נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Wazza Member

מאז שסקולס חזר לשחק הוא עשה שינוי עצום, כביר ליונייטד. הוא יוכל להחזיק את הקישור של הנבחרת.
    כמובן שלא ישחק בטווח קצר, ואם יהיה מעורב במשחק זה יהיה למשך 60 דקות מקסימום, אבל אני חושב שזה שווה את זה וזה רק יועיל לנבחרת.

2. h2z Member

הוג'סון כנראה מנסה עדיין לקנות את האוהדים של ליברפול, אחרת אני לא מצליח לחשוב על סיבה לזמן שחקנים כמו דאונינג והנדרסון, למרות שהנדרסון עשוי להפתיע לדעתי. אני גם לא מצליח להבין איך האנגלי עם אחוז השלמת מסירות הכי גבוה בליגה לא נמצא אפילו ברשימת ההמתנה (קאריק). מסתמן שהקישור יהיה שוב זהה לזה שכשל בגרמניה (מילנר, בארי, ג'רארד ולמפארד) וקשה לי מאוד לראות אותם מככבים הפעם.

החילוף של קארול בקראוץ' כנראה טוב לנבחרת, למרות שפיטר עדיין מחזיק ביחס שערים למשחק טוב, הוא לא מספיק חזק פיזית במקרה והנבחרת תעלה עם חלוץ בודד, מה שכנראה יקרה עד שרוני יחזור.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסקולס יש יתרונות אבל יש גם חסרונות. מול נבחרות חזקות פיסית הוא עלול להידרס. אנחנו ביונייטד מדברים כל הזמן על כך שאי אפשר להמשיך להביט לעבר וצריך להמשיך קדימה. זה לא שונה כשמדובר באנגליה.

4. PrimeTime Member

אוי ואבוי לנבחרת הזאת אם קארול יעלה בתור חלוץ יחיד בלי וולבק לצידו ב2 משחקים הראשונים.
    אוי ואבוי בכלל אם קארול יעלה בהרכב לדעתי, אבל אני לא המאמן.

5. Rushie Member

השם הראשון בקישור צריך להיות בארי. הוא מגיע בכושר הכי טוב ובניגוד למתחרים שלו על העמדה הוא הפגין השנה גם יציבות. לאורך כל הקמפיין הוא היה כמו טרקטור בקישור של הסיטי ועשה הרבה עבודה שחורה כדי שיאיא יעלה למעלה בלי להסתכל אחורנית. בתסריט האופטימלי שלי הוא בהרכב והייתי הולך גם עם שלושת הצעירים ג'ונס, אוקס ווולבק.

6. Mellow29 Kopite

7. Eric Cantona Member

מי הוא חושב שהוא? איבד כל קשר עם המציאות הבחור. שיגיד תודה אם יזמינו אותו כי גם ביונייטד הוא לא כמובן מאליו.

8. Wazza Member

אה הא! זה כבר משהו אחר, זו ממש חוצפה מה שהוא עשה.
    בדיוק שבחו אותו (צ'אבי) אלונסו ו(צ'אבי) הרננדס.

"He makes those around him better, regardless of the
    fact that he's not the one who scores the most goals"

Xavi Hernandez: "Carrick gives United a balance and can play defensively too. He passes very well, has a good shot and is a complete player. "

זה לא היה קטע יפה בכלל מה שקאריק עשה.

9. Mellow29 Kopite

ביונייטד הוא לא מובן מאליו? הוא הקשר היחיד שמסוגל לשחק שם 90 דקות כל שבוע ברמה גבוהה, זה לא מובן מאליו. כמובן שהמחמאות של הספרדים רחוקות מהמציאות - זה מגוחך לקרוא לקאריק complete player. הוא אינטיליגנטי, נייד ויודע למסור כשצריך, זה לא משהו לזלזל בו, אבל אפילו סקולס (שהיה כמה רמות מעליו בשיאו) הוא לא בדיוק complete player, בהשוואה ללמפארד וג'רארד שלוקחים לו את המקום בנבחרת.

האמת שזה די הגיוני וצפוי, ואני משער שגם פרגוסון לחש לו כמה מילים. כמובן שזה טוב מאוד עבור מנ' יונייטד אם הוא ינוח בבית ולא יתעסק ביורו, אבל נראה לי מצחיק שהוא בעצם רוצה מקום מובטח בהרכב כשהוא מתמודד עם ג'רארד ולמפארד על התפקיד.

10. Wazza Member

סקולס לא complete player לעומת ג'רארד ולאמפארד? איפה אתה חי?

11. Mellow29 Kopite

קצת קשה לקרוא לקשר שלא יודע לתקל בלי לעשות פאול של צהוב לפחות complete player.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

Mellow29, אתה מגזים. פרגוסון לא רוצה לראות את השחקנים שלו מבזבזים אנרגיה מיותרת במשחקי ידידות ולא מתלהב - בצדק - ממשחקי המוקדמות שתוקעים כל פעם במהלך העונה, אבל הוא לא יעשה דבר כדי לעמוד בדרכו של שחקן שעשוי להופיע בטורניר גדול, אפילו במילה ועצה.

קאריק כבר זמן מה אינו חלק מנבחרת אנגליה, קאפלו לא ספר אותו, ואני מניח שהוא החליט שאם מעמדו הוא של זה שאולי מגיע כשחקן ה-22-23 ואולי לא, הוא מעדיף לעשות בשקט תוכניות לקיץ מראש. אבל הוא כן השאיר את הדלת פתוחה אם ממש ירצו אותו. הודג'סון העדיף שחקנים אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/12
  13. AW forever Member

אולי...
    ובכל זאת זה מעניין שהוא לא השחקן יונייטד הראשון שזה קורה איתו. גם סקולס פרש מהנבחרת ואז ההסבר היה כי לא שיחקו איתו בעמדה הטבעית שלו. אני מנסה להיזכר בשחקנים אחרים שפרשו/העמידו תנאים מקבוצות אחרות ולא עולים לי כאלה לראש. אולי קראגר, למרות שזו לא אותו מקרה.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פסול ששחקנים כמו קאריק, סקולס, גיגס, קאררגר ואחרים פשוט פורשים מהנבחרת.
    הם רוצים להאריך את הקריירה שלהם ולשחק פחות, בסדר, אני עדיין אראה את זה ככתם לקריירה שלהם. לא שאכפת להם מה שאני חושב.

15. OrenMan Member

אני לא רואה בסירוב הגעה לטורניר כאיזהו מעשה לא ראוי ולא מכובד.
    לשחק בנברחת זאת זכות, ואם שחקן מסויים לא רוצה אין סיבה לכעוס עליו, יש מספיק שחקנים שרוצים, ויתנו מעצמם מאה אחוז גם אם זה אומר לשבת על הספסל רוב הטורניר.

אני מעדיף שחקן פחות טוב שיתן מעצמו הכל, מאשר שחקן טוב שיבוא עם 'חצי-לב' לטורניר וישחק בעצלתיים. בלי קשר לזה שאני בכלל לא מחזיק מקאריק, אבל זה כבר לא ממש קשור.