מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. zivmay Member

אז למה אי אפשר להאמין שהשרוטים מקפלן הם דווקא אלה שיעדיפו שביבי לא ימשיך אפילו תמורת השבת החטופים?

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השרוטים מקפלן לא מקבלים החלטות יומיות שמעצבות את חיי כולנו ואת המדינה.

למי אכפת מה הם יעדיפו? איך אפשר להשוות את זה לביבי?

3. zivmay Member

אם זה ביבי וחבריו - הגיוני שהם מעדיפים חטופים מתים.
    אם אלו הקיצוניים מקפלן- ' תפסיק לדבר שטויות יא בוט איראני'.

השכל שלכם משובש לגמרי, שאפשר לתפוס אתכם בקלות על ידי הטרלות פשוטות.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השכל שלך משובש לגמרי, אם כשאני מדבר על ראש הממשלה מה שעובר לך בראש זה מפגינים.

5. zivmay Member

על פי ההגיון שלך, חברי ממשלה שיצאו נגד סרבנות, "מתנחלים" שהגיעו ראשונים לקו העימות- הם כנראה יעדיפו לשרוד פוליטית על גבם של החטופים.

מאשר הקיצוניים בקפלן, שכבר שנתיים פועלים להרס שיטתי של מדינת ישראל מבפנים, שולחים לכאורה מרגלים לקודש הקודשים - הם מלאכים, ויעשו הכל למען החטופים ומדינת ישראל.

הזיה.

italiano ו-Roma אוהבים את זה.
  6. hbs7 Member

לא הבנתי עד הסוף, אבל להגיד חיזבאללה יכול להעיף אלפי טילים למרכז ביום זה נשמע כמו הגזמה פראית.
    זה לא צינור מעופף, זה טיל בסדר גודל גדול יותר, דבר שמצריך שינוע, לוגיסטיקה, משגר תקני שהוא משהו מורכב יותר מאיזה חצובת מצלמה. זה אופרציה של צבא ולא ארגון טרור.
    גם אם יקרה דבר כזה, זה יהיה חד פעמי כי כל נק' שיגור מיד תופגז ו'תשרף' ולא תוכל לשגר שוב. ואין להם אינסוף משגרים.

לעניות דעתי חיזבאללה לא ממה ר להסלים מעבר לקיים, עובדה שעד עכשיו הוא לא ירה אפילו לחיפה.
    נוח לו ב'כללי המשחק' הקיימים. ועצוב לי שאנחנו משתפים עם השיט הזה פעולה.
    אם היה מובהר לחיזבאללה שזה הכל או כלום, סיכוי לא רע שהוא היה בוחר בכלום.
    אבל במקום לגלות נחישות, תקיפות ועוצמה, ממשלת ישראל תחת ביבי בוחרת כהרגלה בקודש במשוואות הזויות, במידתיות, בהכלה של מלחמה בחבל ארץ מסוים מבלי שהיא נוקטת צעד דרמטי כדי להגן על אזרחיה כבר 10 חודשים.
    היה אפשר לקבל את התירוץ של שני חזיתות שהיה חזית רצינית בעזה, שצריך זמין להיערך ליותר מיירטים, יצירת פתרונות למקרה של פגיעה בתשתיות קריטיות וכו' (ביזיון שצריך לחכות למלחמה כדי לעשות את זה, אבל זה עוד מחדל לאוסף), אבל כבר עבר מספיק זמן.
    ישראל בוחרת שוב ושוב בחרפה, מול אויב שגם שמאוד מגרים אותו, לא בוחר במלחמה. זה תמוה, זה תבוסתני.

Lebron ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

8. LFC-Gerrard1 Member

מצויין. אני מציע שנמשיך לא לעשות כלום ולהמתין שתהיה להם פצצת אטום להוסיף לארסנל שלהם.
    מטומטמים. המדינה שלנו מנוהלת ע"י מטומטמים והצבא שלנו מנוהל ע"י פחדנים.

כל מי שאחראי לזה שהחזבאללה והחמאס הגיע למימדים שהם הגיעו צריך לכל הפחות לעוף מתפקידו ולהישפט על רשלנות פושעת שעלתה ועוד תעלה באלפי חיי אדם. בראשם ראש הכרוב הרקוב שמוביל אותנו לאבדון כבר שנים. אחריו, כל צמרת מערכת הביטחון המסואבת ששיקרה בפנים של כולנו ומכרה לנו לוקשים של ביטחון.

SerieA, Bitcoin, Lebron ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. טל. Member

איזה באסה זה שאחרים חוששים/ דואגים/ מעריכים יותר את הכסף שלהם מאשר החיים שלך.
    אה?

היית בצד השני של המתרס. עכשיו אתה בצד הזה.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רואה חברי ממשלה שיצאו נגד סרבנות, אני רואה חברי ממשלה היסטרים שפחדו ממשהו שעלול לפגוע להם במהפכה שנועדה לאפשר להם שליטה מוחלטת במדינה.

לא יודע מה חשבו וחושבים המתנחלים שהגיעו ראשונים לקו העימות, אבל באופן כללי בקרב נציגיהם המשיחיים בממשלה מעדיפים אדמה ומלחמות על חיים.

אתה רואה קיצונים שפועלים להרס ישראל, ואני רואה אנשים מצוינים שפועלים למען הצלת ישראל.

11. LFC-Gerrard1 Member

ואנחנו, אלה שבאמצע, שמחפשים את עמק השווה, רואים איך שני קצוות הקשת הפוליטית בישראל משמידים את המדינה שלנו מבפנים.
    האחריות בהחלט נופלת בעיקרה על ראש הממשלה הגרוע בתולדות המדינה אך אי אפשר להתעלם גם מהנזק שהצד השני עשה.
    הבעיה הגדולה היא שאף אחד מהצדדים לא מוכן ללמוד מזה. יש כאן בפורום דוגמאות מצוינת לכך. שיח חירשים במלוא מובן המילה.

Bitcoin, Bianconeri, Cup of Tea ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

בכל מדינה תמצא שיח יצרי בין שני הצדדים. טראמפיסטים מול אנטי טראמפיסטים בארה״ב, תומכי ברקזיט מול מתנגדי ברקזיט באנגליה, ביביסטים מול רלביסטים אצלנו. מפה ועד ״משמידים את המדינה מבפנים״ המרחק גדול.

13. LFC-Gerrard1 Member

בחייאת, אני מבקש ממך, שחרר אותי.
    אין לך מושג על מה אתה מדבר ואל תקבע לי מי אני ומה אני. אין לי שום דבר נגדך אבל היכולת שלך לנתח את המציאות ולהציע פתרונות מזכירה ילד בן 3 ואין לי שום עניין בשיח איתך. אין בך טיפת ענייניות או יכולת לגשת לנקודה. עזוב אותי בשקט.

Bitcoin ו-Lebron אוהבים את זה.
  14. טל. Member

גם לי אין שום דבר נגדך. וחוסר היכולת שלך להבין מציאות פשוטה תואמת גם בערך את אותו טווח גיל שציינת.

בהודעתי הנ''ל אין שום קשר לפתרונות. (ואגב את פתרונות ה מאה אלף הרוגים בלבנון שציינת בעבר גם כבר קראתי).
    ציינתי לך הסבר פשוט. וברור לי שתדחיק אותו. .

Roma אוהב/ת את זה.
  15. LFC-Gerrard1 Member

להבדיל מישראל שבעשרות השנים האחרונות הובילה את עצמה למצב של איום קיומי חיצוני בגלל ממשלה וצבא רשלניים, ארה"ב ובריטניה לא עומדים בפני סכנה קיומית מבחוץ לכן יש להם הרבה יותר כלים ואורך רוח להתמודד עם בעיות מבפנים. יחד עם זאת, גם במדינות האלה השיח הייצרי עלה כמה שלבים בהחלט בשנים האחרונות. הכל כשברקע הכובש האיסלאמי משתלט על הרחוב, מה שעלול להביא לקריסה של המדינות האלה מבפנים בעזרת האידיוטים השימושיים של המערב הכנוע והגוסס (בינתיים בעיקר תרבותית).

המרחק גדול עד להשמיד את המדינה מבפנים? 1200 הרוגים ו250 חטופים לא היה Preview מספיק גרוע בשבילך? כי האירוע הזה קרה אמנם קודם כל כי החמאס רוצה לשתות לנו את הדם, אבל הוא גם קרה בגלל שהוא הרגיש שהוא יכול ושאנחנו פגיעים במיוחד בגלל כל החרא הזה עם הרפורמה וההפגנות.

Bianconeri ו-Lebron אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 25)

1. חייל שוקולד