מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. Roma מנהלים

באמת איכס (צוחק דרור היקר), הילדים לא עשו כלום והם מספיק נענשו שאלו ההורים שלהם. אבל לא אתנגד שדפנה ברק, עופר גרוסקופף ועוזי פוגלמן יישלמו את המחיר על הנאורות המזויפת שלהם.

אולי סרטוני זוועות וביקור בעוטף יעשה את שלו, למרות שאי אפשר לרכך לב מאבן ומוסריות מזויפת. המגפה החדשה בעולם.

מטרה לא פחות חשובה לשלוח את שלושתם להיות פובליציסטים בעיתון התעמולה של החמאס, הארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/24
    zivmay אוהב/ת את זה.
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים בעלי לב מאבן כנראה לא יפגינו אכפתיות כלפי עזתים בכלא. חלקם, אגב, לא מחבלים בכלל.

כל מה שיש כאן זה בסך הכל הרצון שלך ושל אחרים בישראל להתנהג כמו חיות בלי שיהיו לכך השלכות.

3. DRORIKO Member

אם לא מתאים לך לחיות עם חיות כמונו אתה מוזמן לעוף מהמדינה הזאת. קח איתך את גדעון לוי וחיים לוינסון.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, לא מתאים לי לחיות עם חיות כמוכם. ואתם אלה שמוזמנים לעזוב.

5. yonmu Member

יש אלף קבוצות שראויות לחמלה ואכפתיות לפני עזתים.
    אם מישהו מביע אכפתיות דווקא כלפי האוכלוסיה שהעלתה את חמאס לשלטון ותמכה באופן קיצוני ברצח, אונס וחטיפה - הבעיה אצלו.

נ.ב. ברוב מובהק של המקרים זה מגיע דווקא מאנשים שבאופן אישי רחוקים מלהיות נעימים לסביבה.

6. Lebron Member

אתה ממש לא צריך להיות עם לב מאבן כדי לא להפגין אכפתיות כלפי האויבים שלך.

בסופו של דבר אני לא רואה תרחיש שבו אלפי יהודים נכנסים לכפר ערבי ושוחטים נשים וילדים ללא אבחנה.

דיבורי האבו עלי בשיחות סלון, טוויטר או פורום בעת מלחמה פחות מרגשים אותי, גם אם אני לא מתחבר. (ולצורך ההבהרה, אני לא)

מעשים זה מה שמשנה, ועובדתית, האוכלוסיה היהודית פחות אלימה משמעותית מהאוכלוסייה הערבית. בין אם בתוך גבולות הקו הירוק ובין אם מחוצה להם.

השאלה היא אם יש לך תודעת אויב? האם אתה חושב שהצדק איתך?

7. zivmay Member

אם הוא לא היה פורגרסיבי, כנראה שלא היה מתקבל אפילו להיות מאבטח במשרדים של עיתון הארץ.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדבר שטויות, כרגיל. לא נמאס לך להחריב מקלדות רק כדי לזבל את המוח בחרא הזה?

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אני לא חושב שהצדק בעניין הזה הוא מוחלט. אין שום דבר שמצדיק את מה שקרה ב-7 באוקטובר, כמובן, אבל מה שקרה ב-7 באוקטובר לא מצדיק את מה שקורה בשמונת החודשים שחלפו מאז (ואני לא מדבר על ההיסטוריה שקדמה ל-7 באוקטובר).

2. אין לי אכפתיות כלפי מחבלים. בהחלט יש לי חמלה כלפי אזרחים ובאופן כללי כלפי אנשים - חלקם חפים מפשע - שנכלאו בישראל בתנאים קשים מאוד, אלימים מאוד, נגרמו להם נזקים גופניים קשים וכמה מהם - מדברים על עשרות - לא שרדו.

@yonmu אני לא רואה למה צריך לעשות דירוג. "חמלה כלפי זה לפני חמלה כלפי זה". יש מספיק לכולם.

10. DRORIKO Member

התחלת לדבר לעצמך? אני הייתי ממליץ על טיפול

11. Lebron Member

1. אז כאן אנחנו חלוקים. אני חושב שהצדק איתנו. אני לא מהאו"ם. הנרטיב הפלסטיני רווי שקרים ועם מטרה אחת - השמדתה של מדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי. האלמנט הדתי מוסלמי קיצוני אנטישמי הוא הנוכח שם.
    אני מתנגד למטרה שלהם. השאלה היא אם גם אתה מתנגד והאם יש לך תודעת אויב.
    2. החמלה שלי שמורה קודם לעם שלי. בדיוק כמו שהמשפחה שלי חשובה לי יותר ממשפחות של אחרים, כך גם העם שלי חשוב לי מעמים אחרים. זה הכי טבעי בעולם.
    לגבי הטענה שלך על "חפים מפשע", יש לך סימוכין לכך שהנכלאים חפים מפשע?

12. Lebron Member

אני משתדל להיות ענייני מכאן והלאה ולהימנע מהתקפות אישיות.
    אני חלוק על אמיר ברוב הדברים, אבל ניתן לנהל איתו דיון ענייני אם חפצים בכך.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל הרבה אנשים חמלה נתפסת כחולשה, ודווקא ביהדות חמלה היא מעלה. משום מה אנשים שוכחים את זה. אנחנו לא צריכים להיות צמאי דם, לא בגלל הצדק(אנחנו צודקים) אלא בגלל מה שזה עושה לנו.

כולם מבינים שאף אחד לא רוצה לאנוס עזתיות כי הם אנסו לנו את הנשים. אנחנו לא צריכים להיות כמוהם. חברה שמקדשת חיים זה לא סתם מוטו, זה ערך בסיסי של היהדות והעם שלנו.

התגובות שלנו צריכות להיות אובייקטיביות.
    מחבלים צריכים למות בקרב, נקודה סוף.
    אם חמאס יורה מלב אוכלוסיה אזרחית, אז חיל האויר יתקוף ברמת הדיוק שהוא יכול, אבל התינוק שליד המשגר ימות - והמצפון ישאר נקי.
    כל עוד אנחנו מתעסקים בהגנה על עצמנו וברווחה שלנו ולא בשפיכת דם לשם נקמה - אפשר לישון בשקט.

עוד דוגמא - האם השב״כ יכול/צריך להתעלל פיזית באסיר אם יש לו מידע מודיעיני מציל חיים? אם זו הדרך היחידה להוציא את המידע - כן, חד משמעית.

עוד דוגמא - אם העם הפלסטיני כואב שטח יותר מהכל(עובדה שאנחנו יודעים על הערבים) - האם מדינת ישראל צריכה להרוס ולקחת שטח? בעייני כן, גם אם יוחזר אחר כך חרוך לגמרי, מלחמה היא עסק נורא. האם צריך לקחת את השטח לשם ההנאה מהכאבה לערבים? לא. האם צריך לעשות את זה כי זה מה שמשרת את האינטרס שלנו בהפעלת מנופי לחץ + אסטרטגיה צבאית? כן.

ה׳למה׳ משנה מאוד.

Bitcoin, Lebron ו-avdz7 אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

@Bianconeri
    אין לי בעיה עם חמלה, הבעיה מתחילה כשהחמלה משמשת כנגדך. עכשיו צריך להבין מה הולך בעזה. מי שחושב שבעזה אנחנו נלחמים רק נגד לוחמים עם סרט על השיער לא מבין בכלל במה מדובר. חמאס זה לא רק דין אל קאסם (שמסתובבים על אזרחי) זה רופאים, זה מורים, זה שוטרים זה עיתונאים. הם כולם חמאס, פשוט הם מתחבאים תחת טייטל תמים כדי לעבוד על המערב ולהגביל את צה״ל. באנה יש שם ילדים בני 8 שמשמשים בתור תצפיתנים של החמאס על מה אתה מדבר. כשאתה נלחם נגד ארגון גרילה חמלה זה חסרון, בטח כשלאוייב שלך אין אותו. אנחנו כבר לא המלחמות של פעם שאנחנו והמצרים נלחמנו במרחבים העצומים של סיני.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זה שממציא שטויות על מה שצריך כדי לעבוד סהארץ.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 18)

1. Scouser