטוגלי לפני המפגש הזה. לא בא בכלל עם הרגשה טובה למשחק מחר.

4. yonmu Member

ברמת הסגל ברזיל לדעתי הגיעה פייבוריטית לצד צרפת.
    ברמת הכדורגל שראינו עד עכשיו לדעתי היא פייבוריטית לבד.
    ברמת ההגרלה היא במצב הכי נוח - יגיעו רעננים מול קרואטיה מותשת (90%-10% ברזיל לדעתי), ועדיפים על ארגנטינה והולנד.
    שאר המשחקים, בהנחה שספרד ופורטוגל יעלו, הם כמעט 50%-50% לגמרי.

כמה כיף לראות נבחרת שאוהבת ויודעת לשחק כדורגל.

5. Ever Banega Member

ברמת הסגל פורטוגל וגרמניה גם ברמה של ברזיל.

6. oranfu Member

פורטוגל כן, אבל גרמניה? סגל חלש.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגרמניה אין סגל חלש. יש להם חוזקות בכל עמדה במגרש.

אני חושב גם שהם נראו לא רע בכלל בשלושת המשחקים.

DRORIKO ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. robertocarlos.m Member

ברמת הסגל:ברזיל, צרפת, אנגליה,פורטוגל וגם גרמניה- לכולן פחות או יותר סגל ברמה זהה. כל אחת והחוזקות והחולשות שלה

ארגנטינה ברמת הסגל לא ברמות של הנבחרות האלה אבל יש לה גיבוש ומוטיבציה של סיירת מבצעית + מסי + השיפוט וזה שכל העולם בעדם זה עלול להספיק לגביע

9. Raulito Madridista

לגבי נבחרת גרמניה: מנואל נוייר בכושר גרוע מאוד, ההגנה היא נקודת תורפה, בצדדים למשל, אין חלוץ בעל שיעור קומה. התחושה שלי היא שמדובר בעיקר בהמון קשרים התקפיים פנטסטיים ואי אפשר לשחק עם כולם (על אף שסרג' גנאברי שיחק בעבר כחלוץ).
    ההרכב של נבחרת צרפת לדעתי החזק ביותר (והכדורגל שלה בסדר גמור לדעתי, שלושה משחקים די טובים, אולי קצת פחות כי במחצית הראשונה היא התקשתה נגד פולין), הסגל אצל נבחרת ברזיל ואולי פורטוגל אבל יש שם קצת בעיות סביב כריסטיאנו רונאלדו, אין מה לעשות, הנבחרת פחות מחוברת וגם המאמן לא ממש נותן לי.

מבלי להוריד מהערך של נבחרת ארגנטינה וליאו מסי בטורניר טוב מאוד ובמצב רוח זה פלוס גדול - היא מבינה לאט לאט בעצמה שעם כל הכבוד לקופה אמריקה ולמשחקים ללא הפסד - במונדיאל זה אחרת.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל לרדת על גרמניה.
    בסוף הם נראו בבתים טוב לפחות כמו כל הפייבוריטיות הנוכחיות.
    היה להם פשוט פחות מזל. על זה בונים עכשיו תאוריות ומגדלים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

מה יש באנגליה מהקישור ומטה? לא שאני מחזיק יותר מדי מהחלק הקדמי שלהם

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

לא יודע, לא מסכים איתך, לא היה חסר הרבה שהם היו נקלעים גם לפיגור 2:0 נגד ספרד ואז הכל גמור. אני לא מדבר על הכדורגל שהתפתח בהכרח, אלא על רמת הסגל וההרכבים שלה. אני מניח שההגנה והרכות הייתה גורמת לה ללכת הביתה מוקדם יחסית.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/GER-JPN_2022-11-23.Xxx/300px-GER-JPN_2022-11-23.Xxx.Xxx

שוב, תגיד לי היכן לדעתך אני טועה. מנואל נוייר בכושר קטסטרופלי. ניקלאס זולה לא מגן ימני, הוא יכול לסתום שם חורים. ניקו שלוטרבק בסדר, דויד ראום כבר עשה כמה טעויות ולא מספיק אגרסיבי. ההרכב הזה עכשיו ממחזור הפתיחה נגד יפן - קצת רך מדי עם אילקאי גונדואן ולא לאון גורצקה למשל. חסר לי חלוץ שפיץ אמיתי, אני לא מחזיק מקאי האברץ וזו לא העמדה הטבעית שלו.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה משחקים שלא מהליגה האנגלית.
    אני לא מכיר את כל השמות שרשמת שלא מאנגליה.
    אני מכיר מה שראיתי במונדיאל, ראיתי את כל השידורים שהיו פרט למשחקים המקבילים וגרמניה נראתה טוב. יפן עשתה לה שם מהפך אחרי שלא הייתה קיימת במשחק, המאמן של יפן עשה שינויים התקפיים והשתלט לחלוטין על המשחק. זה המשחק שהכריע לגרמניה את המונדיאל בדיעבד כי את קוסטה ריקה היא ניצחה ומול ספרד היה משחק צמוד שיכל ללכת לכל כיוון.
    בסוף נפלו על המשחק מול יפן, 20 דקות אחרונות שעשו להם בית ספר בהן.

אם אני מנתח את אלה שעדיין בטורניר לעומת זאת, ארגנטינה נראתה גרוע במשחק ה1, חלש במשחק ה2, מצוין במשחק ה3, סביר במשחק ה4. בכללי פחות טובה מגרמניה.
    הולנד בינונית בכל המשחקים, פחות טובה מגרמניה.
    מוכן לקבל שאנגליה צרפת ברזיל וספרד טובות מגרמניה במונדיאל הזה. היתר לא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. SerieA Il Capitano

כולם פה שוכחים שגרמניה הייתה צריכה לתת חמישייה במחצית הראשונה ליפן. המון חכמה בדיעבד (גם שלי כמובן, מודה באשמה), על קורות ומשקופים שאם היו נכנסים גרמניה עכשיו הייתה ברבע הגמר אחרי ניצחון על קרואטיה.

Clock End Stand, DRORIKO ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

@SerieA, אני מסביר לך איך הסגל של גרמניה מבחינתי בעייתי או ההרכב הראשון עם מעין חורים, תקרא לזה איך שאתה רוצה - ואתה חוזר שוב ליכולת על הדשא ועל התוצאות. יש לה המון קשרים פנטסטיים אבל לא כולם יכולים לשחק יחד. לפעמים עוד מגן שיודע את העבודה ויפתח ב-11 זה חשוב משם גדול שנדחק לספסל בגלל שיש קשר טוב ממנו ובנבחרת אחרת כנראה היה משחק.

@Liverpool-Forever, אני לא חושב שמישהו השווה את גרמניה למשל לבלגיה שנראתה נבחרת מתה וחסרת מוטיבצייה. שמים את גרמניה באותו המשקל עם הנבחרות שציינתה וכן על הנייר הסגל שלה טוב מהולנד וגם ברמת הכדורגל. גם ארגנטינה לא באמת שיחקה יותר טוב ממנה, זה נכון. במשחק נגד ספרד, אז נבחרת יפן פיגרה די מהרה, לא נגעה בכדור, ספרד לא ממש יצרה מצבים. יפן עשתה מהפך די מהיר, לא נכנס לשער השני האם הכדור עבר את הקו או לא, וזהו. היא רצה המון אבל לא יצרה מצבים וספרד הייתה מבולבלת. קוסטה ריקה הייתה כל כך חלשה שלנצח אותה אמור להיות מובן מאליו..

ותשמע ביחס לסגל, כשספרד מבקיעה שביעייה אני מרים גבה, כי אין לנו שחקני התקפה טובים מלבד אלבארו מוראטה שהוא טוב ולא מצוין, אני מדבר גם על הקישור ההתקפי כביכול. כשגרמניה כובשת שערים בקלות אני פחות מופתע..