נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

איזה גארת' בארי?זה שרודף ועדיין לא הגיע אחרי שחקן גרמני במתפרצת?
    אתה באמת רוצה לראות אותו בנבחרת ברגעי האמת?..האמת(משחק מילים שכזה)גם בספרד,ברזיל,צרפת,ארגנטינה,איטליה,גרמניה רוצים לראות את בארי בנבחרת אנגליה,עם או בלי סרט קפטן.

לא ראיתי את המשחק אבל אני בטוח שהוא היה מצויין,
    במשחק ידידות בדנמרק הוא תמיד יהיה מצויין.

קיבל את סרט הקפטן בארי...נהדר,כל עוד זה לא ג'ון טרי לכולם מותר.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו עופר, אתה מאוד אובייקטיבי. אני בטוח שאתה כמונו לא רוצה את בארי או מילנר מול נבחרות רציניות עם קישור אחורי קצת יותר מפחיד מפאולסן.

3. eastlands Member

לא הבנתי בכלל
    בארי ראשון בהרכב מול כל יריבה לדעתי ,הוא לא אשם שהתרסקנו נגד גרמניה ,מהירות? לא כולם צריכים להיות מטוסים בכדורגל בארי בהחלט מהקשרים הטובים באנגליה
    לגבי מילנר ,אין לי מושג על מה אתה מדבר , אולי הכי טוב בעידן החדש ,הייתי בוומבלי נגד בולגריה , הצגה! הערב מעולה , מילנר טוב מול כל יריב ,,כישרון ,משחק אגב ,יכולת הרמה , אתלטיות מהגבוהות בפרמייר!

דבר בשם עצמך בבקשה

4. THE STRETFORD END Member

בארי אחד האשמים הגדולים ביותר בהתרסקות נגד גרמניה,מקצועית ומנטלית,חסר עמוד שדרה מול קבוצות ונבחרות גדולות ושחקנים גדולים,תמיד היה כזה,תמיד יהיה כזה.

לא כולם צריכים להיות מטוסים אבל מקשר אתה מצפה ומקווה שיהיה פחות כבד מאשר טנק מרכבה,
    מילא היה עם שכל כדורגל מבריק לחפות על זה אבל לא מהיר,לא מבריק,כדורגלן בינוני ביום הכי בהיר שיש,לא תודה.

עם שחקן כמו בארי לא הכותל המערבי,לא הרי קרישנה וגם לא האפיפיור יעזרו לנבחרת אנגליה,
    גארת' בארי מגלם את כל הבינוניות המאוסה של אנגליה.
    כנ"ל לגבי מילנר,טוב יותר מבארי ועדיין,משעמם!!!!

5. eastlands Member

ותחשוב שרוני היום אפילו לא התקרב לרבע ממה שהם נתנו ,כדי שתבין עד כמה אנגליה עם החייזר הזה הולכת לאובדון , אהה הוא נתן פס גדול לוולקוט , שב תראה את המשחק מילנר נתן 10 כאלה היום

תגיד היו לכם עוד נציגים היום בנבחרת ? היה פעם איזה קאריק איטי באמצע הוא עוד בסגל , או שלפני דרבי אין שחרורים ?

6. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

מה שיש לרוני בציפורן,אין,לא היה ולא יהיה לבארי ומילנר שלך גם יחד ועוד 20 שנה
    וגם אתה יודע את זה!

קאריק זו דוגמא לשחקן לא מהיר באמצע המגרש שידע יפה מאוד לחפות על זה בהבנה וקריאת משחק מצויינת,
    עשה את זה יופי במדי יונייטד ובדרך לאליפויות וגביע אירופה,
    אתה מבין,קבלות בשטח,לא רק דיבורים באוויר.

שיחרורים מהנבחרת...זו לא הפעם הראשונה שקאריק לא מוזמן לסגל,
    חוץ מזה,כבר התחלת עם התירוצים לקראת הדרבי....אה אה,אתה בפאניקה,
    נו,מה חדש?

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/11
  7. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

זו התצוגה הכי טובה שתראה אי פעם מגארת' בארי במדי הנבחרת במשחק נחשב מול יריבה גדולה(גרמניה במקרה הזה)

http://www.youtube.com/watch?v=Rda6apOe9j0

במציאות...דברים עובדים אחרת.

8. The_Magpie Member

שניכם רבים על אותו שיעמומון ומגינים על שחקן בקבוצה שלכם. כולם יודעים שגם בארי וגם קאריק מייצגים בינוניות ושיעמום והם בטח לא השחקנים שאנגליה צריכה כהרכב הפותח שלה.

9. eastlands Member

כן אבל מסתבר שאין מקום בכדורגל ל11 כוכבי פלי סטיישן כמו שכולם חולמים , זה כנראה לא עובד , אחרת המאמנים שעובדים בענף ומקצועיים קצת יותר מאיתו לא היו מחפשים גם את העובדים המשעממים כמו שאתה קורא להם

10. קינג לדלי Member

דעתי היא שבארי כבד מידי בשביל לשחק אחרון בקישור.
    צריך שם מישהו יותר מהיר שיסגור.
    בארי מסתמך על קריאת משחק נבונה אבל מידי פעם מאחר מאוד בסגירה.

מילנר היה מעולה ובכלל הוא שחקן נהדר ששולט כמעט בכל רזי המשחק.
    הוא טוב בימין במאל חכם מגביה חד ועובד קשה.

לטעמי הבשורה באה מכיוון ווילשייר.
    הילד הזה משחק פשוט. נותן פס ונע נותן פס ונע.
    המון תנועה עם ובלי כדור וים אינטילגנציה לבחור הזה.

אליפות אירופה בידנו.

11. The_Magpie Member

זה שלא כולם כוכבי פלייסטיישן זה ידוע, אני חושב שאם חלשים בנקודה מסויימת לא צריך בכוח לשחק עם שחקן בעמדת הקשר הדפנסיבי למשל שחלשה אצלנו, אפשר לנצל את יתר השחקנים שלך שכן טובים בעמדות האחרות ולשחק בלי קשר הגנתי, זה לא סוף העולם. גם ווילשר, גם וולקוט, גם אדם ג'ונסון יכולים להוסיף לקישור איפה שצריך.

12. THE STRETFORD END Member

The_Magpie

אני לא מגן על קאריק כי הוא שחקן של יונייטד,
    אני בטח לא חושב שהוא צריך להיות שחקן הרכב כרגע בנבחרת,במקרה הטוב בסגל המורחב.
    קאריק ולמרות שמעולם לא נחשב היה ולפחות לא בעיני התקשורת או קהל הנבחרת,לשחקן מיוחד
    ידע גם ידע לנפק קבלות בהצלחה הכי גדולה של יונייטד בשנים האחרונות ולכפר בחוכמת המשחק שלו על חסרונות שיש לו.

לא חסרים שחקנים שביונייטד כיכבו על ימין ועל שמאל,בליגה ובאירופה
    ובנבחרת לא שמו עליהם קצוץ,
    לאן יונייטד הגיעה ולאן נבחרת אנגליה הגיעה כולם יודעים.

גארת' בארי לא מספיק טוב מקצועית,לא מספיק חכם וחזק מנטלית בכדי לעשות זאת,
    לא לצד גרארד או למפארד,גם לא לצד שניהם ביחד,
    כל עוד הוא שחקן מפתח בנבחרת אנגליה,אפשר להמשיך וללכת למכור תותים במקום לקבל שברון לב כל שנתיים או 4 שנים.

13. George Best Member

סטרטפורד,

נו אז קאריק היה שחקן הרכב שלנו וגם ניפק יכולת טובה ברוב הזמן, איך זה הופך את זה לפספוס בנבחרת אנגליה?
    לא חושב שטיעון של "תראו מה יונייטד השיגה ומה אנגליה השיגה" עובד ממש טוב...גם מיקאל סילבסטרה היה שחקן הרכב שלנו, אז? ולא שחלילה אני מזלזל בתרומה של קאריק, פשוט הטיעון הזה די מצחיק אותי, כי כמה דוגמאות של שחקנים בינוניים אני יכול להביא לך שזכו בפי כמה וכמה תארים משחקנים ענקיים?
    גם קאריק וגם בארי בינוניים מדי בכדי להיות שחקני הרכב לנבחרת כמו אנגליה (לפחות למה שהיא מתיימרת ובהחלט חייבת לשאוף להגיע), אומנם הם מאוד אינטלגנטיים, בעלי יכולת מסירה מצוינת, אבל יותר מדי כבדים, נעלמים לפרקי זמן מאוד ממושכים במהלך משחק, יותר מדי "נחמדים".

בארי במגמת שיפור במשחקים האחרונים ולבטח בכושר טוב יותר מקאריק אבל עדיין, פשוט לא זה.

ווילשר אוכל את שניהם בלי מלח.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/11
  14. THE STRETFORD END Member

ג'ורג

אם בארי שחקן מפתח שם אז זה עצוב שקאריק לא קיבל את הזדמנות גדולה הרבה יותר כי הוא שחקן טוב יותר ממנו(לא מדבר על ספציפית עכשיו אלא בכלליות)
    מי יודע מה פיספסנו בעונות הטובות שלו ביונייטד מבחינת הנבחרת?
    אולי זה היה מצליח ואולי לא אבל אני עייף מלראות את בארי ממשיך לקבל את חולצת ההרכב של הנבחרת.

גם אנדי קול מעולם לא קיבל ולא הוערך כראוי ע"י מנג'רים של נבחרת אנגליה,
    זה לא הפריע לו לכבוש בצרורות מול ההגנות הטובות ביותר.
    אם אף מנג'ר נבחרת לא חשב לנסות ולהעתיק את הנוסחה אז חבל בשביל אנגליה,
    בספרד יודעים לעשות זאת עם ברצלונה,התוצאות בהתאם.

סילבסטרה ידע ימים יפים מאוד גם ביונייטד,אל תיתן לסוף הקריירה שלו להטעות אותך.

15. eastlands Member

קאריק שחקן טוב על הכיפאק אבל איפה הוא ? בארי פחות טוב אבל איפה הוא ? משחק על בסיס קבוע ואפילו קיבל סרט קפטן אתמול
    שום דבר לא מקרי , אברה הכי טוב בעולם לא בסגל אתמול , ולפטצר היחיד שמותר לו בכלל להיכנס לאנגליה מהגבול עם המוגבלים לא היה אתמול בסגל , ווידיץ לא היה אתמול בסגל , נציג בודד בסגל האנגלי וגם הוא קיבל מחצית אחת , כך גם נאני בפורטוגל , יאאלה כולה פאקן דרבי ,איך שהוא משגע את כולם בושה !