נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם הם כבר 10 שנים נראים כמו פח בנבחרת? גם אז זה קשור לפנדלים?

לא אכפת לי כמה הם טובים בליגה (והעונה הם לא), בנבחרת הם לא מסוגלים לתת את התפוקה, אז טבעי לקחת שחקנים אחרים.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא נראים כמו פח, קופמן.
    הם מפסידים בפנדלים בד"כ, מה שאומר שזה גם יכל ללכת לכיוון השני באותה מידה.
    טורניר נבחרות, כשמו כן הוא, כולל נבחרות של שחקנים שלא מספיקות להגיע לרמת תיאום יוצאת מן הכלל אז הכדורגל הבינוני שאנגליה מפגינה בטורנירים לא שונה מרוב הנבחרות האחרות.
    אני שוב שואל, תעלה עם הדור החדש שלך במקום הדור הקודם, אז היו מביסים את אלג'יריה? היו מנצחים את גרמניה? מה היה קורה שונה? באמת היה טוב יותר?
    לא מעניין אותי מה קרה בהיסטוריה, אני לוקח את ה23 הכי טובים שיש לי לכל טורניר ספציפי, אני לא משאיר את לאמפרד בבית כי הוא נכשל במונדיאל 2006 למרות שאין לי מחליף טוב ממנו, אתה קולט כמה מגוחך זה נשמע?

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהיה לא רלוונטי, מה שיהיה כן. במצב הנוכחי אנגליה תקועה לא להקיא ולא לבלוע. במצב רגיל פשוט צריך ללכת על הנבחרת הכי טובה שיכולה להיות ב-2012, אבל מי יודע מה זה. הוותיקים לא מצדיקים כל כך את הצבתם בהרכב ביכולתם הנוכחית, ומצד שני שחקנים צעירים אולי עדיין לא מבושלים מספיק. במצב הזה אני מעדיף ללכת על השחקנים האחרים, לפחות עשוי להיות בכך רווח לעתיד.

לא רואה שום משמעות לבחירה בפארקר כקפטן. בינתיים זה רק להיום. המאמן הבא יבחר קפטן קבוע.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר
    תגיד לי שאתה עולה בהרכב עם ג'ונס במקום טרי כי אתה חושב שהוא טוב יותר ואז אני אתווכח איתך האם זה לגיטימי או לא, אבל להגיד לי שג'ונס צריך לפתוח כי טרי נכשל ב4-5 טורנירים האחרונים זה משהו שאני לא מוכן אפילו להיכנס לדיון. דיון לגבי מה הוא ההרכב החזק ביותר צריך להתקיים והוא יהיה לגיטימי לחלוטין.

אני כן רואה משמעות לבחירה בפארקר מכיוון שהמאמן החדש, סביר שיהיה רדנאפ, יקבל את המצב הנתון שפארקר היה הקפטן במשחק האחרון, סביר לחשוב שהוא ימשיך עם המצב הקיים, במיוחד אם אנגליה תנצח באופן מרשים היום.
    חוץ מזה, עניין של כבוד, לא מתאים לי בכלל שג'ררארד היום על המגרש עם פארקר ופארקר הוא זה שמחזיק בסרט.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/12
  5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שזכור לי ב-2008 ו-2010 לא ממש היו פנדלים להאשים... וגם בשני הטורנירים שכן, האם למפארד וג'רארד נתנו טורניר טוב? האם אי פעם הם עשו זאת?

ואני ממש לא מבין מה מגוחך בלהעיף מהסגל שחקנים שאמורים להוביל את הנבחרת כבר ארבעה טורנירים ובפועל הם לא מצליחים אפילו להציג יכולת טובה לאורך זמן, כמה שנים כבר התעסקו בשאלה איך משלבים בין למפארד לג'רארד? אפילו את המערך שינו בשבילם ושוב זה לא עבד. אז עכשיו כששניהם בדעיכה אתה רוצה שוב ללכת על האופציה הזו?

אפילו אם היה אכפת לי מהיכולת שלהם בקבוצות (הרי מה זה משנה, אם בנבחרת הם לא יכולים לשחזר את זה), האם הם מציגים שם יכולת יותר טובה מקאריק, בארי או מילנר (ואני לא מדבר על ווילשייר וקלברלי שלא כשירים)? במקום לשאול אותי איך הכישלונות שלהם רלוונטים, אולי תסביר לי למה כן מגיע להם מקום בהרכב, כי כרגע אפילו על פי היכולת בקבוצות שלהם הם לא צריכים להיות שם.

ובוא תפריד רגע את התיסכול שלך מזה שג'רארד לא קפטן לבין טובת נבחרת אנגליה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממשיך לחכות לשמוע ממך מי להכניס במקומם.
    אם ברצינות הרעיון שלך לקישור זה בארי-קאריק-מילנר...אתה תעוף הרבה לפני הפנדלים.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרעיון שלי לקישור במצב אידיאלי הוא פארקר, ווילשייר ובארי. בגלל שווילשייר (וגם קלברלי) פצוע, אפשר את קאריק או מילנר. אז על השאלה שלך כבר עניתי. עכשיו תסביר לי בבקשה איך על פי היכולת של ג'רארד ולמפארד בקבוצות שלהם (כי הרי חוסר היכולת שלהם לעמוד בלחץ במדים הלאומיים משום מה לא רלוונטי מבחינתך) מצדיק את זה שהם ישחקו היום במקומם, כי אם אני לא טועה אף אחד מהם לא נותן עונה גדולה במיוחד.

8. Ori8 Member

-----------------------------הארט--------------------------------
    קול/ביינס----------ג'ונס-----------טרי-------------------ווקר/ג'ונסון
    ---------------------פארקר-------ג'רארד------------------------
    א.ג'ונסון---------------------רוני-------------------------לנון/צ'מברליין
    ---------------------------סטארדיג'------------------------------

לדעתי אלו 11 הטובים ביותר שאפשר לרוץ איתם ביורו נכון לעונה הנוכחית.
    אין הרבה ברירות בנוגע לאגפים. ג'ונסון אמנם לא משחק בסיטי כל כך אבל הוא לבטח השמאלי הכי מוכשר שיש בממלכה.
    בצד ימין אם לא כישרון אז לפחות לנצל את יתרון המהירות.
    החוד בעייתי והאופציה השניה לדעתי היא לתת לרוני לשחק כחלוץ בודד עם ג'רארד מאחוריו, כשמילנר/בארי או קלברלי ליד פארקר. לא חושב שלאמפארד צריך להיות פקטור בכלל באליפות הזו. אין לו מקום. וולשיר יגיע (אם בכלל) אחרי שנה ומשהו בלי כדורגל, זה לא רציני.

גם לאשלי קול לדעתי אין מקום באגף שמאל, אבל ברור שהוא יהיה באנקר בזכות השם, העבר המרשים והניסיון. טכנית הוא חור מהלך כבר שנתיים +.

הבחירה בפארקר כקפטן על חשבון ג'רארד היא לא פחות ממביכה, ויובך גם מי שלא יודה בזה. החלטה שגובלת בזלזול בשחקן שמוביל את ליברפול כל כך הרבה שנים, והוביל גם את נבחרת הפחים הזו לא מעט פעמים. אין ראוי ממנו, מכל הבחינות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Dennis Bergkamp
    זה פשוט מאוד, ג'ררארד שחקן כל כך יותר טוב מבארי/פארקר שהוא צריך לעלות גם בכושר גרוע היה ויגיע בכושר כזה לקיץ. זה לא רציני לומר שפארקר צריך לפתוח לצד בארי, זה יותר אפור מאפור, אין בזה טיפת יצירתיות.

10. JohnTerry26 Member

מאיזו סיבה מיקה ריצ'רדס הוא לא פקטור אצלך? ועוד אחרי גלן ג'ונסון... אני גם לא חושב שג'ונס בלם מספיק מוכח בשביל לשחק תפקיד כל כך חשוב ביורו הקרוב. עוד דבר, מערך של רוני כחלוץ בודד ומאחוריו ג'רארד נשמע לי כמו רעיון שנועד להיכשל.

11. Ori8 Member

צודק. לגמריי ברח לי מהראש, אישית אני מחזיק מאוד מווקר. אבל ג'ונסון נותן עבודה גדולה בהתקפה. ריצ'ארדס על חשבון ג'ונס אם כך.
    בנוגע לרוני/ג'רארד - זו אופציה שאתה חייב לקחת בחשבון, לא כי היא טובה אלא כי אין לך הרבה אופציות אחרות.

כמו שרשמתי. רוני וסטארדיג' זה שילוב שיכול להניב הכי הרבה לדעתי. גם קארול יכול לבוא לידי ביטוי עם ווינגרים סבירים לידו.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הו, לא. עדיף שחקן אפור בכושר טוב מאשר שחקן מצוין בכושר רע. השני יכול לגרום הרבה יותר נזק. במצב הנוכחי, פארקר צריך להיות באנקר בהרכב (אני לא מבין איך קאריק לא בסגל, אבל זה לא רלוונטי כרגע, הוא לא) והאמת שהוא גם ראוי למקום בהרכב, למרות שלידו אני בהחלט רוצה שחקן התקפי ויצירתי יותר.

13. אבו Member

אני מניח שהרבה יהיה תלוי במתי ג'ק ווילשיר יחזור, כמה הוא יספיק לשחק ואיזו יכולת הוא יציג. אם זה יהיה הדברים שאותם הוא הציג בעונה שעברה, הוא חייב לפתוח, בארי ופארקר ביחד זה אפור יתר על המידה. ג'ק יהיה קשר אמצע מושלם.

14. WellNeverDie Member

קאריק גם בכושר מצויין, בהתחשב בעובדה שהוא ממש מחזיק אותנו העונה (לצד ולנסיה). הייתי בטוח שהוא יקבל זימון, אבל למזלי הוא לא קיבל וטוב שכך.
    Ori8 - אתה צריך להראות טיפה אובייקטיביות. ג'ונסון וג'רארד זה דבר אחד, אבל קארול? אני מצטער לצנן את ההתלהבות שלך מהתקופה האחרונה שלו אבל יש מספיק חלוצים שעדיפים על קארול.
    אני חושב שאם אפשר לנצל את רוני מתחת לחלוץ, כמו שהוא משחק אצלנו, זה יהיה מעולה. ככה הוא כובש, מבשל, מוציא את הקבוצה קדימה ותורם הרבה עבודה הגנתית ולחימה.

15. JohnTerry26 Member

אני האמת גם חושב שה"ווינגר" השני ליד א. ג'ונסון צריך להיות מילנר. אבל זה פשוט בגלל שאני לא מאמין בלנון, יאנג, וולקוט וכל שאר האצנים (טוב יאנג הוא קצת יותר מזה אם להיות הוגן). צ'מברליין לא יקבל מקום בהרכב, זה בטוח ואולי גם צודק, כך שמילנר עם העבודה שהוא עושה בכל המגרש יכול להיות אופציה טובה. גם לא יזיק עוד שחקן כזה אם עולים עם פרקר וג'רארד אחרי כל שלל פציעותיו. אבל זה רק אם עולים עם סטארידג' שיודע לפתוח גם ימינה.

בנוגע לבלמים, למה לא מזכירים את לסקוט? ליד טרי זה יכול לעבוד.