נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. קינג לדלי Member

סליחה קזחסטן...

2. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

גרארד הכניס לו כדור גדול והוא בעט בסיבוב,השוער יצא ולקח יפה,
    לאחר מכן בעט עם החיצון בתוך הרחבה והשוער לקח יפה עוד יותר.
    לא קלאסי,לא רוני שאנחנו רגילים לראות אבל הנקודה שלי היא שלו החלוצים
    היו מקבלים יותר כדורים טובים אז גם ביום חלש רוני יכול היה להוציא לפועל יותר.

איסטלנד ולדלי,
    אני לא מבין על מה הבושה הגדולה בהכנסה של קווין דיוויס,
    אמיל הסקי(אם כבר מדברים על 200 קילו)היה יותר טוב?ההכנסה של שון רייט פיליפס(רבע עוף)לא הפריעה לכם?ההרכב הקבוע שגארת' בארי מקבל זה בסדר?
    ב20 דקות שדיוויס שיחק עוד הצליח לייצר כמה מהומות ותנופה מסויימת ולזכות באיזה כדור גובה או 2,משהו שקראוץ לא הצליח לעשות ב 70 דקות(לא באשמתו,לא הפיעלו אותו נכון),
    כשחקן סגל ואחד שיכול לעלות מהספסל,במצבת החלוצים האנגלים שיש לנו כרגע,הוא בפנים בזכות(תוקע יופי את הקבוצות שלכם בליגה לאורך שנים) וחבל שלא הגיע לסגל עונות אחורה.
    לא מהיר מדי אבל מאוד חכם,נוח עם הכדור וחזק,לא הוא או החילוף שלו זו הבעיה.

קאפלו,
    מצד אחד אני שמח על שסוף סוף ראינו 2 קיצוניים קלאסיים,הם היו נקודת האור אתמול אבל גם הצ'לש הזה לקאפלו הוא חלקי.
    אפשר היה להחליף בינהם בזמן המשחק וכשדברים נתקעו,האחד שיעבור לצד ימין והשני לשמאל והרי הם יכולים לשחק ב 2 הצדדים וככה קצת להפתיע,לשנות,להפריע להגנה של המונטנגרים,לא קיבעון ובטח ובטח לא הוצאה של יאנג והכנסה של שון רייט פיליפס ועוד לאגף שמאל,זו היתה שטות מוחלטת.

מרכז הקישור בהנהגת גרארד ולצידו גארת' בארי,זה פשוט לא מספיק טוב.
    ישב ג'ק ווילשר על הספסל,תן לו הזדמנות,הרי זה חילוף וסוג של שחקן שיכול להצית את הדימיון,להלהיב,להכניס רוח רעננה,על הדשא ובקהל.
    לדעתי אפשר היה לא להכניס את דיוויס,להוציא את קראוץ',להכניס את ווילשר,לעבור ל 4-5-1,רוני חלוץ בחוד כשכל הכדורים הולכים לכיוון שלו,מרכז קישור מעובה יותר,להשאיר את בארי למטה(ולהתפלל שהכבדות שלו תחזיק מעמד)ולתת לגאראד ו ווילשר לשחק קרוב יותר לשער היריב.
    אני כותב כבר תקופה ארוכה,הנבחרת צריכה לשחק בשביל רוני ובמסגרת המגבלות שיש לנבחרת הזו באיזור הקישור,חייבים לשחק בסגנון הזה,
    אין צורך בבן זוג לרוני,הוא הוכיח שהוא מסתדר מצויין גם לבד וכשמשחקים עליו כשחקן המרכזי.
    והנה כשסוף סוף קאפלו מצא לתת מקום ל 2 קיצוניים לשחק,חבל שהוא לא חשב לשנות עוד.

היו הבדלים של כמה דקות בין המשחק שלנו למשחק של סקוטלנד נגד ספרד,
    העברתי לשם וקינאתי בסקוטים.
    מקצועית היא נבחרת מוגבלת עוד יותר מאנגליה(איזה גולים רכים הם קיבלו אתמול) אבל איזו רוח קרב,איזו נשמה,מלחמה,גאווה,כבוד,
    הכי אנגליה של פעם והמשהו הזה הלך לאיבוד בנבחרת תקופה ארוכה.
    כתבתי על זה עוד בתחילת גביע העולם,שזה מריח לא טוב,
    שידענו הפסדים בעבר וגם מול הגדולות אבל תמיד הקיזו דם נגדנו,
    בדיוק כמו שהספרדים הקיזו אתמול,
    המונטנגרים לו לא היו נותנים לנו ולוומבלי כבוד אז היו יכולים לצאת עם עוד 2 נקודות,בקלות אפילו.

ארצ'י כתב לי על הקהל הסרבי שפוצץ את המשחק באיטליה ושפעם אנחנו היינו כאלה,כנראה שגם לחוליגנים האנגלים נמאס להגיע למשחקים של אנגליה,
    הם מקבלים ריגוש גדול יותר ביציע של מגרש פולו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/10
  3. קינג לדלי Member

סטרטפורד,ברגע שאתה שואל אם הסקי יותר טוב אז זה אומר משהו על דייויס.
    שניהם לא ראויים לנבחרת.

בארי לא שיחק בתפקיד הזה בחייו וזאת המצאה של קאפלו שכבר תקופה ארוכה לא עובדת.

ואני שואל מה עם טומי הדלסטון ? לא מגיע לו צ'אנס אמיתי ?
    הבן אדם לא יוצא מההרכב של רדנאפ כבר שנתיים ועושה עבודה נהדרת אז למה בארי ?

ושוב,הבעיה היא לא בשחקנים אלא בשיטת המשחק בטכניקה לקוייה בהנעת הכדור.
    רואים את זה בכל המשחקים של הנבחרות היותר צעירות של אנגליה.

תמיד הפורטוגלים-ספרדים וכו מניעים כדור מגיל צעיר בטכניקה ומחשבה מהירה ואנחנו מהילדים מעמידים עמוד חשמל ובונים רק על קיצונים מהירים.

קיצונים קיצונים קיצונים.
    מתי יהיו לנו קשרים של נגיעות מהירות בכדור ?

בוקר וההנג אובר לא עבר לי.
    בא לי להקיא.

4. THE STRETFORD END Member

לדלי,

יש לנו בעיה בגזרת החלוצים,אם פעם היתה לנו "בעיה טובה" כשהיו לנו
    אפשרויות בחירה בין אלן שירר,מייקל אואן,רובי פאולר,אנדי קול,איאן רייט,טדי שרינגהאם ולס פרדיננד אז היום זה אפילו לא קרוב לחצי מזה.

דיוויס,אני עושה לו עוול שאני מזכיר אותו בנשימה אחת עם הסקי,
    שכל הכדורגל שיש לדיוויס זה משהו שגם 4 הסקים לא יגיעו לזה,
    הנוחות בכדור גם כן,העל עליונות האווירית בכלל אין מה לדבר,
    במצב הקיים ובמשך כמה עונות,היה לו מקום בסגל.

בארי גם בוילה שיחק במרכז המגרש,משחק שם בשיטי,משחק גם בנבחרת,
    שחקן אפור,בינוני ביום בהיר וכמעט תמיד פחדן,סגנון ג"יימי רדנהאפ,
    לרוחב,הרבה לרוחב,משעמם!!!

האדלסטון,לא כוס התה שלי אבל אני בהחלט רוצה לראות אותו מקבל הזדמנות על חשבון בארי,
    גם כשחקן אחד על חשבון אחר וגם בתהליך של הצערת הנבחרת,
    לא עוד פרות קדושות נכשלות.

יש לנו בעיה של הנעת כדור אז תמצא מערך ושחקנים מתאימים שיאפשרו להתמודד עם החסרון הזה,
    אחד מהם זה לתת לשחקנים כמו ווילשר,כאלה שמחזיקים כדור בנוחות לשחק.

במשחקים של הצעירות אתה רואה הבדל חיובי הרבה יותר גם בהקשר הזה מהבארדק שהולך אצל הבוגרת.

5. Jack Wilshere Member

לדעתי לווילשר יש מקום בנבחרת כיום, וגם אם הוא לא יקבל את ההזדמנות בנבחרת בקרוב, להערכתי זה עניין של שנה-שנתיים עד אשר הוא יקנה לעצמו מקום של קבע בהרכב הנבחרת להרבה שנים. שחקן עם כשרון נדיר, שיש לו גם את המנטליות המתאימה. הדבר הכי טוב שקרה לאנגליה מזה שנים ארוכות.

6. GiladG2 Member

פאביו קאפלו - אחד מהמאמנים המבריקים ביותר שהיו, נראה יותר פתטי ממשחק למשחק. צבעו לו את השיער לג'ינג'י ותנו לו מטרייה. בושה.
    צריך לבוא בטענות גם לשחקנים, אבל לי אישית קשה לעשות את זה כל עוד המנג'ר שלהם בכלל לא מתאמץ לנסות להזיז ולשפר דברים. במה שני הבאנקרים הכי גדולים בהרכב של קאפלו אשמים, גלן ג'ונסון וגארת' בארי, אם הוא ממשיך להסתפק באפסיות שלהם ומראה להם שלא משנה עד כמה חרא הם ישחקו, אין סיכוי שהם ירדו לספסל/ליציע.
    וחוץ מבחירת השחקנים (שוב), הטקטיקה. שום גיוון, שום ניסיון לעשות משהו שונה או להפתיע. אדם ג'ונסון באמת יותר טוב בימין, ויאנג יותר טוב בשמאל, אבל במשחק כזה שמונטנגרו חונקת את האמצע כדי לסגור את רוני וג'רארד, שני הווינגרים שלך בטבעיות ייכנסו פנימה לתוך הפקק של השחקנים במקום לרווח את המשחק לכנפיים. למה לא לנסות להחליף ביניהם במהלך המשחק? וגם הוא לא עשה את זה, הוא היה צריך להגיד לקול ולג'ונסון (אם הוא היה מבין בכלל) לשחק הרבה יותר קדימה בשביל שתהיה אופצייה לתקיפה מהכנף. כל החלק הקדמי היה זוועה, ג'ונסון בראשונה ויאנג בשנייה ניסו, אבל לא הייתה תכלית או מטרה לנסיונות שלהם.

אה כן, ושון רייט פיליפס. גם אבא איאן תפס את הראש כשהוא ראה מי נכנס להציל את המולדת.

7. cazzo Il Capocuoco

זאת בדיוק הבעיה, דומני. בלי שום ציניות.

8. קינג לדלי Member

אני כל היום ניסיתי לזכור אתמול נגד מי אנחנו משחקים.

אני מתבייש פשוט מתבייש.

9. THE STRETFORD END Member

גלעד

הגינג'י עם המטרייה,בעוד כמה שנים טובות,אחרי שימשיך לצבור ניסיון
    ולעשות חיל בליגות אירופה,לא הייתי פוסל אותו מלהחזיר אותו למשרת הנבחרת.
    היו לו דאז בחירות לא נכונות,שנכשלו ביג טיים אבל הוא לפחות ניסה לשנות.

גלן ג'ונסון זה חתיכת #@$%&*
    לא זוכר מתי היה לנו בנבחרת שחקן עד כדי כך טיפש מבחינת כדורגל.
    מילא מבחינת כישרון נטו הוא היה עילוי וזה היה מחפה במשהו אבל זה פשוט נשגב מבינתי איך שחקנים אהבלים ושאין להם יכולת מקצועית מי יודע מה מצליחים לשרוד לאורך שנים ברמות הגבוהות.
    ווסטהאם,צ'לסי,פורטסמות',ליברפול,פאקינג מועדונים גדולים ומכובדים והוא
    חגג על כולם.

10. eastlands Member

סטרטפורד- אתה כותב שהנבחרת צריכה לשחק בשביל רוני , זה יכול להיות טוב כשרוני בכושר , כרגע רוני לא צריך לשחק בהרכב ועוד שהמשחק עובר דרכו עם כל המסירות האיומות האלו , לגבי הבעיטה בסיבוב , בעט טוב ? נו באמת כל הפינה הנגדית ריקה , סיבוב אמיתי וזה היה בפינה

קשה לי לכתוב על הנבחרת בכלל זה לא דומה לכלום , סתם נסיונות של מספר כשרונות ,בלי תיאום בלי מאמן ככה סתם , וכן רוני צריך להיות הכוכב של הנבחרת אבל לא בכושר שהוא נמצא כאגע , זה לא שיקום ולא ריסרב זה הנבחרת לא יאמן ממש בושה

11. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

אם רוני לא בהרכב הנבחרת אז את מי בדיוק אתה מציב בחוד?

ואגב,אם רוני בגלל כושר לא טוב לא צריך להיות בהרכב,
    מה זה אומר לגבי אחרים שלא בכושר והם באנקר בהרכב?

עריכה:
    כתבתי שרוני בעט בסיבוב מכדור טוב של גרארד,לא בעיטה טובה של רוני למרות שהיא לא היתה רעה.
    יכול היה לעשות טוב יותר אבל קרדיט גם לשוער.
    לאחר מכן היתה לו בעיטה טובה עם החיצון והיתה הדיפה מצויינת של השוער.

12. eastlands Member

זה הבעיה הכי גדולה שלנו ששחקנים לא בכושר עולים בהרכב

מצב החלוצים באמת קשה , עם הפציעות של דפו,בנט,זמורה ועדיין שחקנים שלא בכושר לא צריכים לפתוח בהרכב , תגיד אתם עליתם בבולטון עם עשר ?
    אפילו הנכה הועדף על פניו , אי אפשר להאשים רק את קאפלו אבל המצב באמת קשה , יש תחושה שהנבחרת מאבדת מחשיבותה , בכל פעם לאחרונה שאני שומע כמה שחקן איקס טוען שהנבחרת חשובה , אני מבתבייש , מי היה בכלל מעלה את הנושא הזה בכלל טרי בוצר מתגלגל מכעס עכשיו בפאב כמה תפרים הוא חטף וכמה דם איבד רק כדי להישאר עם החולצה

13. Carlo Zampa Member

רק אתמול ראיתי שניים - אשלי יאנג ורייט פיליפס.
    אתם שואלים למה אתם לא מסוגלים להניע כדור? אין שום סיכוי להניע כדור עם שחקני כנף מטומטמים שכל כדור שהם מקבלים הם אוטומטית רוצים לשרוף את הקו ולהרים. פשןט תוקעים את הראש באדמה ונותנים ספרינט עם הכדור. באנגליה צריכים ללמוד לתת עדיפות לטכניקה על מהירות ופיזיות.

14. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

נגד בולטון אואן לא הועדף על פני רוני,רוני פתח בהרכב,יצא בגלל פציעה.

כתבת דפו,זאמורה,בנט,יודע מה,גם כשהם כשירים ולהוציא את דפו (גם הוא עם כוכבית)
    אלו לא באמת חלוצים שמרעידים את הגנות אירופה.
    הם טובים וטובים בעיקר לקבוצות מסדר גודל מסויים ולחץ מסויים,
    לא בכדי להוביל חוד של נבחרת שרוצה לזכות בתארים.

15. THE STRETFORD END Member

Carlo Zampa

אשלי יאנג רחוק מלהיות שחקן טיפש,
    אני דווקא רואה בהופעה שלו,גם אתמול כסממן חיובי
    כי חסרים לאנגליה או שיש יותר מדי פחדנים,שמפחדים לקחת כדור ולנסות לקחת שחקנים באחד על אחד,לעשות פעולות של יותר ממסירה לרוחב או כדור ארוך על 30 מטר.
    יאנג עורר מהומות,סחט עבירות אבל סבל בעיקר מאחרים לצידו שלא תיפקדו מספיק טוב.
    ממש לא הגיע סתם לקו והגביה מבלי לראות מה ומי,להיפך,עצר,הסתובב,חיפש אבל לא קיבל תמיכה.

שון רייט פיליפס ממזמן לא השחקן המלהיב של הקדנצייה הראשונה בשיטי,
    צ'לסי היתה גדולה עליו,כיום בשיטי הוא כבר לא שחקן ראשי,
    לא הכי אינטליגנט אבל בטח לא טיפש ברמות של גונסון.
    אתמול גם הוצב בכנף שמאל ואת השטות הזו רק קאפלו יכול להסביר כי אני לא מוצא שום הגיון.