נבחרת איטליה- חלום הדאבל תם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏29/5/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי קסאנו כבר אמרתי, הוא צריך לשחק מתחילת המשחק.
    אבל היום האיטיות של דל-פיירו בלטה מאוד במהלך המשחק, ובניגוד לו די נטאלה שחקן יותר זריז. אבל אתה יודע מה, בוא נשאיר את זה למשחק הבא, כי אחרי שני המשחקים הראשונים אני בספק בכלל אם שניהם צריכים לשחק. כי קמוראנסי וקסאנו שיחקו יותר טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/08
  2. משוגע בירוק Member

תקרא את ההודעה שלי קודם כל, רשמתי שהוא עדיף על שני החלוצים האנמיים האחרים, אבל אני גם חושב לא לתמוך בו... אין כאן שום דבקות טוטאלית ולא ראיתי הרבה פאשלות של דל פיירו היום... נגמר לו האוויר בסביבות דקה 70, אבל עד אז הוא מסר כמה מסירות טובות, הגיע למצבים טובים, אבל לא סיים כמו שצריך... סך הכל משחק פושר, אבל לפקפק בתרומה של דל פיירו לנבחרת לעומת החלוצים שנמצאים בה כיום מלבד טוני זה באמת מוזר...

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נטאלה היה השחקן הכי טוב של איטליה במוקדמות, ככה שהוא תרם יותר מטוני למשל.

* לא שאני מפקפק בתרומתו של דל-פיירו בנבחרת.

4. משוגע בירוק Member

שמעתי את הטענה הזאת, ראיתי כמה משחקים של איטליה במוקדמות והתלהבתי ממנו מאוד, אבל מוקדמות זה מוקדמות וראיתי אותו במשחק מול הולנד (ולא אני לא שופט לפי משחק אחד, אבל ביורו כל משחק מכריע ואין מה לעשות) וראיתי פיק ברכיים אחד גדול... אני לא מצפה ממנו להרבה אבל מעדיף את קסאנו ליד טוני בעיקר בגלל שהוא יוכל ליצור יותר מצבי הבקעה לטוני וגם אולי לנצל יותר טוב את כל ההורדות המדהימות שלו עם הראש והחזה... בכל אופן בקשר למשחק הבא - אני מסכים שלא צריך לפתוח עם דל פיירו, מה שכן חשוב להשאיר את אותה הגנה, למרות כמה טעויות היום.

דבר נוסף - עם כל הכבוד למערך הקשרים של דונאדוני, שלכולם יש אוריינטציה של שחקני מרכז מגרש, מלבד קאמורנסי שמשום מה מרגיש צורך גם הוא פתאום לשחק במרכז, ברגע שאיטליה מאבדת כדור ואפילו התקפה מסודרת של היריבה, אין גיבוי מצד הקשרים על האגפים, מה שיוצר מצב ששחקני היריבה פשוט בהתקפות רבות פשוט רצים לאורך קווי האורך של המגרש עד שמגיעים להתנגדות מצד זמברוטה או גרוסו שעייפים מאוד מהעליות להתקפה...

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטלקים שלי תרימו את הראש!

שופטים לא היו הורסים לנו טורניר אחרי טורניר, המאמנים שלנו לא היו הכי מבוקשים, השחקנים שלנו לא היו נקנים, הצעירים שלנו לא היו נגנבים, והילדים שלנו לא נחטפים, אם לא הינו הטובים בעולם!

בקשה מדונאדני: סבלתי מספיק, אנא גאל אותי מדל פיירו!

הערה לדונדוני: גם אי מעריך את פרוטה, אבל בהכנסה שלו במקום אמברוסיני היתה טעות גם הגנתית וגם התקפית. ראשית איבדו שחקן דומיננטי במרכז המגרש, מה שאיפשר לרומנים חופש מיותר לחלוטין כמעט בכל נסיון שלהם לתקוף. שנית, פרוטה לא תרם כמעט דבר להתקפה, אבל היצובו בחלק הקדמי גרם לפירלו להיות ביחד עם דה רוסי השחקן האחורי ביותר בקישור ואילץ אותו לעשות הרבה יותר הגנה מהתקפה.

קסאנו להרכב!

6. עומרן Member

סיכום המשחק

דונאדני למד לקח מהמשחק הקודם ובעצם החליט להעתיק את הטקטיקה ההולנדית של ואן באסטן ולשחק עם שתי קיצוניים ושחקן מאחורי החלוץ, אבל מה שעבד להולנד נגד איטליה וצרפת לא עבד לדונאדני, ככה זה כשאין קיצוני טבעי טוב בנבחרת.

קמורנסי , בדיוק כמו במשחק הקודם, נכנס לאמצע , צופף את המרכז שהתעבה בעזרת פרוטה שלא בא לידי ביטוי כשחקן מאחורי החלוץ. באגף השני דל פיירו שיחק יותר כחלוץ מאשר קיצוני, אך באגף הזה גרוסו המצויין עלה ותרם להתקפה.

עם הכניסה של קסאנו האיטלקים שיחקו פתוח יותר באגף שמאל כשגם קסאנו וגם גרוסו מרימים כדורים ללא הפסקה לעבר טוני ודל-פיירו.

השער המקרי של רומניה יכול לגרום לאלופת העולם לעוף כבר בשלב הבתים, למזלה ניצחה הולנד, באותו מערך בדיוק, כי ככה זה כשיש לך קיצוניים אמיתיים.

7. eran.m Member

מצטער לאכזב אתכם חברים אבל נראה לי שנקבל דה זה וו של יורו 2004 (שודיה ודנמרק סגרו דיל על תיקו שהעלה את שניהם לרבע הגמר) ההולנדים ככל הנראה (וגם בצדק למה להם לפגוש את איטליה או צרפת החזקות אם הם יכולים לקבל את ספרד הלוזרית בחצי הגמר) יפתחו רגלים (יתנו מנוחה לשחקניי המפתח) ויתנו ניצחון לרומניה שלא יעזור לאיטליה או צרפת.

נ.ב-מה יהיה עם ההתקפה שלנו כלכך הרבה הזדמנויות מול הולנד ורומניה ורק שער אחד.

8. {forza-haifa} Member

אני חושב דווקא שאיטליה שיחקה מצוין וקיבלה גול לא מחוייב במציאות ושופט שפסל גול ועוד כמה עצירות ניפלאות של השוער הרומני . ככה שאני רואה את איטליה מנצחת את צרפת וכנראה עולה לשלב הבא .

9. Giallorossi Member

אבל הבעיה היא שעכשיו זה כבר לא תלוי רק באיטליה.
    גם אם האזורי ינצחו את צרפת, רומניה עדיין תוכל לעלות אם תנצח את הולנד, שתעלה עם הרכב שני.

10. עומרן Member

אני לא חושב שהולנד תפתח רגליים לרומניה, הביקורות שואן בסטן מקבל מקרויף וחבריו על משחקו השמור עד היורו השתנו וגם הם מודים שואן בסטן מחזיר להולנד את הטוטאל פוטבול, כך שאני לא חושב שואן בסטן יעזוב את השיטה שלו, בטח שלא כשהוא יכול לדרוס עוד קבוצה שקלה יותר מרומניה וצרפת, ולקהמשיך לקבל מחמאות, ברגע שהוא יהפוך את המשחק לבלטי ספורטיווי הוא יחזור למקום שהוא התחיל לפני הטורניר.

ועוד משהו, גם אם איטליה תזכה ביורו דונאדני הולך הביתה, בתקווה לליפי שיחזור

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה באסה לכתוב הודעה חשובה בעייני ולראות אותה נמוגה מאחורי הדף השני. לכן אני אכתוב אותה שוב:

איטלקים שלי תרימו את הראש!

שופטים לא היו הורסים לנו טורניר אחרי טורניר, המאמנים שלנו לא היו הכי מבוקשים, השחקנים שלנו לא היו נקנים, הצעירים שלנו לא היו נגנבים, והילדים שלנו לא נחטפים, אם לא הינו הטובים בעולם!

בקשה מדונאדני: סבלתי מספיק, אנא גאל אותי מדל פיירו!

הערה לדונדוני: גם אי מעריך את פרוטה, אבל בהכנסה שלו במקום אמברוסיני היתה טעות גם הגנתית וגם התקפית. ראשית איבדו שחקן דומיננטי במרכז המגרש, מה שאיפשר לרומנים חופש מיותר לחלוטין כמעט בכל נסיון שלהם לתקוף. שנית, פרוטה לא תרם כמעט דבר להתקפה, אבל היצובו בחלק הקדמי גרם לפירלו להיות ביחד עם דה רוסי השחקן האחורי ביותר בקישור ואילץ אותו לעשות הרבה יותר הגנה מהתקפה.

קסאנו להרכב!

12. עומרן Member

אתה צודק, אבל אני לא חושב שנגד צרפת צריך לשחק עם אמברוסיני אלא עם קסאנו מאחורי טוני, דל פיירו על הספסל כג'וקר

13. תמיד דל-פיירו Member

חבל שצריך לקרוא הודעה טיפשית פעמיים...
    איפה בדיוק בזמן ששיחק קסאנו גרם לך לרצות אותו בהרכב?
    ה-20 מסירות שלו שהלכו לשום מקום?

לא יודע, אני שני משחקים ברצף צוהל בשנייה שקסאנו נכנס, מסביר לאבא שלי למה זה החילוף הנכון וכמה הילד פלא הזה הולך להציל אותנו וכל פעם מתבדה מחדש..
    רואה כדרורים מיותרים מול הולנד ומסירות ארוכות וסתמיות מול רומניה, בעיקר חושך!

שוב, אין ספק שדל-פיירו היה ביום חלש אתמול, ודי נטאלה גם היה בינוני מול הולנד.
    קאווליירלה,מצטער אם טעיתי בשם לא נגע בכדור ב10 דקות ששיחק ורק חיזק את טענתי שהוא פשוט לא מתאים כרגע לרמה הזאת.
    בוריילו עדיף שלא יכנס וטוני מניה בטוחה שביינתים לא הכניס כדור אחד לרשת ב180 דקות, ושהכניס כבר עוד פסלו שער חוקי!

בקיצור... אף אחד מהחלוצים שלנו כרגע לא מרשים!! אף אחד!!
    לא בא להגן על דל-פיירו, אין ספק שהוא לא מתאים לשיטת משחק ולסגנון של ההרמות...
    אבל למה נראה לך שמישו אחר יהיה יותר טוב???
    דל-פיירו כמו קסאנו הם גאונים, וחייבים להיות על המגרש, אחד כשחקן הרכב ואחד כאס על הספסל.
    משנה מי פותח ומי נכנס? לא חושב...
    בטח לא קריטי בשביל לכתוב הודעה פעמיים בא כתוב לגאול אותנו מדל-פיירו!
    לי יותר מנראה, בעיקר כי אני מכיר הודעות אחרות שלך, שזה סתם משו אישי נגד דל-פיירו ואתה פשוט לא חולה עליו, אני באמת לא מאמין שמישו פה חושב ששחקן התקפה אחר תרם יותר ממנו כרגע..
    כולם בינוניים, כמו כל איטליה בטורניר הזה!

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמברוסיני במקום פרוטה, וקסאנו במקום דל פיירו.

-------------בופון-------------
    גרוסו--קייליני--פאנוצ'י--זמברוטה
    ---דה רוסי--פירלו--אמברוסיני---
    ----קסאנו---------קאמורנסי---
    -------------טוני-------------

15. עומרן Member

אתה משחק עם 3 קשרים אחוריים, זה לא נכון במשחק שחייבים לנצח

גם קמורנסי לא צריך לשחק כשמשחקים דרך האגפים, הוא מאבד את האגף, נכנס לאמצע וכמו שהיה נגד רומניה כמעט כל ההתקפות הגיעו מהאגף השני, מגרוסו.

בכלל אני חושב שהשינוי הכי נכון שדונאדני עשה מהמשחק נגד הולנד הייה גרוסו, הוא היה טוב מאוד, תרם להתקפה, הרים לרחבה ובזמן שדל-פיירו רץ לאמצע לצד טוני הוא זה ששמר על האגף, מה שקמורנסי לא עושה כבר 2 משחקים