נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Rushie Member

לא משעמם לי עד כדי ללכת ולחפש הודעות שלך. כתבת את זה בדיוק. בפועל בעונה שעברה הוא התחרה על דקות מול אליוט וג׳ונס והיה פחות טוב מהם. להגיד שהיו חייבים לשחק איתו ביורו זו חוכמה בדיעבד.
    עוד חוכמה בדיעבד זה להגיד שקלופ היה צריך לנסות את ״הדבר הפשוט- לשחק איתו ב6״. כשהבאנו אותו בסוף החלון הקודם וכתבתי לחברים בדיון של ליברפול שאולי קלופ מביא אותו כקשר אחורי אתה ענית לי שאין שום סיבה שיצליח שם ושמדובר בקשר התקפי.
    אין מה לומר, עוד בול פגיעה.

2. k_700 Member

שוב, אם כתבתי לאורך כל העונה שלא היה לו משחקים של פחות מציון 8, תלך אפילו לחודש האחרון בעונה ותמצא הודעה כזאת, לא?
    כתבתי את זה בדיוק על החודש-חודשיים הראשונים שלו.
    אחר כך נחלש, גם בעצמי ציינתי את זה. זה בטח לא סיבה הגיונית להפסיק לשחק איתו.
    רק בדיון של ליברפול אם שחקן כדורגל יתן שלושה חודשים רעים לא מגיע לו לשחק כדורגל יותר וצריך למכור אותו לכל המרבה במחיר. היינו בסרט הזה כבר עם אינספור שחקנים.

ובנבחרת, למה לקחו אותו ליורו אם לא קיבל דקה? לא משנה כמה רע היה בליברפול, הוא שחקן ליברפול שעבר עונה של קבוצה שנאבקה על אליפות באנגליה עד אפריל.
    הם הגיעו ליורו עם פציעות של שחקנים כמו דה יונג ועל פניו קומאן בחר בשני שחקנים שאתה לא לוקח היום לאנדר21 שלכם.
    באיזור דצמבר 23 קומאן גם התראיין לפני פגרת נבחרות וכשנשאל על גראבנברח אמר שמבחינתו הוא יכול לשחק עם האנדר21 של הולנד. הוא הלך לו על הראש, לא היה שם שום הצדקה מקצועית(כמו העדפה של ברחוויין ומאלן עד לא מזמן על שחקנים מוכשרים בהרבה).

לא זוכר הודעה אחת שלך שטוענת שצריך לשחק איתו 6, אם כתבתי שהוא לא צריך לשחק 6 זה היה בדיונים של מאי-יולי כשהיה עוד חלון פתוח וחשבתי שתסיימו עם קשר אחורי רציני את החלון.
    גם בוא, הוא לא משחק היום 6 שרק מנקה כדורים.
    ב-3 מחזורים הראשונים הוא אחד מהקשרים שהכניסו הכי הרבה כדורים לרחבה, מסרו הכי הרבה כדורים קדימה(מהקשרים האחוריים) וקידמו את המשחק גם בכדרור. בדיוק סט היכולות שתמיד ציינתי שיש לו, הרבה לפני שעבר לליברפול.
    על פני אנדו אני לוקח כל קשר שהיה לכם בשנה שעברה, כולל אפילו בלמים ומשחק איתם 6.

העובדות הן שקלופ זרק המון דקות לשחקן עלוב כמו אנדו שלא מסוגל לתת כלום, לא מסוגל להגן על שטח, לא מסוגל לכפות על הקו הגנה הגבוה הזה וקל ללחוץ אותו כשהוא עם הכדור.
    החלטה מוזרה מאוד, גם בזמן אמת. אני לא הבנתי למה גראבנברח נמחק לגמרי מהסגל בשלב מסויים. שחקן צעיר, בעונה ראשונה בקבוצה, עבר תקופה לא טובה, נו ו? תתן לי לגלות לך משהו- עוד יהיו לו תקופות לא טובות. זה המשחק.
    בתקופות הטובות תקבל שחקן שבכל משחק שני יבחר לmom מהסיבה הפשוטה שהוא מספק המון דברים מהקישור האחורי עם מהירות ואתלטיות נדירה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/24
  3. oranfu Member

הוא לא נמחק מהסגל אבל הוא פשוט היה לא טוב כששיחק.

לגבי אנדו שהועדף על פניו אפשר אולי להתווכח, אבל גם חשוב לזכור שקלופ שיחק עם שחקן אחורי אחד (אנדו) והיום אנחנו משחקים בדאבל-פיבוט וזה שונה.
    גם מבחינתי אנדו זה לא רמה בכלל אבל אני לא רואה איך זה רלוונטי לגרבנבראח כי רוב הקשרים הועדפו על פניו.

4. k_700 Member

גם בדאבל פיבוט גראבנברח משחק את האחורי יותר.
    זה רלוונטי, זרקת כמעט 3000 דקות לשחקן שכל אופציה אחרת עדיפה עליו.
    אם זה לא היה קלופ זה גם היה מקבל תהודה אחרת.

אני אפילו את ג׳ונס הצעתי בתפקיד הזה לפניו.

5. oranfu Member

שוב, יש הבדל בין אחורי בשלישייה לבין אחורי בצמד.
    ובמשחק נגדכם מקאליסטר היה היותר אחורי, אגב.

גרבנבראח לא הראה שמגיע לו לשחק בעונה שעברה, אתה יכול להמשיך להתווכח.
    אנדו לא אופציה רצינית ועדיין אף אחד לא תלש את השיערות איך ההולנדי לא משחק יותר.
    לפני שממשיכים להאדיר אותו, בואו נראה שהוא ממשיך להציג יכולת גבוהה ולא מאבד פוקוס. יש לו את הכלים, הכל מנטאלי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתחלה מצויינת אבל היא רק התחלה. בואו נראה איך זה יתקדם.

אנדו לא שחקן לרמות האלה. אני עדיין לא מבין למה דחינו 15 מ' עליו ממארסיי, זאת הייתה הצעה מעולה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

דחית עליו 15 מ' ממארסיי כי אז היית חייב להביא קשר אחורי (פשוט מבחינת הניראות - לא משנה שבפועל אנדו לא קיים תחת סלוט), ולא היית מוצא אחד ב15 מ'.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף להשאיר את בייצ'טיץ' בעמדת ההיררכיה הזאת של אנדו.
    בקרוב יהיה עומס ויהיו דקות גם לאנדו ואנחנו נבכה על זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. MaxAaRons Member

אנדו פרננדיניו היפני.
    לייטבלומר - מקווה שלא יקבל דקות אחרת באמת אפשר לחשוש מעוד אליפות שלכם.

10. k_700 Member

די נו. מה זה לא הראה שמגיע לו לשחק יותר? שיחק 1800 דק׳ בכל המסגרות.
    12 פעמים פתח בליגה.

נזכיר, שחקן בעונה ראשונה. פתח טוב, נחלש, זו סיבה למחיקה מהרוטציה ועוד כשאנדו מקבל כמעט 3000 דקות? לדעתי זה מטורלל.

גם סובוסלסאי נתן חצי עונה שנייה רעה, בחלק מהזמן ממש רע, בחלק מהזמן אפילו לא קיים על הדשא ועדיין אני חושב שזה היה נכון להמשיך לתת לו דקות ולנסות אותו בתפקידים שונים ולנסות להכניס אותו לעניינים. שוב, שחקן בעונה ראשונה שהראה פוטנציאל, כמו גראבנברח.

על אנדו זה לא תופס כמובן, בן 30.
    מההופעה הראשונה יכולת לראות שיש שם שחקן בלי יכולות טכניות יוצאות דופן, שמתקשה לשחק מול לחץ ובלי יכולות אתלטיות שמתאימות אפילו לרמות הנמוכות של הליגה. מבחינתי כל קשר אצלכם היה עדיף עליו, אפילו אליוט בתפקיד הזה.
    לא מפתיע אותי שהוא לא קיים מבחינת סלוט, הוא כלום.

11. oranfu Member

אף אחד לא מחק אותו, הוא היה לא טוב וקיבל פחות קרדיט.
    ושוב, כי או שאתה לא מבין או שאתה מסרב להכיר בזה כי נוגד את האג'נדה שלך - הוא ואנדו לא שיחקו אותו תפקיד אצל קלופ.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרבנברח נראה כמו חרא עונה שעברה. לא היה צריך לשחק יותר ממה ששיחק בתפקיד שתקעו לו.
    נשאלת השאלה למה צוות האימון לא השכיל להבין ששווה לנסות אותו בתפקיד אחר, למה סלוט הבין את זה מיד והם לא למרות שהוא נראה כמו חרא בתפקיד שנתנו לו לשחק, מה כבר היה להפסיד?
    גם סובוסלאי נראה שונה העונה, התפקיד הרבה יותר מתאים לו.
    גם גאקפו משחק יותר בשמאל ונראה טבעי לו יותר.
    היו פאשלות בעונה שעברה שתוקנו מהר מאוד ובתבונה.
    פאשלה נוספת הייתה ברכישה של אנדו. אני מעדיף לא לרכוש אף אחד כי אז סופרים שחקן חלש בתור שחקן לרוטציה. עכשיו קלופ בהוואי, לינדרס בזלצבורג ואני תקוע עם אנדו. כמה נוח.
    כשאני רוצה למכור את השחקן החלש עונים לי "אם הוא היה הולך היה צריך להביא אחורי".
    לא צריך להביא שום שחקן כשמוכרים שחקן חלש, זה נטו רווח.
    אתם לא רוצים לראות את אנדו משחק עם הגב תחת לחץ עכשיו בשיטה הזאת. ראינו מספיק מזה בפרי סיזן.
    הדקות שהוא יקבל בקרוב מאוד ידרשו התאמות סביבו.
    אני מסתכל על לוח המשחקים בזמן הקרוב, אני ממש מקווה שמורטון שחקן טוב וינסו אותו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אורן, אתה מפספס את הנקודה.
    כן, הבנתי וכתבתי שהוא לא שיחק את אותו תפקיד אצל קלופ כמו אנדו. זה הקבעון שאני לא מבין.
    הוא גם לא באמת שיחק איתו 50/50 אלא שלח אותו ללחוץ גבוה ולשחק בלי הכדור למעלה כאילו היה ווינאלדום.
    היה לא מעט קבעון טקטי אצל קלופ בשנתיים האחרונות, לא הכל באשמתו כמובן, קשה לא להתחרפן כשאתה עובד כל כך הרבה שנים במערכת כל כך מעפנה ולא שאפתנית והיום אנחנו מבינים שגם החליט לפרוש מאימון בתחילת העונה שעברה ועם זה היה צריך לרוץ עונה שלמה.
    אבל, אני לא אצליח להבין את ה3000 דקות האלה לאנדו. יש לך הרבה קשרים בסגל, זה לא באמת משנה אם שיחקת עכשיו 4-3-3 או 4-2-3-1, קשרים יכולים לרדת כמה בלטות אחורה ולשחק כדורגל.
    גם באייאקס הוא שיחק יותר אחורה לפרקים ונראה טוב בעונת פריצה שלו. אצל קלופ זה לא קרה.

ראיתי ראיון איתו לאחרונה שהוא אומר שאחד הדברים שהכי משפיעים על היכולת שלו זה כמות הדקות שהוא בלי הכדור. יש שחקנים כאלה שכדי להופיע צריכים להיות מעורבים במשחק, לא לתת למשחק לעבור לידם ולתת להם עבודה בלי הכדור. הוא לא מסוג השחקנים האלה שילחצו משחק שלם וישחקו על התנועה ללא הכדור(למרות שהיום הוא לוחץ מצוין כשהוא הdeep lying במערך...אבל כאמור, מקבץ קטן של הופעות).
    קלופ לאורך העונה לא שינה את זה, לא נתן לו לשחק יותר אחורה ולנהל את המשחק או להיות האחורי יותר, הוא גם לא ניסה שחקנים אחרים בתפקיד של אנדו וזה אחד מהדברים שאני לא אבין.
    ראינו רק בקיץ לפני העונה ההיא את ג׳ונס לוקח עם אנגליה אליפות כשהוא משחק מהקישור האחורי ועושה לרוב תפקיד טוב(בגמר מול ספרד אפילו כבש את השער שהביא את הגביע).
    הייתה שם הרבה עייפות מחשבתית אצל קלופ. הוא קצת שינה את הסגנון וניסה להתאים למשחק עם חלוץ ופחות עם מגנים כמו ב433 של פעם אבל עם לא מעט שחקנים זייף.

14. oranfu Member

אז רצית שקלופ ישנה את כל השיטה שלו בשביל גרבנבראח? ששוב, היה לא טוב כששיחק.
    קלופ לא חשב, כנראה, שגרבנבראח מתאים לשחק את הקשר האחורי בשיטה שלו.
    טעה? אולי, לא יודע.

אתה ואני יכולים להגיד שזה לא משנה ושחקן "יכול לרדת כמה בלטות" אבל זה לא עובד ככה.
    הרי אם הוא יכול לרדת כמה בלטות, הוא גם יכול לשחק "כמו ווינאלדום"...

הוא שיחק עם מקאליסטר את התפקיד האחורי רוב הזמן בעונה שעברה, אז להגיד שלא ניסה שחקנים אחרים במקוםאנדו זה לא נכון.

גרבנבראח כנראה לא התאים לקלופ. לא בעמדה כזאת ולא בעמדה אחרת.
    כמו רוב הרכש שעשינו בשנתיים האחרונות, יש לא מעט סימני שאלה איך בכלל הוחלט לגביהם.
    קלופ לא שש לשחק עם גרבנבראח, על נונייז חפרנו פה המון, אני אזכיר את קראבליו וראמזי (במועדונים אחרים החתמות לנוער, אצלנו רכש לקבוצה הבוגרת) בקושי ראו אפילו ספסל.

ג'ונס בנבחרת שיחק את האחורי בדאבל פיבוט, כמו גרבנבראח עכשיו.
    אצל קלופ הוא שיחק על חשבון ההולנדי בעמדה קצת קדמית יותר.

אני לא מגן על ההחלטה לשחק עם אנדו, הייתי מעדיף לראות עליו הרבה שחקנים אבל כנראה שעבור קלופ הוא היחיד מהסגל שהסגנון שלו מתאים לו כקשר אחורי.
    ג'ונס (והאחרים) שיחקו בעמדה קדמית יותר רוב הזמן ועד כמה שזכור לי גם שם לא היתה יותר מדי ברירה כי בגלל הפציעות לא היה יותר מדי מרווח תמרון.
    אנדו, מקאליסטר, גרבנבראח, סובוסלאי, ג'ונס ואליוט היו הקשרים היחידים בכל הסגל וסובוסלאי וג'ונס סבלו מפציעות ממושכות.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדו גם בכלל לא היה כזה גרוע כששיחק אצל קלופ, צריך להגיד את זה. כולל הופעה אדירה מול סיטי באנפילד. אבל התפקיד של הקשר האחורי אצל קלופ לא דומה בשום צורה לדאבל פיבוט של סלוט, וזה מסביר הרבה מההבדל גם עם חראפנברח. במילים פשוטות אצל קלופ הקשר האחורי היה פרופר שחקן ההגנה הכי עמוק למעט הבלמים, והיכולות של אנדו למרות שלל מוגבלותיו התאימו לזה, לעומת ההולנדי שלא התאים לעמדה הזאת וגם לא לאחד משני קשרי ה8.
    לעומת זאת אצל סלוט כבר ראינו ששני הקשרים האחוריים מנהלים את המשחק בגדול. השילוב מאוד מגוון, כל פעם אחד מהם יוצא קדימה והשני נשאר, לרוב בהתקפות היריבה אחד מהם מחפש לחתוך קווי מסירה יחסית גבוה ורק השני מגן על הבלמים באופן ישיר.

אנדו בבירור לא מתאים בשום צורה לכדורגל של סלוט. חראפנברח עד כה נראה שלגמרי כן. זה עד כדי כך פשוט.

oranfu אוהב/ת את זה.