נבחרת ישראל 2024/2025 - הפסדים צפויים לבלגיה ואיטליה, הצעירה מתרסקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. אצטדיון למכבי Member

צבירת נקודות של בית בליגת האלופות, עם קבוצות של הקונפרנס.
    5-16 במאזן השערים.

"חגיגה" של סטטיסטיקה .

אגב, אסטוניה שהצילה אותנו מהשפלה עם 1-0 קטן, הפסידה 10-1 לגרמניה. 6-0 לפולין ו 5-0 לבולגריה.

2. alexshw Member

כולה נבחרת צעירה. זו לא הקבוצה/הנבחרת הכי חשובה באמת. מדובר סך הכל בצעירים בתחילת קריירה. קשה למצוא איזה אגואים גדולים שבאמת יצאו על מאמן. זה לא דה בריינה בבלגיה או מבאפה בצרפת.

3. אצטדיון למכבי Member

זו עדיין נבחרת ישראל, הוא לא יכול להפוך את הנבחרת למכבי פתח תקווה.
    זה מחליא.
    לא מבין למה בהתאחדות לא מפטרים אותו כבר. מה הם רוצים? שיבואו להם עם לפידים לבית?
    איפה הטוטו שיעצור תקציבים?
    זה לא הכדורגל הפרטי שלהם.

קודם כל, המדינה צריכה בלי קשר, לעצור תקציבים להתאחדות הזאת.
    אפס הישגים = אפס תקציב. עד שהם ילכו הביתה ויעשו טיהור של המקום.
    מצידי שפיפא תשהה אותנו בנתיים.

EuropeGuy ו-גלצ אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

ולמה הפכו נבחרת בוגרת משך שנים? ברור שהוא לא ראוי, אבל לא צריך להגזים עם השחקנים שם -)
    למדינה יש בעיות גדולות הרבה יותר מכדורגל והיא שורפת הרבה יותר תקציבים במקומות אחרים.
    מה שהיא נותנת להתאחדות יחסית לתקציב המדינה. זה כמו שיתנו לך שקל.

5. VAR Member

יש פה היסחפות פרועה.

בסדר, מאמן חרא. כולה מאמן נבחרת, וכולה נבחרת צעירה.

ההשפעה של מאמן נבחרת גם ככה שווה להשפעה של שחקן ספסל וההשפעה של נבחרת צעירה על הכדורגל המקומי שווה להשפעה של מועדון בליגה ז'.

חוץ מזקפה לאומית אין פה יותר מידי סיבות להשקיע בדבר הזה. אין פה שום ביזיון ושום חרפה. זה מראש תפקיד שנתפר למאמנים עלובים כמו לוזון.

6. DRORIKO Member

אתה כותב את זה כאילו בנבחרת הבוגרת אין פארטיות. כאילו לא מינו עובד עיריה מאשדוד למאמן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/24
    ייא אוהב/ת את זה.
  7. אצטדיון למכבי Member

1-0 קטן מול אסטוניה.
    0 נקודות מול פולין, בולגריה וקוסובו.
    הפרש שערים ביזיון.

גם אם תשים בתפקיד מישהו מהפורום, הוא מביא יותר נקודות.
    ובלי קשר, לוזון גם לא דמות חינוכית טובה. והוא האדם האחרון לשים בנבחרת צעירה.

EuropeGuy ו-גלצ אוהבים את זה.
  8. Butragueño מנהלים

אני משונאיו של לוזון ואני חושב שהוא לא יודע להעמיד קבוצה ראויה לכדורגל, אבל אני לא יודע אם מקומנו להגיד אם הוא דמות חינוכית טובה או לא. הוא מאמן כדורגל, לא מורה לספרות.

אין לו באמת הבנה בסיסית בכדורגל, ורואים את זה במערכים שהנבחרת שלו שיחקה בקמפיין הזה, שלא היו מתואמים כלל לקבוצה היריבה.
    נגד קוסובו היינו צריכים מהירות ודחיפה מהצדדים, וכל מה שעשינו היה כדורים ארוכים. אצלי בראש עדין חרוט איך צפינו בהנאה באנגליה מתמסרת עד סוף המחצית.

לא שאני חושב שפפ היה מביא עלייה, אבל אני כן חושב שאם השחקנים מתבגרים ועולים מהנוער לU21, כך גם המאמן (אם כי במקרה שלנו, חצי מההרכב עלו ישירות לבוגרת - אוסקר, חלאיילי, דור תורג'מן, פיינגולד, רביבו, וחלקם לא טובים מספיק לU21 - קנספולצקי, סלמן, נאווי, לוגסי, עבד).

מה שהיה בשנתיים האחרונות זו אנומליה שכנראה לא תחזור. בשביל הישג כזה צריך 5-6 gold generation boy באותו העת.

9. אצטדיון למכבי Member

אני דווקא זוכר שלצד גלוך, מי שדיברו עליהם הכי הרבה, היו תאי עבד, לוגסי, טוקלומטי וסלמן, תורג'מן וחליילי היו כינור שני באליפות אירופה עד גיל 19.

מסכים שאין לו את כל השמות, אבל כן היו לו בתחילת הקמפיין לדעתי.
    וגם יש לו את מדמון, טוקלומטי, יונה, למקין, בן הרוש ועוד שחקנים, שיכולים להוציא הרבה יותר מ 1-0 על אסטוניה.

מדמון, יונה, למקין וטוקלומטי זה שווי שחקנים של 5 מיליון יורו. חח
    מתי היה דבר כזה בצעירה?

10. גלצ Member

כבר אז אמרתי שזו הייתה הבלחה הקיץ ההוא אבל כמה אפשר לרדת ברמה וכל כך מהר

11. אצטדיון למכבי Member

אני לא יודע מי אמר ומה אמר.
    אבל אני לגמרי זוכר טענות, שנשמע אולי על 2-3 שחקנים מהנבחרת הזאת בעתיד. מעטים בכלל יהיו בליגת העל.

בנתיים, 6 שחקנים בנבחרת הבוגרת. (גלוך, רביבו, חליילי, פיינגולד, תורג'מן, למקין)
    גלוך וחליילי כבר בחו"ל, למקין היה וחזר בהשאלה.
    רביבו, תורג'מן ופיינגולד משמעותיים בקבוצה גדולה בליגת על.
    שחקנים רבים שיחקו באופן משמעותי בליגת העל (טוקלומטי, בן הרוש, סלמן, ישראלוב (ירד ליגה), לוגסי, קנצפולסקי (ירד ליגה), סניור (ירד ליגה), רן בנימין (ירד ליגה), שיבלי)
    ויש תאי עבד בקבוצת המילואים של פ.ס.וו

סך הכל, הספק לא רע לדור הזה. ולא נראה לי שהיה משהו דומה לזה בעבר. אז הבלחה זו לא.

תנסו להיזכר מי בכלל שיחק עם בניון, או עם יצחקי או בן סהר. נבחרות כאלה שהגיעו לטורניר גדול בעבר.

השאלה האמיתית, היא לא אם היה פוקס חד פעמי. אלא, אם ימשיכו לעבוד קשה ולהתקדם כמו מקבילהם באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/24
    EuropeGuy, Cup of Tea ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. VAR Member

סבבה, שמת מישהו מהפורום וצברת 15 נקודות במקום 3 (נגיד, לא שאני מסכים שהשפעה של מאמן נבחרת היא עד כדי כך מכריעה).

מה תקנה במכולת עם הנקודות האלה?

שנה עברה מאז צמד הטורנירים המרשים של הנבחרות הצעירות. למעט הזיכרון הנחמד וההתרגשות, מה הgain?

אלה שסומנו ככישרונות גדולים התקדמו, ואלה שסומנו ככישרונות בינוניים דרכו במקום במקרה הטוב.

תבין, הטורנירים האלה מעניינים רק מדינות כדורגל נחשלות שאין להן סיכוי לשחזר הישגים כאלה איפה שזה באמת חשוב.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוגסי ירד השבוע לליגה לאומית. @הרצליה עד המוות @הרצליה בהצלחה.

היה לא פחות ממדהים באותו יורו. יש לו טכניקה וראיית משחק יוצאי דופן. ידענו מלכתחילה שהפיזיות שלו היא מכשול, עכשיו אפשר להסיק שגם המנטליות לא ברמה. נפילה מפוארת מאז. כשראיתי אותו מקרוב מול חדרה, זו היתה הפעם הראשונה בחיי שהתבאסתי מיכולת של שחקן יריבה.

שנתיים אחורה חשבתי שהתקרה שלו גבוהה, אבל לצערי היום אני פאסימי. ראיתי יותר מדי ישראלים צעירים עם מנטליות כזו בינונית, לרוב הם לא מצליחים להתעלות.

הייתי מצפה משחקן כזה, אחרי קמפיין כמו שעשה, לעבוד כמו מטורף כדי להשתפר ולעבוד על נקודות החולשה שלו. תעשו גוגל ותראו איך מנור סולומון היה נראה כשיצא מישראל ואיך נראה שנה אחרי. אז דווקא בגלל שהתנאים פה בארץ הם לא שחטאר, או ברצלונה (רק לקנא, יאמאל העלה איזה 12 קילו של נטו שריר בשנה האחרונה), בלי גישה נכונה קשה להצליח, וזו בעיה רחבה יותר כשרואים את ההישגים של הצעירות אל מול הבוגרת.

כנראה שאחרי אותו קמפיין הוא חגג ביוון עם חברים.

EuropeGuy ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אריה מליניאק פעם אמר משהו נכון. הוא אמר את זה בהקשר של נבחרות הכדורסל אבל זה נכון גם לכדורגל. שנתון מוצלח ינפק 2-3 שחקנים איכותיים לנבחרת הבוגרת, הוא לא אמור לנפק את כל הסגל. החכמה זה לא שיהיה לך שנתון אחד מוצלח אלא שיהיה לך כמה ברצף ואז יהיה לך שלד אמיתי לנבחרת הבוגרת. שזה די מתכתב עם מה שאתה אומר. אני יכול להבין למה האוהד הישראלי הסתנוור מההצלחה של הנבחרת הצעירה, אני לא יכול להבין למה פרשני כדורגל, שאמורים להיות אנשים שקולים יותר, הסתנוורו ביחד איתו. כשיונתן כהן ואשרת עיני פרצו בדמעות אחרי אחד הנצחונות במונדיאליטו זה נראה לי כבר אז מגוחך למדי.

גלצ אוהב/ת את זה.
  15. אצטדיון למכבי Member

מסכים, אולם, בכדורסל, כמות השחקנים בנבחרת היא פחות מחצי מאשר בכדורגל. מבחינת הסגל הרחב.
    ולכן צריך להכפיל בפאקטור מתאים.
    מה גם, שבכדורסל יש הרבה חילופים, וכמעט כל השחקנים בסגל משחקים.
    ולכן, 2-3 שחקנים בכדורסל, שקול ל 5-7 בכדורגל, שמתוכם, 3-4 שחקנים משחקים מספר מסויים של דקות.

מבחינת שנתונים בבוגרת (בערך):
    רביבו, אוסקר, חליילי, תורג'מן, למקין ופיינגולד. - בני 20/21
    עבדה וכיוף - בני 22/23
    גנדלמן, רז שלמה, ג'אבר וסולומון, - 24/25
    אבו פאני, נחמיאס, בריבו, וקניקובסקי, - 26/27
    נטע לביא, גולדברג, דין דוד, יחאזקל ודור פרץ, - 28/29
    ג'רפי - בני 30/31

אכן מצב לא רגיל, שהשנתון הכי צעיר, מביא הכי הרבה שחקנים לבוגרת. ולכן אפשר להגיד שלפי מלינאק, זה שנתון טוב.

אני חושב שאם מסתכלים על ההיסטוריה של הנבחרת, לא רואים יותר מ 10 שחקנים שהגיעו לנבחרת בגיל הזה ב 2-3 העשורים האחרונים. ואולי הסיבה היא בכלל הדורות לפניהם, שלא מספיק טובים.

ואולי השאלה החשובה באמת, כמה שחקנים בני 20/21 יהיו בנבחרת בעוד שנתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/24 ב- 17:49