נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. The_Arsenal Member

למרות שאני באמת אוהב את נבחרת אנגליה, הייתי שמח אם ונגר היה לוקח את הג'וב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לא יקרה...

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד, להדיח את טרי מתפקיד הקפטן לפני שהורשע - חטא מספר 1. לגרום לקאפלו לעזוב - חטא מספר 2 שנגרר ע"י מספר 1.
    שיהיה להם לבריאות.

3. StevieG Member

זה לא קשור להרשעה. זאת לא הדחה. זו השעייה מתפקידו עד שעניינו יוכרע. זה היה הצעד שהיה צריך להעשות. זה הצעד שהיה צריך להעשות עוד כשהוגש נגדו כתב אישום לראשונה.

4. JohnTerry26 Member

מעניין שמשתמש באיזה פורום בישראל מדבר על אנושיותו של מישהו שהוא לא מכיר. קפאלו מכיר את טרי קצת יותר ממך, את איכויותיו של טרי כאדם תן לו לשפוט בעצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/12
  5. StevieG Member

אני חושב שכולנו הספקנו להכיר את איכויותיו של טרי כאדם. בן לאב סוחר סמים, שמקבל שוחד בגובה עשרת אלפים פאונד על מנת להראות את מתקניה של צ'לסי מבפנים, קורא קריאות גזעניות, וששוכב עם אשת חברו לקבוצה. וזה רק ממה שפורסם. בן אדם טוב הוא בטוח לא.

קאפלו תמך בטרי בזכות המנהיגות שלו. טרי על המגרש הוא מנהיג אגרסיבי, גם כשסרט הקפטן לא על זרועו. הוא לא מנהיג לפי דוגמא, אלא מנהיג בכח. קשה לי לראות מישהו אחר מצליח להנהיג את הנבחרת באופן מובהק כמו טרי כשטרי נמצא על המגרש. אולי זאת הסיבה שקאפלו התעקש על כך שהוא יישאר הקפטן. כל הפסקה הזאת היא לא עובדה, אלא סברה, וכך יש לקחת אותה. עם זאת, זאת סברה שמתאימה למציאות.

6. 亚历山大帕托 Member

http://i43.tinypic.com/2mgmmg5.Xxx

7. JohnTerry26 Member

בן לאב סוחר סמים? אתה משתמש בזה לאחד הסממנים שהוא לא "בנאדם טוב"? איך שהראש שלך עובד, אני לא אתערב. טוב נו חוץ מלהגיד לך שאתה אדיוט...ומתחסד. ואני נקרע פה מזה ששוב לא הצלחת שלא לפסוק לגבי הקריאות הגזעניות.. אין מילים.

לעניין.. כמו שאמרתי, ולפי מה שהוכחת בצמד המילים "ממה שפורסם", אף אחד פה לא מכיר את טרי. קאפלו כנראה מכיר יותר, וכך עוד עשרות אנשים שעבדו איתו צמוד. עד כאן העובדות. לכל אחד מותר להחזיק בשיקול דעת, ולבחון בעצמו מה אנושי או לא אנושי, מי בנאדם טוב ומי לא בנאדם טוב, זה פשוט פחות מעניין כשזה בא מרחוק.

8. StevieG Member

בן אדם נשפט לפי מעשיו. אם הבן אדם שוכב עם אשת חברו, לוקח שוחד ומואשם ע"י המשטרה באמירות גזעניות, כנראה שלא מדובר בנער מקהלה. עד כאן העובדות.

זה שהוא מנהיג, לא אומר שזה הופך אותו לאדם חיובי.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשקראתי את הידיעה על כך שקאפלו מפוטר הייתי פשוט בהלם

מעניין יהיה לראות מי ימונה עכשיו להדריך את אנגליה ביורו הקרוב

10. JohnTerry26 Member

קודם כל, לי אישית הספיק מזה.. אז בלי להתחמק- מה הסיפור עם הסחר בסמים? פעם אחת תתמודד עם הזבל שאתה כותב.

נער מקהלה? לא...

המשפט הזה "בן אדם נשפט לפי מעשיו", איך אתה חושב שהוא מיושם (מחוץ לבתי המשפט מהם אתה כה אוהב להתעלם)- האם בידי חברה השופטת כיחידה אחת גדולה 2-3 מעשים של בן אדם, או כל אדם בנפרד שופט לפי שיקול דעתו? מאוד מעניינת אותי צורת החשיבה שלך, ורק בגלל זה אני שואל.

כמה שאלות נוספות שקופצות לי לעין אוטומטית מכתביך:

כשאתה אומר "חברו", למה אתה מתכוון?
    איך אמירה גזענית הופכת ל"אמירות"? האם אתה מנסה להשיג משהו מזה?
    אם תשאל אנשים מה חמשת הדברים הפחות חוקיים/מקובלים/ערכיים שהם עשו, האם תרגיש בנוח לשפוט אותם לפיהם?

11. StevieG Member

כל המעשים האלה שתוארו הם מעשים בוטים שחורגים הרבה מעבר לכל נורמה חברתית נורמלית ומקובלת. אני בספק אם אתה היית מוכן להיות חבר של בן אדם כזה. ואם כן, אז מה זה אומר עלייך?

הייתי מחליק אמירה גזענית שנפלטה בחוסר תשומת לב, כן. אני בן אדם שנותן להנות מן הספק. לא הייתי מחליק בגידה וקבלת שוחד.

לגבי העניין עם וויין ברדיג', איך אתה מסוגל להצדיק דבר כזה? גם חבר לעבודה, חבר לנבחרת במקרה כזה, הוא חבר. זה אפילו יותר גרוע, כי הוא למעשה, חיסל את הקריירה הבינ"ל של ברידג', שלא לדבר על ההשלכות שטראומה כזאת יכולות לגרום לאדם הזה, ששיתף איתו פעולה גם בצ'לסי וטרי היה הקפטן שלו גם שם וגם בנבחרת. זה דבר שלא יעשה.

לגבי האמירה הגזענית, זו אמירה אחת, בסדר? והמשטרה מצאה לנכון להגיש כתב אישום נגדו, אז כנראה שכן יש הוכחות וכן יש עדויות. בבקשה, אל תגרום לי לחזור על כך שוב. אתה מתחיל לעייף אותי עם זה.

12. nwish Member

כל שנותר הוא ללחוץ על "צטט", לגרור את העכבר לימין ולמטה, ולתת לחיצה על סמיילי הולם.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/12
  13. לייזר Member

בטח. התשובה יכולה להיות בקלות הדבר הבא: רצח, אונס, שוד בנק, העלמת מיסים, גניבת סוכריה מתינוק.

כמובן שמה שיש לנו עם טרי זה לא חמשת הדברים הכי גרועים שהוא אי פעם עשה, אלא מספר דברים שהוא נתפס בהם. For all we know, הוא גם דפק את אשתו של למפארד ואת אחיו של דרוגבה. אתה נשמע כמו אדם סביר וידוע שStevieG הוא טרול, אבל המעשה עם חברתו של ברידג? הוא באמת דוחה. לפעמים די במעשה אחד כדי להעיד על אדם וכדי לפסול אותו מתפקיד מסוים. תמיד הערכתי את טרי ככדורגלן ואני חושב שהוא מנהיג מצוין על המגרש, אבל המעשה הזה פסל אותו בעיני כקפטן הנבחרת האנגלית.

14. StevieG Member

קאפלו מעביר ליורש העתידי שלו את המושכות:

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/00780/postman-pat-460b_780463c.Xxx

:aaarofl:

15. 亚历山大帕托 Member

http://i41.tinypic.com/34o8rr7.Xxx