נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון כישרון בהתקפה של אנגליה, זה נחמד שאפשר להגיד דבר כזה. זה כבר משהו.
    הקישור המרכזי בינוני ומטה, שוער בינוני, בלמים סבירים. בקיצור חוץ מהתקפה אין הרבה וההתקפה הזאת לא תקבל צ'אנסים לעבוד על תיאום כי משחקים פעם ב ככה שהכישרון יכול לקחת אותך רק עד נקודה די נמוכה בכדורגל נבחרות אלא אם היה פה איזה מראדונה.
    בקיצור, אין הרבה אבל אנחנו נהנה לראות את הנבחרת בלא מעט משחקים. זאת התקדמות משמעותית.

2. Raulito Madridista

אף אחד לא הכתיר כאן את אנגליה כמועמדת בכירה לזכות וכדורגל זה קצת מעבר להתקפה, אבל אני נזכר בנבחרת של היצורים ביורו 2012 שנשענה רק על רוני וקצת ג'רארד - אפשר להיות אופטימיים. התלבטתי האם לכתוב את ברזיל של ניימאר אבל כולם זוכרים איך האחרון שיחק במונדיאל. לאנגליה יש אחלה חלק קדמי, בספרד מגדלים עוד ועוד ועוד שחקני קישור מרכזי והתחושה שכבר 5-6 שנים לא צמח שם כישרון גדול לדוגמא. מעבר לגילאים הצעירים, אנגליה באמת רעבה אחרי שנים רבות של כלום ושום דבר. אפשר להגיד את זה גם על הולנד, אבל פחות על גרמניה או צרפת לדוגמא..

לא מסכים עם הביקורת לגבי קיין, מגיע לו לפחות עוד טורניר גדול אחד גם אם הוא לא היה מספיק טוב במשחקים החשובים באמת במונדיאל, וסטרלינג בעונת חייו, מה נאמר ומה נגיד. וסאנצ'ו לדעתי הוא שחקן שרחוק מאוד מלהיות באנקר בנבחרת הזו, רק ההתחלה עבורו. את הילד החביב מצ'לסי לא אני הזכרתי.

3. alexshw Member

צריכה להיות אבל לאנגליה מוטיבציה גדולה במיוחד להצליח. הגמר יהיה בוומבלי.

4. Raulito Madridista

אף אחד כאן גם לא הפריז במחמאות, דיברו על האיכות בחלק הקדמי וזהו. כמובן שלוקחים בחשבון שההתקפה תהיה מבטיחה 'רק על הנייר'. אנגליה בכל מקרה בשנה האחרונה משיגה תוצאות טובות גם נגד הנבחרות החזקות. היא הגיבה יפה עם הניצחון 2:3 על ספרד, וזה לא ממש היה משחק ידידות אלא גביע האומות, היא ניצחה את קרואטיה שהיא אגוז קשה לפיצוח ובהמשך נוכל לבחון אותה היטב נגד הולנד ואולי גם נגד פורטוגל\שוויץ בחצי גמר גביע האומות.

עד היורו יש עוד הרבה מאוד ודברים יכולים להשתנות מה גם שיש עוד נבחרות שעוברות תהליך מסוים ומשנות דברים. סטונס בלם סביר, טריפייר בלם בסדר גמור, ואני לא פוסל גם את אופציית שלושת הבלמים אם לא תהיה ברירה, כדי לכסות על החסרונות בנבחרת.

5. oranfu Member

מה זה "מגיע לקיין עוד טורניר גדול"? למה מגיע לו? אם יהיה הכי טוב אז כן.

אני לא משוכנע שהוא השחקן האופטימלי עבורם כשכולם כשירים, אגב. היום אולי, אבל כשהצעירים ישתפשפו עוד טיפה אני בכלל לא בטוח.
    לאנגליה יש היום צעירים מהירים, דינאמיים, טכניים שיכולים לשחק במגוון עמדות בהתקפה. יש להם עוד כמה כאלה בקנה. קיין קצת כמו דינוזאור שם.

אודוי עוד לא הראה שהוא צריך להיות לפני ראשפורד. פוטנציאל גדול, אבל עדיין לא הראה מספיק.
    סאנצ'ו אמנם לא הראה לאורך זמן את מה שמראה, אבל הוא שחקן לרמות הכי גבוהות, אני חושב שזה מתחיל להיות דיי ברור.

בגילאים הצעירים יש להם עוד כמה שחקני התקפה שנראים כאילו הם יכולים להגיע לרמות הגבוהות (גומס, פודן, ברוסטר, גרינווד...) אבל זה לא רק שם.
    צ'ילוול מגן מצוין והוא צעיר, כנ"ל ארנולד. שניהם נראים כאילו יוכלו להיות מגנים בולטים במיוחד בעשור הקרוב.
    גם גומז אם יתגבר על הפציעות זה בלם לרמות הגבוהות.

מרכז הקישור זה בעיה. עד כמה שאני מכיר (ואני כבר פחות עוקב) אין שם איזה כשרונות שהם באמת נראים מבטיחים מאוד.
    אבל אם חוליית ההתקפה תתפתח כמצופה וגם יהיו מגנים שיכולים לתת את הטון, במשחקי נבחרת אפשר להסתדר עם קישור קצת אפור (לא נגרים, אבל גם לא חייבים להיות אינייסטה).

6. alexshw Member

לקראת היורו מילנר יכל להועיל כאן. כבר רשמתי שהוא יצא קצת פראייר עם הפרישה.
    יש גם את אוקס שיכול לשחק באמצע, אבל אי אפשר לדעת איך יחזור מהפציעה שלו.

קיין הסקורר הכי בטוח של הנבחרת. הוא גם השתפר בטיפול בכדור. אין מאמן נבחרת שפוי שיוותר עליו בהרכב במשחק תחרותי, כל עוד הוא לא פצוע, או לא ירד ביכולת בגלל פציעות.

7. oranfu Member

שכחתי את אוקס באמת, אבל סימן שאלה גדול שם.

כמה הסקורר הכי בטוח מבקיע כשזה לא בפנדלים? לא כזה הרבה כמו שנראה לדעתי.

אני לא אומר כבר היום, אבל עוד שנה\שנתיים אני לא בטוח שעדיף לשחק איתו ולא עם ראשפורד לדוגמה (לא שאני חושב שזה יקרה, מבחינת התקשורת שם זאת הנבחרת של קיין).

8. alexshw Member

הוא סקורר גם לא בפנדלים. תנו לו את הכדורים במקומות הנכונים והוא ישים בפנים. הבעיה הכי גדולה של רשפורד זה הסיומת, נכון להיום.
    אתה לא יכול להעדיף אותו על קיין.

9. oranfu Member

קיין סקורר. אבל בנבחרת הוא מבקיע בעיקר בפנדלים.

שים לב שלא אמרתי לשחק עם ראשפורד במקומו היום. אולי בעוד שנה\שנתיים אבל כמובן שבשביל שראשפורד יהיה החלוץ הבכיר הוא צריך להשתפר (משמעותית) בסיומת.

10. alexshw Member

6 פנדלים מ - 21 שערים. במשחקים תחרותיים 5 מ - 16.

11. oranfu Member

מודה שטעיתי. שליש מהשערים שלו זה פנדלים ולא רובם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/19
  12. Raulito Madridista

שחקנים שבולטים בנבחרות הצעירות אבל משהו בדרך משתבש - בין אם זה בקבוצה עצמה, בין אם זה חולשה שהשחקן מציג בנבחרת - מקרים כאלה לא חסר. אני טוען שלקיין מגיע קצת יותר ימי חסד ולא ממש מבין את התהיות כלפיו, הוא כן מסוגל לעשות גול ממצב אחד ושולט ברחבה. הוא לא החלוץ הכי מהיר אבל הוא בסדר גמור, גם ברמת הטכניקה, הוא לא דוחק, הוא הרבה יותר טוב למשל באספקטים במשחק מאשר לבאנדובסקי לדעתי. אנגליה עשתה חצי גמר מונדיאל עם כדורגל די נסוג, לא היה לו פשוט. וכדורגל נבחרות זה לא רק מונדיאל או יורו. יש לו גולים ברזומה נגד גרמניה, צרפת, קרואטיה, אלה נבחרות לא רעות. כשאני מדבר על צעירים אני אגב מדבר בעיקר על סאנצ'ו שלדעתי יכול להיות שחקן הרכב וצריך להיות שחקן הרכב כבר היום. לגבי אודוי אני לא יודע.

13. k_700 Member

הרבה יותר משאני רואה את דיבאלה או האזרד מככבים שם.

למה לא? מה יש בו שימנע ממנו לככב שם? מהיר, חזק לאללה עם הכדור(אי אפשר להוציא לו כדור מהרגל), ראיית משחק מדהימה, כניסות מדהימות מהקו, מבשל בחסד.
    הוא בפיק שלו והסיכויים שלו להצליח בקבוצה גדולה נוספת(סיטי קבוצה גדולה והשנה היא טופ 3 מבחינתי באירופה) גדולים משל האזרד(אופי בעייתי, שחקן של מחנות בחדר הלבשה וכשלא בא לו הוא נותן עונה של שער אחד בליגה, איך יקבלו את זה בברצלונה או ריאל מדריד? בייל זה עוד משחק ילדים לעומת מה שיעשו להאזרד בריאל מדריד)

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/19
  14. k_700 Member

יש המון איכות וכשרון בהמון איזורים.

בהגנה גומז, ארנולד וצ'ילוול/שואו זה בכייף קרוב מאוד לאיכות הכי גדולה שנבחרת כלשהיא יכולה להציג מאחורה כבר היום.

בקישור יש פוטנציאל, פחות כשרון עכשווי.
    למשל דקלן רייס(לא עכשיו אבל אולי סוף סוף קשר אחורי לעתיד?), אוקס, בארקלי ולופטוס כשגם אלי בסיטואציות מסוימות יהיה כמו שחקן הקישור השלישי כמו שהשתמשו בו במונדיאל.
    זה לא וורלד קלאס אבל אנגליה צריכה להמשיך לשחק על מעברים מהירים מהגנה להתקפה ולחץ טוב על כל המגרש ופחות בהחזקת כדור דרך מרכז המגרש.

סאנצ'ו זה כבר היום כשרון לרמות הכי גבוהות.
    זה לא קאגווה או איזה נורי שאהין. אין פה בכלל סימני שאלה, מאיפה שהוא היום הוא רק הולך להתפתח עוד ולהתפוצץ.
    זה ברור לגמרי שזה ריל דיל לדעתי אפילו יותר משזה ברור עם ראשפורד(שגם הוא יהיה שחקן מצוין).

בין כל ה'דיבורים על השלישייה הקדמית מי שנשכח זה אלי שגם הוא שחקן מצוין וכלי הכרחי מאוד.

הכשרון בנבחרת קיים כמעט בכל חלקי המגרש ולצד הירידה של נבחרות גדולות אחרות זו בהחלט נבחרת שצריכה לדבר חזק בשנים הקרובות.
    לא מאמין שאני בכלל אומר את זה.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  15. Clichy COYG

לא יודע לגבי סטרלינג > הזארד אבל האנגלי דפינטלי כוכב. בקבוצה של דה בריינה, 2 הסילבות, סאנה ומאחרז הוא מצליח להיות הקשר הכי טוב שם העונה (וגם עונה שעברה היה שני לבלגי) וזה לא רק המספרים. הוא עושה טרור להגנה באופן קבוע, בין אם זו האדרספילד או ליברפול.
    מבחינת גיל יש לו 3-4 שנים להגיע לפיק, ואז מפחיד לחשוב לאן זה יכול להגיע.

אגב לא הייתי פוסל אפשרות שאם מצב הקישור ימשיך להיות חרבנא אולי לנסות את עלי כ-50/50. ממה שאני זוכר בטוטנהאם שהוא נוסה בעמדה הזו הוא היה לא רע.