נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנבחרת הנוכחית אין כוכבים או כאלה שחושבים שהם כוכבים. אין איזה ג׳רארד או למפארד לצפות מהם שיחרבנו לך על הראש וישתינו עלייך בקשת. אין טרי, אין קול, אין כלום למעשה. היחידי שמפחיד כמובן הוא רוני, ובאמת כולם צריכים להתפלל שהוא לא יהיה כשיר, אבל אני סקפטי לגבי זה.

לגבי וארדי, לדעתי הוא צריך להיות אס מהספסל שקיין בחוד. שער נפלא שלו עם העקב אתמול. גם בארקלי פשוט פצצת כישרון, הוא כ״כ מסוכן, והאמת אין לי מושג אם הוא צריך להיות בהרכב או גם כן אס מהספסל. אהבתי גם את ההצבה של דייר בקישור האחורי, הייתי ממשיך עם זה. אם הנבחרת הזו תבוא כאנדרדוג היא תעשה דברים נחמדים ביורו, אבל כמובן שהתקשורת האנגלית כבר מתחילה לחגוג כאילו היא זכתה אתמול ביורו עצמו.

אגב, וולבק הוא פייבוריט ברור של הודג׳רסון, לצערי. לא אופתע אם הוא יהיה באנקר שלו בצד שמאל ביורו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/16
  2. alexshw Member

3. Sturridge Member

http://pbs.twimg.com/media/Cej7sOOW4AEwdpP.Xxx

התמונה הזו צולמה ב- 2013. וארדי וקיין יושבים על הספסל של לסטר. בצ'מפיונשיפ.

Civil, Sir Alex Ferguson, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. VAR Member

בלי שום קשר למשחק הידידות נגד הגרמנים, לפני כל טורניר גדול אני מגיע במן הרגשה כזאת ש"הם לוזרים והציפיות שלהם הזויות, אבל כשחושבים על זה דווקא יש להם אחלה נבחרת".

-------------הארט-------------
    שואו--סמולינג--קייהיל--קליין
    -------הנדרסון--ווילשר-------
    סטרלינג----בארקלי----וולקוט
    -----------וארדי/קיין-----------

אני מודע לכך שיש פציעות (שואו) ומאמן ארכאי אבל הייתי אומר שאם במקרה הם מגיעים ליורו כשירים זה סגל בלי חורים שלא חסר בו כמעט כלום (קיצוני ימני - יש אופציה טובה יותר מוולקוט שברחה לי מהראש?). והכי חשוב כמו שנאמר לפני אין סופרסטארים בעיני עצמם.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא = ווילשר ו-וולקוט? ברצינות? האחד לא שיחק כל העונה ובספק גם אם יהיה כשיר, והשני בתקופה הכי גרועה בקריירה שלו.

״זה סגל בלי חורים שלא חסר בו כמעט כלום״ = מרכז ההגנה חלש מאוד, כמו העובדה שהשת״פ הבכיר לא עובד טוב.

דלה אלי חייב לשחק בכל קומבינציה שתרכיב, לא משנה איפה. גם לפועל שחור כמו דייר צריך להתייחס ברצינות, ובכלל לכל החבר׳ה של הספרס. מעבר לכך צריך להתפלל שבאנקרים ברורים של הודג׳סון כמו רוני ו-וולבק לא יקבלו תפקיד בכיר ביורו, אם כי אני סקפטי לגבי זה. כמובן שאי אפשר בלי התקשורת האנגלית שתחלחל בשלב כזה או אחר לשחקנים הצעירם של הנבחרת (משעשע לאיזה טירוף היא נכנסה ממשחק ידידות). אם לא, ואם הנבחרת מסוגלת לבוא כאנדרדוג עם השחקנים האתלטים שלה היא כן יכולה לעשות משהו יפה ומרענן יחסית להבדיל משנים קודמות.

אגב, לא בטוח שוארדי לא צריך לשחק ביחד עם קיין. כן משהו ששווה לבדוק, בטח במשחק ידידות.

אגב2, חיסרון בולט נוסף לאורך השנים בנבחרת האנגלית היא המוגבלות הטכנית. זה למה היא תמיד תיהיה אוברייטד בעיניי.

6. k_700 Member

באף תסריט אין מצב שאלי לא בהרכב.

אפילו צריך להגדיל ולומר שלאור זה שהוא מעומד די טוב לשחקן השנה באנגליה, ההרכב אפילו צריך להתחיל ממנו.
    גם קהיל והארט לא בדיוק באנקרים להרכב גם כשהם כשירים.

ווארדי לא ישחק חלוץ את הדוג'סון אלא קיצוני וצריך להיות בהרכב לדעתי.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לדעתי הארט לא צריך לשחק בהרכב. שני השוערים האחרים נותנים עונה טובה ממנו.

8. alexshw Member

באטלנד כבר לא רלוונטי.

9. alexshw Member

10. Ohad_Glr Member

אני לא שותף לאופטימיות לקראת היורו שהופיעה אצל חלק מאוהדי אנגליה אחרי הניצחון האחרון. אסור לשכוח שזה רק משחק אחד וכל נבחרת יכולה לתפוס יום מעולה/גרוע במשחק נתון. בטח כשזה משחק ידידות אליו לא באים בכל האינטנסיביות.

אני חושב שאם נבחן לרגע את הסגלים של הנבחרות האירופאיות אז נראה שגרמניה, ספרד, צרפת (שנהנית גם מיתרון ביתיות) ובלגיה טובות יותר בכמה דרגות מנבחרת אנגליה. איטליה, פורטוגל וקרואטיה הן גם נבחרות טובות יותר לדעתי. אחרי כל אלה מגיעה נבחרת אנגליה.

11. Eric Cantona Member

גרמניה בירידה והם יותר פגיעים ממה שהיו, אבל כשמגיע הדבר האמיתי הם מוציאים 150% ממה שיש להם בזמן שאנחנו אלופי הידידות והמשחקים הלא חשובים ובטורנירים נעלמים.

12. k_700 Member

גרמניה לא שיחקה במשהו שמתקרב להרכב החזק ביותר שלהם.

ירידה? על סמך מה? יש שם תחלופה די מדהימה של כשרונות צעירים לצד המון וורלד קלאסים בשנים הטובות שלהם.

בקיצור במשחק על הקופה זה 10 מ10 פעמים ילך לגרמנים, אסור לחלום אחרת.

אנגליה ביורו הזה תחת הודג'סון די תפתיע אותי אם תעלה מהבתים.

למרות שיש כאלה שנורא אוהבים דירוגים ולפי משחקי ידידות ידרגו אותה "רק" אחרי קרואטיה.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אל תגזים, לעבור בית עם ויילס, רוסיה וסלובקיה, כשסיכוי טוב שמהבית יעלו שלוש נבחרות, זה משהו שבהחלט ניתן לדרוש מאנגליה, זה לא איטליה ואורוגוואי מהמונדיאל.

14. k_700 Member

לא יודע, אני נזכר איך אנגליה יכולה להראות בטורניר רשמי גם מול אלג'יריה ומבחינתי שום דבר כזה כבר לא יחשב הפתעה.

סלובקיה נבחרת שמסוגלת לתת מעצמה יותר בטורניר כזה, וויילס בכלל לא רעה ורוסיה? לך תדע על איזה צד תתעורר בטורניר, מתאים לה להיות זו שלוקחת לאנגליה את העליה במחזור האחרון של שלב הבתים.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בסדר, אף נבחרת ביורו לא רעה, עדיין אני לא רואה את אנגליה מסיימת אחרונה בבית כזה. אני זוכר את המשחק מול אלג'יריה היטב, באמת משחק נוראי. זה היה לפני שש שנים, מה זה קשור לענייננו? כמעט לא נשארו מאז שחקנים (בתקווה שרוני לא יהיה ביורו) והמאמן אז היה קאפלו. הודג'סון דווקא היה אחראי על שלב הבתים המרשים ביותר של אנגליה שזכור לי, ביורו 2012 מבית לא קל. במונדיאל היה כישלון, נכון, ועדיין יש הבדל "קל" בין היריבות אז לעכשיו.