נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. avdz7 Member

ממתי המשחק הזה שמשודר ביורוספורט של אנגליה נגד שוויץ?

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חודש שעבר...

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

OliverKayTimes Aaron Lennon has withdrawn from England squad with sore back, replaced by Stewart Downing

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פיל ג'גיילקה פרש מהסגל בשל פציעה והוחלף ע"י גארי קייהיל. בכך פיל ג'גיילקה פותר לקאפלו את כאבי הראש שהיו לו בקשר לצימוד במרכז ההגנה, ומאפשר לו לפתוח עם הצמד המוכר טרי את פרדיננד. מהדיווחים משתמע שלו ג'גיילקה היה כשיר קאפלו היה פותח איתו ומספסל את פרדיננד או טרי, דבר שהוא בגדר הבלתי-נתפס בעיני. כנראה שהיכולת הטובה של ג'גיילקה מול בולגריה ושוייץ והנסיגה המסוימת ביכולת של צמד הענקים השפיעו מאוד על דון פאביו. אני אישית עדיין הייתי הולך על טרי ופרדיננד גם אם ג'גיילקה היה כשיר, מדובר בשני שחקנים וורלד-קלאס שהציוות ביניהם במרכז ההגנה הוכיח את עצמו אינספור פעמים בעבר, אבל יפה לראות שקאפלו מוכן לחשוב out of the box.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

out of the box? הפכת את ג'אגיילקה לבלם בינוני שקשה לסמוך עליו. על פי היכולת שלו בחודש-חודשיים האחרונים, הוא בהחלט ראוי לפתוח בהרכב הנבחרת, על פני פרדיננד הקשיש, עם כל הכבוד לתיאום בינו לבין טרי, ג'אגיילקה הוא לא איזה שפן ניסויים שלראשונה בהיסטוריה שלו זומן לסגל. מצטער בשבילו שנפצע בטיימינג הזה, כאשר הוא, ככל הנראה, עמד לפתוח בהרכב הנבחרת וכאשר גם הדרבי מול ליברפול בעוד שמונה ימים, בתקווה שיחלים לפני.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני חייב לומר שאני לא בטוח מה דעתי לגבי הרכבתו של ריו. נכון, הוא זקן, הוא פצוע, הוא בנסיגה, אבל במעט שהוא שיחק העונה הוא היה מצוין וההגנה שלנו איתו ובלעדיו זה עולם אחר. אם היריבה הייתה נוחה יותר הייתי יותר שלם עם הרכבתו, אבל העובדה שמונטנגרו מסתמנת כנבחרת השנייה בטיבה בבית (ואת האמת? לא הייתי ממהר להגיד שאנגליה היא הטובה ביותר) מהווה סיבה לדאגה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/10
  7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי הרבה כבוד לג'גיילקה, והייתי שמח לראות אותו מגיע לקבוצתי ארסנל, אבל עדיין אין מה להשוות את הרזומה או הנסיון הבינלאומי שלו לזה של טרי או פרדיננד, ולכן צריך ביצים כדי להעדיף אותו בהרכב על פני אחד מהם. אני מסכים שהוא בהחלט ראוי לקבל את ההזדמנות לאור היכולת שלו מאז פתיחת העונה ובכלל בשנים האחרונות, אבל לא הרבה מאמנים היו נותנים לו את הקרדיט כששניים מהבלמים הגדולים בתולדות אנגליה נמצאים גם כן בסגל, זה כל מה שאני אומר.

הייתי ממהר, אנחנו הרבה יותר טובים ממונטנגרו, אין מה להצטנע. מספיק לגמד את הנבחרת כל הזמן. תגיד שראינו מה אנחנו שווים במונדיאל האחרון, אני באותה מידה יכול להגיד שראינו מה אנחנו שווים במוקדמות לאותו מונדיאל, בשורה התחתונה עם סגל השחקנים שיש לנו כל דבר למעט ניצחון משכנע יהווה אכזבה.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איתי, אתה האחרון שיכול לדבר בעניין הזה, אני עדיין זוכר איך זלזלת בי בנובמבר 2007 כשכתבתי אחרי המשחק ישראל-רוסיה שקרואטיה יכולה לעשות צרות והמקום ביורו לא מובטח...ובלי קשר, מונטנגרו נבחרת מצוינת, אם יש איזשהו איום לאנגליה על המקום הראשון זה הם, הרבה יותר משוייץ ובולגריה.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, ואתה זילזלת באריות לפני שהם שמו 4-1 לקרואטיה בזגרב ו5-1 בבית. the truth lies somewhere in the middle.

10. George Best Member

מה השמועות לגבי הפרנטר של רוני בחוד?
    מי מקבל עדיפות?קראוץ'/דיוויס/בנט?

איזה בית מצ'עמם בחיי.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משעמם או לא, מונטנגרו עם 9/9, אם אנגליה לא מנצחת אותה בבית היא מסתבכת.

12. קינג לדלי Member

13. Rudess Member

זה יהיה משחק קשה מאד לאנגליה אבל בבית הם אמורים לנצח. גם אם לא ינצחו ביום שלישי, האנגלים יעלו מהמקום הראשון בבית הזה.

14. Jack Wilshere Member

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/10
  15. h2z Member

אני ממש מתנגד לשחקן עם שחקנים כל כך צעירים בנבחרת בדרך קבע. הנבחרת חייבת להיות מבוססת על שחקנים שכבר שכבר הוכיחו את עצמם (קרא: לא צריכים להתרכז אך ורק באיך להרשים), שחקנים עם חוסן מנטלי וניסיון של יותר משתיים-שלוש עונות בבוגרים. צריך לתת לשחקן להתפתח לפחות עד גיל 22 (אם לא יותר) לפני שזורקים אותו לסיר לחץ כזה, זה עלול לגמור לשחקנים את הקריירה בגיל מאוד צעיר וזה גם לא יועיל לנבחרת יותר מדיי.