ספרד אלופת העולם!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏11/7/10.

1. Rudess Member

מגיע לנו משהו במונדיאל הזה, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. שלו Guest

יש לי דה ז'ה וו מהסטמפורד ברידג' לפני שנתיים. רובן יכול להרגיש אשם בכיף, קסיאס יצא ענק...
    משחק טוב, אמוציונלי, הרבה הזדמנויות, נהניתי. אני לא חשבתי שספרד יקחו עוד מלחתכילה, אבל בגמר הזה לא השארתי סיכוי להולנד. מזל טוב לספרדים. מזל טוב לטורס! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב לספרד.אלופה ראויה. גאה בגיבורים בכתום. קשה לי לכתוב יותר עכשיו בגלל העצב.

http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/07/11/article-1278872292334-0A672759000005DC-520634_636x388.Xxx

4. piston Member

האמת שמגיע לספרד, שאחרי תצוגת הנפל מול שוויץ, התעוררה, והראתה עדיפות על היריבים שלה בכל משחק.
    בנוסף מגיע לאינייסטה להיות הכובש, אחרי שהיה המצטיין על המגרש לאורך כל המשחק.

ההולנדים יכולים בהחלט לבוא בטענות לרובן על שתי החמצות מסמרות שיער, ועוד אחרי שהוא שיחרר כותרת שהוא לא יפסיד עוד גמר השנה.

5. xArtur Member

חחחחחחחח,מולר מלך השערים
    יאללה,אם הוא רק היה במשחק של גרמניה כנגד ספרד..
    מי יודע,מי יודע..

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אינייסטה היה מספר 1 על המגרש? הוא לא היה גרוע אבל הטוב ביותר הוא בטח לא היה...

קאסיאס היה המצטיין בספרד בלי ספק. הכניסה של פברגאס הביאה את השליטה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש רוצה לראות איך התקשורת בישראל תגיב לזכייה של ספרד.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמעת? אלפים בכיכר רבין מצפצפים במכוניות כבר, ישראל אלופת העולם 2010.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מהלך טוב התחיל מהננס הצועני, חתיכת גועל נפש גדול אבל כשחקן הוא אדיר, כמה בלאגן הוא עשה היום להולנד גם שער וגם סחט את האדום וכל מצב מסוכן עבר דרכו, רק דביל כמו עמי לא יבין כמה הוא תורם.

וד"א בשער אם מתייסן עוזב זה מגיע לאינייסטה שבנבדל אבל הוא נגע ואז פבריגאס הכניס לאינייסטה שלא היה בנבדל והסוף ידוע.

בוסקטס, צ'אבי, פיקה ואינייסטה - צוללנים מגעילים ומעניין איפה הם משחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx רק פויול צדיק בקבוצה המצחינה הזאת.

10. scholl Member

אני חושב שכל העולם שם לב לביזיון הזה .
    היה חסר שהשופט ילבש חולצה של ספרד ,כמה לחץ הצוענים הפעילו על וואב ,לא להאמין .

כמה צלילות ,כמה רמאויות ,פשוט מגעילים .

11. איגור .פ. Member

אפשר להכריז בזאת על הולנד כנבחרת הלוזרית בגביעי העולם.
    רובן רובן הרבה זמן לא ישכח את המשחק הזה.

מזל טוב לספרד ,הנבחרת שהגיע לה לזכות אחרי גרמניה זכתה.
    מי שאני הכי שמח בשבילו בספרד זה איקר קסיאס מגיע לשוער הצנוע הזה לזכות.
    לגבי השופט ווב הייתי מפריש אותו לדוקים ,היה צריך להוציא 5 אדומים במשחק ואחד מהם לאינייסטה ,אבל עדיין אני לא חושב שאינייסטה הוא אפס ,אני חושב שאינייסטה לא מוערך מספיק.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט רוצה לראות איך יגדירו את הזכייה של ספרד.
    זכייה עם כדורגל אטרקטיבי? זכייה עם כדורגל מכוער? זכייה עם כדורגל בינוני? הכדורגל היפה ניצח?

ואני אשמח גם לקרוא את התגובה של ירדן, שכתב לנו מגילה על הדרך שבה משחקת ברסה, ועל חוסר הכבוד של אינטר שהעיזה לשחק הגנתי למרות הכלים שיש לה. אז ברשותך ירדן, מה יש לך לומר על נבחרת ספרד, שיש לה את אחד הסגלים הכי טובים בהיסטוריה (אם לא הטוב ביותר) ובכל זאת לא שיחקה כדורגל יפה ו"טהור", אלא כדורגל שמרני והגנתי, האם גם הפעם תצא גבר ותכריז שנבחרת ספרד חסרת כבוד?

* רק להבהיר את עמדתי, אין לי שום בעיה עם הדרך ששיחקה בה ספרד, אלא להפך, אני אוהב לראות כדורגל מסודר גם אם הוא הגנתי, ואני מוריד את הכובע בפני הנבחרת הספרדית על הזכייה שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ספרד הייתה פייבוריטית לפני הטורניר, אבל ככל שהוא התקדם הבנתי למה אני מעודד כל קבוצה נגד ספרד. פשוט לא מגיע לה. אליפות של 1-0 ... נו באמת.

רובן האשם המרכזי, מרגע ההחמצה השלומיאלית שלו מול קסיאס - המשחק נגמר להולנד.

מגעיל.

14. קטלוני Member

מוזר שאתה שואל,אבל אם זו הייתה אנגליה או צרפת היו פה חגיגות של חברות החדשות.משום מה רוב הסיקורים של חדשות הספורט בישראל עוסקות באנגליה ובצרפת.

15. GiladG2 Member

מזל טוב לספרד, האם גם בקטלוניה חוגגים עכשיו???
    ספרד הייתה יותר טובה היום אחרי הכל. שיחקו יותר טוב, צללו יותר טוב, והרוטציה בשמירה האישית על הווארד ווב הייתה גם כן מרשימה.
    מגיע לאיקר קסיאס, בחור זהב.