נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. k_700 Member

הדוגמא של הודג'סון רק באה להרואת לך שההישגים האלה של לאו כמאמן קבוצה(לפני 20 שנה) לא מרשימים יותר מדי.
    יכול להיות שהוא יהיה סיפור הצלחה גדול גם עכשיו כמאמן קבוצה ברמות הגבוהות, מה שבטוח זה שהוא לא "הוכח" בשום שלב בקריירה ככזה ועם כל הכבוד לגביע מחזיקות עם שטוטגארט(אגב הודג'סון הגיע ב2010 עם פולהאם לגמר האירופאית, ושם הפסיד לאתלטיקו מדריד של פורלאן ודה חאה, איפה פולהאם עכשיו אתה יודע?).

לא כתבתי שקלינסמן האופציה הכי טובה מבחינתי,
    אני כבר נתתי את השם של פיוליס כשלדעתי צריך לשחק בדיוק את הכדורגל שלו כדי לעשות משהו עם "הכשרון" של הנבחרת הזאת, כלומר כשרון בסדר גודל של מקום 30-34 בעולם.
    את השם של קלינסמן נתתי מהרשימה המביכה הזאת שציינו בסקאיי של אלרדייס וכאלה.
    כמובן שזה כבר לא רלוונטי כי אלרדייס יהיה המאמן.

2. alexshw Member

רק לצורך הדיוק ההסטורי גם לב הגיע רק לגמר מפעל אירופי וגם קצר הרבה יותר מהליגה האירופית.

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

ראיתי את רוב המשחק של אנגליה מול צרפת, היא ופורטוגל שתי הנבחרות הטובות בטורניר.

קרואטיה אולי מוכשרת (אני מכיר חלק מהשחקנים מהיורו והמונדיאל עד 17 בשנה שעברה, יוסיפ ברקאלו כשרון ענק וגם אנדריאה באליץ' שלא היה שם ונמצא ביורו אמור להיות טוב. יש להם גם את אח של לוברן :)), אבל הפסידה את שני המשחקים שלה ואיבדה סיכוי לעלות, לעומת אנגליה שהבטיחה את העלייה לחצי.

4. Scouser Member

אני מבין שזה "באופנה" וכיף לרדת על אנגליה והשחקן האנגלי בפרט, ואכן יש מקום לביקורת עליו, אבל לא צריך להגזים. השחקן האנגלי עדיין טוב ביחס לכמעט כל המדינות באירופה. הקריסה של אנגליה בטורנירים היא בד"כ מבחינה טקטית ומנטלית ולא מבחינת כישרון, זו אותה אנגליה שדורסת בבתים המוקדמים נבחרות לא רעות ואז בטורניר גדול מול נבחרות באותו סדר גודל נראית כמו כלום. ועדיין, אם מציעים לך לקחת ליונייטד כל שחקן מנבחרת איסלנד/קוסטה ריקה/כל נבחרת קטנה שאנגליה פישלה מולה מול המקביל שלו מנבחרת אנגליה אתה תבחר בשחקן האנגלי. הבעיה כאן היא לא ביכולת של השחקן האנגלי - לראיה נבחרות כמו ויילס, צפון אירלנד ואירלנד שעשו דברים יפים עם הסגל שלהם שרובו ככולו התחנך באנגליה לצד השחקנים האנגלים, באותם מתקנים ובאותם קבוצות. ההבדל הוא שנבחרת אנגליה מורכבת מפרימדונות בעוד שהנבחרות הבריטיות האחרות מורכבות מלוחמים שמשאירים הכל על המגרש ומשחקים כדי לנצל את היתרונות שלהם.
    אבל אתה די מגזים עם ה"תנו לפוליס את הנבחרת". יש בשחקן האנגלי יותר כדורגל מאשר בקבוצות של טוני פוליס, אבל כן צריך לשנות גישה.
    אלרדייס אגב זה זוועה. אם בד"כ אני בעד אנגליה בגלל החיבור שלי לפרמיירליג, עם מינוי כזה אני מאבד כל סימפטיה אליה. שיאכלו את החרא שהם מבשלים.

5. k_700 Member

הנבחרת האנגלית נראית פחות טוב בטורנירים גדולים גם אם ליריבה קוראים אלג'יריה או קוסטה ריקה(ולא רק פחות טוב טקטי, או מנטלי, פחות טוב מבחינת כשרון נטו על המגרש, מבחינה טכנית על המגרש.
    אגב זה לא מפתיע ששתי נבחרות מאוד טכניות עם המון שחקנים זריזים עם שליטה טובה ממש בכדור פירפרה נבחרת שהמילה טכניקה ושליטה בכדור זה ממנה והלאה).

לאנגליה יש כמה עמדות שאפשר להגיד שמבחינת פוטנציאל יש לה שם כשרונות ברמה שיש לנבחרות טופ 10 בעולם,
    אבל במכלול השלם הכשרון האנגלי אוברייטד ברמות ואם משקללים גם את האופי של הלעשות במכנסיים, הפרזיטיות, המחשבה שהוא באמת כל כך טוב--- > אחרי השקלול הזאת אנגליה ברמת טורניר היא פלוס מינוס- סלובקיה או במילים אחרות סביב איזור המקום ה-30 בעולם.

אתה גם מפריז בקשר לאיכות היריבות שאנגליה מנצחת במוקדמות, זה בדרך כלל ברמת המקדוניה. היא כן מנצחת נבחרות גדולות במשחקי ידידות כשלאף אחד אחר חוץ ממנה זה לא מזיז.

דווקא מאלג'יריה שפירפרה את אנגליה הייתי לוקח לא מעט שחקנים(שגם התבררו כשחקני כדורגל טובים מאוד בהמשך הקריירה).
    אנגליה אוברייטד, למעט 4 שחקנים(כששנים מהם- סמולינג ושואו) לא הייתי נוגע באף שחקן של הנבחרת הזאת בשביל הקבוצה שלי וזה לא משנה אם על הנייר זה יותר מרשים ממה שיש לקוסטה ריקה להציע.
    משאיר לכם את התענוג של להתברך בשפע של שחקנים מאנגליה, המתכון הבטוח לאיזור מרכז הטבלה באנגליה.

למה מגזים עם התנו לפיוליס? ביחס לשמות המביכים שבכלל קושרו הוא צריך לכל הפחות להיות שם ששווה לשקול.
    הרי ברור שקאליברים ברמה של מוריניו, פפ, סימאונה לא יפזלו למשרה הזאת, אז למה לא לנצל את זה עם מאמן מוכח מאוד בשיטת המשחק שלו שהיא לירוק דם, למרר את החיים ליריבה או במילים אחרות לשים בפרופורציות המתאימות את רמת הכשרון שיש לנבחרת הזאת להציע בטורניר גדול מול נבחרות שעדיפות עליה(שזה בערך 85 אחוז מהנבחרות בכל טורניר כזה, אם משקללים את כל מה שכבר נגעתי בו)? לדעתי זו הדרך היחידה להצליח עם הדור הזה.

אפשר להאמין שאפשר לשחק כדורגל סקסי 40 מטר מהשער ולמסור הרבה לרוחב ולתת להארי קיין לבעוט כדורים ליציע ולקחת כל כדור חופשי, בדרך הזאת גורמים לי לעשות הרבה כסף ומפסידים לאיסלנד בשמינית.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

7. cheddar Member

אותה גברת בשינוי אדרת

8. alexshw Member

טוב זה היפופוטם.
    סופית ה FA מקרה אבוד.

9. golding מנהלים

מינוי מביך. באמת, אין לי אפילו מה להוסיף.

10. cheddar Member

חדשות טובות בשביל אלו שירצו חופשת קיץ ארוכה ב2018, המונדיאל לא יקח להם יותר מדי מהזמן. שלום שלום ולבית.

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

חוץ מנבחרת ישראל, אנגליה היא הרגע הקומי החביב עלי.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תגידו, בתור גוף ציבורי ה-FA לא מחויבים לשחרר פרוטוקולים של הישיבות שלהם? כי מעניין אותי איך הוחלט על המינוי הזה. בטח זה היה משהו כזה:

אידיוט 1: "ובכן רבותיי, התכנסנו היום כדי לבחור מחליף לרוי. זהו רגע לא קל להיפרד ממגדלור שכזה, אדם שהרווה אותנו בחוכמתו כל כך הרבה שנים, אבל צריך להמשיך הלאה. רעיונות?"
    אידיוט 2: "אני מציע את ויין רוני, הוא כל כך טוב בתור הקפטן והגיבור הלאומי שזה מתבקש לתת לו להיות מאמן-שחקן".
    אידיוט 1: "מעניין, אבל נשמור את רוני לעתיד. עוד מישהו?"
    אידיוט 3: "אנחנו צריכים מישהו בעל הישגים יחודיים בכדורגל, למשל בתחום ירידות הליגה. בדקתי ואברם גרנט לא פנוי, אז אפשר לקחת את סטיב ברוס".
    אידיוט 1: "מתחמם, מתחמם".
    אידיוט 4: "יש לי רעיון. אולי נביא מאמן זר, צעיר, שינחיל בנבחרת כדורגל מודרני וילמד את השחקנים את כל מה שלא לימדו אותם בנוער? ואולי זה יהיה חלק ממהפכה כוללת בחינוך הכדורגל במדינה שלנו?"
    שתיקה.
    אידיוט 4: "...סתאאאאאםםםם, צחקתי. מה דעתכם על אלרדייס?"

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  13. cheddar Member

כבר עדיף את הינשוף honestly

14. k_700 Member

אחת המחלות של האוהדים של הנבחרת הזאת זה מיד להתגעגע למי שהיה פה עד לפני 3 וחצי שניות(כמו ששמעתי ביורו שעם קאפלו היה טוב יותר.. כן עם אמיל הסקי בחוד ודיוויד ג'יימס בשער וכשעמד לראשותו אולי הדור הכי מוכשר ב25 שנים האחרונות).

לא עדיף כלום, לדור בינוני כזה שמוערך הרבה מעל למה שהוא באמת שווה מגיע מאמן תחתית, אין פה בכלל הפתעה.
    כשמסתכלים מי בכלל השמות שהקיאו לפרצוף של כולם בימים האחרונים אז אלרדייס הוא עוד שם לא מעניין מבליל השמות הזה.

הרי לא ציפיתם מהתאחדות שבכלל לא שקלה לפטר את הודג'סון אחרי קמפיין המונדיאל הכושל(ואני די סקפטי אם הם היו מפטרים אותו מיד אם לא היה קם ועוזב אחרי היורו הזה) לבחור מישהו מעניין.

15. Rushie Member

אלרדייס רשמי.
    אין לי יותר ממעט סימפטיה לנבחרת הזאת אבל באמת זה כבר יותר מדי עצוב.
    איזה מטומטמים...