מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. italiano Member

יש כאלה שבשבילם חיסול של בכירי חמאס וחיזבאללה זה ההפך מנחת:)זה מוציא אותם מדעתם.

אנטי ציוניים חובבי ערבים כאלה.

Nigel de Jong ו-Roma אוהבים את זה.
  2. MaxAaRons Member

סטארידג' לא משלנו.
    Nigeldejong צדק.

Nigel de Jong ו-Roma אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Bitcoin Member

שמעתי איפשהו שזה קרה מתוך איראן. מטורף אם כן

5. italiano Member

התקיפה הקודמת התרחשה מתוך איראן, אז אפשרי.

6. Butragueño מנהלים

אני קורא את מה שאתם כותבים כאן; שבכל רגע נתון אנחנו יודעים איפה הנייה, ושאר המנהיגים. ושבכל רגע נתון אפשר להוריד אותו.

מאוד שמח שזה קרה, אבל למה דווקא אתמול בלילה? מה מיוחד בתזמון הזה?
    אם רצינו תגובה שקטה מצד לבנון אחרי שהורדנו את הבכיר שלהם, אז עכשיו הגברנו את האש עם חיסול הנייה באיראן.

בגלל קונספירציות עסקינן -- יש מצב שהחיסול לא הגיע מישראל, ומנסים לרכוב על התגובה שלנו בלבנון?

7. Bitcoin Member

אני לא בטוח שהם יודעים על מה הם מדברים. זה נשמע לי מאוד סביר שהסיבה שזה קרה אתמול היא שאתמול הייתה הזדמנות.

האמריקאים קוקסינלים רופסים כרגיל

8. Roma מנהלים

https://x.com/GiladCohenJR/status/1818616336307589154

פרקליטות צבאית בשירות האויב, מחפשים בכוח מאז ומעולם. יש עוד עשרות סיפורים כאלה, למזלי הצוות שלי היה מספיק עקשן ומודע לתופעה ולא רק שלא שיתף פעולה אלא גם דאג להבהיר להם שפה הם לא ימצאו מלשינים גם אם יפעילו את כל האמצעים הפסולים שלהם ושזה לא עשינו משהו פסול אבל שהמומחיות שלהם זה לתפור תיקים בלי להיות יום אחד בסכנת חיים בשטח האויב אז כל פעולה יכולה להיות פשע מלחמה.

9. G.B7 ירוק עולה

בפוסט הזה אני רואה רק דבר פסול אחד "נפגשו איתם ללא עורך דין בבתי קפה ובקניונים".
    מעבר לזה אין שום דבר רע בלשאול שאלות / לחקור כאשר עולה חשד לפעילות פסולה או יותר נכון לא חוקית של חייל צהל. זה צריך להיות הליך מסודר ורשמי ולהתנהל בצורה מכובדת מול אותו חייל שלכאורה עבר על החוק.
    אני מקווה שאין ויכוח לפחות על העובדה שלהתעלל מינית במחבל זה לא חוקי, גם אם מאוד מאוד מאוד מוצדק. ובמדינה נורמלית כאשר מישהו עובר על החוק (דרך אגב לא משנה איזה חוק) האירוע צריך להיבדק ואז או אשם או זכאי, בדיקה חייבת להיעשות.

אם יש "תפירת תיקים" זה מן הסתם פסול ומתועב, אם קצת לחצנו על האזיקון במעצר של אותו מחבל זה גם בסדר.

והאמת שמהניסיון שלי בשירות בסדיר באיוש, הצבא יודע לטייח טוב טוב אירועים שלא יראו טוב בהאג ולשמור על החיילים שלו.
    דרך אגב הבעיה היחידה בסיפור אלאור עזרייה זה שהוא צולם, בהנחה והאירוע הזה לא היה מצולם, סביר להניח שהיו לוקחים לו את הנשק לכמה שעות עושים חקירה חרטא כזו בחטיבה המרחבית ויאללה חזרה לפעילות מצבעית והכל בסדר.

10. Roma מנהלים

צה"ל יודע לטייח שזה חשוב לו.
    צה"ל יודע לטייח שמדובר באנשים שיקרים למערכת.
    צה"ל נלחץ מביקורת ואם צריך להקריב חיילים במשפט ראווה הוא יעשה זאת כמו שהוכח לא מעט פעמים.

זה פשוט מאוד, שום סיבה לשתף פעולה עם הפרקליטות. יש מספיק ארגונים שיסדרו לחיילים תמיכה משפטית ולא ליפול למלכודת של אנשים מלוכלכים וערמומיים.

אני מקווה שאתה לא מאמין באופן אוטומטי לחשדות כנגד הלוחמים, אין שום סיבה להאמין לגוף הרקוב הזה. שיוכיחו ונדבר.

למזלי עד היום רק מפקדים וחברים לשירות שלא ימכרו אותנו בשביל שום דבר, אבל יש לא מעט מפקדים שיקריבו כל אחד בשביל התחת שלהם ולצערנו גם הם מתקדמים בצורה מפתיעה בשרשרת הפיקוד.

11. Roma מנהלים

G.B7

וכנראה לא קראת את הפוסט אז אשלח את החלק החשוב:
    שניים מהם עמדו למשפט כשהאישום נגדם הוא פשעי מלחמה. מהו פשעם? באחד הבתים בעזה הם ביקשו מנער לפתוח ילקוט של המשפחה כדי לוודא שאין בו משהו חשוד.

12. G.B7 ירוק עולה

אני לא מאמין לשום האשמה עד שיש גזר דין במיוחד שמדובר בחיילים, שאני בעדם לפני שאני בכלל מכיר את העובדות מן הסתם אני לא אובייקטיבי.
    צהל טייח ומטייח גם אירועים של חיילים פשוטים מאיזה גדוד. בארץ נהדרת לפני כמה שנים הוציאו שיר פארודיה על המקרה הזה, השיר מסתיים במילים "יש כמוני אלף אבל רק אותי צילמו".

הדוגמה להקרבת חייל במשפט לטובת "לצאת בסדר בתקשורת ובעולם" היחידה שעולה לי לראש זה מקרה אלאור עזרייה, שבעייני היה חייב להיענש.. אשמח לדוגמה שלך.

זה החוק, אם לא מתאים שחברי הכנסת בממשלת הימין מלא מלא מלא מלא ישנו את החוק בכנסת עם הכוח הרב שיש להם ולא יפרצו לבסיסים.

13. G.B7 ירוק עולה

פתחתי את הקישור ששלחת ראיתי רק ציוץ בטוויטר
    לא הזכירו את, כמובן שזה ביזיון. אבל התייחסתי נטו לציטוט

14. Roma מנהלים

זה שרשור, כמה ציוצים מחוברים. קח את הכל ותבין למה על מה מדובר...

אני באמת לא מופתע. חודש או חודשיים אחרי שיצאנו מעזה, כשהסתיים מבצע עופרת יצוקה, חוקרי מצ"ח התקשרו לחברים שלי מהצוות והתחילו לשאול שאלות. הם נפגשו איתם, ללא עורך דין בבתי קפה ובקניונים, ללא מסכות על הפנים כדי "לשאול כמה שאלות על משהו שקרה בעזה". חברים שלי לצוות, ילדים בני 21 >שזה עתה השתחררו מפלחה"ן גבעתי ענו על כל השאלות מתוך מחשבה לסייע בתחקיר ולהראות שלא נעשה שום דבר לא תקין. שניים מהם עמדו למשפט כשהאישום נגדם הוא פשעי מלחמה. מהו פשעם? באחד הבתים בעזה הם ביקשו מנער לפתוח ילקוט של המשפחה כדי לוודא שאין בו משהו חשוד. כמה חודשים לתוך המשפט הנער הגיע >
    מעזה בעזרת כוחות צבאיים ולאחר שהפרקליטות הצבאית פנו אליו 5 פעמים כדי לשכנע אותו לבוא ולמסור עדות בתוך בית דין צבאי, מול שופט צבאי כשמנגד פושעי המלחמה - חבריי לצוות. הם הורשעו. אחד מהם השיל 10 קילו ממשקלו במהלך המשפט, תפס את עצמו בידיים, למד משפטים וכיום הוא עורך דין. אה, והוא >
    כמובן שירת לצידי כתף אל כתף ב-155 ימי מילואים שעשינו מאוקטובר, שוב ברצועת עזה. תמונה מבית המשפט הצבאי אי אז מיום ההרשעה

15. italiano Member

מתי האמריקאים מעבירים לנו 5 מיליון דולר?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 18, אורחים: 35)

1. ~Omri~
  2. טל.
  3. Bianconeri
  4. hbs7
  5. Scouser
  6. הרצליה
  7. אמיר ע
  8. בארסה-מכבי
  9. אלישע לוי
  10. SaSa
  11. Jese
  12. ofir