מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. MaxAaRons Member

אלכס לא מתאים לך מדינת יהודה,אתה מוזמן לחזור כמו שאמרו לך למדינת האם.
    כנראה שאין לך מספיק כסף בשביל זה,מהסיבה הזו עלית לארץ מלכתחילה,יהודי עם כסף של בריה"מ חי בשכונת יוקרה במוסקבה.
    מה שיש פה - זה מה שיש ,שב וסתום את הפה כבר.
    אל תשכח מאין באת ולמה באת כולה 30 שנה עברו מאז.
    את 300 האלף הנוצרים הפרוסלאבים מתוך (המיליון + עולים) שניצלו את הפרצה בחוק השבות צריך לשלול אזרחות,הם פי אלף יותר גרועים מהחרדים.
    גם היום באות לארץ כל מיני שרמוטות נוצריות שמוכרות את הגוף ואחרי זה מתלבשות על פראייר ישראלי ומקבלות ויזה.

2. G.B7 ירוק עולה

שנאת חינם שנאת חינם שנאת חינם. ועוד סיסמאות ועוד בלה בלה בלה בלה בלה.
    גם אם אתה לא מאמין בכל דיבורי "האחדות" שלא קיימת בעם, לפחות אל תנפנף בזה.
    אותם "עבדים ואנשי מדינת יהודה הפרימיטיבים" הצילו חיים ב-7.10 וממשיכים לעשות את זה, ביחד!!!!! עם אנשי ההייטק "שיודעים לעבוד באנגלית" כמו שאתה אוהב להגיד. חלק מאותם ג'וקים יושבים לידך ביציע ומחבקים אותך בגולים או לפחות אוהבים לקרוא את העובדות ההיסטוריות שאתה כל כך אוהב ועושים לך לייקים בפייסבוק, חלקם יושבים לידך בתור לרופא, אתה לקוח בעסק שלהם, וחלקם גם מעצבנים אותך בכביש.
    לגבי החרדים אז הביקורת קיימת ונוכחת ומוצדקת מאוד, אבל גם אותם חרדים פרימיטיבים הם האנשים שנשרטו לכל החיים שלהם בעבודת קודש בזקא, אותם חרדים מפעילים עשרות ארגוני צדקה, יד שרה, ועוד עוד עוד.

אז האויב מבית שלך כמו אלמוג כהן הוא גיבור ישראל שלחם בצורה הירואית, כן גם אם הוא שייך למפלגה חרא, מהצד השני גם יאיר גולן שאני שונא כל מילה שיוצאת לו מהפה בערך הוא גיבור ישראל.

כמה עלובים אפשר להיות מכל הצדדים, אלה שהעזו לבקר את נועה ארגמני על זה שטסה עם ביבי, ואלה שקיללו את עדינה משה שחזרה מהשבי

אני מרגיש פעם אחר פעם בתגובות שלי שאני מנסה לחנך פה אנשים, ותמיד אני שואל את עצמי אם זה המקום שלי, והתשובה שלי היא כן בתנאי אחד, שהשיח כל כך עלוב, מביש ונוראי אולי אני צריך לכתוב בשביל להפחית אפילו במעט את הזבל של הזבל שיוצא לכם פה בהודעות ואם מישהו אחד יקח את זה לתשומת ליבו עשיתי את שלי (אולי אני חיי באשליות). כמו שאין לי בעיה אם יקללו שחקנים מהיציע אבל ברגע שזה הופך ל"שמעון מזרחי תתאבד כבר" או שירים על רובי שפירא או קריאות "ניאו נאצי" או שירים על אבא של ביבראס נאתכו, אז צריך לזעוק, לצרוח ולהעניש בחומרה את מי שעובר את הגבול הזה. והגבול הוא מאוד מאוד מאוד מאוד ברור (לא רק לי).

כל מי שבוחר להתבטא בצורה כזו עלובה- תתביישו לכם.
    ביחד ננצח עלק.

Bianconeri, LFC-Gerrard1 ו-Esomech אוהבים את זה.
  3. Roma מנהלים

קצת חיבור להיסטוריה ולמציאות, היינו פה לפנייך ונהיה גם אחריך. הרי ברור לכולם בפורום שאתה בתול שלא הולך להתרבות... אז אל תבכה שיש אחרים שמצליחים.

מת על אנשים מסוגך, מאיימים בלי יכולת ביצוע. מאונן סדרתי בן 40+ שלא מסוגל אפילו להזיז את התחת למכון ורק לקשקש ברשת.

4. Roma מנהלים

5. Scouser Member

האסון היום הוא עוד "נקודת ציון" של הממשלה הכושלת הזאת, שפעם אחר פעם נגררת ומובלת על ידי האויבים ולא שולטת באירוע.
    אני עוד זוכר שביביסטים חגגו על זה שאיילת שקד אמרה באיזשהו קונטקסט שצריך "להכיל מתים". מה שהולך בצפון זה ביי דפינישן להכיל מתים, עקורים ובתים הרוסים.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  6. Sturridge Member

לפחות זה קרה אחרי חגיגות היומולדת ליאיר, איזה אסון זה יכל להיות.

7. Bitcoin Member

לא יודע, עדיין נראה לי די אסון

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

ההיפך הגמור מילדים שצריכים ללטף. בסופו של דבר בחברות מסורתיות יש יותר כבוד לרקע היסטורי.
    הדרוזים מראש קרובים יותר לתרבות הערבית ולדת המוסלמית, אז לאלה מהם שגדלו כ'סורים' בוודאי קשה יותר להזדהות כישראלים.
    דווקא הילדים המסכנים שנהרגו אתמול - אולי עוד היו מספיקים להפוך ל'ישראלים' בעתיד, גם מבחינת אזרחות ותרבות וכו'.

ברמת הצער האישי כל אחד ומעגלי הזהות שלו - משפחה, עיר, מגזר, לאום, אפילו אהדה לקבוצה ועוד, ובמובן הזה הגיוני שהישראלי-יהודי הממוצע מרגיש קצת רחוק יותר מהדרוזי ברמת הגולן שמסרב לאזרחות ישראלית.
    ברמת ההתנהלות המדינית - אין שום הבדל. נרצחו תושבי קבע של מדינת ישראל, כאלה שצהל מחויב לשמור על החיים שלהם.

עוד טרגדיה על הידיים של מערכת הבטחון הישראלית. אם זה נתניהו או גלנט זה לא משנה. קבלת ההחלטות מול לבנון הובילה לזה, בדיוק כמו שקבלת ההחלטות מול תימן הובילה להרוג בתל אביב. מדהים שבזמן שגלנט נכשל באופן מחפיר שאף שר בהיסטורית מדינת ישראל לא נכשל כמוהו - הוא ממשיך להתעקש לא לשמוע דעות אחרות ולהדיר את בן-גביר וסמוטריץ' מהקבינט. במצב הנוכחי סביר להניח שכל אזרח שנשלוף מהרחוב יוכל לשפר את המצב בקבינט.

נ.ב. השמועות על האפשרות להחלפת גלנט בסער קצת מעודדות אותי.

9. avicii Member

בואו, גם ישראל לפעמים מפלרטטת עם הרעיון של להחזיר את הגולן לסוריה תמורת שלום. ברור שהם ירצו להראות נאמנות לסורים.
    זה לא המצב בגליל.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי ישראל פלירטטה עם הרעיון של להחזיר את הגולן?

הצהרה אומללה של הגרי, שנועדה לכפות על זה שכיפת ברזל פשוט פספסה או במילים אחרות - חיזבאללה עושה חיים קשים ומראה בצורה די עקבית שהוא מצליח לחדור באחוזים לא רעים(מבחינתם) את מערך ההגנה האווירית שלנו.

@yonmu גלנט וביבי קשורים בגורלם בהקשר הזה. איך אתה יכול לטעון בעד סער(מה לו ולבטחון) בלי לרצות להחליף את ביבי?
    יש בניהם חוסר הסכמות לגבי ההתנהלות של צה״ל בגזרה הצפונית עד כה?
    הנהגת מדינת ישראל הובילה אותנו לפה.

11. avicii Member

@Bianconeri
    אם זכרוני אינו מטעה בי, אהוד ברק בשנת 2000 היה בועידה עם קלינטון ואסד לגבי החזרת הגולן לסוריה.

12. yonmu Member

@Bianconeri
    1. אני מאוד לא חושב ששר הבטחון צריך להיות איש צבא. במצב הנוכחי כנראה שעדיף ההיפך.
    2. לסער יש רקע בטחוני פוליטי עשיר מאוד.
    3. סער התנגד להתנתקות ומאז מראה באופן די עקבי שהוא לא חלק מהמיינסטרים שכשל.

לגבי נתניהו: אני לגמרי בעד החלפה שלו, רק שזה מנגנון אחר לגמרי -
    יואב גלנט הוא שר הבטחון בגלל שבנימין נתניהו החליט שהוא יהיה שר הבטחון.
    בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה בגלל ש64 מנדטים שמיצגים חצי+ מהעם החליטו שהוא יהיה ראש הממשלה (ואין ממש אלטרנטיבה).

בשביל להחליף את נתניהו צריך בחירות - אני בעד, אבל כך או אחרת זה יקח זמן.
    בשביל להחליף את גלנט צריך שנתניהו ירצה להחליף את גלנט. זה יכול לקרות מחר.

מה יקרה בקבינט בלי גלנט-גנץ-איזנקוט ועם סער ואולי סמוטריץ' ובן-גביר? לא יודע.
    ככלל אני מאמין שנתניהו נגרר מאוד ולכן זרם עם שמאל מתון עד היום, אבל בדיוק כמו שביחס למערכת המשפט לוין ורוטמן גררו אותו בכוח להתחיל לבצע רפורמה נדרשת - כך ביחס למערכת הבטחון אולי סער ובן-גביר יצליחו לגרור אותו לשינויים הנדרשים. אולי. אם האלטרנטיבה של נתניהו היא לעזוב את בלפור, לדעתי הוא יסכים.

13. italiano Member

הפספוסים של כיפת ברזל הם גם כן באשמה ישירה שלנו.
    רוב רובם של הפספוסים אלה טילים קצרי טווח שנורים מקרוב שידוע שמקשים על כיפת ברזל להגיב - משמע טילים שלא היו נורים לעבר ישובים ישראלים אם צה"ל היה פועל קרקעית בלבנון ולא נותן לחיזבאללה לשבת על הגבול.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הייתה אמורה להיות השטות הבאה שמביאים עלינו פוליטיקאים חסרי אחריות אחרי אוסלו, הבריחה מלבנון וההתנתקות.
    למזלנו לא היה מי שיספיק לבצע אותה.

לכו לכמה מערכונים של ארץ נהדרת מאמצע-סוף העשור הראשון למילניום תראו איך מציגים שם את רוצח ההמונים אסד כפרטנר חמודי שרק רוצה שלום והישראלים(אז אולמרט היה רה"מ) לא מוכנים לדבר איתו. תתארו לכם את טבעת החנק האיראנית עלינו יחד עם הגולן.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Bitcoin Member

אתה מדבר כאילו האופציות כאן הן להחליף את ביבי וגלנט/להחליף רק את גלנט וזה לא ממש המצב.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 5)

1. Scouser