נבחרת איטליה- חלום הדאבל תם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏29/5/08.

1. yonmu Member

גורם ההפתעה? אולי גם הוא היה צריך לעלות עם דה סנטינס במקום בופון כדי להפתיע אותם?
    די נטאלה טוב יותר מקוואליארלה. אין שום הגיון בלעלות עם שחקן פחות טוב.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותו חילוף היו כבר 3 חלוצים על המגרש ומספיק נוכחות ליד השער הרומני. דווקא כניסתו של אמברוסיני מאפשרת לשני הקשרים המרכזיים שלידו (דה רוסי ופירלו) שידועים ביכולות התקפיות מדהימות, לצאת קדימה ובעזרת שלושת שחקני ההתקפה להכריע את המשחק. לצערנו זה לא קרה אך זה לא הופך את הפעולה של דונדוני לטיפשית.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין צורך לפרוץ דלת שפתוחה בפניך. אנחנו מקבלים את דעתך ומכבדים אותה, אני בטוח שגם דונאדוני. יותר מכך, אני מאמין שלא תתקשה למצוא מאמנים שהיו מחליטים כמוך במקרה זה. זה מה שנקרא גישה שונה למשחק או אם תרצה פילוסופית כדורגל שונה. מאמן שהיה נוהג בהצעתך יכל בהחלט להנות משער ניצחון שהיה מכתיר אותו לגאון כדורגל, אבל באותה מידה הוא יכל לקבל שער במתפרצת וכתוצאה מכך מודח ומפוטר בבושת פנים. דונאדוני לא רצה לקחת את הסיכון הזה (תאמין לי אם אותו הדבר יקרה ביום שלישי כאשר לא יהיה עוד משחק לתקן הוא יעשה כפי שאתה הצעת) הוא הלך על בטוח, שחקן שגם נותן לו יתרון במצבים הנייחים וגם שומר מפני המתפרצות של רומניה. מה שחשוב לי היה לומר הוא שאם אתה לא מבין החלטה מסוימת, כפי שלא הבנת את ההכנסה של אמברוסיני, אין זה אומר שהיא טיפשית או לא נכונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/08
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

צפירות הרגעה יצאו הערב מרומא כאשר נודע שאופ"א שמה קץ למפגשים עם הסקנדינבים המאיימים והפעם יש לנו חידוש בדמות סלובקיה!
    http://www.euro2008.uefa.com/imgml/officials/referees/259426.Xxx
    לובוש מיקל הוא השופט שישפוט את המפגש בין צרפת לאיטליה בעוד יומיים.

צ'זרה מאלדיני חימם לקראת המשחק שאמר שהוא מאמין שההולנדים יבואו ברצינות למשחק והוסיף שאם ואן באסטן רוצה לאמן באיטליה (לא הסתיר את רצונו לאמן את מילאן יום אחד וגם ההנהלה מעולם לא הכחישה זאת) שחוזהו באייאקס מסתיים אז כדאי לו לנצח את רומניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

בכל הנוגע לויכוח למשחק בין הולנד לרומניה אז אני מקווה באמת שההולנדים לא יהיו כאלה בוסרים עם הרומנים אבל לצערי בניגוד ל-2004 לא יהיה לי באמת על מה להאשים אותם. הדבר שבאמת מדאיג אותי זה שהמון זמן עבר מאז הפעם האחרונה שבה איטליה ניצחה את צרפת במסגרת 90 דקות, האיטלקים מאוד קשים עם לחץ ובכלל לדעתי נצטרך נס בשביל לעשות זאת ולהעפיל. באיטליה אגב מפרסמים שליפי כבר מחכה לחזור לספסל.

5. Henry AC Member

לדעתי במשחק בין צרפת לאיטליה יהיה תיקו
    ושתי הקבוצות הענקיות האלה שלפני שנתיים הגיעו לגמר המונדיאל
    יעופו בבושה ורומניה תעלה עם הולנד.
    לפי דעתי עד עכשיו לפי התצוגות שלהן במשחקים בכלל לא מגיע להן לעלות שלב.

6. אחד_מנתניה Member

נו מה אתה רוצה להמשיך בויכוח הזה? אני לא המאמן, אני בסה"כ מנסה להסביר את הצעד של דונאדוני. לו אני המאמן אולי הייתי משתמש בחילוף אחר. אבל הצעד של דונאדוני לגיטימי. זכותך לבקר את הדרך שלו אך זה לא בהכרח אומר שאתה צודק. במקרה שקוואליארלה היה כובש, היית טוען שדונאדוני גאון? נכון שלא. הצעד הזה לא הצליח אך זה לא אומר שחילוף אחר היה גורם לתוצאה להיות שונה.

7. yonmu Member

אין מאמנים שעושים צעדים שאי אפשר להסביר. אני לא אומר שדי נטאלה היה כובש, אבל אני פשוט אומר שברמת העקרון, די נטאלה אמור להיות מחליף לפני קוואליארלה.

8. עומרן Member

השופט ששפט את המשחק נגד רומניה הורחק מהמפעל.

אופא לוקחת אחריות על השופטים.

ובעניין די נטאלה, יכול להיות שהיה צריך להכניס אותו במקום קמורנסי, די נטאלה משחק על הקו הרבה יותר טוב

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי עיתונאי 'הגאזטה דלו ספורט' זה ההרכב שדונאדוני מנסה באימונים לקראת צרפת: 4-3-1-2: בופון - זמברוטה, פאנוצ'י, קייליני, גרוסו - דה רוסי, פירלו, גאטוזו - קסאנו - טוני, די נאטלה.

אני קונה.

10. FC_Bayern Member

שוב די נטאלה? דונאדוני רוצה בכוח שלא לעלות משלב הבתים?

11. yonmu Member

הרכב (ומערך) מצוינים. גאטוזו ודה רוסי יוכלו להסתדר נגד מאלודה וריברי. קסאנו בתור פליימייקר יהיה מעולה, והחוד הצפוי. טוב לראות את קאמו על הספסל, אבל חבל (אין ברירה, מה לעשות) שדל פי גם על הספסל.
    מה הבעיה בדי נטאלה? טוב יותר מקוואליארלה, קאמוראנזי, ובוריילו ללא ספק, ודל פיירו לא היה טוב נגד רומניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/08
  12. idos87 Member

איטליה כנראה תסיים את חלקה בטורניר מחר. המאמן דונאדוני מראה שאין לו יכולת להביא את אלופת העולם להישג באליפות אירופה. הוא העיף את השחקנים החשובים שהביאו את גביע העולם לאיטליה, מעלה הרכבים שאין בהם כל היגיון נגד נבחרות רומניה והולנד ואח"כ מתפלא שהוא לא מנצח. הוא פשוט הרס את נבחרת איטליה ואני לא אתפלא אם אחרי הטורניר הזה הוא יתפטר מהנבחרת.
    לדעתי רומניה תעלה מהבית, כי לאיטליה אין את הכלים לנצח את הצרפת וההיפך. הצרפתים והאיטלקים לא הגיעו לטורניר הזה וחבל, כי יכולנו לראות מהם הרבה דברים יפה. המאמנים על הקווים של הנבחרות האלו הרסו במו ידיהם את הטורניר לארצות האלו.
    איטליה וצרפת יסיימו בתיקו 0-0 או מקסימום 1-1. רומניה כנראה שתסחוט תיקו מהולנד לאחר שהאחרונים עולים בהרכב חסר למחזור האחרון בשלב הבתים.

13. piston Member

לדעתי רומניה תעלה, אבל לא מהסיבות הללו. כפי שראינו במשחק של שוויץ מול פורטוגל, כשיש קבוצה שזקוקה לניצחון, ולשניה אין על מה לשחק, אז הנצחון הולך לאלו שצריכים אותו.

מה גם שלהולנד יש אינטרס להעיף את איטליה וצרפת מהדרך, בכדי לא להתקל בהן בהמשך.
    גם צרפת וגם איטליה, במידה ויתאפסו על עצמן יכולות לקחת את הטורניר במידה ויעלו.
    רומניה לא.

14. idos87 Member

גם על יוון אמרו שאין מצב שהיא לוקחת את הטורניר לפני 4 שנים. ההפתעות במונדיאל הזה עוד לא הגיעו ואני מאמין שכן יהיו הפתעות אולי מצד טורקיה או מצד רומניה.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, אולי תספר לנו איזה מכוכבי המונדיאל דונאדוני העיף?