משחקי ה - 9/12: רבע גמר - ברזיל תשבור את קללת האירופיות בנוק אאוט? זכרונות מקמפס וברגקאמפ

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏9/12/22.

1. wings Member

קרואטיה תצטרך איזה מצב נייח. הולנד הקשתה על ארגנטינה עם כל ההגבהות לרחבה וגם נתנה גול. כמובן שהיתרון בגובה עזר להם. אחרת אני באמת לא רואה אותם מבקיעים. אין מספיק הצטרפות אצלם ופרשיץ' זה לא אותו שחקן מהמונדיאל הקודם, לפחות בינתיים. גם מודריץ' בגילו לא תומך מספיק בהתקפה. היה לו משחק ענק מול ברזיל אבל אפילו בהתקפה של הגול הוא נשאר מאחורה למרות שזה היה עכשיו או לעולם לא. מה שכן הוא נתן כדור גדול תחת לחץ שהוציא את ההתקפה לפועל.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן חאל הצליח להוציא ממסי דברים שנראה לי כל הקריירה שלו מסי לא עשה.

ולדעתי מסי קצת נפל בזה , ואן חאל עשה לוחמה פסיכולוגית כדי לעצבן את הארגנטינאים וכדי שהם לא יהיו במשחק הזה.

3. SoD Member

קמתי בבוקר ואני עדיין לא מאמין שברזיל בהפקרות שלהם שדדו מאיתנו משחק על כמו ארגנטינה ברזיל ובמקום זה נקבל עוד פאקינג משחק של קרואטיה

היודע אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@rivaldo
    הלוחמה הפסיכולוגית של ואן חאל היה מיותר כי בסוף היום אנחנו לא רגילים לצאת גדולים אחרי דברים כאלה.לא סתם הזכרתי כבר את פורטוגל וספרד. שחקנים עם פה גדול יש לכל מדינה, אבל בסוף זה לא דבר שאנחנו מצטיינים בו. לדעתי היה הרבה יותר טוב לפרגן להם ובשקט לבוא עם תכנית טקטית שהיתה בסוף נותנת לנו את הניצחון. בסך הכל מבחינה מקצועית ההבדלים היו מינימלים, אבל באמת פספסנו הזדמנות להכניס אותם ללחץ שהיה עוזר לנו לנצח. התגובות של מסי מראות לדעתי בעיקר לחץ נוראי. ברור גם למה. אני גם מאמין בקארמה ולכן ההתנהגות שלה עוד יחזור כמו בומרנג. אהיה מופתע אם הם יקחו את הגביע, אבל כהולנדי זה בעצם כבר לא מזיז לי. אנחנו בחוץ וסתם החמצנו הזדמנות אדירה להגיע לחצי הגמר עם נבחרת מאד מאד בינונית. תמיד חשבתי שמסי שחקן יותר טוב מרונאלדו, אין לי בעיה אם יקח את הגביע כי אז הוא יהיה ה-goat (בעיניי אי אפשר לקבוע מי יותר טוב בכל השנים האלה. מסי ורונאלדו ביחד הכי טובים בהיסטוריה. לכל אחד יש יתרונות שלשני אין), אבל חבל לי שהקפטן הארגנטינאי התנהג ככה אחרי המשחק. לצערי ואן חאל חימם אותו וזה בסוף חזר אלינו אתמול כמו בומרנג....

לירן אוהב/ת את זה.
  5. Ever Banega Member

בדרך כלל המשחקים של ארגנטינה ברזיל משממים. כך או כך לדעתי נלך לפנדלים אחרי 0-0 או 1-1 אם יהיה לנו מזל.
    לצערי בכל שנותי כאוהד כדורגל לא ראיתי פיתרון אמיתי לבונקר. זה תמיד מעלה את הסיכוי של האנדרדוג להוציא משהו.

6. טל. Member

איך אומרים מאנשאפט בקרואטית?
    -לא ברצינות. קרואטיה זו המאנשפט החדשה.
    ----------------------------------------------------

מהרגע שגרמניה עפו, הסימפטיה שלי כרגיל עוברת לצרפת.
    אבל הפעם מאוד רציתי להיות בעד מסי. בעד ארגנטינה.

אני פשוט לא יכול. אני לא מסוגל. מצטער. זה מבחיל אותי... לא רק הפסטיבל של התקשורת הישראלית שמאוננת עליו. בפרהסיה.
    אלא השופטים שמאוננים עליו. ועל כל החברים המגעילים שלו בנבחרת הזו.

עם כל הרצון הטוב, אני לא יכול לסבול את זה. אתמול ראיתי את הדרך שארגנטינה התנהגו וכל ההנחות שהם מקבלים מהשופט... היה בא לי להקיא. ליטרלי.

Roma, oranfu, Raulito ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. קשר שמאלי Member

קרואטיה? המגעילים האלה היו צריכים לקבל גול בדקה ה105 כדי להתחיל להעז קצת. נבחרת מבחילה. נבחרות כאלה לא צריכות לקבל פרס.

היודע אוהב/ת את זה.
  8. SoD Member

עדיין יותר טוב מעוד משחק של קרואטיה.

היודע ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. Ever Banega Member

חד משמעית. דיי מגעיל לעלות לחצי עם שני נצחונות בפנדלים ועוד בשני המקרים הם רק יתחננו שהפנדלים יגיעו כבר.
    עד שלא יהיה משהו ממש דוחה כמו למשל עוד שני נצחונות של קרואטיה בפנדלים וזכיה, לא ינסו באמת לפתור את הבעיה הזו ולחשוב על הכרעה יותר הוגנת. הרי בליגת האלופות פנדלים זה מאוד נדיר אז זה לא ממש בשיח היום יומי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/22
    היודע אוהב/ת את זה.
  10. riquelme1 Member

מסי מילד חנון, עם תספורת של פרוש, הפך לערס אמיתי שלא רואה בעיניים.

הוא כבר מזמן לא הילד התמים.

11. MaxAaRons Member

אנריקה לקח לנו זכיה
    אני אוהד ספרד

12. Footballover Member

אין שנאה דומה לכדורגל הדרום אמריקאי ומה שהוא מייצג. תודה לקרואטיה והלוואי שיתנו דאנק גם על הזבלים השניים.

לפחות לא קיבלנו wankfest של ברזיל - ארגנטינה בחצי. חצי נחמה.

13. Raulito Madridista

אורי קופר כתב טור שלם על "המראדוניזציה" שעובר ליאו מסי. רציתי לראות ממנו אמוציות עוד הרבה לפני - שייקח ללב, שארשת הפנים תשתנה, שירוץ ויילחץ את הבלם (הוא עשה הגנה יפה מאוד אתמול במשך כמה דקות), אבל זה לא אומר שצריך ללעוג ככה ליריב. זה בטח לא סוף העולם, ועדיין, "אם זה היה כריסטיאנו רונאלדו" אז ברור לכם. אתמול התפלק לו והוא לא היה צריך לנהוג ככה. לואי ואן חאל איש זקן שחולה\חלה בסרטן. הוא אימן את אנחל די מאריה פאקינג ב-2014, עברו כמעט שמונה שנים מאז, נו באמת, אפשר לחשוב. ככה לוקה מודריץ' הלך לנחם את אנטוני ממנצ'סטר יונייטד שהוא בטח לא חבר שלו. וזה לא משנה שבלוקה לא התגרו. מודריץ' לא היה נוהג כך.

כדרכם של משחקים גדולים אגב, ואני מצפה שצרפת-אנגליה היום לא יהיה דומה - אני מניח שאם היינו מקבלים ברזיל-ארגנטינה אז היה טירוף ודם רע וחגיגה תקשורתית וקהל וכו' אבל מבחינת הכדורגל היינו מתאכזבים. וכן ברור שקרואטיה פחות מעניינת ופחות משחקת כדורגל.

14. Civil Anti Madridista

בהצלחה עם הנרטיב.

15. Civil Anti Madridista