נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

העמדה היתה ההסבר של כל מיני מומחים. מבחינת סקולס זה היה פשוט: הוא לא אהב להתרחק מהמשפחה ומהבית לשבועות ארוכים. בהתחשב במי שהוא, זה לא ממש מפתיע.

2. skyday20 Member

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים יש אנשים שאין משמעות לדעה שלהם כי היא מוטה בבירור. ג'ון בארנס היה שחקן מצוין. עכשיו הוא לא רלוונטי, כי אין שמץ של אובייקטיביות בדברים שלו.

4. Bender Member

מה שמצחיק זה שאומרים שארסנל הרסה את הנבחרת ולא תורמת לה, וארסן חושב על טובת הקבוצה שלו מול הנבחרת בעוד המנג'רים הבריטיים נאמנים למולדת.. הצחקתם אותי! שחקני יונייטד הכי מזלזלים וזורקים על הנבחרת ואף אחד לא מאשים אותם בכפיות טובה. פרגי הכי מסבן את מאמני הנבחרות כדי שלא יעמיסו על השחקנים שלו משחקי נבחרת, על חשבון הנבחרת האנגלית והשיגיה ועדיין, אף מילה. קלאסי אנגליה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/12
  5. nadav dashti Member

מבלי לפתוח את זה(או שכן), איך אתה רוצה שהם התלהבו ללכת לשם שבתמורה אחרכך מאיימים לרצוח את הילדים שלהם(דיוויד בקהאם)? או שאחרי הדחה שהוא האחרון שאשם שמים כותרת בעיתון רומאניאק(על פיל נוויל) או העליהום שעשו לרוני ורונאלדו(שהעז לבקש מהשופט שיוציא אדום לרוני).
    עזוב, למה אני הולך רחוק, האשימו את רוני כבר בהדחה בגלל האדום נגד מונטנגרו ומספיק לראות את כל הדיונים של מי לקת את טרי או פרדיננד.
    גארי נוויל ופול סקולס כבר סיפרו טוב ממני על כל החרא ששחקנים יונייטד עוברים בנבחרת אנגליה.

6. Wazza Member

שחקני יונייטד מקבלים יחס חם ואוהב מהאוהדים והם מתים לשחק בנבחרת.
    סרקאזם

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/12
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חלקים בתקשורת האנגלית הם לאומנים בהקשר של הנבחרת, עושים חיים קשים לשחקנים, זה נכון, אבל אני לא חושב ששחקני יונייטד סובלים יותר או פחות מאחרים. כאילו שהצהובונים ריחמו מתישהו על טרי או על אשלי קול.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום זה אולי אחרת, לא יודע, אבל בעבר - 15 שנה - אוהדים ממש היו שרים נגד שחקני יונייטד במשחקי הנבחרת.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נגד שחקנים? אני יודע ששרו נגד הקבוצה פה ושם, אבל לא נגד שחקנים ספציפית. השחקן היחיד שאני זוכר שאוהדי הנבחרת שרקו לו בוז זה אשלי קול (ב5-1 על קזחסטן לפני כמה שנים), והוא כידוע לא מיונייטד. נהוג שרוב הקהל שמלווה את הנבחרת לטורנירים זה אוהדים של קבוצות קטנות, אני חושב שהם שונאים את הקבוצות הגדולות והעשירות באופן שווה.

10. AW forever Member

יש פה קצת שאלה של ביצה ותרנגולת. מאז שאני עוקב באדיקות אחרי הנבחרת האנגלית (יורו 96, למרות שגם יש לי זכרונות מהם באיטליה 90) השחקנים שהכי מזוהים עם רוח הנבחרת ועם נאמנות אליה לא הגיעו מיונייטד ואלו שייצרו את הבלאגנים במיוחד סביב הרחקות מעוררות מחלוקת היו דווקא כן מיונייטד. מכל השחקנים של הנבחרת, מי קיטר על האוהדים האנגלים וקילל למצלמה במהלך המונדיאל? בנוסף, שחקני יונייטד השתלבו עם המגמה הכללית של כוכבי הליגה של להיראות ולשחק זוועה במדי הנבחרת.

11. WellNeverDie Member

יש משהו במה שאתה אומר, אבל השחקנים של יונייטד קיבלו המון ביקורות (אם לא הכי הרבה) במהלך השנים האחרונות. תמיד.

12. Strawberry Fields Member

בושה שהוא לא זומן...

13. alexshw Member

ליגה סקוטית הפכה לליגה למקומות עבודה. גג רמה של צ'מפיונשיפ, ככה שלא בטוח שמדובר בחלוץ גדול.

14. Strawberry Fields Member

מה אכפת לי מה הרמה של הליגה הסקוטית? איך היא קשורה לרמה האישית של אינדיבידואל אחד?
    הליגה המקסיקנית גם לא ברמה גבוהה אבל הגיע משם הרננדז, הליגה הפולנית גם כן אבל הגיע משם לבנדובסקי, הליגה השנייה ביפן גם כן אבל הגיע משם קגאווה, וכו' וכו' וכו'...

הופר בהחלט ראוי למקום בסגל ע"ח אחד מדפו/וולבק אבל הודג'סון החליט ללכת "על בטוח" עם בחירות מהפרמיירליג למרות שאינם אפילו שחקנים בכירים במועדוניהם.

15. mr. bobby pires Member

מבחינת יכולת לדעתי היה מקום גם לאגבונלהאור לפני דפו וקארול.