ספרד עוצרת את נשימתה: המשחק הגדול בעולם, ריאל מדריד נגד ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/22.

1. Raulito Madridista

הפער כמובן נובע ממוטיבצייה שיש לברצלונה בשפע וכמובן משחק ההגנה. אבל ריאל מדריד כשה בכל מקרה. מרקו אסנסיו עם הרקורד הטוב ביותר של גולים ובישולים פר דקות משחק בספרד העונה. לטעמי יש המון דרכים לגוון בשיטת המשחק שלנו. וזה לא קרה. גם שאר הדברים הטובים לרוב נולדו בפוקס. גם דני סבאיוס ונאצ'ו למשל. מאמן ממוצע של קבוצת צמרת באיטליה גם היה מביא לנו אליפות אשתקד.

2. yonmu Member

@Raulito
    ריאל מדריד 2022/23: אחרי עונה מהאגדות - נלחמים בשאננות ובברצלונה | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל
    פה בלינק יש המון תגובות שלך שטוענות את ההיפך הגמור מ"החלק ההתקפי שלרשותו היה מספיק לאליפות".

@WhitRM
    כן, ברור, ציינתי שהזארד הוא לא שחקן התקפה כי התכוונתי שהוא יכל להיות שוער נהדר. אתה רציני?
    הטענה שלי, בפעם השלישית אולי זה יעבוד, היא שהסגל של ריאל מדריד שווה אליפות אם הזארד היה השחקן שהוא היה בצ'לסי.
    כיוון שהזארד הוא לא השחקן שהיה בצ'לסי אז הסגל של ריאל לא שווה אליפות.
    לכן הבעיה היא קודם כל בסגל ורק אחר כך במה המאמן הוציא מהסגל.

בתחילת העונה הקונצנזוס פה בפורום ובכל מקום אחרי שבו אני שומע או קורא את אוהדי ריאל מדריד היה פשוט:
    פרס לא נותן סגל שאמור לקחת אליפות. אם אמבפה היה מגיע זה היה משתנה, כיוון שהוא לא הגיע - זה היה המצב.
    זאת נקודת המוצא.

3. Raulito Madridista

גם החלק הקדמי של ברצלונה לא מספיק טוב. אני רוצה חלוץ מחליף נורמלי ורענון בהתקפה כי אנחנו ריאל מדריד וצריכים לשאוף לטוב ביותר ולהיות מוכנים ל-60 משחקים. לא רק לפירורים/אלתורים וכן הלאה. והרבה זמן שבמועדון מזניחים את ההתקפה. מתגעגע לאלבארו מוראטה. ובדיוק אתמול היה ראיון עם צ'יצ'יריטו אגב. אתה מתחמק מהעובדה - זה לא "הפסד" אליפות אלא בלי מאבק מאז פברואר. האם הסגל הנוכחי לא מספיק למאבק אליפות מול ברצלונה הזו ולא ברצלונה של ליאו מסי? חד משמעית הסגל ההתקפע מספיק. הפער יהיה 10 נקודות ומעלה וזה מביך. אתה מתעלם מעוד טיעונים שלי.

4. WhitRM Member

אתה צוחק עלי, נכון?!
    הקטע עם הזארד היה מתקבל לפני שנתיים, שלוש אבל עברו 4 שנים מאז הגעתו!עונה שנייה שאנצ'לוטי המאמן שלו נראה לך הוא לא מכיר את הזארד וסט היכולות שלו?
    זה כמו לטעון שמילאן לא נאבקת העונה על האליפות בגלל שזלאטן לא אותו שחקן כמו שהיה בקנדציה הקודמת שלו בקבוצה.
    לא חמוד, הבעיה היא קודם כל במאמן ואח"כ בסגל. בדגש אם הוא מחשיב את הזארד[אתה מודע לעובדה שהוא נפצע כל יומיים?]כשחקן שנותנים לו דקות לא במשחק גביע מול קבוצה מהליגה הרביעית.

אהבתי שהתעלמת משאר הטענות שלי, זה משעשע.

אתה מבין שיש הבדל בין שמיים וארץ בין ציפיות של תחילת העונה לבין איך העונה מתקדמת?
    איבדנו את האליפות לא בגלל שאמפבה לא הגיע אלינו, אלא בגלל שאנצ'לוטי לא נתן הזדמנויות לשאר שחקני ההתקפה ולא חשב מחוץ לקופסא עד איבוד האליפות.

5. yonmu Member

@WhitRM תגיד אתה יודע לקרוא?
    אנצ'לוטי הוא לא זה שמחשיב את הזארד כשחקן. אנצ'לוטי הוא לא זה שבונה את הסגל. אנצ'לוטי מקבל סגל מפרז, והוא צריך להוציא את המיטב.
    הזארד הוא אחריות של פרז, וגם אם אתה ואני ואנצ'לוטי יודעים שהוא שחקן גמור (וכן אני יודע שהוא שחקן גמור, וגם אנצ'לוטי יודע, ואם תטרח לקרוא תבין את זה), זה לא משנה. זה הסגל שאנצ'לוטי קיבל, סגל שבו יש את 2 שחקני התקפה ברמה גבוהה (בנזמה וויניסיוס), 2 שחקני התקפה ברמה סבירה (רודריגו ואסנסיו) ו2 שחקני התקפה לא רלוונטיים (מריאנו והזארד). זה הסגל שהוא קיבל.
    עם הסגל הזה הקונצנזוס הברור היא שריאל לא תצליח לקחת אליפות מול ברצלונה. זה מה שכולם כתבו בדיון פה בתחילת שנה.

לא התעלמתי מאף טענה שלך, אתה פשוט מתעקש לא לקרוא את מה שאני כותב.
    בשום שלב כאן לא כתבתי 'אנצ'לוטי לא עשה טעויות', ואז אתה קופץ עם 'אבל גם אנצ'לוטי עשה טעויות'. אני פאקינג יודע את זה. אני לא מתווכח על זה, וזו לא טענה שאני צריך להגיב לה או להתיחס אליה כי לרגע לא התווכחתי עליה.

ההערה שלי היתה הערה פשוטה, ועד עכשיו לא כתבתם שום דבר רלוונטי נגדה אז אם זה ימשיך ככה כנראה שחבל על הדיון:
    הסגל שאנצ'לוטי קיבל מפרז הוא סגל שלא מספיק בשביל לקחת אליפות.
    החסרון העיקרי בסגל הזה הוא שהזארד שם על תקן שחקן התקפה כשבפועל הוא לא שחקן התקפה.
    מעבר לזה אנצ'לוטי לא הוציא את המקסימום מהסגל. אולי אם הוא היה מוציא את המקסימום היתה אליפות. אולי היה מאבק אם היה מוציא יותר.
    כל זה לא רלוונטי למה שאני טוען פה, ולכתוב את זה שוב ושוב יכול להיות נחמד אבל לא בתגובה אליי בבקשה.

6. WhitRM Member

וואלה, אני יודע לקרוא מצוין. שאלות נוספות בנוגע ליכולות שלי אתה מוזמן לשאול בפרטי.

באמת שאין שום טעם לקיים דיון עם אדם אשר טוען שבגלל שהזארד תופס תקן של "שחקן התקפה" ריאל לא לקחו אליפות.
    כנראה שכחת או אינך יודע שריאל לקחה אליפות עם הזארד על תקן "שחקן התקפה" תחת זידאן ואנצ'לוטי.

ממליץ לראות את המשחק של היום כאשר רודריגו פותח שוב בכנף ימין ולא פדה.
    ספוילר קטן למשחק:תראה את הבישול והשער של רודריגו היום.

7. Raulito Madridista

שוב אני אומר לך, הסגל מספיק טוב לאליפות כי אנחנו לא מתחרים נגד מנצ'סטר סיטי ולא נגד נאפולי בעונה מדהימה, אלא נגד ברצלונה שבנתה את עצמה יפה בקיץ אבל החליפה הרבה מאוד שחקנים וגם לה יש בעיות בהתקפה. קיבלת עוד הוכחה אתמול עם משחק ענק של רודריגו ששיחק הרבה העונה אבל לא קיבל כמה משחקים ברציפות בהרכב ועל ויניסיוס ג'וניור אין על מה לדבר בכלל. העיקר ב-70% מהזמן שיחקנו עם פדה ואלוורדה בכנף ימין כדי שיעזור לדני קרבחאל מול הקשרים האימתניים של כל האוססונות למיניהן. ברור שאתה מתעלם מכל מה שאני אומר, בפעם האחרונה: זה בסדר שריאל מדריד הנוכחית בפיגור 11 נקודות מברצלונה? התשובה היא לא. ולא ניצחנו באף משחק גדול מאז החזרה מהמונדיאל. אגב גם אתמול הוא לא הוציא את קארים בנזמה אחרי השלושער.

8. סמואל אטו Member

לריאל יש סגל מצוין, לא יודע איך אפשר לחשוב אחרת.

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצוין זה עניין יחסי. אני מאלה שכעסו מאוד על היעדר החיזוק בהתקפה בקיץ, ועדיין חושב שהסגל שלנו לא טוב מספיק כדי להתמודד בעקביות מול הרמה הגבוהה של אירופה. אבל בשביל מאבק אליפות מול ברצלונה הנוכחית הוא בהחלט מספיק ומעל לכך.

לתת משקל יתר לחורים שכן יש בסגל בניתוח המאבק העונה זו די דמגוגיה. מספיק לראות אפילו את התקופה שמאז הקלאסיקו האחרון בליגה כדי לשים לב שיש לקבוצה בעיה גם בפן המנטלי וההכנה למשחקים בליגה.
    לקלאסיקו הגענו בפער 9. הפסדנו שם משער בתוספת הזמן שנבע מההפקרות מוגזמת בהגנה (כשל טקטי וחוסר משמעת). מאז המשחק ההוא בארסה איבדה 7 נקודות, ואנחנו לא התמודדנו במשחקים כאלה קשים. ועדיין במקום שהיום הפער יהיה 2-5 נקודות, הוא עומד על 11. קרסנו מול כל קבוצה שהעמידה לנו אתגר קצת יותר רציני בליגה (שוב כשל טקטי ומנטלי). אז איך אפשר לטעון שהחלק של אנצ׳לוטי כאן הוא לא המרכזי?

10. Raulito Madridista

מספיק שהיינו מנצחים משחק בית אחד קשה, נניח אתלטיקו מדריד במרץ או ריאל סוסיאדד שזה דווקא היה משחק טוב שלנו אותו 0:0, הגענו לכמה מצבים די ברורים לשער - ועוד היינו בתמונה וזה היה מפעיל לחץ על ברצלונה. לריאל מדריד יש מבחר של שחקני הגנה לא רעים בכלל שאני משחק על הוורסטליות של נאצ'ו, הרבה מאוד אופציות במרכז השדה. אפשר להסתכל על הספרדים כמשל: נאצ'ו-סבאיוס-אסנסיו שנוהגים לזלזל בהם. נאצ'ו כמובן נפל פה ושם אבל משחק מעולה בכל עמדה, סבאיוס אחלה שחקן סגל ואסנסיו משום מקום מעורב כמעט ב-20 שערים. וסרחיו אריבאס? היום שלושער בקסטיליה, כמה הוא שיחק העונה? על כן קרלו אנצ'לוטי מאמן ליגה כושל. ובנקודות קטנות:

- הפסד 2:1 לוויאריאל בחוץ
    - הפסד 3:2 לוויאריאל בבית
    - הפסד 2:1 לברצלונה במשחק העונה
    - תיקו 1:1 נגד אתלטיקו מדריד בבית
    - תיקו 0:0 נגד ריאל סוסיאדד בבית
    - תיקו 0:0 נגד בטיס בחוץ.

אני אפילו שם בצד את ג'ירונה כי הוא לא באמת הייתה 'צמרת גבוהה', ועדיין. כמה קבוצות מהצמרת ניצחנו? את אוססונה ואתלטיק בילבאו, שתיהן בחוץ. ועוד נותרו לנו משחקים מאתגרים כמו ריאל סוסיאדד בחוץ עכשיו.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שני שערים על גבול הנבדל נבדקו מהר. קרה משהו?

12. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/257f1608b0404ec4fabd8139fed4b9a03f35c170.Xxx

קצת פרופורציות נוספות על העונה הלא טובה של ריאל מדריד בליגה. קצת יותר מ-60% הצלחה, מי היה מאמין. ריאל ניצחה כמחצית ממשחקיה מאז ינואר. בצד שמאל - הטבלה ב-14 המחזורים הראשונים, ריאל מדריד עם מאזן של 11-2-1, כששני איבודי נקודות הגיעו ברצף, ה-1:1 נגד ג’ירונה בבית וכן ההפסד 3:2 לראיו וייקאנו. ובצד ימין - הטבלה הנוכחית. תראו איזה פער גדול אתלטיקו מדריד כמעט סגרה.

הטבלה בספרד ב-18 המחזורים לאחר פגרת המונדיאל:
    1. ברצלונה: 42 נקודות – מאזן 13-3-2
    2. אתלטיקו מדריד: 42 נקודות – מאזן 13-3-2
    3. ריאל מדריד: 33 נקודות: מאזן 10-3-5
    4. ויאריאל: 32 נקודות: מאזן 10-2-6
    5. ריאל סוסיאדד: 32 נקודות: 9-5-4
    6. בטיס: 25 נקודות: מאזן 7-4-7
    אפשר לציין גם שאנטואן גריזמן הוא מלך הבישולים עם 11, תפוקה יפה מאוד שלו לאחר מכן. קארים בנזמה מצליח להתקרב לרוברט לבנדובסקי בפער על הפיצ'יצ'י, כרגע זה 17:19 לפולני אחרי שרוב העונה הפער עמד על שישה שערים ואפילו יותר מכך. נחמת עניים?

13. Ever Banega Member

לבנזמה 11 שערים לא כולל פנדלים ללבנדובסקי 19, פער דיי גדול. אבל גם לבאנדובסקי מאז המונדיאל דיי מאכזב.

14. Raulito Madridista

לא הבנתי, יש חוק חדש בכדורגל שמבטל שערים מפנדלים? אני חלילה לא אמרתי שקארים בנזמה בעונה טובה. לזכותו ייאמר אפשר לומר שהוא סבל מפציעות ונעדר הרבה. אני סתם זורם עם השטויות של התקשורת במדריד, כאילו מישהו ירוויח מזה משהו אם בנזמה יזכה שוב בתואר הפיצ'יצ'י. רוברט לבנדובסקי היה טוב בחצי הראשון של העונה והיה עקבי יותר. ריאל מדריד אגב הפסידה בארבעה משמונת משחקי החוץ שלה מאז החזרה מהמונדיאל. ניצחנו את האימפריות ויאדוליד וקאדיס וגם את אתלטיק בילבאו ואוססונה שהן מקומות 7-8 בערך.

15. WhitRM Member

קודם כל, למי אכפת אם אתה מבקיע שער מפנדל או לא?בסופו של דבר שער זה שער.
    חוץ מזה, לבנדובסקי שיחק 7 משחקי ליגה יותר מבנזמה.