נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

די כבר עם ספורי הזרים האלה, איטליה זכתה במונדיאל ב-2006 עם סגל של 11 איטלקים שהצליחו להתבלט בקבוצות מפוצצות הזרים שלהם.
    אני לא רואה בעיה למצוא 11 אנגלים טובים.

הבעיה באנגליה היא שהמאמנים ננעלים על שחקנים עם תרומה אפסית לנבחרת שמקבלים זימונים בלתי פוסקים לנבחרת, פעם זה שרינגהאם הבינוני במקום לס פרדיננד ואנדי קול, היום זה רוני במקום סטארידג'.

2. alexshw Member

גם בגרמניה וספרד יש זרים אבל שם הבינו שעדיין צריך לפתח שחקנים מקומיים. לא תראה שם הרבה זרים במחלקות הנוער. גם גרמניה לפני 10 שנים הייתה במצב דומה לאנגליה, אבל כנראה בהשראת המונדיאל הביתי הם שינו גישה.
    זה עניין של החלטה. באנגליה מזניחים את טיפוח הנוער בהרבה קבוצות.
    מתי ליברפול או צ'לסי גידלו פעם אחרונה שחקן נורמלי אחד? גם בארסנל רוב הצעירים שהם מגדלים זרים.
    אני רואה ליגה אנגלית המון והאמן לי שלא כל זר בפרמייר ליג זה דרוגבה או ולנסיה.
    אין שום סיבה שקבוצות כמו ויגאן או בלקברן ישחקן עם 9-10 זרים בהרכב שמרביתם נכים.

הפיתרון הוא הרבה יותר ממאמן זה או אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/12
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה מפסידה? בלי לאמפרד,טרי,פירדננד? בוומבלי? מוזר מאוד, הייתי בטוח שהם הבעייה.
    פארקר-בארי במרכז המגרש, יאללה להחזיר את הפסיכי לאנדר 21 ובהקדם, איך בשבועיים שהוא מאמן הנבחרת הוא הספיק לעשות כל כך הרבה שטויות אני לא יודע.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת לציין שפארקר היה מצוין כמובן. ונכון, עם פרדיננד ולמפארד בטח היינו מנצחים, ההפסד בטוח לא קשור לזה שאין לנבחרת כרגע מאמן קבוע והרכב קבוע. אגב ג'רארד בחצי שעה ששיחק בעוד הופעה טיפוסית בנבחרת.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

surely your'e having a laugh mate?!

אפשר להגיד הרבה דברים על ויין רוני, אבל במצבת החלוצים הנוכחית של אנגליה הוא השחקן הכי חשוב של הנבחרת. אין לו תחליף. אין מישהו שאפילו מתקרב לתרומה הפוטנציאלית שלו למשחק ההתקפה של הנבחרת.

אני חושב שאתם קצת מגזימים בביקורת וקצת נותנים לתוצאה להשפיע עליכם. צריך לזכור שאנגליה שיחקה אתמול בהרכב טלאים ולראשונה תחת סטיוארט פירס מול נבחרת שנחשבת ליותר מוכשרת ממנה. ובעיני ב-50 ומשהו הדקות הראשונות, לפני שהמשחק נהיה שכונתי הודות לחילופים רבים, פציעות והפקרות הגנתית של שני הצדדים, זו היתה תצוגה סולידית למדי של הנבחרת. תצוגה יותר מעודדת מזו שראינו בנצחונות על ספרד ושבדיה במשחקים האחרונים, במיוחד באספקט של השמירה על הפוזשן והמשחק המסודר מול יריבה טכנית שיודעת להחזיק בכדור. כמעט ולא היו כדורים ארוכים למעלה, וראינו קשרים אנגלים שלא מפחדים מהכדור ולא מתביישים לכדרר ולנסות דברים מתוחכמים על גבול החצופים. אדם ג'ונסון לדוגמא נותן לנבחרת מימד של טכניקה ותחכום שלא היה לה הרבה שנים. שמחתי לראות אותו ואת ריצ'רדס בצוותא על הקו הימני כמו בסיטי, וזה לד'עתי חייב להיות גם הקו הימני בהרכב שלנו ביורו.

אנגליה של הדור הצעיר הזה משחקת ועוד תשחק כדורגל הרבה יותר קונטיננטלי שמבוסס על הנעת כדור מאשר אנגליה של ג'רארד ולמפארד, ואני חושב שעם שחקנים כמו וילשייר, קלברלי, אוקס, סטארידג', אדם ג'ונסון וכו' יש סיבה לאופטימיות.

בסה"כ המשחק הזה נתן דקות יקרות מפז בנבחרת לכמה צעירים מבטיחים, שנצטרך לקבל מהם תרומה ביורו הקרוב לאור הירידה בכושרו של אותו "דור זהב". קשה להסיק ממנו הרבה מעבר לזה בהתחשב בסגל החסר ובהיעדר מאמן קבוע.

6. VAR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

בופון, זאמברוטה וקנאבארו היו ה-שלד של יובנטוס ומהספסל היה גם דל פיירו
    פירלו, גאטוסו, ג'ילארדינו היו חלק מקבוצה ששנה מאוחר יותר עלתה לגמר ליגת האלופות וזכתה בו עם 7 שחקנים איטלקים בהרכב (+2 שעלו כמחליפים) וזה בלי להזכיר את נסטה שהיה פותח אלמלא היה נפצע, ואמברוסיני מהספסל
    דה רוסי וטוטי שיחקו יחד ברומא שהיא רחוקה מלהיות קבוצה של זרים.

מכל השחקנים האלה רק מטראצי הגיע מקבוצה מפוצצת זרים וגם הוא לא היה אמור לשחק במונדיאל (הפציעה של נסטה הכניסה אותו להרכב וחובה לציין שהוא לא איכזב).

איך שלא תהפוך את זה - אתה לא יכול לצפות משחקנים שהם משניים בקבוצות שלהם, להוליך נבחרת לזכייה. כל הרשימה למעלה הייתה מאוד משמעותית. באנגליה, חוץ מרוני ואולי גם ג'ו הארט, אני כבר לא רואה שחקנים שהם גם רלוונטים וגם אבני יסוד בקבוצות שלהם. בארי, ג'ונסון ומילנר הם עוד שחקנים בסיטי, דאונינג וגלן ג'ונסון הם עוד שחקנים בליברפול, פיל ג'ונס, דני וולבק ואשלי יאנג הם עוד שחקנים ביונייטד (יכול להיות שיתפתחו להיות שחקנים מעולים, אבל אתה לא יכול להזכיר אותם באותה הנשימה עם רוני או אם ניקח יותר אחורה - למפארד, ריו, טרי וג'רארד).

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו אתכם מנבחרת איטליה עכשיו, זה ממש לא רלוונטי לדיון.

בגדול אתה צודק, ולא נראה לי שמישהו מצפה לזכייה מהסגל הנוכחי, שכאמור נמצא בעיצומו של תהליך הצערה. רק לציין שחוץ מרוני וג'ו הארט (אחד משחקני העונה של סיטי עד כה, בלי אולי) שהם סופר-חשובים לקבוצותיהם גם סקוט פארקר הוא אחד מהגורמים העיקריים להצלחה של ספרס העונה. גם אני מאלה שדווקא הופתעו לטובה מהבחירה בו כקפטן, למרות חוסר הנסיון היחסי שלו בזירה הבינלאומית, פשוט כי התפקיד הזה תפור עליו. לטעמי הוא גם שיחק בסדר גמור אמש.

8. h2z Member

אני לא חושב שהנבחרת שיחקה גרוע אתמול: הצוות בהגנה של סמולינג וקיהיל דווקא עבד בצורה לא רעה, עד לחוסר התיאום שלהם בגול הראשון של ההולנדים. ועוד משהו שלא דיברו עליו כאן, הגול של קיהיל היה פשוט נהדר, מזכיר את סגנון המשחק של טרי עם ההצטרפות להתקפה. בקישור באמת הייתה חולשה עם בארי ופארקר, אבל גם כשבארי יצא לטובת מילנר הדברים לא השתנו משמעותית. בצדק נטכן כאן שקאריק היה צריך לשחק, לטעמי הוא ופארקר יכולים להשלים בצורה מעולה אחד את השני, ולתת מרווח פעולה לשחקן יותר יצירתי לבוא לידי ביטוי. בהתקפה וולבק נראה מאוד פעלתן ואדם ג'ונסון השחקן הכי טוב על המגרש אתמול לדעתי, לפחות בצד של האנגלים. ואם לא החמצות של דאונינג וסטארידג' (יותר קל להבקיע?!), התוצאה הייתה גם נראית אחרת...

9. JohnTerry26 Member

סטארידג' קיבל MOTM של אנגליה. מפתיע קצת, חוץ מעניין ההחמצה הוא גם לא היה דומיננטי כל כך באגף... היתה לו פריצה אחת יפה ובעיטה מסוכנת. חבל שנפצע באצבע ובטח יעדר מהמחזור הקרוב לפחות.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מפתיע שסטארידג' נבחר למצטיין של אנגליה. מבחינתי זה היה אדם ג'ונסון.

כפי שסטפן ציין הציוות של קייהיל וסמולינג דווקא נראה סולידי, במיוחד בהתחשב בעובדה שהם היו צריכים להתמודד מול החלוץ הכי לוהט בפרמיירליג ואולי בעולם. נכון שבשתי דקות של חוסר ריכוז כל זה התמוטט, ושבלם בסופו של דבר נמדד בכמות השערים שקבוצתו סופגת, אבל עד לרגעים האלה שניהם נראו טוב ו-RVP לא ממש הורגש.

11. skyday20 Member

בית הנבחרות החדש של נבחרת אנגליה.
    אולי זה יעשה את ההבדל...

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתאחדות האנגלית החליטה על מאמן הנבחרת הבא ופנתה לקבוצתו. וזה לא רדנאפ - אלא רוי הודג'סון!

13. StevieG Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

14. sandro Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    מי היה מאמין שאני אהיה מאוכזב מהחלטה הזאת לפני חודשיים.
    Hodgson approached by FA... and Spurs start winning again
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/12
  15. alexshw Member

דווקא הודג'סון אימן בעבר 3 נבחרות לאומיות. קצר הצלחה כבירה עם שוייץ, כשהעפיל לשמינית גמר המונדיאל ב - 94 וגם העפיל ליורו 96, אך עזב אחרי המוקדמות.
    אימן גם את איחוד אמירויות ופינלנד.

כנראה זו הסיבה שרוצים אותו וכמובן "לאומנות" אנגלית.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/12