משחק העונה: מנצ'סטר יוניטד מול ארסנל!!!!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏6/12/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב למחזור של היום:
    ליברפול ולידס שוב מפסידות, מנצ'סטר מצמקת, ארסנל סוף סוף לא כובשת, והכי חשוב:
    שינוי בטבלת מלך השערים:
    זולה כבר מאחורה. גם שירר וגם ביטי עקפו את זולה בטבלה. שירר עם 9 וביטי עם 10. עוד משהו, ניוקאסל במרחק קטן מאוד מהצמרת...

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היוניטד במשחק אתמול הזכירו את היכולת בעונת הטראבל פשוט תענוג לעינים!!!!!
    וידוקה וכל אלו שביקרו את היוניטד וזילזלו בה ראו אתמול מי זאת יוניטד שבהרכב חסר מאוד פירקה את ארסנל ושלטה ללא עוררין על המשחק,ניצחונות גם על ליברפול וגם על ארסנל מראות מי הקבוצה הטובה ביותר באנגליה.

נ.ב
    מכת הפציעות הענקית ביוניטד נמשכת כאשר פורט'ן שבר את הרגל ויעדר שלושה חודשים................

3. RE-QL Member

בושה פשוט בושה והאמת אני לא מבין איך האוהדים עדיין סובלים את זה ולא התחילו להתפרע, לא מתאים להם!
    וזאת ללא ספק בכלל האכזבה של הסיבוב הראשון אני מקווה שבסיבוב השני המצב ישתפר ...

4. Julian Joachim Member

משה, קווינטון פורצ'ן הוא שווה ערך לג'ייקוב ברנס.

אתה שואל מי זה ג'ייקוב ברנס?

אני מניח שהבנת את הנקודה.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורצ'ן הוא שחקן טוב,ובמיוחד לאור הפציעות הרבות הוא יכול לתרום,כל פציעה כולל שלו פוגעת ביוניטד עוד ועוד..........

6. Julian Joachim Member

קווינטון פורצ'ן!!!
    לא פורט'ן!!!

7. זהובניק Member

זה קל!!
    גייקוב בורנס הוא הקשר של ליידס יוניטד...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח משחק מנג'ר.... :wink:

9. ofer16 Member

אגב ג'ייקוב ברנס...
    psycho mc הביא אותו למשחק שלו במנג'ר עם מילאן ושאל בפורום צ'מפיונשיפ מנג'ר במקום אחר מה דעתנו עליו... כולם אמרו לו שהוא אפס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

10. AFC Member

אני מבין.

ייתרון הביתיות של היונייטד הוא זה שניצח את המשחק. למרות שאין שום ספק בכך שארסנל עולה על היונייטד בכל פרמטר (מלבד השוער), שהיא יותר מוכשרת, יותר קבוצתית, יותר מאורגנת ובהייבורי היא הייתה אוכלת את מנצ'סטר לארוחת בוקר, עדיין אנחנו רואים גאונים כמו טסיגאלקו ("אני אמרתי לכם לא למהר כל כך ולהגיד שארסנל יותר טובה". צריך להתקשר ל"הוצא מהקשרו", אחרי הפסד באולד טראפורד היונייטד יותר טובים?), משה אוחיון ("היונייטד במשחק אתמול הזכירו את היכולת בעונת הטרבל" אעלק. "ניצחונות גם על ליברפול וגם על ארסנל מראות מי הקבוצה הטובה באנגליה" ללא שום קשר לשאר העונה והעובדה שהיא מקום שלישי עם סגל נחות וניצחון ביתי (נראה אתכם בהייבורי) "הרכב חסר מאד של היונייטד". נכון, כמו בקפריסין, אין מה להגיד) ואילן כמובן ("מישהו אוכל את הכובע". אוי לטפשות).

טוב, בכל מקרה, למרות שזה לא נעים, אני אחכה לאליפות שלנו, לגביע שלנו, מי יודע, אולי גם ליגת אלופות שלנו, הניצחון שלנו על היפנים בהייבורי, הניצחון הכפול על הסקאוזרים, ועדיין נשמע את משה אומר "היונייטד הקבוצה הכי טובה באנגליה".

11. RE-QL Member

אני לא כזה בטוח!

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה עדיין בטוח שארסנל הקבוצה הכי טובה בעולם אבל צרכים להכיר במציאות,אני כל העונה אמרתי מההתחלה שיוניטד לא פגעה שלליברפול וארסנל יש בהחלט קבוצות טובות אבל ברגע שהיוניטד תיכנס לכושר היא תוכיח לכולם מי הקבוצה הטובה בליגה,וידוקה איזה עוד הוכחות אתה צריך ניצחון על ליברפול באנפילד וניצחון על ארסנל באצטדיון החלומות(והפסקת שיא הכיבושים של ארסנל) ותאמר מה שאתה רוצה זה היה בהרכב חסר,אם אתה אומר שזה לא מוכיח שהיויניטד מעל כולם אז אתה כניראה מזלזל בליברפול וארסנל שאליהם נעשו הניצחונות או שאתה אתה חי במציאות אחרת,בסופו של דבר היוניטד יזכו באליפות.

13. Rossoneri Member

אי אפשר להגיד שהיונייטד עצרו להם, יותר נכון יהיה להגיד שארסנל עצרה לעצמה, הם לא משחקים טוב בזמן האחרון, אבל גם הם לא שיחקו בהרכב מלא מול היונייטד, תוסיף את העובדה שיונייטד זורקת מיליוני דולרים, וארסנל, מבזבזת פחות, ומצליחה... כמוהה, אם לא יותר!