נבחרת איטליה- חלום הדאבל תם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏29/5/08.

1. yoni10 Member

אקווילאני ואמברוסיני להרכב, חובה!!

2. פרנקו בארזי Member

באמת שאני לא רוצה את אמברוזיני בהרכב.
    ההרכב שלי לרבע הגמר:
    בופון
    זמברוטה, קייליני, פאנוצ'י, גרוסו
    דה רוסי, אקווילאני, קסאנו בשמאל קאמורנסי בימין
    פרוטה מתחת לטוני
    חבל על הכרטיס הצהוב של גאטוזו, עבירה מיותרת באמצע שבאמת לא הייתה הכרחית, אבל גאטוזו זה גאטוזו... זה לא שלא ידענו שהוא יקבל צהוב.
    קשה לי לראות את ההתקפה שלנו בלי פירלו ששיחק פנטסטי היום,
    אבל אני בהחלט מעודד מהיכולת של דה רוסי שלטעמי לא עשה ולו טעות אחת. משחק נהדר שלו.
    הכי חשוב - קסאנו שיחק טוב. לקסאנו מגיע מקום בהרכב ברבע הגמר, עשה פעולות יפות מאוד בצד שמאל של ההתקפה ומיעט לאבד כדורים, הוא בישל כמה כדורים מצוינים ואף כמעט כבש.
    אני חושב שבסך הכל אנחנו צריכים להיות מעודדים מהחלק הקדמי - נכון, טוני לא כבש, אבל עם כמות המצבים שהיו לו אין לי ספק שמתישהו הוא יכבוש.
    מצד שני, נגדנו תעמוד ספרד. לצערי, במיוחד בלי גאטוזו ופירלו, ספרד נבחרת טובה מאיתנו, והיא גם שיחקה טוב מאיתנו עד עתה.
    מצד שלישי טוב לראות שהתחזיות הקודרות שלי לפני המשחק לא התממשו.
    פורצה איטליה! :aaa15:

3. yoni10 Member

לא הולנד העלתה אותנו לרבע הגמר, לא פירלו ולא דה רוסי אלא האיש שבחתימה שלי עכשיו ואדריאן מוטו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב שלי נגד ספרד :

--------------בופון--------------
    --גרוסו--קיילני-- פאנוצ'י-- זמברוטה-
    --דה רוסי----דה רוסי----דה רוסי----
    -------------דה רוסי--------------
    ---------דה רוסי---דה רוסי--------

כמו בשלב המוקדם, גם שלב הבתים התחיל עם נפילה שאחריה דונאדוני למד מהטעויות שלו ולא התעקש על רעיון כושל כמו שאפשר לצפות מהרבה מאמנים אחרים. לצערי זה לא מספיק בשביל לזכות בטורניר כל כך גדול והנבחרת עדיין לא מזכירה את המכונה של ליפי. הדבר שהכי בולט בחוסר נסיון של דונאדוני זה העברת סרט הקפטן מבופון לדל פיירו ובחזרה. פעולה בזיונית שלא הייתה קורת אצל מאמן מנוסה יותר. אין לי שום דבר רע נגד דל פיירו אבל הפעולה הזאת פגעה גם בבופון וגם בדל פיירו שהורד לספסל אחריי משחק אחד לא טוב.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

6. Giallorossi Member

דונאדוני נמצא כרגע בבעיה בגלל החסרון של פירלו וגאטוסו נגד ספרד.
    מעניין אם הוא ייתן לאקווילני לשחק, או יילך על הדרך הפחות 'הרפתקנית' ויעלה בקישור עם דה רוסי, אמברוסיני ופרוטה במרכז השדה (כשקאמרונסי יעלה בקישור ההתקפי במקום פרוטה).

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/08
  7. 亚历山大帕托 Member

כמה נקודות:

- קאסאנו ודה רוסי חייבים לפתוח בכל משחק.
    - עד סוף הטורניר (אוד עד שנצא ממנו) נסבול מהעובדה שאין לנו ג'וקר כמו פיפו אינזאגי שיעלה ברגעי לחץ וישים את הכדור ברשת. שלושה שערים ממצבים נייחים ללא תרומה של חלוץ אמיתי (נעזוב את השער שנפסל והפנדל שטוני הרוויח בצד).
    - אפשר ללכת עד הסוף עם הבלמים הקיימים, למרות שבלי קאנאבארו זו נראית הגנה אחרת לחלוטין.
    - אם מישהו יכול לזכות בגביע עבורנו, זה רק בופון.
    - דונאדוני צריך ללכת הביתה גם אם נזכה.
    - דומנק אפס מאופס, בתוך הפנים שלך יא גמד מכוער! שתיעלם מפני הכדורגל לעד!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/08
  8. אחד_מנתניה Member

לפני הכל אני רוצה להודות תודה גדולה לנבחרת ההולנדית שהפגינה הרבה ספורטיביות והצליחה לא לקלקל עם ניצחון על רומניה. תודה.

בופון - הוא אנושי בכלל? שכולם ימשיכו לדבר על צ'ך ( :aaarofl:) , קסיאס, ואן דר סאר וכו'... בופון השוער מס' אחד בעולם !

רביעיית ההגנה - בסה"כ ההגנה לא נתקלה לקשיים מול ההתקפה האנמית של הצרפתים, לכן גם קשה להחליט עד כמה אפשר לסמוך על ההגנה הזאת מול יריבה כמו ספרד. אומנם כל שחקני ההגנה שיחקו נקי מטעויות היום, אבל עדיין יש כמה שאלות סביב הכושר של זאמברוטה או פאנוצ'י ואפילו קייליני מבחינת הניסיון במעמדים גדולים. לא ההגנה האופטימלית ביותר, אבל כאשר קאנברו פצוע ומאטרצי ירד מנכסיו אין הרבה ברירות לכן אני מאמין שדונאדוני ימשיך לתת קרדיט לכל חוליית ההגנה ששיחקה בשתי המשחקים האחרונים. למרות זאת יתכן גם שינוי כלשהו לנוכח העובדה שדונאדוני אינו פוחד לשנות הרכבים כמו שהוא עשה זאת מול רומניה וצרפת, מה גם במשך הטורניר ראינו כמה ליקויים בהגנה האיטלקית ושינוי כלשהו לא יראה מפתיע. מילה על גרוסו, מוזר שלא ראינו את הפריצות שלו מהאגף השמאלי (יכול להיות הוראות טקטיות מדונאדוני?)

הקישור - פירלו לא יוכל לשחק במשחק הבא - אבידה קשה למרות היכולת הלא מספיק משכנעת שהוא הפגין עד עכשיו בטורניר. אין ספק מיהו בעל הבית של האיטלקים. לפירלו אין מחליף אמיתי בנבחרת כמו שאין לו גם מחליף אמיתי במילאן. אני רק מקווה שדונאדוני ישכיל לשנות את צורת המשחק בכדי להתגבר על החיסרון של פירלו במרכז המגרש. ולהפיק מחסרונו את המיטב.

גאטוזו יעדר מאותה סיבה. שיטה מטומטמת של פיפ"א , אופ"א להרחיק שחקן אחרי צבירה של 2 כרטיסים צהובים. האבידה של גאטוזו פחות קשה לנחרת אך משמעותית. לגאטוזו ברוך השם יש מחליף, אמברוסיני (בלוף, אבל נו מילא) האדיש , אומנם אמברוסיני הוא לא מסוג השחקנים המוטיבטורים אשר דוחפים את הקהל ואת השחקנים, אבל בצד ההגנתי אמברוסיני עלול להספיק מול הספרדים שבינינו - רבע גמר הגיע הזמן לעוף הביתה. דה רוסי מסתמן כבאנקר, גם היום הוא היה מצויין כרגיל. בקשר לאיש שישלים את שלישיית הקישור כנראה שזה יהיה אקווילני/פארוטה קשה להמר, אין לי העדפה מיוחדת, מה גם אצל דונאדוני הכל יכול להשתנות ברגע האחרון.

ההתקפה - טוני גם הוא באנקר, למרות האנמיות עד עכשיו כרגע הוא האיש ללכת איתו עד הסוף ומלבד הסיומת טוני כבר הראה שהוא מסוגל להגיע/ליצור מצבי הבקעה, אני אופטימי. חוץ מזה המחליף שלו הוא בוריילו אז...

נשארו עוד שני עמדות - המתחרים הם : קאסנו, דל פיירו, קאמורנסי, פארוטה, די נאטלה מחמישה יוצא... שניים.

העדפה אישית : דל פיירו ופארוטה או בעצם לא יודע, מה שבטוח אני רוצה לראות את אלכס בהרכב.

דרך אגב שכחתי לשאול מה איך עבר המשחק על קאסנו האליל, משיח, פנומן ...? לא נוריד מערכו, אין לי ממש טענות אליו, אבל לעשות ממנו משהו שהוא לא... - קצת מוגזם.

עוד מילה על דונאדוני אחרי הפתיחה מול הולנד, הוא רק הולך ומשתפר. באמת לא אפס כמו שעשו ממנו.

פורצה איטליה :aaa15:

דומנק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx

9. JR-Riquelme Member

איטליה לפרקים שיחקה כמו איטליה הגדולה ושטפה את המגרש בכדורגל מעולה, אבל עדיין יש הרבה מקום לשיפור.
    גנראה שכמו במונדיאל שכולם בשלב הבתים צחקו על איטליה היא גרמה לכולם לאכול את הכובע, זה אולי יקרה עכשיו, למרות שכבר אמרתי שעם ההגנה הזאת של איטליה היא לא תגיע רחוק.

חבל על רומניה שהיו רחוקים פנדל מעלייה, אבל מה זה משנה עכשיו... העיקר שיהיה רבע גמר כל כך איכותי בין איטליה לספרד.

אה והעידרות של פירלו מול ספרד תהיה כל כך משמעותית...

אני אומר תתכוננו לבונקר איטלקי אמיתי.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שכרון החושים של הניצחון, צריך להגיע שלב ההתפכחות. מה הלאה?
    יש לנו את ספרד ביום ראשון ולדעתי, זאת המשוכה הכי גדולה שנשארה לנו. אני באמת מאמין שאם נצליח לעבור את הספרדים, נחזור הישר לעמדה הטבעית שלנו כפייבוריטים, כיאה לאלופת עולם.
    ניכר שבמשחק הראשון מול ההולנדים היינו בהלם והייתה בעיה מנטלית קשה בנבחרת לנוכח ההיעדרות של הקאפיטנו. התיאום בהגנה היה מחפיר וכבר במחצית היה ברור שנעשו כמה טעויות גדולות מאוד בבחירת ההרכב. מאז היו לנו 2 משחקים שבהם ההגנה התייצבה ובכל יום שעובר, התיאום בין פאנוצ'י וקייליני הופך לטוב יותר. פה אני מגיע לנקודה שלי - מה שלא הורג, מחשל. מישהו יצטרך להרוג אותנו ומהר, כי אם לא, החישול הזה שאנחנו עוברים, ייקח אותנו בחזרה למצב שהיינו בו לפני חודש: הנבחרת הכי טובה בעולם.
    השחקנים צוברים יותר ויותר ביטחון לאחר הפגיעה המוראלית שהגיעה עקב הפציעה של קנאברו, התיאום ההגנתי משתפר ובסופו של דבר, אם איטליה ב-50% מהיכולת הרגילה שלה צלחה את בית המוות, מה יקרה כשהיא תגיע ל-80% או יותר?
    אני מאמין גם שסטטיסטיקות מתיישרות בסופו של דבר ושאיכות אמיתית סופה להתגלות לאורך זמן. אם וכאשר נפגוש למשל שוב פעם את ההולנדים, אחוז ניצול המצבים הכמעט מושלם שלהם נגדנו לא יחזור. כנ"ל לגבי טוני. הוא מחמיץ בכמות מצטברת שמתאימה יותר לחצי עונה, ולא ל-3 משחקים. זה חייב להתיישר. השאלה היא, מתי?
    אם נעבור את ספרד, הביטחון יהיה בשמיים, פאנוצ'י וקייליני יהפכו לצמד מאיים לאחר שהצליחו לצאת בשלום מהמפגש עם ההתקפה הספרדית הקטלנית, נשאב עידוד מהחזרה של פירלו ורינו ונהיה מרחק 2 משחקים מהתואר. יהיה קשה מאוד לעצור אותנו במצב כזה. הבעיה היא שאנחנו לפני המשחק מול ספרד ולא אחריו. התיאום עדיין לא מספיק, היכולת עדיין לא נמצאת בשיאה ואנחנו חסרים 2 שחקנים משמעותיים. זה המבחן הכי גדול שלנו.
    לא? לא.
    כן? הולכים עד הסוף ומביאים את הגביע לרומא.

FORZA RAGAZZI!

11. Andrea21 Member

אח איזה כיף,

איזה כיף ללכת ב6 בבוקר לעבודה עם חיוך של מטומטם על הפרצוף,איזה כיף לצעוק לבוס שלי - We qualified to the next stage!!!

הבוס שלי שואל אותי כמובן - Did they do any dive? (אני נמצא באוסטרליה,והאוסטרלים לא שוכחים את הצלילה של גרוסו)
    ואיזה כיף לענות לו - לא!!

הלאה,
    האבידה של פירלו במשחק נגד ספרד מלחיצה מאוד,גם איתו הייתי די לחוץ ממפגש איתם,אז בלעדיו אני לחוץ כפליים,רינו עוד מילא,אפשר להתגבר עליו,אך לפירלו אין מחליף.
    אני די סבור שרביעיית ההגנה שלנו לא תשרוד את המפגש מול ספרד עם שער נקי,אז טוני,הגיע הזמן לשים את הכדור ברשת,כי אם נחמיץ בסיטונאות כמו עד עכשיו,אני לא מאמין שנשרוד את רבע הגמר הזה.
    אני רוצה את אקווילני בהרכב במקומו של פירלו ואת אמברו במקומו של רינו.נקווה לטוב.
    לפחות בעמדת השוער אפשר להיות רגועים,בופון אלוהים!שוער מספר אחת בעולם ללא עוררין.

12. פרנקו בארזי Member

אני לא מבין למה כולכם כל כך רוצים את אמברוזיני בהרכב.
    גם כשהוא שיחק השנה במילאן הוא לא היה ממש מצטיין
    גם נגד רומניה (או שזה היה נגד הולנד? אני לא סגור על עצמי) הוא הרבה לאבד כדורים ולחסל לנבחרת שלו עצמו התקפות.
    קסאנו אתמול שיחק באגף השמאלי ממש של הקישור, עשה את כל הפעולות שקשר אגף עושה - קיבל כדור, עשה דריבל/מסירות מהירות והרים כדור לרחבה.
    אני בהחלט מעדיף קישור כזה -
    דה רוסי ואקווילאני במרכז הקישור, קאמורנזי בימין, קסאנו בשמאל ופרוטה כמעין חלוץ שני מתחת לטוני.
    אני מניח שהברירה כאן היא בין אמבורזיני לאקווילאני, עם כל הכבוד והאהבה לאמברוזיני, לדעתי אקווילני יעשה את העבודה טוב יותר על אף חוסר הניסיון.

אגב, אני בכלל לא בטוח שלפרוטה מגיע מקום בהרכב. נכון, הוא לא היה רע, אבל הוא לא עשה יותר מדיי והיה די אפור.
    אני חושב שמגיעה הזדמנות לדי-נטאלה, ואם לא אז לקוואליארלה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.corrieredellosport.it/images/75/C_3_Media_341275_immagine.Xxx

איך אפשר בלי זה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. yonmu Member

אמברוזיני דווקא כן הצטיין במילאן, לפחות יחסית. הוא היה טוב יותר מגאטוזו העונה בהרבה.
    ההרכב שלי לספרד (אל תשכחו איזה מרכז קישור נצטרך לשבור להם):

---------------בופון----------------
    ---גרוסו--קייליני--פאנוצ'י-זמברוטה---
    -----דה רוסי--אקווילאני--אמברוזיני---
    --------------קסאנו--------------
    -----די נטאלה-------טוני---------

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאני רואה כרגע הבעיה הגדולה ביותר של איטליה מול ספרד תהיה בכך שאם נמדוד את מהירות השיא של קייליני ונחבר אותה למהירות השיא של פאנוצ'י יחד אולי נקבל את המהירות של וייה או טורס, אולי. זאת אומר, שאם החלוצים של ספרד ימצאו עצמם מול הבלמים שלנו כאשר שטח לפניהם נהיה בבעיה. כיוון שבלמים מהירים לא נוכל להמציא מעכשיו עד יום ראשון הפתרון הנכון יהיה לעבות את מרכז המגרש על מנת למנוע כל נסיון של הספרדים להכניס כדורי עומק לחלוצים ולכן אולי יהיה נכון לוותר על אקווילאני ולהרכיב את פרוטה ברכז הקישור לצידם של דה רוסי ואמברוסיני כדי שזה יתרום לסגירת הקישור ההתקפי של ספרד. יחד עם זאת, אם נלך על קישר אפור אפשר יהיה לשחק עם שלושה חלוצים כדי שאלה ינסו לנצל את החוליה החלשה יותר של ספרד ההגנה מכאן שלדעתי, לפחות כפי שאני מנתח את המשחק כרגע ההרכב האידיאלי יהיה כזה: בופון - זמברוטה, פאנוצ'י, קייליני, גרוסו - אמברוסיני, דה רוסי, פרוטה - קסאנו, די נאטלה, טוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/08