נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. alexshw Member

לפחות הוא שיחק. לא מעט שחקנים צעירים בגילו מסתפקים ביציע או ליגת המילואים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/13
  2. Kompany Member

התחלתי לתפוס חזק מטאוסנד, לא לשווא הוא מועדף על פני לאמלה שניקנה בסכום ענק, סופסוף שחקן קו רב גוני ומוכשר מאוד.

בקשר למשחק, ברור שמול ניבחרות כמו גרמניה, ספרד והגדולות של דרום אמריקה אנגליה תקבל בראש עם הקישור שפתח מול מונטנגרו אבל לבית הזה זה אמור להספיק.
    קאריק
    ווילשר, ג'רארד
    סטארידג', רוני, טאוסנד

ההרכב האופטימלי לדעתי בקישור ומעלה.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרידג' בכנף שמאל? עדיף על הספסל. אותו מערך כמו מול מונטנגרו רק עם ווילשר בשמאל ונגיד שקאריק במקום למפארד, זה כבר יותר הגיוני. גם ככה ווילשר משחק בכנף בארסנל ועושה שם עבודה טובה, ומאחוריו יש את ביינס המצוין כך שהוא יכול לעזור לקישור המרכזי הרבה.

4. Rushie Member

סטרלינג עוזב את המחנה של הנבחרת הצעירה כדי להצטרף לבוגרת לקראת המשחק מול פולין. מחליף את קלברלי הפצוע.

5. Kompany Member

צודק, תחליף מקומות בין טאוסנד שמצויין עם 2 הרגליים וסטארידג' שהוכיח את עצמו בכנף ימין (למרות שהוא מעדיף את עמדת החלוץ, אין מה לעשות, הוא לא רוני ולשחק 4-2-3-1 כאשר רוני משחק מאחוריו זה מגוחך כי הקישור האחורי של אנגליה הוא פשוט לא מספיק טוב בשביל לשלוט במרכז המגרש עם שני קשרים אחוריים בלבד).

בקשר לווילשר, מקומו אך ורק מעל קאריק ולצד ג'רארד. הוא לא משחק בכנף של ארסנל בכלל למעט מקרים חריגים (גל פציעות) וכל החבילה המוכשרת הזאת שווילשר מביא באה לידי ביטוי הכי טוב בקישור האחורי.

ההרכב המלא:
    הארט
    ביינס, ג'אגיילקה, קהיל, ריצ'ארדס
    קאריק
    ג'רארד, ווילשר
    טאוסנד, רוני, סטארידג'

6. Mellow29 Kopite

לנבחרת הזו כרגע אין קשר אחד שנמצא בפורם נורמלי, אז להעלות שלושה בהרכב? כמו שג'רארד נראה העונה הוא לא צריך להיות בהרכב, ווילשר וקאריק גם לא מציאה גדולה.

מי שכן נמצא בכושר מצוין הם רוני וסטארידג', הם צריכים לשחק שניהם בחוד - בעמדה האידיאלית שלהם. לא להעביר אחד מהם לאגף או למרכז. אח"כ צריך לחשוב מי ישחק סביבם. טאונסנד נראה חד, בצד השני הייתי הולך עם מילנר שיכול לעזור לקישור. ה-442 הזה יכול להראות סביר כל עוד יש שני חלוצים בכושר כ"כ טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/13
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא בחור צעיר שנמצא בכושר טוב ויכול עוד להגיע רחוק, אבל יש לו לא מעט ליקויים במשחק ודווקא בתיאור רב גוני לא הייתי משתמש לגביו. בגדול הוא מצליח לייצר מצבים בעזרת הדריבל שלו בעוד יכולת מסירה משובחת מדי אין לו, הוא לא מספיק מדויק שזה מגיע לאיום ממשי על השער וגם בחלק ההגנתי הוא צריך לתרום יותר מהעמדה ההתקפית בה הוא משחק.

8. חוצפן חיובי Member

אם הדיון הוא על הרכב אידאלי ולא לעכשיו אז וולקוט די באנקר באגף ימין. גם צ'מברליין (צריך לראות איך הוא יצא מהפציעה) מועמד לאגף.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתחילת העונה ווילשר משחק בשמאל, אתה רואה את ראמזי או פלאמיני יוצאים מההרכב של ארסנל? אני לא, על כן הוא גם ימשיך לשחק שם...

10. חוצפן חיובי Member

סליחה, אבל אתה לא יודע על מה אתה מדבר...
    וילשייר התחיל את העונה בקישור האחורי ושיחק שם בשלושת משחקי הליגה הראשונים ובמוקדמות ליגת האלופות. אחרי שכל הקיצוניים של ארסנל נפצעו (וולקוט, צ'מברליין, פודולסקי וקאזורלה) הוא עבר לשחק בשמאל בלית ברירה. אם יש באנקרים בארסנל זה וולקוט וקאזורלה יחד עם אוזיל בקישור ההתקפי ואחרי שהם יחזרו אין סיכוי שהוא ישחק שם. או שהוא ישחק בקישור האחורי או שהוא יהיה על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/13
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומד על טעותי לגבי 'כל העונה', השלכתי על המחזורים שכן ראיתי של ארסנל והנחתי שהוא התחיל שם את העונה.
    בכל אופן, אתה באמת חושב שהוא ירד לספסל בשביל קאסרולה/וולקוט? אני לא כזה בטוח.

12. חוצפן חיובי Member

אין פה שאלה בכלל. הוא בכלל לא משחק טוב בעמדה הזאת, שניהם עולים עליו בעשר דרגות. גם לפני המחליפים שלהם, צ'מברליין ופודולסקי, הוא לא ישחק. או שהוא ישחק במרכז הקישור או שהוא לא ישחק בכלל.

13. Kompany Member

זה בדיוק העיניין, מפני שהקישור האחורי הוא לא כזה איי איי איי צריך להרבות בשחקנים שם. אני לא מבין את החשיבה שלך. ואם מדברים על הרכב לברזיל נכון לכושר הנוכחי אז זה ההרכב שרשמתי כאשר יש לקחת בחשבון כמובן את וולקוט.

בקשר לאוהד ליברפול השני, סקאוזר טומי, אין לך מושג בכל הקשור לארסנל אני רואה נכון? ראמזי ישחק באגף הרבה לפני שווילשר ישחק באגף. עכשיו עם חזרתו של ארטטה אני רואה את ראמזי עובר לשחק בשלישיית הקישור הקדמי כאשר הספרדי ישתף פעולה עם פלאמיני (אלא אם ונגר ירצה הרכב יותר התקפי עם ווילשר ע"ח הצרפתי). וכמו שחוצפן חיובי השיב לך, במקרים בהם כולם כשירים (וולקוט, קאסורלה, פודולסקי, צ'מברליין) ווילשר לא ישחק בעמדה שאתה טוען שהוא משחק מתחילת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/13
  14. JohnTerry26 Member

בשביל המשחקים מול נבחרות חזקות מאנגליה או שוות לה אני דוקא חושב שקומפאני הציע הרכב טוב. אם שחקני מרכז השדה לא באותה רמה של היריבה אז צריך לדעתי לנסות להקשות עליה כמה שיותר כדי שלא תהיה טיילת באמצע והכדור יהיה רק אצלה, 3 שחקנים שמתמקדים במשימות במרכז השדה זה בעיני חשוב יותר משסטארידג' ישחק בתפקיד האהוב עליו. במשחקים כאלו אנגליה תעבוד רוב הזמן על מתפרצות ומעבר מהיר להתקפה במילא, ככה שסטארידג' יכול להשפיע גם בצורה הזאת עם המהירות שלו, והוא כבר הראה בצ'לסי שהוא יודע לכבוש מהעמדה הזאת.

15. Mellow29 Kopite

היות ולאנגליה אין מערך או סגנון יחודי שהיא מבצעת בצורה טובה, אני לא חושב שחייבים להידבק ל-451 הזה. אני לא שולל את האפשרות שעד ברזיל המערך הזה עם שלושה קשרים יהיה האופטימלי, אבל בסיטואציה הנוכחית - בדיוק בגלל שלאנגליה אין את הכלים להכתיב את הקצב או לשלוט במשחק - אני לא חושב שצריך לפוצץ את מרכז הקישור בשחקנים סתם כך. זה לא יעזור לשים שלושה קשרים כששניים מתוכם הם די סטטיים (ג'רארד ולמפארד). מה לאנגליה יש כרגע להציע במרכז הקישור, בהסתמך על פורם ולא על שם? קאריק ובארקלי זה שני השחקנים היחידים שנראים יחסית טוב מתחילת העונה.

אם יש לאנגליה שני שחקנים מעולים (בנקודת הזמן הספציפית הזו) בהתקפה - על זה צריך לשחק. מילנר ו-וולקוט משני הצדדים של הקישור אמורים לעזור לעשות את העבודה השחורה. יש לזה פוטנציאל התקפי הרבה יותר טוב מאשר העוד 3-4% פוזשן שאנגליה תגרד אם תציב קשר שלישי.

אם תשים את סטארידג' באגף ורוני לבד בחוד ב-451, כולנו יודעים איך זה כבר יראה. הראשון ישאר תקוע על קו החצי כדי לעשות הגנה, והקשרים יעיפו כדורים ארוכים לרוני שינסה לרדוף אחריהם. been there, done that.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/13