נסיעה לגרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ליאורי, ‏17/7/06.

1. dotrader Member

שלום רב לכולם,
    אני אוהד מכבי חיפה ואני נוסע השבוע לפרנקפורט ואשן בעיר יומיים ובלי שום קשר אני מעוניין לראות משחק כדורגל ביום שבת ואני קורא פה שיש להם קבוצה(רק שלא הבנתי אם היא טובה או לא) והייתי מעוניין לדעת אם שווה לי לראות את הקבוצה אני יודע שהכדורגל הגרמני הוא פשוט חוויה ויש גם המון גולים ?
    אם כן, האם מישהו יוכל לספר קצת על הקבוצה(מיקום בטבלה, איכות הקבוצה וכו') ומול מי היא במשחק הבא.

תודה.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קבוצה נהדרת, קהל מרהיב חוויה פשוט מדהימה להיות באצטדיון של איינטרכט בקומרצבנק ארנה. לפרנקפורט משחק ביום שבת נגד קלן, משחק בין שתי יריבות ענקיות ושנאה גדולה שוררת בין שני המועדונים. אני אהיה במשחק, אך כל הכרטיסים נגמרו עקב היריבות הרבה.

3. dotrader Member

אני מאוד אשמח אם תיתן לי קצת סטטיסטיקה על היריבות שלהן.

תודה רבה.

4. yairshchory Member

שלום לחברי הפורום, אני מעוניין לסוע למישחק של באיירן מול בארסה במינכן, ויש לי קצת בעיה להשיג כרטיסים, מישהו מכם הולך, או שיודע איפה כדאי להשיג. איסתא רוצים להרוג אותי ולמכור לי ב400 יורו

5. C-J Member

חבל"ז.
    בינתיים אין כרטיסים זמינים בבורסה של ויאגוגו (השוק המשני של הכרטיסים).

נסה לעקוב כאן, אולי יתמזל מזלך:
    http://fcbayern.viagogo.de/

או באנגלית:
    http://fcbayern.viagogo.de/default.aspx?categoryID=1124

6. T0XiN Member

7. אפנברג Member

כשקונים בארץ אלו המחירים פחות או יותר. גם בספורטסאוונטס, דרכם אני טס בדר"כ, המחיר באזור ה-300-350 יורו.

8. פול סקולס Member

היי חבר'ה
    חזרתי לפני שעה קלה מ-10 ימים בטיובינגן (גומרינגן, ליתר דיוק) כחלק מחילופי משלחות בין בתי ספר..
    הם יגיעו לארץ בעוד כשבועיים.

במצטבר הייתי יומיים במינכן וחלפתי פעמיים על פני האליאנץ ארינה- דווקא נראה מכוער מבחוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx קונכיה לבניה ובוהקת מידי...
    אתמול היינו בשטוטגארט במוזיאון של מרצדס-בנץ. את האמת, לא היה כזה מלהיב, סיור עצמאי כאשר יש לך אוזניות ואתה שומע קטעים היסטוריים באנגלית.. רוב התערוכה הייתה היסטורית- כלומר, פחות מכוניות מודרניות, אבל כשהגענו לקומה של המכוניות של היום זה היה מדהים, כמובן שהצטלמתי שם..
    כמו כן המרצדס-בנץ ארינה של שטוטגארט נמצא איזה 20 מטר משם ומלמעלה אפשר גם לראות מגרשי אימונים שמקיפים אותו..
    כפי שלירן המליץ, הגעתי למרכז-העודפים במצינגן; בחנות של נייק לא היה משהו של יונייטד שמצא חן בעיני (דווקא חולצות "פולו", בערך, של נבחרת פורטוגל היו ממש יפות אבל זה הזכיר לי את רונאלדו אז כמובן שלא קניתי) אז קניתי מעיל + גופיה של אדידס ב 60 יורו. דווקא סבבה.
    מה שכן, במינכן, ביום הראשון שלי בגרמניה, ראיתי חנות (כנראה מקומית) בשם MUENZIGER, חנות ספורט או אולי אפילו רק של כדורגל, הקומה העליונה הייתה של אדידס והתחתונה של נייק; היה שם מבחר שלם של מרצ'נדייז של יונייטד כולל חולצות שמדפיסים עליהן את השם במקום. מצא שם חן בעיני ג'אקט שעלה 85 יורו אבל בשלב הזה לא נשאר לי מספיק כסף והתייסרתי על זה כל הטיול...

אם למישהו יש שאלות ספציפיות- בכיף, כשיגיעו התמונות (שכחתי להביא מצלמה אז הכול אצל החבר'ה האחרים) אעלה את הרלוונטיות לכאן...

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שמח שנהנת. דווקא מפתיע אותי האמתי שלא אהבת את הצד החיצוני של האליאנס ארינה, שאני נסעתי ליד זה היה פשוט מדהים.

מעבר לזה אני מקווה שתשמור סימפטיה לגרמניה בכלל ולשטוטגארט בפרט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. T0XiN Member

עיצוב ומבנה ארכיטקטורי זה בהחלט עניין של טעם.

גם תנאי מזג האוויר יכולים לשנות פלאים את מראה המבנה. שלא נדבר על התאורה שמופיע במשחקי האריות ובאיירן. שכל צבע מוסיף פן אחר לאיצטדיון.

11. סטפן אפנברג Member

כשראיתי את האליאנז הגוף התחיל לרעוד ,אך כשהייתי באולימפי התחלתי לפרכס .
    חייבים להביא את ברסה לשם

12. אפנברג Member

באמצע היום האליאנז ארנה יכול להראות אפור משהו-כמובן שהיופי האמיתי מתגלה בלילה של משחק, כשהוא מואר כולו. כשמגיעים ברכבת ויורדים בתחנת פרוטמנינג צריך לעלות מהרציפים למעלה ואז לפתע הוא מתגלה במלוא הדרו. יש איזה 5-7 דקות הליכה אליו וזה מגניב להתקדם ולהתקרב לדבר האדום (או הכחול אם מישהו אוהד את TSV 1860) הזה.

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתכנן לנסוע למינכן בקיץ או בתקופת החגים(הכל תלוי בגיוס שלי), וכמובן שגולת הכותרת בביקור היא ביקור באליאנז ארינה.

מתי בערך מוגרל סדר המשחקים? ואיך אני יכול לרכוש כרטיסים בדרך הנוחה ביותר?

ניסיתי לבדוק דרך האתר של הקבוצה, אבל שם הכל רשום בגרמנית שלצערי אני לא מבין וגם עבור סבתא שלי זה ברמה גבוהה מדי.

תודה לעוזרים.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

את לוח המשחקים לעונה הבאה לא ראיתי, אבל אם אתה אומר קיץ, אז באוגוסט הליגה חוזרת ובהחלט יש לך הזדמנות להיות במשחק של הקבוצה.

נדב מכיר מקום בו מוכרים כרטיסים דרך הטלפון. מניח שאתה יכול לעשות הכל באנגלית, תוך 5 דקות יש לך כרטיס. רצוי לעשות את ההזמנה כבר בימים הקרובים כדי להבטיח את מקומך.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/09
  15. C-J Member

מנסיוני, קניתי כרטיסים דרך האתר viagogo.com באנגלית.
    http://www.viagogo.com/Sports-Tickets/Soccer

האתר הוא שותף עסקי של באיירן, ובוא ניתן לקנות את הכרטיסים מיד שניה.
    יש לינק מהאתר של באיירן, ואפשר לבחור שפה.

כמוני, אפשר לבקש שהכרטיסים יחכו לך בקופת האצטדיון.
    המחיר המקסימלי: מחיר נקוב של הכרטיס (50 יורו לפירסט קלאס) + 15 יורו דמי טיפול לכרטיס היקר ביוקר.

כאשר תגיע לקופת האצטדיון ותמצא שהשם שלך מודפס על הכרטיס, אתה תרגיש נפלא.

עריכה: בזמנו קניתי כרטיסים למשחק מול בוכום כ 4 ימים בלבד לפני המשחק. ככל שהקבוצה היריבה פחות אטרקטיבית, הסיכוי למצוא כרטיסים ימים ספורים לפני המשחק גדלים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/09