נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. oranfu Member

סטארידג' היה פצוע, וולבק היה פצוע. איזה חלוץ אנגלי עשה (אפילו קצת) כותרות מתחילת העונה? וארדי. יש בכלל עוד חלוצים אנגלים בליגה הראשונה באנגליה?

המאמן הכי גרוע באירופה ובנאדם קטן ועלוב.

2. k_700 Member

שוב אנחנו מדברים על הדגנרט הכי זקן וסנילי בביזנס.
    לכם זה נראה הגיוני שחרף כל האילוצים הוא נתן אמון בקיין וזימן אותו בכל פעם ופעם לי זה ממש לא נראה טריוויאלי.
    כמו שוארדי אצלו שחקן סגל קבוע, כמו שדלף אחרי הופעה וחצי טובות בתחילת העונה שעברה כבר באנקר אצלו, כמו שקלברלי אחרי הופעה אחת טובה העונה כבר חזר לסגל, ככה לא הייתי מופתע אם צ'ארלי אוסטין היה מוצא את עצמו באנקר בעונה שעברה או איזה קימבון של וולקוט כחלוץ ווארדי ואגבונלהור כאופציות לאגפים.
    הכל אפשרי עם הקוקי הזה.

ברור לי לגמרי ששפיכת הזרע ההמונית שמתרחשת עכשיו אחרי קמפיין מוקדמות של 30 נקודות בבית הכי קל זה אחיזת עיניים אחת גדולה וברור שזה הולך להתפוצץ בעיניים של כולם ביורו.

3. nadav_999 Member

חשבתם אולי על העובדה שכמה שקשה להגיד את זה,השחקן האנגלי כיום בינוני לחלוטין,טבעי שנבחרות שאין בהם באמת ״כוכבים״ תראה תחנת רכבת וזימוניים הזויים (ראה ערך גוטמן בנבחרת ישראל.)
    דיי ברור לי שנראה שוב כדורגל שבלוני וחסר תעוזה כי כנראה שמקבלי ההחלטות חושבים שזה מה שהסגל הזה שווה,אחרת ליצן כמו הודגסון בכלל לא היה מקבל את הג׳וב הזה,ובטח שלא ממשיך אחרי הביזיון בברזיל.

4. k_700 Member

זה סתם תירוץ עלוב.
    כן הדור הזה לא מגרד את הדור הקודם מבחינת הכשרון שלו ואז מה?? כמה הסגל קוסטה ריקה היה יותר טוב? ושל ארה"ב? ושל פורטוגל ביורו הקודם?הזימונים שלו הזויים כמעט תמיד לא כי אין לו כוכבים או שהוא לגמרי חסר אופציות כי כזה הוא, מאמן הזוי.

הנבחרת נראית כמו שהיא נראית במאני טיים לא כי פתאום השחקנים ששם שכחו לשחק אלא כי המנג'ר הזה הוא בדיחה עצובה.
    וארדי, דלף, קלברלי אפילו פיל ג'ונס ששלוש שנים לא מצליח לחבר 2-3 משחקים רצופים בלי למתוח איזה שריר הוא באנקר בסגל שלו ולא משנה גם אם נפצע לפני כן לחודשיים.

סטארידג' מצד שני? לא..לא דחוף לחשוב לזמן אותו, יש וארדי ועוד מעט הבייבי השני שלו, וולבק, יחזור גם הוא.

5. nadav_999 Member

שלא תבין לא נכון,כל קשר בין העגל הזה לכדורגל הוא מקרי בהחלט!
    אבל אתם מגזימים עם הביקורת על הזימונים שלו,במיוחד שהשחקנים שלנו עשויים מזכוכית ונפצעים כל חודש אחד אחרי השני,אין לו היצע כל כך גדול של שחקנים מוכשרים שהוא יכול לקחת ממנו מישהו שעדיף על וולבאק בעמדת החלוץ (כשסארידג פצוע),עדיף את זה מאשר לשים את תיאו וולקוט בחוד.
    אגב,אני לא הייתי רוצה להתחלף עם קוסטה ריקה,שהסיכוי שיגיעו לרבע גמר מונדיאל שוב הוא בערך כמו הסיכוי שאנחנו נקח איזה טורניר גדול בעשר שנים הקרובות.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולקוט כחלוץ דווקא נראה לי כמו אופציה סבבה לגמרי יחסית (עדיפה על וולבק גם). עושה תנועה נהדרת בלי כדור ופותח הגנות עם המהירות שלו.

בכל מקרה כל אנגליה צריכה לקוות לעונה מחוסרת פציעות של סטרידג'. עם התקפה שכוללת אותו ושניים מבין סטרלינג/וולקוט/צ'מברליין, אולי נצליח לגנוב איזו תוצאה אחת יפה בנוקאאוט.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שאתם מבקרים הרבה את הזימון של קלברלי ואחרים..אני באמת שלא מעודכן במה שקורה איתו רק זוכר את התקופה שלו ביונייטד.
    איך הוא עד עכשיו באברטון?

8. alexshw Member

בעיקר פצוע

9. nadav_999 Member

תעשה לי טובה,וולקוט חלוץ זאת שערוריה! זה שבן אדם יודע לתת גולים לא הופך אותו לחלוץ,אין לו שום סקילס של חלוץ מלבש התנועה והמהירות שלו,מה גם שהסייז שלו ממש לא מתאים לעמדת החלוץ.
    נקווה שסאטרידג לא יפצע עד הקיץ ואז אני מאמין שאפילו הינשוף יבין שהוא האופציה הכי טובה בחוד של הנבחרת

10. k_700 Member

וולקוט כחלוץ הבקיע אם אני לא טועה 13 שערים ב14 משחקים שפתח.

וולבק שמבחינתך הוא פתרון אבסלוטי לעמדת החלוץ(ומצחיק כי אפילו מבחינת ונגר הוא כבר לא חלוץ בערך ממחצית השנייה של העונה שעברה) הבקיע 13 שערים במשך עונה אחת בכל הקריירה שלו.
    ואנחנו מדברים על חלוץ בן 25 שמגיל 18 משחק בקביעות בפריימרליג.

וולקוט וכחלוץ העונה הוא אחד משלושת השחקנים הכי טובים אצל ארסנל מתחילת העונה. לא דיעה, עובדה.
    אז כן כשרוני נראה כמו שנראה, כשיש הארי קיין ואין סטארידג' אז וולקוט כחלוץ זו צריכה להיות אופציה רצינית מאוד והרבה לפני דני וולבק, זה שבכל הקריירה כבש ותחזיק חזק, 32 שערים.
    32 שערים "לחלוץ" בן 25 ב131 הופעות(וזה רק נתונים למשחקי ליגה, כדי שלא יראה מעליב יותר השמטתי מפעלים אחרים).
    מדהים לא?

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/15
    Scouser Tommy ו-RG11 אוהבים את זה.
  11. nadav_999 Member

אני ממש לא חושב שוולבאק צריך להיות האופציה הראשונה בעמדת החלוץ,אבל בהתאם לנסיבות אין מנוס מלזמן אותו לסגל,גם אם זה בתור חלוץ רביעי אחרי רוני סטארידג וקיין.
    לא תצליח לשכנע אותי שוולקוט הוא פתרון בעמדת החלוץ,מצחיק שלפני שנתיים ונגר התחיל להשתמש בו בעמדת החלוץ כולכם ביקרתם את ונגר על כך,אז פתאום הוא כן הפך לחלוץ גדול?

12. k_700 Member

הוא לא חלוץ גדול, לא יודע מי אמר לך את זה או איך קיבלת את התחושה הזאת.
    אין היום חלוצים גדולים בכדורגל האנגלי.
    מצד שני הוא גם החלוץ האנגלי בכושר הכי טוב היום והוא גם בכללי שחקן יותר טוב מדני פאקינג וולבק, המיידוף של הכדורגל האנגלי.

בוא נסתכל תכלס מה כל אחד מהם עשה בקריירה שלו וכשההפרש בגיל ביניהם הוא שנה אחת.
    וולקוט ברוב הקריירה שיחק באגף ונחשב לאחד מהשחקנים האנגלים שצברו הכי הרבה ימי פציעות לאורך הקריירה(וולבק לעומתו רק בשנה האחרונה נאבק עם מכת פציעות קשה).

וולבק בכל הקריירה לא עבר באף עונה את ה9 שערי פריימרליג וגם כשהוא מגיע לזה(פעמיים יש לציין) זה מצריך 30-35 הופעות.
    ככה נוצרה הבועה של הברנארד מיידוף האנגלי הזה ששנים אוהדי יונייטד סיפרו לנו על הטכניקה שלו, המהירות, המראה שמזכיר איזה איאן רייט.
    בפועל מה שהתקבל זה חלוץ שבאופי שלו אפשר לשחק איתו רק על הקו וגם שם הוא לא להיט.
    שחקן שכבש בכל המפעלים 45 שערים ב216 הופעות.
    מאזן עלוב.

לוולקוט יש ברזומה שלו עונה של 13 שערים(עם אגב 9 בישולים) ועונה של 21 שערים שערים.
    ושוב נזכיר שמדובר באחד מהשחקנים הכי פצועים בכדורגל האנגלי, כזה שב6 עונות בקריירה שלו לא היה כשיר ליותר מ35 משחקים בעונה(לקבוצה שרגילה לשחק בכל המפעלים ולהגיע לפחות לשמינית גמר).

וולקוט לא איזה וורלד קלאס או אס שאתה תשמור אצלך בקבוצה בכל מחיר אבל ליד מיידוף?? ליד מיידוף זה יוהאן קרוייף.

כשלפני שלוש שנים תהיתי אם כל הדיבורים האלה על דני בוי הם אמיתיים קבלתי מטר של ביקורות, איך לעזאזל אני מפקפק ביליד סלפורד הזה שבדרך להיות חלוץ וענק ובעצם בעצם יש לו הכל במשחק חוץ מרגל מסיימת(היום כבר צריך ללקט את הפתטים האחרונים שמנסים להגן עליו בחירוף נפש).
    "הוא אפילו נתן משחק טקטי טוב מול ריאל מדריד בליגת אלופות כששיחק על הקו"(sweet jesus, לא להאמין שעדיין חיים על המשחק ההוא).

בפועל באמת, מה יש לדני וולבק חוץ ממהירות ויכולת ביצוע של הוראות טקטיות בסיסיות על המגרש??
    שנים שמעתי על הטכניקה המדהימה שלו "ביחס לשחקני התקפה" ושהוא עושה דברים מדהימים עם הכדור.
    כמה בישולים הוא נותן בעונה?? איפה ה-3 בישולים המדהימים שלו בעונת שיא לעומת וולקוט שכבר נתן כמה עונות של דאבל-דאבל בפירורי משחקים שהוא משחק בין פציעה לפציעה??
    כמו שאמרתי ליד המיידוף הזה מדובר בעילוי, שים את וולקוט ליד חלוץ גדול אחר בעולם והוא יראה כמו פתרון סביר, לא יותר.

בשורה התחתונה כשדני אוזביו וולבק יעמיד אי פעם רצף של 12 שערים ב14 משחקים בהרכב נוכל לשדרג קצת את המחמאות.
    עד אז? אל תכניס אותו בכלל לאותו פסקה עם וולקוט.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/15
    RG11 אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

6 שחקנים ערכו את הופעת הבכורה שלהם בנבחרת ב - 2015.
    4 מהם שחקני טוטנהאם - קיין, מייסון, אלי ודייר. הוג'סון צריך להודות לדניאל לוי ופוצ'טינו

14. Sturridge Member

לא יודע אם הוא צריך להודות להם או לבכות שקבוצות הצמרת לא מעסיקות אנגלים.

15. alexshw Member

מה אתם אומרים, יש סיכוי שהינשוף לא צולח בית כזה? אם זה קורה הוא באמת קוסם גדול