נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמוה שטרי מודח מתפקיד הקפטן בגין עבירה שהואשם בה ועדיין לא הורשע.
    יש וידאו ואנשים קראו שפתיים, אחלה, נבטל גם את המשפט אז?
    לא ברורה לי ההחלטה הזאת, אם טרי לא התאים להתאחדות כקפטן היא הייתה צריכה לכפות את הצעד הזה על קאפלו לאחר המקרה של ברידג', לא היום כשיש נגדו -חשדות- על עבירה גזענית.

2. Ricky van Wolfswinkel Member

מה זה כל כך משנה אם הוא יהיה קפטן או לא.
    נבחרת אנגליה שוב תכשל, שוב יאשימו את קאפלו במקום להאשים את האפסיות של השחקנים שרוני בראשם.
    אז יביאו את רדנאפ והוא יחדיר רוח אנגלית בשחקנים ואז הוא גם יכשל והתקשורת תצא ותגיד שזה בדיוק כמו מקלארן.

ולמה זה? כי אנגליה היא נבחרת בלוף, חוץ ממונדיאל עם שער שנוי במחלוקת וחצי גמר מונדיאל בטורניר הגרוע מכולם אין לאנגליה שום הישגים והיא בכלל לא אחת מהנבחרות הטובות באירופה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לי להבין את זה רק.
    במידה ואנגליה הייתה מנצחת בפנדלים את פורטוגל או ארגנטינה או גרמניה להודעה שלך לא היה ערך. נכון?

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר להאשמות כבר או העניין שזה לא מוכח עדיין.
    איאן מאקינטוש אמר את זה יפה בטוויטר, טרי פשוט כבר לא מספיק טוב מקצועית כדי לכפר על כל הבלאגן שהוא מביא לנבחרת, וכל שנה הוא מביא סקנדל חדש. לא היו צריכים להחזיר לו את סרט הקפטן מלכחתחילה, תהליך ההחלפה של טרי-פרדיננד במרכז ההגנה של הנבחרת היה צריך להתחיל כבר לפני זמן מה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שיש קשר להאשמות...הסיבה הרשמית להדחתו מהתפקיד היא ההאשמות.
    לא משנים קפטן 4 חודשים לפני טורניר מסיבות מקצועיות. מדובר חד וחלק על המקרה עם אנטון פירדננד.
    עכשיו תגיד האם זה הוגן או לא על בסיס זה.

במובן המקצועי ובלי קשר לנושא, אני כנראה נשאר עם טרי-פירדננד במרכז ההגנה שלי ליורו. יש רצון לראות דם חדש במקום הדור ש"נכשל" אבל אני לא רואה היגיון לעלות עם קייהיל או סמולינג לפני טרי או פירדננד. הם פחות טובים ופחות מנוסים, בטורניר של 6 משחקים אין מקום לטעויות.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שגיל אמר, את התפקיד הזה הוא היה צריך לאבד (בקביעות, לא כפי שיצא) כבר אחרי סיפור ברידג'. אין לי בעיה עם כך שיוחלט שייצוגית הוא דמות בעייתית מדי מכדי להיות הקפטן. אבל צריך להיות פער בין הנושא הייצוגי לבין המשחק עצמו. זה צריך להיות מוכרע על סמך יכולתו בלבד.

7. Roy_Keane Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/12
  8. StevieG Member

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/John-...icle860781.html

ועכשיו החלאה מאיים בפרישה מהנבחרת? אתה מאיים? תפרוש, וכמה שיותר מהר. גם כן, חוצפן.

לגבי הקפטן הבא, אני חושב שהבחירה אמורה להיות ברורה, למרות שאני בטוח שאיכשהו קאפלו וההתאחדות יימצאו דרך לדפוק את זה.

9. Rushie Member

בעיניי זה חייב להיות הארט. אישיות הוא היה מאז ומתמיד, השנה רואים את זה באופן בולט אפילו יותר לצד היכולת המקצועית הנהדרת שהוא מציג. יש לו את התכונות כדי להוביל את הנבחרת בשנים הקרובות וגם הרחוקות יותר (בהנחה ובניגוד לטרי יתרחק מכל מני פרשיות מביכות למיניהן...)

10. StevieG Member

הארט זו הבחירה הקלה, אבל אני לא חושב, אם נותנים לקפטן משמעות אדירה, שהקפטן יכול להיות שוער או חלוץ. זה צריך להיות או מגן/בלם או קשר

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת תהיה פגיעה בג'ררארד או בפירדננד אם הקפטן לא יהיה אחד משניהם. הם הותיקים, הם קפטנים בקבוצות שלהם ואחד מהם צריך לקבל את הסרט, השני יהיה סגן.

אני מבין את המרמור של טרי, קבעו לו גזר דין לפני ההרשעה, אולי אם אנשים לא היו עיוורים משנאה הם היו רואים כמה זה מעוות. פשוט אבסורד.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

13. alexshw Member

סטיבי צריך להיות קפטן. מגיע לו. בהנחה כמובן שיהיה כשיר וישחק בהרכב.
    גם לריו מגיע, אבל אם אתם שואלים אותי ספק גדול אם יהיה כשיר בכלל ליורו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/12
  14. Rudess Member

הוא לא צריך לפרוש, צריכים להעיף את החלאה הזאת מנבחרת אנגליה. גם ככה הוא כבר מעבר לשיאו ואחרי ההתנהגות שלו במונדיאל הקודם, היה צריך לנקות את האורוות והוא מבין הראשונים שצריכים ללכת הביתה (גם פרדיננד).

בדיוק מה שאני חושב.

15. StevieG Member

אם הוא היה באמת מרגיש שהוא זכאי, הוא היה מנסה לדחות עוד ועוד את המשפט, או שהוא היה מנסה לנקות את השם שלו כמה שיותר מהר? זה מזכיר לי את משפט קצב, שלקראת סופו, קצב ניסה לעשות הכל כדי להמנע מכניסה לכלא. הרי אם טרי יורשע, הוא לא יוכל לשחק יותר עבור אנגליה. אני בספק אם הוא גם יוכל להיות קפטן של צ'לסי. אגב, לצ'לסי יש מדיניות של השעייה לכל החיים של אוהדים גזעניים. #אירוניה.

הרי זה עניין שצריך לטפל בו לפני תחילת היורו. בעצם הדחייה של המשפט, ההתאחדות התערבה ועשתה צעד שדומה לשליחה לחופשה של מנהל שנחשד בהטרדה מינית, עד לבירור העובדות. עד שייתבררו העובדות, הוא לא יוכל לשמש כקפטן, וזה צעד שהיה צריך להתבצע ממזמן.