מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה שוואר כתב.

2. alexshw Member

הם לא חייבים לעזוב, אבל הם יצטרכו להבין את הסיכונים. אם לא היה מסוכן לגור בעוטף עזה, אז לא היו מקבלים כאלה הטבות מפליגות. הממשלה הנוכחית רק מורחת זמן. רק ממשלה בריאה צריכה לטפל סופית במצב בעזה, תוך הצגת אסטרטגיה כלשהי למצב ברצועה. לממשלה הנוכחית אין כזו אסטרטגיה. החמאס ממילא ממשיך לשלוט בה. תפסיקו לרמות את עצמיכם.
    אמרתי בנובמבר לעמיתי מעבודה שפונה משדרות, שהוא יחזור לשדרות כשהחמאס נמצא בעזה. הוא אמר לי אז שלא. במציאות הוא נמצא בשדרות וחמאס נמצא בעזה.

3. italiano Member

חמאס כצבא לא נמצא יותר בעזה. הארגון מפורק צבאית וממשלתית.
    מרגע זה כל מה שצריך זה לכסח את הדשא כמו בג'נין וטול כרם.

הדבר היחיד שיחזיר אותו זה יציאה של צה"ל מהרצועה. דבר שאתה תומך בו כנראה ממניעים פוליטיים ובגלל אג'נדת "הפסדנו"(מי זה הפסדנו?מה אתה קשור בכלל?).

4. SerieA Il Capitano

אלכס, אתה בנאדם רציני. בוא נצא רגע מההטרלות.

מה כל האזור יחשוב לעצמו כשהממשלה תוציא הודעה שהמלחמה הסתיימה, אנחנו הפסדנו וזה הכל?

ולמה שהחמאס יחזיר את כל החטופים תמורת הפסקת הלחימה? מה זה ייתן לו?

5. DRORIKO Member

גם ג׳נין וטול כרם צריכות כיסוח דשא

6. Roma מנהלים

אפשר כבר להגיד את זה שמי שבעד עסקה שתביא לסיום המלחמה, ויתור על הצירים, שמירת חמאס בחיים ושחרור סיטונאי של מחבלים תמורת מספר דו ספרתי נמוך של חטופים בספק אם הם בחיים הוא שונא נתניהו יותר מאוהב ישראל?
    *למעט משפחות החטופים שאותם אפשר להבין.

ניחא היה מדובר בכל החטופים.

אנשים אפילו לא מבינים שאפשר להבריח את החטופים החיים והגופות דרך ציר פילדלפי לשד יודע לאן, כבר ראינו שהבוגדים רק על הנייר בהסכם שלום אתנו. רצועת עזה צריכה להיות שטח סגור ללא יוצא ונכנס עד שכל החטופים חוזרים.

רק אידיוט כמו אלכס יכול להציע לאנשים שהקימו את הארץ ופיתחו את הקיבוצים ועיירות פיתוח לעזוב את הבית שלהם בגלל הפלסטינאצים. ככה זה שעשו לך טובה והביאו אותך מכפר נידח ברוסיה ואין לך שום ערך לאדמה שאתה גר בה.

italiano אוהב/ת את זה.
  7. SerieA Il Capitano

בחייאת אני לא מבין למה אתה נכנס לקטע העדתי. אני בטוח שהיו איתך במילואים יוצאי ברה״מ.

8. Roma מנהלים

נו ו...?
    גם צד אחד במשפחה שלי הביאו אותם מכפר נידח, רק שהם ידעו להעריך את האדמה שהם חיים בה.

ושחרר אותי מהטפות מוסר, אלכס הוא לא טרול כמו שאתה חושב, הוא אידיוט גמור וככה צריך להתייחס אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/24
    italiano אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

נשחרר אותך.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אז בשביל מה הוא לקח חטופים? יכל רק להרוג. הוא צריך אותם להמשך הבטחת שלטונו ברצועה.
    המתוןה שציינתי קיים עוד מנובמבר. גם ביבי נלחם בחמאס בכאילו. מתוך כוונה שישאר ברצועה. המטרה היא מלחמה ממושכת. זה שוחק את צה"ל ומעל לכל את הכלכלה. זה גם משליך על הצפון. נכון היה לסיים את המלחמה עוד בנובמבר.
    מי שלא מוכן לגור בעוטף תחת סטטוס קוו, מוזמן לעזוב. בפועל ברור שכמות האנשים שם תגדל, גם אם יצמחו 100 סינווארים. בסוף הכסף מדבר. את רוב האנשים קל לקנות.

11. alexshw Member

קייב הייתה אחת הערים המרכזיות בברה"מ. לא אכפת לי מאיפה הביאו את המשפחה שלך. את דעתי עליך כבר רשמתי לא פעם. אתה חומר ביולוגי זול שאפשר לעשות איתו מה שרוצים. אין הבדל בינך לבין הצד השני.

12. Roma מנהלים

עכשיו הבנתי למה אתה גם מאונן על הצבא האוקראיני.

איזה הורים כושלים, הגיעו מברית המועצות המוצלחת וקייב לארץ ישראל הקטנה. לא מפתיע שהבן ממשיך דרכם, לפחות הם הצליחו ליצור דור המשך.

13. alexshw Member

ברה"מ היה פרויקט כושל לחלוטין שרוסיה מנסה לחקות. לא יודע מאיפה אתה מפליץ את התזות שלך.

14. Roma מנהלים

בדיוק כמו שחשבתי, קצת קשה אז בורחים ונוטשים.
    אז למה אתה לא עוזב את מדינת ישראל? קשה עכשיו לא? אני בטוח שיש ביקוש אדיר לאיש אשכולות כמוך ובטח לא להישאר בחור כמו באר שבע.

הבעיה שגדלת בגישה התבוסתנית הזאת ולכן אתה ממליץ לתושבי העוטף לעזוב את הפרויקט של החיים שלהם ואתה לא מבין למה אנשים לא מוכנים ויילחמו עד הסוף.

15. alexshw Member

אני אסע לאן שבא לי ומתי שבא לי. הגישה שלי ריאלית. שתושבי העוטף יעשו מה שהם רוצים. פשוט שיקחו בחשבון את הסיכון. השיקול מה עם תושבי העוטף לא באמת שיקול. הממשלה הזו תחריב את כל המדינה בסוף.
    מה שנכון לעשות זה לחזור לסטטוס קוו, להחזיר חטופים ולהחליף את הממשלה. אחרי זה להכות מתוך יוזמה ואסטרטגיה חדשה. כל זה אחרי שגם בצה"ל ישנו דברים.
    מי שבעד המשכות מלחמת ההתשה הוא אדם מפגר.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 31)

1. Scouser
  2. SaSa
  3. בארסה-מכבי