נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Mellow29 Kopite

לאנגליה יש סגנון "נכה" אבל גם קשה לצפות ממנה למשהו שונה... זו לא נבחרת ברמה הטכנית של ספרד או ברזיל, והמאמן שלה בטח לא מאמין בסגנון הזה, אז מתבקש שהיה סגנון ישיר סטייל מנ' יונייטד.

סמולינג (וכך גם קלי, שהיה בסגל בתקופות מסוימות) הוא בלם ולא צריך לשחק כמגן ימני, אבל אני מכיר בכך שזה אילוץ בגלל שג'ונסון ו-ווקר לא היו זמינים. הבעיה היא שגם השניים האלה הם לא מאוד יציבים בכל מה שקשור להגנה. קול או ביינס בצד שמאל זה טוב מאוד, בצד ימין זו כמעט תמיד תהיה פשרה.

קאריק, טאונסנד, וולקוט, ווילשר, ג'רארד, רוני, סטארידג', אולי שחקנים נוספים שיתנו עונה טובה - יכול להצליח בטורניר קצר. מי יכול לתת קרב לקיהייל וג'אגיילקה, לא ברור. השמות הצעירים כמו ג'ונס, קלי וריצ'ארדס לא כשירים וגם לא ממש מחכים לתת להם הזדמנויות בקבוצות שלהם.

2. פול סקולס Member

אם יצליח להימנע מפציעות ואם דיוויד מויס יבין שפרדיננד צריך לרדת עמוק ברוטציה של הבלמים שלנו, סמולינג יכול לקבל הזדמנויות יפות בתור בלם ביונייטד (לא בהרכב הקבוע, בכל זאת יש את וידיץ' ואוואנס) ואולי כך לקבל את האמון של הודג'סון.

פיל ג'ונס, מוכשר ככל שיהיה, לא עושה עליי רושם כמישהו שבתוך פחות משנה ישתנה מקצה לקצה בכל מה שקשור לבגרות, מודעות במיקום ההגנתי וכל מה שדרוש מבלם שנותן שקט לחוליית ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/13
  3. חוצפן חיובי Member

הדירוג למונדיאל ייקבע ע"פ דירוג פיפ"א של חודש אוקטובר. אנגליה תקבל נבחרת אחת מהדרג הראשון (ברזיל, ספרד, גרמניה, ארגנטינה, בלגיה, שוויץ, קולומביה ואורוגוואי), ועוד שתי נבחרות מדרגים איזוריים (כנראה אחת מדרום אמריקה/אפריקה ואחת מאסיה/צפון אמריקה).

4. alexshw Member

לדעתי אנגליה יכולה לקבל את איטליה/הולנד אם ראש הבית שלה מדרום אמריקה

5. חוצפן חיובי Member

כנראה שלא. יש דרג אחד של 8 המדורגות הראשונות, אבל שאר הדרגים הם דרגים איזוריים. דרג אחד יורכב מנבחרות אירופיות בלבד. אמנם, יש 9 נבחרות אירופיות לא-מדורגות, ולכן נבחרת אירופית אחת לא תהיה בדרג האירופי, ותקבל ראש בית דרום אמריקאי, ועוד נבחרת אירופית לא-מדורגת אחרת. אבל פיפ"א ידאגו שהנבחרת הזאת תהיה חלשה, כדי לא ליצור בית מוות של ברזיל/ארגנטינה/קולומביה/אורוגוואי ועוד שתי אירופיות בכירות. ב-2006 היה בדיוק אותו דבר - 9 נבחרות אירופיות לא מדורגות - ופיפ"א הוציאה את סרביה כי היא דורגה אחרונה בדירוג פיפ"א מבין ה-9. פיפ"א הגרילה אותה תחילה לבית שבו המדורגת לא אירופית: האפשרויות היו ברזיל, ארגנטינה ומקסיקו, היא קיבלה את ארגנטינה ובהמשך את הולנד וחוף השנהב.

לסיכום, אנגליה תהיה כמעט בוודאות באותו דרג עם הולנד, איטליה וגם צרפת ופורטוגל (אם תעלנה). היא מקסימום תקבל נבחרת דרום אמריקאית, ועוד נבחרת אירופית מדרג ב'.

6. oranfu Member

מסתבר (פירסום במירור עם ציטוטים) שהודג'סון כינה את טאונסנד במחצית המשחק "קוף", בבדיחה כמובן. הוא אמר לסמולינג "FEED THE MONKEY". כמובן שזה בדיחה, לא התכוון לפגוע ולא התכוון משהו גזעני, חלילה. אני מצפה לראות איזה עונש הוא יקבל, כי הבנו כבר שהקונטקסט לפי ההתאחדות לא חשובה, מה שחשוב הוא שאסור להתבטא ככה. אני גם מחכה לראות איך התקשורת באנגליה תצלוב את הגזען המלוכלך.
    אם סוארז היה קורא לשחקן שחור קוף, גם אם בתור בדיחה, הוא היה מושעה לכל החיים באנגליה.

כמובן שמיותר לציין שכבר בכתבה עצמה, הודג'סון מכונה "אדם נאור"...

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13
  7. Mellow29 Kopite

אני לא חושב שיש פה איזשהו עניין או שהודג'סון צריך לקבל עונש. זה יהיה עוד נצחון של התקינות הפוליטית (בגרסתההמטומטמת) על השכל הישר וההגיון. אני לא מחבב את הודג'סון, וחושב שסוארז נפגע מהליך משפטי מאוד לא הוגן, אבל אין טעם לחזור על העוול הזה שוב כשברור שאין פה שום כוונה גזענית.

אהבתי את הבדיחה, אגב.

8. oranfu Member

בעיקרון גם אני לא חושב שיש פה משהו חוץ מבדיחה, אני לא חושב שהוא גזען או שהתכוון להתבטא בצורה אומללה. אבל הצביעות מטריפה אותי. כל העיתונאים בטוויטר ממהרים להגיד שאין שום דבר פסול וזה בדיחה שמתייחסים לזה בכלל. כולנו יודעים איך היו התגובות שלהם אם זה היה סוארז.

כל כך מתאים לאידיוט הודג'סון למלמל משהו מטומטם. מדהים אותי כמה האנגלים כאילו לא מכירים אותו. כאילו זה רק אוהדי ליברפול ששמו לב כמה הבנאדם הזה טיפש ואיזה התבטאויות אומללות יש לו.

9. Mellow29 Kopite

מה שאמור להטריד את האנגלים זה המסר שהמנג'ר מעביר לשחקנים שלו בהפסקה. תרגום הבדיחה לעברית (באדיבות וואלה! ספורט):

מה הודג'סון אומר בעצם לסמולינג? אתה חסר תועלת, תמסור את הכדור לקוף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. oranfu Member

לפחות הוא מתקדם מבחינת הטקטיקה שלו. עד המשחק הזה זה היה FUCKING LAUNCH IT!

עכשיו מסתבר שהודג'סון לא באמת סיפר את הבדיחה, אלא פשוט אמר FEED THE MONKEY.
    אז אחרי שקודם ההתאחדות אמרה שבקונטקסט של הבדיחה לא היתה פה שום בעיה (בניגוד למקרה סוארז), היום מתברר שלא היה שום קונטקסט והתירוץ של הבדיחה נאמר ע"י הודג'סון בדיעבד. הוא קרא לשחקן שחור קוף. אחר כך הוא שיקר בנוגע למה שהיה שם.
    סוארז היה מורחק מאנגליה לכל החיים. מה יעשו למאמן נבחרת אנגליה? אני מנחש שכלום.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/13
  11. alexshw Member

בראהינו וקליין עם זימוני בכורה לנבחרת.
    דאונינג חוזר לסגל. WTF???

12. oranfu Member

התקשורת האנגלית מנפחת אותו שוב אחרי שהצליח לתת איזה 2 קרוסים ולהבקיע גול.
    לגמרי שחקi של הודג'סון, אגב.

בראהינו וקליין (המגן הימני האנגלי הכי טוב, לא שזה כזה קשה) הם זימונים טובים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/14
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסגל המלא?

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

8 נגרים, 5 פחחים, זגג, 3 שחקני אגף שיודעים לרוץ ממש ממש מהר ואולי עוד בלם או שניים עם ראש אקסטרה לארג'.

EsheD, golding, Franco ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. alexshw Member